Horoskop na listopad 2016

 

 

Horoskop na listopad 2016 pro Berana

Horoskop - znamení Berana

Beran – sice vaše situace bude finančně stabilní, ale z obavy před poklesem příjmů začnete hledat nějakou možnost přivýdělku. S prvními nabídkami nebudete moc spokojeni. V polovině listopadu počítejte s tím, že vás mírně zklame nějaký spolupracovník, snažte se v tomto období být co nejsamostatnější. Pracovně bude nejzajímavější konec měsíce. Dvě silné osobnosti ve vztahu sice znamenají trochu více hádek, ale zároveň váš život je mnohem bohatší a zajímavější. Partner vás zase příjemně překvapí. Single budou mít větší šanci najít partnera na společenských akcích ke konci měsíce.

Jak poznáme BERANA

Muž Beran

Žena Beran

Jaké utváří vztahy zrozenec Berana s ostatními znameními?

 

Horoskop na listopad 2016 pro Býka

Horoskop - znamení Býka

Býk – díky dokonalé kombinaci tvrdohlavosti se skvělým citem pro kompromis se vám v první třetině listopadu podaří dosáhnout velkého úspěchu. Pokud hledáte novou práci, podle horoskopu byste to neměli moc uspěchat a věnujte se hodně přípravě. Příležitosti jsou a budou, jen si musíte správně vybrat. Lepší je dlouhodobá perspektiva než rychlý ale nestabilní zisk. Nadměrná starostlivost někdy vnáší do vztahu zbytečné dusno. Každý člověk potřebuje prostor na seberealizaci. Zbrklost může způsobit nějaký úraz. Dávejte si pozor hlavně při sportu.

Jak poznáme BÝKA

Muž Býk

Žena Býk

Jaké utváří vztahy zrozenec Býka s ostatními znameními?

 

Horoskop na listopad 2016 pro Blížence

Horoskop - znamení Blíženců

Blíženci – velké výdaje vás ještě čekají, takže raději se snažte utrácení co nejvíce omezit. Do peněženky sahejte jen v případě, že se to týká něčeho důležitého spojeného s domácností. Kolem dvacátého se vám naskytne šance získat lepší práci a nebo lepší ohodnocení v stávajícím zaměstnání, Popřemýšlejte jen, jestli cena, kterou budete muset zaplatit, není příliš vysoká. Rodina bude chtít trávit více chvil společně, pozdní příchody mohou být v listopadu příčinou hádek. Blíženci, kteří vztah teprve hledají, by měli vsadit na smysl pro humor. Berte věci z nadsázkou a odstupem a vše vám půjde mnohem lépe.

Jak poznáme BLÍŽENCE

Muž Blíženec

Žena Blíženec

Jaké utváří vztahy zrozenec Blíženců s ostatními znameními?

 

Horoskop na listopad 2016 pro Raka

Horoskop - znamení Raka

Rak – nemá smysl stát v místě. Podle horoskopu byste se měli rozhlédnout kolem sebe, popřemýšlet, jak to v fungovalo během posledního roku a začít dělat postupné změny. Není nutný radikální řez, ale mnoho věcí se dá dělat lépe nebo jinak a výhodněji. V listopadu dostanete spoustu zajímavých nápadů, jen to chce něco dělat i pro jejich realizaci. Okolí vás bude podporovat nejen morálně ale i materiálně. Pokud trpíte nějakým zdravotním problémem, počítejte s tím, že sám od sebe se nevyřeší. Bude nutná mírná úprava životosprávy. K stresovým situacím přistupujte v klidu, nemá smysl se rozčilovat v případech, kdy s tím nemůžete nic dělat.

Jak poznáme RAKA

Muž Rak

Žena Rak

Jaké utváří vztahy zrozenec Raka s ostatními znameními?

 

Horoskop na listopad 2016 pro Lva

Horoskop - znamení Lva

Lev – na začátku měsíce vykasejte rukávy a vrhněte se do práce. Vaše nasazení bude mít vliv na to, jak vás bude okolí vnímat během celého listopadu. Tlak by měl minout zhruba po prvním týdnu, kdy už nebudete pod takovým drobnohledem. Při nákupech se řiďte intuicí, větší utrácení může být spojeno s blížícím se příchodem vánočních svátků. Na konci měsíce dojde k nějaké konfliktní situaci, kterou vyřeší klidné a diplomatické jednání. V složitějších chvilkách bude pro vás partner velkou oporou. Pokud jste single, tuto roli převezme vaše rodina. Třetí týden bude plný lásky.

Jak poznáme LVA

Muž Lev

Žena Lev

Jaké utváří vztahy zrozenec Lva s ostatními znameními?

 

 

Horoskop na listopad 2016 pro Pannu

Horoskop - znamení Panny

Panna – finančně bude nejpříjemnější začátek listopadu, tam očekávejte nějaké příjmy a mnohem menší tlak na vaši peněženku. Horší to bude po patnáctém, tam se situace otočí a podle horoskopu byste měli být hodně opatrní při utrácení. Každá ušetřená koruna se bude ve finálním součtu počítat. V poslední třetině měsíce je vhodný čas pro podepisování různých dlouhodobých smluv a také pro vyřizování záležitostí spojených s právem a zákony. Zdravotně to bude docela zajímavý měsíc, fyzickou kondici a schopnost regenerace vám bude moci leckdo závidět, ale s psychikou to bude slabší. Budete často jednat pod vlivem emocí.

Jak poznáme PANNU

Muž Panna

Žena Panna

Jaké utváří vztahy zrozenec Panny s ostatními znameními?

 

 

Horoskop na listopad 2016 pro Váhy

Horoskop - znamení Vah

Váhy – zbytečně v práci neriskujte. V listopadu bude rozumnější se držet ustálených postupů a pokud toužíte po novinkách, hlídejte si, abyste v tom nezůstali sami. Uslyšíte hodně rad od lidí, kteří ve skutečnosti o problematice nic neví. Nemá smysl se podle nich řídit, ale reagujte opatrně, nemá smysl v zaměstnání vytvářet dusnou atmosféru. I odmítnout se dá s úsměvem. Ke konci měsíce je dost pravděpodobné, že uvidíte, jak se konečně začínají realizovat vaše vysněné plány. Partner bude mít hodně požadavků, ale většina z nich má docela smysl. Není důvod se hádat o věci, které ve finále váš vztah rozhodně vylepší. Single budou mít možnost využít různé večírky v druhé polovině listopadu k zajímavému seznámení.

Jak poznáme VÁHY

Muž Váhy

Žena Váhy

Jaké utváří vztahy zrozenec Vah s ostatními znameními?

 

 

Horoskop na listopad 2016 pro Štíra

Horoskop - znamení Štíra

Štír – mezi desátým a dvacátým listopadem se stane něco velmi důležitého. Některé věci se stanou mnohem jasnější, váš život začne nabírat nový směr. Pracovní úspěchy budou podle horoskopu hodně závislé na vašich schopnostech se domluvit i s lidmi, se kterými jinak příliš dobře nevycházíte. Je před vámi velká šance na úspěch, ale hodně závisí na vašem přístupu. Konečně máte svůj osud plně ve vlastních rukách, jen nejednejte zbrkle. Finančně to bude nejlepší kolem poloviny měsíce, na začátku i na konci čekejte více výdajů než příjmů. Sebevědomí vám pomůže najít partnera a nebo ve vztahu vyřešit různé problémy, které vás poslední dobou pronásledují.

Jak poznáme ŠTÍRA

Muž Štír

Žena Štír

Jaké utváří vztahy zrozenec Štíra s ostatními znameními?

 

 

Horoskop na listopad 2016 pro Střelce

Horoskop - znamení Střelce

Střelec – podle horoskopu budete mít sklony dělat v zaměstnání několik věcí najednou. Může to být lákavé, ale pečlivě si promyslete, co jste a co nejste schopni v termínu zvládnout. Perspektiva vyšších příjmů může být velmi lákavá, ale v případě neúspěchu pošramocenou reputaci budete pak muset řešit ještě hodně dlouho. Mezi třináctým a šestnáctým budete mít zajímavou investiční příležitost. Je na vás, jestli si trochu utáhnete opasek pro budoucí zisky a nebo počkáte na další podobnou možnost. Střelci s nějakými zdravotními problémy se budou muset obrnit trpělivostí. Zázraky se nekonají, vše chce jen čas a pozitivní nastavení, postupně se situace bude zlepšovat.

Jak poznáme STŘELCE

Muž Střelec

Žena Střelec

Jaké utváří vztahy zrozenec Střelce s ostatními znameními?

 

 

Horoskop na listopad 2016 pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha

Kozoroh – ukončete všechny záležitosti, které spěchají, ať už máte konečně dostatek času na vlastní práci a nové projekty, které vám přinesou opravdu velké zisky. Jen se jim budete muset pravidelně věnovat a také jim obětovat trochu svého volného času po večerech. Nebojte se nových nabídek, jen se na ně musíte pořádně připravit. S partnerem to bude trochu jako na houpačce, jeden den vás velmi příjemně překvapí, druhý den budete mít pocit, že by bylo nejlepší, kdyby byl o několik tisíc kilometrů dál. Ale celkově z hlediska lásky by tento měsíc měl být pro Kozorohy spíše pozitivní. Vysvětlí se konečně mnoho záležitostí.

Jak poznáme KOZOROHA

Muž Kozoroh

Žena Kozoroh

Jaké utváří vztahy zrozenec Kozoroha s ostatními znameními?

 

 

Horoskop na listopad 2016 pro Vodnáře

Horoskop - znamení Vodnáře

Vodnář – v zaměstnání byste se podle horoskopu měli celý měsíc držet spíše zpátky. Dělejte si své povinnosti, ale nevystrkujte moc hlavu. Bude hodně šumu a zmatku a nemá smysl zbytečně riskovat, že upoutáte pozornost těch nesprávných lidí. Snažte se pokud možno nestát na ničí straně a dávejte najevo naprostý nezájem o jakékoliv hádky. Pokud budete chtít vydržet tlak, kterým začne zatěžovat vaši peněženku příchod vánočních svátků a nákup různých dárků (nemá smysl vše nechávat jen na prosinec), budete si muset mírně přeorganizovat rodinný rozpočet. Ve vztahu by to mělo být celkem v pořádku, až na konec měsíce, kdy vše začnou kazit různé organizační záležitosti a spory o banality. Single mají největší šanci kolem poloviny měsíce.

Jak poznáme VODNÁŘE

Muž Vodnář

Žena Vodnář

Jaké utváří vztahy zrozenec Vodnáře s ostatními znameními?

 

 

Horoskop na listopad 2016 pro Ryby

Horoskop - znamení Ryby

Ryby – v zaměstnání bude trochu dusno, ale nemusíte si dělat starosti. Problémy budou mít jiní, podle horoskopu by tento měsíc měl být finančně i pracovně pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Ryb opravdu povedený. Dosáhnete předčasně svých cílů a díky tomu budete mít také čas začít nějaké nové záležitosti, které vám přinesou další peníze a pracovní úspěch. Dávejte si jen pozor při podepisování nějakých smluv, které budete uzavírat na období delší než jeden rok. Tam si raději nechte poradit od někoho nezávislého. Může vám trochu chybět hořčík a také hrozí, že díky kratším dnům a nedostatku slunečního světla budete mít trochu horší náladu a častěji vás bude pronásledovat únava.

Jak poznáme RYBY

Muž Ryba

Žena Ryba

Jaké utváří vztahy zrozenec

Ryb s ostatními znameními?

 

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

http://www.esoterika.cz/

Vaše komentáře

Reklama