10 důvodů, proč většina mužů nedokáže zvládnout silné ženy

 

Silná žena plave v hlubokých a zrádných vodách a zadržuje svůj dech nejvíce, jak je to možné.

Představuje typ ženy, která je soběstačná, nezávislá, milující a nemá žádné obavy ukázat svou zranitelnost. Silná žena ví, že v jednu chvíli jste učitelem a na druhý den můžete být studentem.

Tak jak si taková žena udrží muže?

 

Zde je 10 důvodů, proč většina mužů neumí zvládnout silné ženy:

 

1. Silná žena nepotřebuje muže, aby pro ni bojoval

Muž potřebuje cítit, že je chtěný. Musí vědět, že bojuje za věčnou lásku a obdiv své ženy. Silná žena ukáže, jak miluje svého muže, ale je také nezávislá a dokáže řídit samu sebe.

Silná žena bude bojovat za oba, ale nepotřebuje muže, který by vybojoval její bitvy. Pokud mají nějaký problém, vypořádají se s ním. Nesedí a nečekají jako oběti.

Někteří muži nedokážou zvládnout takovou sílu. Pokud se rozhodnete zůstat s takovou ženou, musíte být ochotni jít vedle ní, ne před ní, zatímco ji přitáhnete na místo, na kterém si myslíte, že by měla být.

 

2. Silná žena ví, co chce

Silné ženy vědí, co chtějí a jak toho dosáhnout a pamatují si vše, co musely zvládnout, aby dosáhly všechno, co mají. Žena tak ví, co chce. Pokud má ráda nějakého muže, bude se řídit podle něj. Nebude čekat na muže, aby udělal první krok.

Silné ženy jsou houževnaté, a to je pro některé muže odstrašující. Nejsou zbabělé. Milují z celého srdce a mohou pokračovat v objevování světa s mužem nebo i bez něj. K tomu je třeba sebevědomého muže, který by takovou osobnost zvládl.

 

3. Silná žena vyžaduje čestnost a citlivost

Muži si musí najít čas na to, aby otevřeně mluvili o těžkých tématech. Silné ženy se ponoří přímo do hloubky zranění, traumat a do život měnících zkušeností. Vyžadují muže, který dokáže být čestný a citlivý, protože si toho musely v životě hodně prožít.

Potřebují vědět, že jejich partner jim bude k dispozici, aby je navigoval k oceánu nejistot a vzal na okraje šílenství. Silné ženy nemají strach z minulosti. Hloubí a hledají ty záležitosti, které dělají člověka člověkem.

Silná žena vždy vyhledává silného muže, který by zůstal chrabrým, pokud by čelil její tváři rozmanitosti. Muži mají tendenci vyhýbat se upřímnosti, protože se cítí být slabí.

 

4. Silná žena se neobává intimity

Silná žena bude pro muže výzvou v nejintimnějších způsobech. Bude vyžadovat intimitu ve všech formách a konverzaci před milováním. Nevrátí nic zpět.

Vzhledem k tomu, že silná žena je spokojená s její ženskostí, bude očekávat, že její muž bude stejně otevřený všem aspektům intimity. Vyžaduje vášeň, touhu a pocit, že ona je ta pravá.

 

5. Silná žena dokáže vidět skrz lži

Silné ženy jsou čestné a očekávají ve vztahu absolutní důvěru. Taková žena umí procítit lež v jediném okamžiku, takže se nemusíte snažit osladit svou lež. Nedávejte ji falešné vysvětlení.

Tato žena umí být detektorem na lži. Být ve vztahu se silnou ženou vyžaduje, abyste nevzali nic zpět. Nikdy vám nebude tolerovat falešné pocity a lež. Pokud s ní nedokážete být úplně, nebude mít žádný problém vzdát se vás.

 

6. Silná žena vyžaduje konzistentnost a integritu

Ženy, které mají vnitřní sílu, nemohou tolerovat nesrovnalosti nebo nerozhodné osobnosti. Chtějí vědět, že muž, kterého milují, má integritu, respekt a je pravým mužem.

Pokud budou mít pocit, že jejich muž táhne pryč, budou na to odpovídajícím způsobem reagovat a nebudou mít problém nechat ho jít, pokud zjistí, že si s nimi zahrává. Chtějí mít pocit, že jsou milovány bezpodmínečně.

Pokud se cítí být nerespektované, nebudou mít žádné problémy pustit vás. Nejhorší, co můžete udělat, je to, že ji dáte pocítit, že je slabá.

 

7. Silná žena je intenzivní

Silná žena vydrží mimořádné problémy a překážky ve svém životě. Musela být extrémně silná. Ví, že dokáže vydržet cokoliv na své cestě, takže tento druh intenzity je pro muže těžko pochopitelný.

Je to zastrašující kvůli všem myšlenkám a emocím, které přicházejí s tímto typem osobností. Tyto ženy jsou ochotné sdílet své jizvy a od vás očekávají totéž. V jejím světě neexistují žádné tajemství.

 

8. Silná žena na vás nebude čekat

Tento typ ženy vás bude následovat do hloubky pekla, pokud ví že jste se jí odevzdali. Nicméně v momentě, když bude cítit že začnete táhnout zpět, nechá vás jít. Nebude čekat na muže, aby se rozhodl, zda ji chce nebo chce nějakou lepší.

Silné ženy nehrají malé dívčí hry. Jste buď s ní nebo ne. Pochopí rány, překonají je a vrátí se zpět do života, aby překonalv cokoliv, co se jim v budoucnu stane.

 

9. Silná žena vás bude milovat bezpodmínečně

Láska silné ženy je věrná. Stejně jako matky se svými dětmi, silné ženy vychovávají a milují svého muže divoce. Když cítí že ji lásku vracíte, udělá vše proto, abyste se cítil být milován.

Podpoří vás, pomůže a bojuje za vás, abyste dostali to, co si zasloužíte. Někteří muži nedokážou zvládnout tento druh bezpodmínečné lásky. Dostanou strach z intenzity a z hloubky dávání.

Mnohokrát to dopadne tak, že utečou od této ženy. Ony znají svou cenu.

 

10. Silná žena vám ukáže, kdo jste

Je těžké přijmout skutečnosti o sobě, které se nám nelíbí, když na ně někdo upozorňuje. Ale silná žena odráží tyto části v sobě a adresuje je svému muži. Pomůže vám ukázat, jak silný a úžasný jste.

Bude stát při vás a ukáže vám, že vám stojí za to, abyste si udrželi její důvěru a přijetí. Někteří muži nedokážou zvládnout emocionální chaos, který je s nimi spojen. Silná žena najde silného muže. Slabí muži to nezvládnou.

Nevědí, co dělat s upřímností, silou, inteligencí a nezávislostí. Silný muž s největší pravděpodobností pozvedne silnou ženu, aby se vypořádala s temnotou své duše.

Silné ženy nemají čas na hraní her. Takže, pokud dokážete zvládnout intenzitu, lásku, čestnost a konverzace, můžete být tím silným mužem, který by doplňoval tento typ žen.

Barry Paul Price píše: „Kořeny silné ženy nepředstavují něco, co dokáže zvládnout každý muž. Musíte si být jistý sebou jako člověk i jako muž. Muž musí být schopen splnit potřeby žen.

Tradičně jsme to dělali, když jsme jim poskytli finanční jistotu a fyzickou ochranu. V poslední době, jak ženy prokázaly větší houževnatost a nezávislost, si muži nejsou jisti, jak nebo kdy jsou pro ženy potřební. Ukončí pocit nejistoty své hodnoty a významu ve vztahu.

Mnoho žen mi říká, že emocionální podpora, kterou jim muž poskytuje, je pro ně stejně důležitá jako finanční a hmotné příspěvky. Naneštěstí, muži nejsou zvyklí prokazovat svou mužnost prokazováním emocionální podpory.“

Zdroj: powerofpositivity.com

Převzaté z FACEBOOK profilu Iva Radulayova

Co přesně dělá ženu silnou? Její boje, oběti a nesobeckost. Silná žena snáší bolest, překoná srdcervoucí zkušenosti a dokáže odpustit.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama