Horoskop na září 2015

 

 

Horoskop pro Berana

Beran – nový měsíc byste měli začít nějakou větší změnou ve vašem životě. Nemusí jít o vztah či zaměstnání, možná by bylo dobré udělat nějaký větší zásah ve vaší životosprávě. Období kolem poloviny září bude velmi vhodné pro podepisování dlouhodobých smluv. Finančně na tom budete celkem stabilně, jen v prvních dvou týdnech to bude výdajově krapet náročnější. Na konci měsíce si dejte pozor na nové známé. Ne každý stojí za to, abyste s ním udrželi dlouhodobý kontakt.

 

Horoskop pro Býka

Býk – sice se všude říká, že se skromností člověk nejdál dojde, ale tento měsíc byste se až tak moc tímto pravidlem řídit neměli. Skromnost vaše okolí bude chápat jako ustrašenost a neschopnost. Pokuste se místo toho raději ukázat své nejlepší vlastnosti v nejjasnějším světle. Od druhého týdne vás čeká výrazně více práce, lidé skončí s poprázdninovým nastavením k zaměstnání a vy se do toho budete také muset opřít. Na konci září dostanete podle horoskopu nějakou velmi zajímavou nabídku, která vás opravdu potěší.

 

Horoskop pro Blížence

Blíženci – poslouchejte, co vám bude napovídat podvědomí. To by v září mělo být nejlepším průvodcem. Racionální přístup často vypadá jako to nejrozumnější, co můžete udělat, ale někdy je mnohem lepší postupovat tak říkajíc “nerozumně”. V zaměstnání by bylo dobré zachovat jistou opatrnost. Nemá smysl všem kolem říkat, na co se chystáte nebo co plánujete dělat. Někdo by to mohl zneužít ve váš neprospěch. V druhé polovině měsíce se mohou objevit nějaké spory s partnerem, pokuste se je vyřešit v klidu.

 

Horoskop pro Raka

Rak – září by pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Rak mělo být měsícem plným energie. Po létě budete mít chuť do práce a také spoustu nových nápadů, které budete chtít ukázat svému okolí. Jen nezapomínejte na to, že kromě zaměstnání máte i svůj osobní život no a také zdraví je přeci jen jedno. Takže si najděte čas na odpočinek a příjemné chvíle s partnerem nebo pokud jste single, tak na nějakou hezkou zábavu s přáteli. Neplýtvejte energií na lidi, kteří za to nestojí. Na konci měsíce by vám měla trochu ztloustnout peněženka.

 

 

Horoskop pro Lva

Lev – září bude obzvlášť zajímavé pro ty Lvy, kteří ještě nemají partnera. V tomto měsíci dokážete podle horoskopu velmi jednoduše získávat nové kontakty a vaše charisma bude působit na opačné pohlaví podobně, jako rozkvetlá louka na včely. Můžete si vybírat. I Lvi, kteří jsou ve vztahu by si měli tento měsíc užít. Partner bude velmi pozorný a v druhé polovině září vymyslí nějaké krásné překvapení. V zaměstnání čekejte dost dřiny bez nějakého oživení. Všichni se pomalu začnou chystat na předvánoční zmatky.

 

Horoskop pro Pannu

Panna – v zaměstnání by to v září mělo být překvapivě klidné. Přinejmenším pokud jde o situaci v prvních třech týdnech. Lidé budou usměvaví, dobře naladění, kolem vás bude přátelská atmosféra a chuť si pomáhat. Někdo z rodiny bude mít menší potíže, ale nikomu o tom neřekne. Sledujte náznaky a pokuste se s příbuznými najít nějakou smysluplnou pomoc. V září byste se podle horoskopu měli řídit tím, že ten kdo chce komplimenty dostávat, musí je také rozdávat.

 

Horoskop pro Váhy

Váhy – ve vašem zaměstnání by mělo dojít k nějaké větší změně. Nebude to nic hrozného, ale také nečekejte od začátku nějaké skvělé zázraky. Na konci září se v práci může objevit nějaký problém, který dokážete vyřešit návrhem alternativního postupu. Jen se nesmíte bát ozvat. Pro vaše zdraví by bylo dobré, kdybyste neseděli o víkendech doma a pokusili se ještě využít hezké počasí. Pokud budete mít možnost, popřemýšlejte ještě o prodlouženém víkendu a nebo o nějaké milé dovolené.

 

Horoskop pro Štíra

Štír – v září vás čeká nějaké opravdu zajímavé dilema. Každé rozhodnutí bude znamenat úplně jinou budoucnost. Proto se nesmíte nechat tlačit k nějakým zbrklostem a dejte si čas na pořádné promyšlení. Pokud si stále nebudete jistí, zeptejte se nejbližších, co si myslí oni – konec konců ovlivní to i je, tak mají právo vyjádřit svůj názor. Měli byste pomalu začít připravovat váš organismus na zimu, během léta jste nenashromáždili dostatek vitamínů a také imunita na tom bohužel není nejlépe.

 

Horoskop pro Střelce

Střelec – pokud se nastavíte k práci pozitivně, půjde vám velmi dobře od ruky. Pokud si ji budete zošklivovat hned od rána, čas trávený v zaměstnání bude extrémně vyčerpávající a nudný. Můžete přesvědčit kolegy, že jste opravdu nepostradatelní. Dlouho si to sice pamatovat nebudou, ale díky tomu se objeví mnohem vstřícnější přístup, kdykoliv budete v září něco potřebovat. V domácnosti budete mít občas dojem, že ne vše je tak, jak na první pohled vypadá. Nestresujte se, není to pravda.

 

Horoskop pro Kozoroha

Kozoroh – jestliže aktivně hledáte partnera, v září si podle horoskopu budete opravdu moct vybírat. Čeká vás několik zajímavých společenských událostí a občas i během náhodného setkání to bude docela hezky jiskřit. Lidé narození ve znamení zvěrokruhu Kozoroh, kteří už partnera mají, prožijí poklidný měsíc plný lásky a lidského tepla. V druhé polovině září dostanete nějaký velmi zajímavý a originální nápad. Zatím si ho nechte pro sebe a promýšlejte jak přesně postupovat.

 

Horoskop pro Vodnáře

Vodnář – je před vámi překvapivě klidný čas. Přesněji, na začátku září si budete muset pár dní trochu “máknout” a také budete muset vyřešit nějaké stresy spojené s rodinou, ale potom se všechno uklidní a vy si v poklidu přečkáte až do konce měsíce. Proto můžete i popřemýšlet, jak lépe využívat volný čas. Budete mít hodně příležitostí někam vyjet nebo něco zajímavého podniknout, tak ať to stojí za to. Nepomáhejte lidem, kteří vás v minulosti hodně zklamali, nezaslouží si to.

 

Horoskop pro Ryby

Ryby – podle horoskopu odhodíte melancholickou náladu za záda a postavíte se ke světu a jeho výzvám čelem. Sice to znamená i nějaké menší konflikty, ale na druhou stranu se vám podaří prosadit váš názor. V září to bude zajímavé i v partnerských vztazích. V některých dnech budete mít dojem, že je to úplně stejné, jako ve dnech, kdy jste byli čerstvě zamilovaní. Pokud možno se snažte s partnerem prožít společně každou chvilku. Single sice změna jejich stavu bohužel nečeká, ale to neznamená, že si nemohou vychutnat pár hezkých flirtů. Příležitostí by mělo být více.

 

Zdroj: horoskopy-vestirna.com.

Převzato: http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama