HROZÍ MI NEBEZPEČÍ OD ŠAMANA?

 Zároveň Ti chci napsat, že jsem se zúčastnila semináře o AK, jak jsem Ti před nedávnem psala a že to bylo super. Občas si doma při poslechu hudby kreslím :-). Zrovna včera jsem říkala kamarádce, že se stejně vydám jednou na Váš seminář a že by mohla jet se mnou :-).

Mám na Tebe moc velkou prosbu. Nedávno jsem se seznámila s mužem – šamanem a mám z posledního setkání divný pocit. Chci moc poprosit, zda by jsi mi mohla odpovědět na můj dotaz. Ráda bych se prostřednictvím Tebe a AK zeptala, zda je mé tušení v tomto směru správné, zda by mi mohl tento člověk nějak ublížit ? Případně, zda nedošlo k nějakému napojení na mne a pokud ano, jak se lze bránit nebo toto spojení přerušit ? Vím, že náhoda neexistuje a asi je nutno něco řešit.

Nevím, zda jsem to úplně správně slovy vyjádřila, ale jsem si jistá, že po přečtení mého dotazu budeš vědět, co mám na mysli. Moc mi na tom záleží a budu Tobě i ochráncům velmi vděčná za odpověď.

S díky a přáním všeho dobrého :-).

Černovláska

P.S. Moc se mi líbí tvůj pozdrav Měj se a směj se :-), až mě to nutí si ho stále připomínat :-). Děkuji za něj :-)!

Dotaz :

Nedávno, samozřejmě, že ne náhodou, jsem se setkala s mužem jménem Jožko, o něco starším než já. Jeho ?Bůh vám žehnej? mě oslovilo. A tak jsme si vyměnili pár slov, e-mailů a SMS a po pár dnech se domluvili na schůzce a povídání u kávy. Tento muž je šaman. Zabývá se podle jeho slov odváděním duší do světla, reinkarnační regresí, je mistr Reiki, zasvěcen do mnoha systémů a kdo ví, co ještě. První povídání bylo velice zajímavé, měla jsem dobrý pocit z toho, jaký

má přehled, moc pěkně vyprávěl. Na druhou schůzku docela dost spěchal. Sešli jsme se po několika dnech. Povídání

bylo o trochu osobnější, vyprávěl mi o svých minulých životech, o tom jak přes bolest duše má nyní dar komunikovat s duchy, o odvádění duší a očišťování své karmické zátěže. Postupně jsme se dostávali v hovoru dál, mluvili jsme např. o

karmě. Zarazilo mě, když prohlásil, že karma je sice karma, ale že se nepřenáší rozhodně do dalších životů a že to, co se v knihách píše je nesmysl, což on dobře ví. To mě opravdu velice zarazilo, protože jsem o této četla docela dost a

tento jeho názor rozhodně nesdílím. Tento člověk začal vést zvláštní řeči a převedl je na dosud ?živé rány? po mém nedávném rozchodu s přítelem ( asi 9 měsíců ).

Také se mi stalo, že v jedné z SMS, kterou mi poslal před 2.schůzkou, napsal :?Na to nemusím být šaman, abych cítil tvoji duši a rány, které jsou živé. Měla by jsi hodně plakat? ! V momentě, kdy jsem tuto SMS dočetla jsem spustila takový

pláč, že mě v tu chvíli okamžitě napadlo, že mě někdo ? řídí ?. To byl pláč ?na povel?. Nejsem typ člověka, co okamžitě na něco reaguje pláčem. Tu SMS jsem četla s odstupem cca hodiny a opět se stejnou reakcí. Na 2.schůzce jsem mu o tom

řekla. Jeho odpověď mě až tak moc nešokovala, protože jsem ji tušila. Řekl jen 😕 Ano, to jsem chtěl ?. Dnes ráno jsem si opět tuto SMS přečetla a žádný pláč již nepřicházel.

Na 2.schůzce se stále snažil ze mě dostat více informací, ohledně mě samé a mého posledního vztahu, nakonec mě nabídl, že bychom měli udělat regresi, abychom udělali něco s mým zraněným srdíčkem. Ani na okamžik bych neuvažovala s tímto člověkem být někde o samotě a ještě se podrobit regresi. To mi bylo ihned jasné.

Začala jsem vnímat nepříjemné energie, začala jsem se ošívat, svědilo mě tělo a po cestě domů i doma po tomto 2.setkání mě po pravé straně těla běhal mráz.

Předtím, než jsem na setkání s ním jela jsem si udělala ochranu ( i já mám 2.stupeň Reiki ), použila jsem i ochrannou formuli z ?Já jsem? a požádala Arch.Michaela o to, aby mě na setkání doprovodil, stejně tak jako na cestě domů.

Nevím, jaký tento člověk opravdu je, ale nepříjemné pocity, které část tohoto setkání provázely mě „varují“ . Můžeš se prosím zeptat pomocí automatického písma ochránců, zda mi od tohoto člověka nehrozí něco ošklivého ?

10.11.2010

Ahojíček Černovlásko,

Jsem ráda, že se ti na kurzu AK líbilo a ráda tě uvidím i na našem semináři AK, pokud se za námi rozhodneš přijet :o).

