PRÝ JSME DUCHOVNÍ PARTNEŘI

ale vraj sme duchovní partneri,ktorí patria k sebe,ale nič sa nedeje a nechcem si robiť zbytočné nádeje a íst ďalej. 

ďakujem zo srdiečka

Janka

24.8.2011

Ahojíček Janko,

Každý náš partner, který nám vstoupí do života je naším osudovým…jak změnit nejistotu, kterou pociťuješ… my lidé stále toužíme po jistotě a jistého není nikdy nic.. Věřím ti, že ten pocit je nepříjemný, ale jak z toho ven… to nevím jestli ti poradím…tedy já vím co ti poradit, ale to není to co ode mě očekáváš a víc ti pravdu nedokážu říct. Nenahlížím do budoucnosti,  přestože je to možné… píšu to na stránkách často… svůj osud máme ve svých rukou….v našich myšlenkách…je o tom docela dost na stránkách už napsáno.

Janinko…dej tomu volný průběh…. Tomu vašemu vztahu…pokud jste si předali to co jste měli…věř, že na každém konci je nový začátek..jen někdy naše umanutost těm novým začátkům nedává křídla. Žij tady a teď…neupínej se …a rozhlídni se kolem sebe… a dej šanci něčemu novému…ať už to nové bude s tím kdo se neozývá a nebo tomu kdo kolem tebe krouží.

Měj se a směj se…smích otevírá srdíčka a tak je lepší šance aby ti do něj někdo vstoupil.

S láskou…….tvá Zrzka

26.8.2011

Mila Zrzka,

oslovila má Tvoja Aut.kresba,tak som ťa chcela požiadať o radu ako zmieniť neistotu vo vzťahu,ktorý je vyše mesiaca bez akéhokoľvek vzájomného kontaktu,

 

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama