CO MŮŽETE OČEKÁVAT NA PRAVDIČKÁCH

Vy, kteří jste příznivci PRAVDIČEK na FACEBOOKU, tak víte, že jsem zdárně ukončila školu a vy, kteří nejste příznivci FB, tak teď už to také víte :o). Všem Vám moc děkuji za Vaši podporu :o)….i za pochopení, když jsem byla nucena z časových důvodu, uzavřít PORADNU. Opravdu si vážím, každé smsky, mailíka, ve kterých jste mě povzbuzovali a přáli mi štěstí při tažení otázek. Státnice probíhaly v Praze a já si plánovala s některými z Vás i schůzku v období, kdy jsem tam byla….. ale bohužel… nešlo to a tak se Vám omlouvám a už teď cítím Vaše pochopení. Není všem dnům konec….a já se rozhodla ve studiu pokračovat dál….tentokrát přímo v Praze a tak se těším na posezení s Vámi, když budu mít po přednáškách volno :o)….a vím, že se navzájem užijeme. Takže ještě jednou všem moc a moc děkuji za to, že jste a že jste v myšlenkách byli …tam…v Praze se mnou. Tak to by bylo na úvod a teď se jen tak lehce dotkneme toho, co na PRAVDIČKÁCH můžete očekávat.

 

img_0814

 

Jistě spoustu z Vás zajímá PORADNA :o).

 

Doba, kdy se PRAVDIČKY rozjížděly a jen sem tam o nich někdo věděl…ta je pryč :o). Tenkrát jsem vyhlížela Vaše dotazy a když se nějaký objevil, tak jsem si s ním pohrála…. bylo na to času habakuk :o). Jak šel čas, tak se i PRAVDIČKY začaly šířit mezi Vámi a dotazů v podobě mailíků mi chodilo několik denně …. Ze začátku, jsem stíhala odpovídat na každý e-mail, později jsem přešla na to, že jsem začala vybírat dotazy, z důvodu, že spousta Vašich bebíček a trápeníček si byly podobny jako vejce vejci. Někteří hledali jen potvrzení toho co sami nejlíp vědí, jiní očekávali jistou odpověď a když ji nedostali, tak se šli ptát na další a další stránky, dokud jim dotyčný (á) neodpověděla co chtěli slyšet (číst)…našli se i takoví, kteří ode mě čekali zázrak….a že je zbavím mávnutím proutku jejich bolesti…o tom ale MOJE-PRAVDY…ani já nejsme.

 

 

 

img_0913

 

 

PORADNA SE OTEVÍRÁ

 

A tak si připomeňme pravidla, jak to fungovalo a jak to bude fungovat i nadále…  ať nejste zklamáni, nebo nemile překvapeni…..když Vám ode mě nepřijde odpověď.

 

1.Platba za odpověď je taková, že se dotaz i odpověď uveřejní na stránkách… jak jsem psala již v začátku, vaše bebíčka jsou si hodně podobná a tak v odpovědích druhých často naleznete i odpověď sami pro sebe.

 

2.Je pro mě samozřejmostí, respektovat vaše soukromí a informace, které by Vás mohli identifikovat…takže pod jakým jménem mi budete psát a na PRAVDIČKÁCH vystupovat, je jen a jen na Vás….

 

3.Nepotřebuji informace o Vás… jako je např. datum narození, bydliště atd…. stačí mi, když mi stručně popíšete co Vás trápí a pokud pocítím potřebu Vám odpovědět, tak odpovím.

 

4.Mám své zásady….a nečekejte ode mě odpověď, pokud se budete ptát na někoho…kdo je schopen se sám zeptat.

 

5.Nejsem vědma a tak budoucnost, byť to jde pomocí AK …NEŘEŠÍM….z důvodu, že moje pravda o budoucnosti je taková, že každý si svými myšlenkami svou budoucnost lajnuje sám… :o), tak proč bych Vám ji měla lajnovat já :o)

 

p1060624

 

 

 OSOBNÍ SETKÁNÍ A ŘEŠENÍ VAŠEHO PROBLÉMU

 

Jediný problém je ten….najít se mnou volnou chvilku :o) a přijet za mnou…kam? Do Hodonína. Většinou tyto sedánky dělám u mě doma…. protože nejsem „ČARODĚJNICE“  na plný úvazek a prozatím by se mi nějaký kutlošek neoplatil.

Kdo u mě byl, ten ví, jak to probíhá….. tak jen ve stručnosti pro Vás, kteří byste měli zájem…. Je dobré vědět, co máte za problém a co se mnou chcete řešit….a pomocí AK společně hledáme příčiny a pokud je potřeba, tak pomůžu i svými ručičkami a nebo odťukáním EFT a nebo i jinak….každý jste individuální a s tím k Vám i přistupuji.

Jak dlouho sedánek se mnou trvá? Abych pravdu řekla, tak dřív jak za hodinu ode mě ještě nikdo neodešel….odcházíte, až vidím nějaký výsledek…. Který je většinou na Vás vidět….

Tato služba je již placená…..500,- Kč…..bez toho, abych si účtovala po každé čtvrt hodině další peníze…zkrátka je to jednotná cena….někdo potřebuje víc času, než se otevře…..jiný zase víc času pro pochopení informací.

 

 

SEMINÁŘE …. TO JE TAKÉ NĚCO CO VÁS ZAJÍMÁ

1.9. a 2.9. 2012 proběhne velká opakovačka automatické kresby, která bude rozhodující….zda konečně bude možné zrealizovat AK2 a po dohodě s účastníky, kteří se mnou absolvovali AK1 proběhne (pokud proběhne) AK2 ještě letos.

Každopádně…se chystám na podzim udělat alespoň ještě jednu AK1, abych uspokojila alespoň část z Vás, kteří se mi již od jara hlásíte předem na tento seminář. Pokud by letos neproběhla AK2, tak je možné, že stihnu udělat dva semináře AK1….počítejte s tím, že minimálně měsíc předem, dám určitě tyto akce na PRAVDIČKY a ti, co jsou již teď zaevidovaní jako zájemci, tak mají přednost :o). Opět tam bude ten kdo tam má být….

Nadále platí i pravidlo, že  předem nevybírám zálohu, která by vás svazovala :o)…kdo je nachystaný na setkání se mnou, s mojí prostořekostí, s mým otevřeným srdíčkem a nakopáním Vašich velectěných zadků….ten se se mnou setká :o) a mnozí si pro kopance rádi vracejí :o).

 

 

Nemůžu předem nic plánovat….“konkrétně“ plánovat……protože fakt moje zaměstnání je takové, že nevím, co bude zítra….. do toho mi začne znovu škola….Kromě toho, se už narodilo psí miminko, které si budu chystat pomalu do služby místo Jasa, který bude mít již 6 let a tak je nejvhodnější čas…. hledat jeho následníka, aby si kluk jeden (úžasný parťák) chlupatý se mnou ještě užil v klidu a pohodě svůj psí policejní důchod……takže jak vidíte… je toho habakuk….co všechno chci stihnout :o)…. Ale nutno podotknout, že to všechno chci dělat s láskou, něhou a bez tlaků…. Jakmile to začne skřípat….tak nebudu tlačit na pilu….nehodlám se vyšťavit pro své sny a pro vaše chtění….vše má plynout a já to plynout nechám.

 

 

MOJE PRAVDY – MOJE ÚHLY POHLEDŮ…ANEB ČLÁNKY OD ZRZKY

Mám jich plnou hlavu….a kdyby to šlo….tak bych nejradši své myšlenky vtiskla do WORDU…jako daktyloskopickou stopu :o)…. Ale to nejde…je potřeba moji mnohomyšlenkovost dát do čtivé formy, v co nejkratší podobě (osobně nemám ráda zdlouhavé články)…tak abyste pochopili co jsem tím článkem chtěla říct……. Budu se snažit je postupně psát a dělit se s Vámi o své zkušenosti o své pohledy….

Dávám  přednost těmto článkům před odpověďmi v poradně z důvodu mého předpokladu, že tyto články osloví vícero lidí, kteří v nich zachytí svou pravdu a nebo jen část z ní….. a možná si někteří uvědomí, kde dělají nevědomky chybu…. A nebo se ujistí v tom, že jdou správným směrem….a nebo si také uvědomí….že moje pravdy….jsou daleko od těch jejich….a budou hledat jinde…. Zkrátka…vše bude, je a má být, tak jak to je :o), tak jak to být má :o).

 

No …..a co říct na závěr?….. mějte se a smějte se…. a omluvte mě za tolik písmenek….ale do menšího počtu se mi to hold nepodařilo vtěsnat.

Přeju Vám, kouzelné prázdniny, dovolenou, odpočinek….a šťastný návrat domů.

 

 

Kontakt na mě….

[email protected]

 

Těším se na některé z Vás osobně….na některé přes písmenka…. a ještě jednou Vám všem děkuji za to, že jste,….že jste si našli cestu na PRAVDIČKY….i ke mně …

S láskou….Vaše Zrzka

27.6.2012

Vaše komentáře

Reklama