Teď k Tvému dotazu:

Opravdu není náhoda, že vy dva jste se setkali……podle toho co se mi zakreslilo, byl ten muž v minulém životě Tvou matkou, která tě hodně ovlivňovala a řídila ti život. Teď když jste se potkali, byl ti nejprve hodně blízký a líbilo se ti jak mluví, jenže, když tvé podvědomí v něm poznalo svou matku, která tě kdysi tak ovládala a řídila, která z tebe tahala informace a věděla o každé tvé myšlence a kroku, tak se podvědomí začíná bránit a fyzické tělo tě upozorňuje nepříjemnými pocity. Cítíš, že  se tě snaží řídit…. Opravdu jsi omotaná jeho energií, která ti nejvíce utkvívá v mysli. Črnovlásko, nemusíš mít z něho strach, který máš…..není to špatný člověk, který by ti chtěl ublížit, jen se chová jako kdysi a pravděpodobně si to ani neuvědomuje. Záleží jen na tobě, kolik dovolíš, aby tě ovlivňoval a ovládal. Ctíš z něj autoritu a respekt díky tomu, že je šaman, že je mistr reiki a všechno to co ti o sobě navyprávěl….. díky tomu z něj cítíš  strach z jeho moci. On tu svou „moc“ má rád. Ochranu kolem sebe si udělat dokážeš….další co můžeš udělat je taková menší meditace…já ji zkrátím. Všichni kdo se setkáváme a nebo se sblížíme jsme provázaní tzv. pupečními šňůrami….. zkus si představit pupeční šňůru, kterou jsi propojená s ním…..  pokud je zasukovaná, klikatá a různě stočená a zbarvená jinak než do bíla, tak ji narovnej, její tloušťku uprav asi na šířku palce a prosviť ji bílým světlem…… až bude čistá, srovnaná a bez uzlů, tak pokud chceš utnout tento vztah, tak ho utni. Přestřihni a nebo jinak přetni tuto šňůru která vás spojuje….v ten moment, kdy to uděláš, pocítíš úlevu. Měli jste se setkat, abys dořešila to jak ses tenkrát coby dítě nechala vést životem, který jsi žila podle své matky…. Ničeho se neboj…..strachem jen přikrmuješ jeho moc a nadvládu…. Poslouchej svou intuici…. Svoje pravdy máš zpracované jinak než on má zpracované ty svoje….. každý máme pochopení, zkušenosti a z toho vycházejí naše pravdy….jeho pravda je jeho – to že to máš pochopené jinak nemusí znamenat, že nemá pravdu, nebo že jeho pravda je špatná nebo zcestná….jen ji máte každý jinak pochopenou a díváte se z jiných úhlů pohledů. Často tady na stránkách opakuji…. Věřte tomu co je vám blízké a známé….to je vaše pravda, vaše pochopení.

Měj se a směj se Černovlásko….. ublížit nám může jen ten komu to dovolíme, komu dáme šanci to udělat….. řiď se svým srdíčkem a intuicí….. s láskou Tvá Zrzka

11.11.2010

PS: Černovlásko, jen mi písni, jestli to celé můžu dát na stránky….nerada

bych v tobě vyvolávala další strachy a nepříjemné pocity, které z toho

šamíka máš…..počkám na tvou odpověď……papapapaa

Ahojky Zrzečko :-),

ani nevíš, jak jsi mi po těch mailech, které jsme si spolu vyměnily blízká :-). Jak se vždy těším, že si přečtu Tvá písmenka, tento pocit je krásný a rozhodně to není jen pocit, ale něco hlubšího :-). Děkuji Ti za Tvá slovíčka a máš pravdu, každý si k nám dovolí jen to, co mu my umožníme :-). Děkuji za připomenutí, opakování je matka moudrosti, to je svatá pravda :-).

Na stránky to samozřejmě dát můžeš, nejsou tam žádná data. Panický strach z toho člověka nemám, ale něco mě skutečně varovalo, proto jsem Ti napsala.

Víš, přesně o tomto jsem přemýšlela, vytvořit kolem sebe bublinu, naplnit ji bílým světlem a totéž vytvořit pro něj, mezi bublinami vytvořit ležatou osmičku a na spoji ji přestřihnout a nechat tu jeho odejít za světlem :-). Zdá se, že má intiuice funguje dobře, když jí pěkně naslouchám :-).

Moc moc Ti děkuji a určitě se potkáme, vím a cítím, že tě chci poznat osobně a věř mi nebo ne, tyto pocity nemívám až tak často, takže je tam něco víc :-).

Měj se nádherně, posílám plnou náruč štěstí a sluníčka :-).

papa Černovláska

11.11.2010

Ahojíček Černovlásko,

právě jsem se vrátila z venku se psem, trošku jsme zmokli, ale doma je teploučko. Krásně jsi to nakonec vyřešila s tím jak to chceš udělat…..bude to ještě lepší jak s tou pupeční šňůrou, protože ta ležetá osmička je nekonečno…..přestřihneš i minulost….supr, mám z tebe radost….jen tak dál….tvá intuice, tvé podvědomí, tvé vnitřní já, je ten nejlepší rádce….já jen poukážu a popostrčím a pak je to jen na vás….ty jsi to už krásně pochopila.

Těším se někdy na tebe….. Pa Tvá Zrka

11.11.2010

 Ahojky Zrzečko :-),

posílám Ti plnou náruč štěstí a přeji příjemný celičký den :-). Včera jsem byla s kamarádkou na kávě a říkala mi, že máš před důležitou zkouškou, tak Ti moc držím palce, aby vše klaplo :-).

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama