Velký horoskop na rok 2018 zdarma pro všechna znamení

 

Dlouhodobě se Kozorohem pohybuje karmické Pluto a na podzim 2017 se k němu přidávají postupně Černá Luna a Saturn. V březnu se Mars přiblíží Saturnu a tím ho zaktivuje.

Můžeme očekávat omezení a těžkosti v pracovní oblasti. Očekávejme nutné oběti, které budeme muset podstoupit. V dubnu „přeběhne“ planeta Mars přes Černou Lunu a Pluto. Tím zaktivuje a dá do pohybu určité osudové situace. Pluto je velice vzdálená planetka od Slunce i Země, proto má velmi pomalý pohyb. Avšak její působení je silné a znatelné. Pluto je stvořitel a ničitel zároveň. Nejprve zničí určitý řád a poté namísto něj vytvoří nový.

Celý  cyklus  destrukce a obrody provází velké síly. Objeví se někdo, kdo vám změní život, ať už v dobrém nebo naopak. Také může představovat nějakou událost, nebo okolnosti se stejným, či velice podobným účinkem. Pluto ovlivňuje energie ve vašem nitru, které vás nutí neúprosně ke změnám. Vládne smrti i obnově vašeho Já během toho, jak z vašeho života postupně mizí staré prvky a dělají místo novým, pro něž by jinak nebylo místo. Nebraňte se změnám, představují nutný krok ve vašem vývoji. Jestliže změnám bráníte, energie se časem nahromadí a nutně přijde čas k explozi, změny potom nastanou za katastrofických okolností. Napomáhejte nevyhnutelným procesům obnovy.

V polovině srpna 2018 se přesune Černá Luna do Vodnáře. Vodnářem se také nezvykle dlouhou dobu bude pohybovat Mars, planeta aktivity, a to od 16/5/2018 do 15/11/2018. Mars aktivuje Černou Luna koncem července, celý srpen, září až do poloviny října 2018. Můžeme očekávat bouřlivé období plné emocí. Stěhování národů, změn, přesunů a zvratů. Lidé se budou toužit vymanit se všemu zaběhnutému pomocí revolty a rebelie.

Jupiter se bude téměř celý rok 2018 pohybovat znamením Štíra. Dne 8. listopadu 2018 ve 13:38:37 hodin SEČ se planeta Jupiter (známá jako „šťastná planeta“) přesune do znamení Střelce. Jupiter v průběhu roku 2018 přináší lásku a sexualitu do našich životů. Investice do společného projektu přinesou své plody. Od roku 2018 očekávejte velký rozvoj duchovního rozvoje, esoteriky i estetiky. Spolupráci s druhými, spojování lidí se stejnou vizí.

Planeta Uran se od jara 2018 do 15.05.2018 bude pohybovat ve znamení Berana, pak „nabere retrográdní (zpětný) pohyb. Potom se bude pohybovat na „pomezí“ znamení Berana a Býka, a to až do jara 2019.  

Při tranzitech planety Uran zažijete jevy, které narušují váš běžný život. Očekávejte události nezvyklé, nečekané, náhlé a vyvádějící vás z míry. Můžete očekávat neočekávané. Nebraňte se novým věcem a změnám ve vašem životě. Uran nabourává staré struktury, které jste si tak dlouho a s pečlivostí budovali.

Život je neustálou, nepřetržitou konfrontací vás se světem, s energií, která udržuje vše svěží i živé. Při takovéto konfrontaci ale hrozí spousta ztrát, proto se jí velká většina lidí bojí a vyhýbá. Lidé se domnívají, že je lepší jen tak živořit a nežít naplno, než prohrát. Není to ale tak úplně, protože to náš strach nám ukazuje věci v tomhle světle.

2018 je pod kartou Velekněžka, která znamená dualitu, intuici, vnitřní pocity. Karta Velekněžka  symbolizuje spolupráci, plodnost a vzdělání. Je něžná, citlivá, pečovatelská a mateřská. Pod těmito vibracemi potřebujeme lásku. Očekávejte změny lidí kolem sebe v pracovní nebo partnerské oblasti.  Karta Velekněžka  je o intuici a komunikaci. Nutí nás ke spolupráci s okolním světem a získávat učením nové vědomosti.

2018      2+0+1+8= 11

A nyní již jednotlivá znamení, co je čeká v roce 2018 ?

 

Ryby – horoskop na rok 2018

Milé Rybky, také pro vás jsou na velký vesmírný pergamen vepsána důležitá poselství pro rok 2018. Jejich obsah je bohatý a rozmanitý, stejně tak jako vaše všeobjímající duše, a dává signály k dalšímu a dalšímu rozšiřování pole vašeho vědomí. Jupiter se svým trigonem přináší nezničitelnou víru ve vše, co vnímáte jako obohacení svého JÁ a váš duševní horizont pozvedává do nekonečných výšin.

Váš vládce Neptun je vám silnou ochranou už několikátým rokem a obdarovává vás větší vnímavostí vůči neviditelnému. V tomto roce má však bonus navíc! Jeho sextilové spojení se Saturnem naznačuje souvislost mezi esoterickými vzkazy od vaší múzy a jejich praktickým využitím. Máte na to, abyste zhmotnili své sny! Navzdory úspěchu a štěstí, které vám tento rok nabízí, přináší v jeho finále Jupiter varování. Nenechte se unést přílišnou závratí ze své oslnivosti a zachovejte skromnost. Pamatujte, že sláva je pomíjivá a publikum nevypočitatelné.

Jste nejintuitivnější znamení zvěrokruhu, nevyčerpatelná studnice empatie a něčeho zvláštního, neviditelného, co je ukryto hluboko ve vašem nitru a dokáže hýbat světem. Díky vám dokáže naplno proudit energie lásky a soucitu, bez něhož by se snadno zbloudilo z cesty, patří vám velké DÍK! V letošním roce vesmírní Guruové tento váš potenciál plně potvrzují, tudíž se stáváte majákem pro všechny, kdo touží být v souladu s Universem.

Váš anděl strážný, Neptun, vás objímá svými ochrannými křídly a naplňuje rok 2018 porozuměním, schopností vzdělávat se i předávat své vědění ostatním. Společně s Jupiterem a Plutem tvoří nejsilnější motivaci pro vaše sebevědomí! Prioritně vám, Rybky 2. dekády (2.3. – 11.3.) a 3. dekády (12.3. – 20.3.), otevírá toto úžasné trio obzory lásky, romantiky, cestování do zahraničí nebo také hlubinné psychologie, filosofie, náboženství a vyššího vzdělání. Astrální souputníci napovídají, že je vhodné aktivovat se ve zmíněných atributech hned od ledna, kdy vám správný vítr do plachet dávají i Merkur s Marsem.

Přemýšlíte o daleké cestě do exotických krajin, podání přihlášky na vysokou školu nebo sníte o nějaké kouzelné komoditě, jejíž hodnota by nikdy neklesla? Jste neskutečně blízko, přičemž milé Rybky nemusíte mít přímo zlato, vaším zlatým dolem je talent na zhodnocení svého poznání. Důležitým hráčem se v tomto roce stává také Saturn a jeho příznivý sextilový aspekt ze znamení Kozoroha. Jeho vliv způsobuje, že vaše tajná přání nemusí zůstat jen u pouhého snění, nýbrž se mohou proměnit v realitu.

Podmínkou je zvýšený smysl pro zodpovědnost a vytrvalá píle, což jsou vlastnosti, které jsou zejména u vás, zrozenci 1. dekády (21.2. – 1.3.), nyní vybrušovány jako diamant. Saturn naznačuje úspěch ve skupinových aktivitách, charitativní činnosti, spiritualitě a také v navázání hlubokého pouta s velmi spolehlivou a oddanou osůbkou. Z celkového hlediska se tedy, milé Rybky, jedná o přímo super rok!

Ryby 2018 – Láska a partnerské vztahy

Na první pohled z vás vyzařuje poklidná energie, ale jak se říká tichá voda břehy mele, a stejně tak se za vaší rouškou nehybnosti a pokorného pohledu skrývá velmi emocionální a intenzivní povaha. Jupiter se na tomto poli vskutku vyznamenává a především vás, zrozenci 2. dekády (2.3. – 11.3.) a 3. dekády (12.3. – 20.3.), staví do role neodolatelných pokušitelů. Jeho trigon z uhrančivého znamení Štíra způsobuje, že vyzařujete hlubokou a podprahovou magnetickou přitažlivost. Jen stěží vám lze odolat!

Vášnivý Mars vám lednem otvírá skvělé období pro milostné hrátky, kdy se ve vaší sexualitě odráží vaše bezbřehá fantazie. Pokud jste stále ještě single, máte vysokou šanci, že narazíte na velmi přitažlivého a eroticky založeného protějška. Výborným časem pro lásku je rovněž únor a září, kdy sudička dobrého osudu, Venuše, plánuje s Neptunem skutečné milostné delirium. Vše začíná jemně a romanticky – růže, poezie, něžné doteky, pak se však váš citový kompas zblázní a vášnivě kmitá na poplach! Co se týče vás, zrozenci 1. dekády (21.2. – 1.3.), je rok 2018 vhodný, abyste se usadili.

Že nejste rozhodně vyznavači manželské přísahy? Nicméně Saturn má s mnohými z vás své záměry a vězte, že je velmi nesmlouvavý. Hodně důležité se v tomto směru jeví seznámení na nějaké společenské akci. Hvězdy šeptají, že někomu hodně charakternímu, spolehlivému a možná i vlivnému, nakonec řeknete své ANO.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Ryby v roce 2018 : leden, září
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Ryby v roce 2018 : květen, prosinec

Ryby 2018 – Práce a finance

Jupiterovo skvělé postavení je až do října velmi příjemným požehnáním pro vaši profesní oblast. Máte snahu rozšiřovat své znalosti a sdílet je s ostatními, absolvovat zdokonalovací kurzy, učit se novým dovednostem a také máte šanci najít pro svůj talent praktické odbytiště. Ukazuje se zvýšená frekvence cestování a propojení s lidmi ze zahraničí, dlouhodobé kontakty hrají prim!

První měsíce roku jsou v duchu úspěšného rozjezdu, a pokud jste osoba samostatně výdělečně činná, mohl by váš produkt nebo služby expandovat na zahraniční trhy, v cestě vám nestojí nic, co by tomu bránilo. U vás, kteří spadáte do 1. dekády Ryb (21.2. – 1.3.), vychází váš profesní růst do značné míry z rozhodnutí, zda spojíte své snahy s vybraným obchodním partnerem. V tomto směru je vám neocenitelným pomocníkem Saturn, který vám pomáhá rozeznat, komu můžete důvěřovat.

Máte sice svůj mimořádný instinkt, ale proč nevyužít i neomylných a precizních saturnských doporučení? Tento moudrý Guru vám garantuje, že najdete člověka s mírou zkušeností a spojení s ním vám vydělá peníze. Výhodnou sférou se jeví bankovnictví, farmacie, profese spojené s vodou či tekutinami nebo například zahraniční technikou. V listopadu a prosinci však pozor, Jupiter mění náladu a svou kvadraturou svádí k tomu, že to můžete přepísknout v investicích. Takže buďte opatrní, aby váš původní finanční úspěch neměl trvalost mýdlových bublin!

 • Nejlepší měsíce na práci a peníze pro Ryby v roce 2018 : leden, únor
 • Nejhorší měsíce na práci a peníze pro Ryby v roce 2018 : listopad, prosinec

Ryby 2018 – Domov a rodina

Rodinná sféra se v tomto roce jeví jako velmi pohodová a kocháte se potěšením z toho, že se cítíte chráněni teplem a náklonností svých nejbližších. Pro vaši delikátní a mírumilovnou duši je domov oázou klidu, přičemž jste nejspokojenější, když panuje harmonie a nemusí se řešit krkolomné problémy. To se pak do domácího pohodlí zavrtáte jako bleška do kožichu bernardýna a nic s vámi nehne!

Mezi nejúžasnější období pro skvělou rodinnou idylku patří poslední dekáda května a první polovina června, nejdůležitější společné plány je tedy vhodné nasměrovat na tento čas. Dovolenka u moře nebo poznávací zájezd do tajemných a historií opředených končin je sázkou na tutovku! Rovněž září a říjen jsou měsíci, kdy můžete dát zazářit rodinným radovánkám. Zejména vy, zrozenci 2. dekády (2.3. – 11.3.) a 3. dekády (12.3. – 20.3.), jste markantně hraví a zábavní, takže si s vámi vaši miláčkové přijdou na své.

Jste obrovsky bezprostřední, a jak se říká – jste pro každý špás. Lze se proto divit, že jste teď plyšáčky rodiny? Silně vystupuje také váš estetický smysl pro šperkování domova. Nejde vám však o luxus a zlaté kliky na dveřích, toužíte po příjemných bytových doplňcích, které harmonizují se sladěností barev v interiéru. Vyjma listopadu a prosince se v tomto směru můžete vyřádit libovolně po celý rok. Apropó, vaše královna barev je tyrkysová a zelená.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Ryby v roce 2018 : 1. polovina června, září
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Ryby v roce 2018 : listopad, prosinec

Ryby 2018 – Zdraví

Milé Rybky, z hlediska zdraví se v roce 2018 řadíte mezi největší vesmírné oblíbence. Máte na své straně všechny planetární dobroděje, takže se nemusíte potýkat s žádnou extrémní zátěží na organismus ani nijakými zásadními zdravotními problémy. Bylo by však chybné domnívat se, že svému tělu nemusíte věnovat absolutně žádnou pozornost, usnout na vavřínech se nevyplácí! Jste extrémně vnímavé a citlivé bytosti a vaše vitalita se často pohybuje nahoru a dolů jako na houpačce, je tedy zřejmé, že psychika u vás hraje zásadní roli.

Citový zmatek má na vás přímo zhoubný vliv. Uznáváte tedy, že péče o psychické a duševní rozpoložení není nikdy dost? V tomto směru se jevíte nejnáchylnějšími s nástupem jara, respektive v únoru a první polovině března. U 1. dekády Ryb (21.2. – 1.3.) je Jupiterovou kvadraturou zdůrazněn také listopad a prosinec. Hvězdy prozrazují, že vhodnou formou prevence kolísání psychiky je aromaterapie a fototerapie.

Vůně a světlo lahodí vaší duši a působí na vás jako oživující balzám! Intenzivní světlo totiž aktivuje produkci serotoninu – hormonu štěstí, který je alfou omegou pro správné duševní rozpoložení. V tomto roce je rovněž naznačena účinnost duchovních praktik, takže skvělou volbou je i meditace. Važte si daru zdraví a chraňte ho, jak to jde!

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Ryby v roce 2018 : leden, duben
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Ryby v roce 2018 : únor, prosinec

Ryby 2018 – Oblast štěstí v roce 2018

Velké vnitřní naplnění můžete v tomto roce nalézt v nějakém hlubším studiu. Přínosnou se ukazuje také daleká cesta, jejímž cílem je poznávání.

Váš kámen pro zdraví v roce 2018: MALACHIT – působí proti negativním emocím

Amulet pro štěstí pro rok 2018: Mušle, Spirála

 

 

Vodnář – horoskop na rok 2018

Také vám, nadčasoví Vodnáři, chystá velký kosmický server 2018 řadu zajímavostí a překvapení. Jste mýtus věčné obnovy a v tomto duchu působí po celý rok i váš vládce Uran, závan jeho přítomnosti rozfoukává veškerý stereotyp! Jeho osvěžující sextily prokládané napěťovou kvadraturou vybízejí, abyste změnili řadu dosavadních zvyků a dokázali se pružně přizpůsobit změnám – to máte koneckonců vtisknuto už do svého DNA, takže by to neměl být problém.

Při surfování tímto rokem nelze přehlédnout ani významný vliv rozpínajícího se Jupitera, který se na rozdíl od roku minulého stává o dost větším pokušitelem. A co má tento potutelný expandér za lubem? Svou kvadraturou, kterou si drží po většinu roku, vás láká do většího riskování, což obnáší určitá nebezpečí. Vaším letošním úkolem je tedy OBEZŘETNOST. A tudíž nikdy nehrát vabank, abyste nakonec neztratili i svou osobnost.

Leden prozrazuje, že první vykročení do nového roku není zrovna konáno tou šťastnou nohou a je třeba svůj krok hlídat. Prskající Mars se staví do kvadratury s vaším znamením, čímž se stává Jupiterovým pochlebníkem a společně útočí svými vysokofrekvenčními obrátkami. Jako průkopníci zvěrokruhu jste zvyklí vidět dál než ostatní, chcete jít za svými geniálními vizemi a na obecně přijímané doktríny děláte dlouhý nos.

Působením Marse je vaše ego ještě více vybuzeno, ale pozor, milí Vodnáři, každá nadměrná přebujelost může mít fatální následky! Spoluúčast Jupitera, jakožto mistra v přehánění, je totiž zřetelným signálem pro riskantní akce, přičemž se tato skutečnost týká prioritně vás, zrozenci 2. dekády (1.2. – 10.2.) a 3. dekády (11.2. – 20.2.). Jak hvězdy naznačují, máte velkou vervu do rozšíření svého působení, láká vás větší moc a posun v kariéře, stejně tak jako bombastičtější finanční zajištění. Důležité je, abyste neztratili hlavu a snažili se udržet rovnováhu mezi vším, co přijímáte a vším, co vydáváte.

Pomocnou berličku vám naštěstí do dubna podává váš vládce Uran, takže o svou bystrost a schopnost jasného úsudku rozhodně nepřicházíte. Ba naopak! Vaše originální, neortodoxní myšlení má stále větší šanci nalézt další uplatnění a otevírají se před vámi nové perspektivy. Nicméně rozhodujícím prvkem je zde vaše vnitřní proměna. Sextil Urana nabádá, abyste vsadili na svou intuici a zbavili se všech zatěžkávajících nesmyslností ve svém životě. Ptáte se, jestli na to budete mít dostatek energie?

Buďte si jisti, že ano. Aktivní Mars se od 2. poloviny května až do listopadu promenáduje vaším znamením a způsobuje, že jste nabiti energií jako Temelín. Co se týče vás, Vodnáři 1. dekády (21.1. – 31.1.), můžete to však mít, i navzdory přítomnosti Marse, od června trochu složitější. Uran si vás vybírá pro své nahodilé testíky a plánuje spíše nechtěné změny, jejichž ohniskem se mimo jiné jeví domácí a rodinné záležitosti. Od listopadu však jeho prověrka končí a vám je prostřednictvím Jupitera předána sladká odměna!

Vodnář 2018 – Láska a partnerské vztahy

V roce 2018 pro vás láska a vidina snubního prstýnku není až tak absolutní doménou, nicméně to neznamená, že byste před milostnými lákadly strkali hlavu do písku. Váš svobodomyslný vládce Uran prozrazuje, že se netoužíte vázat, ale fascinuje vás spíše zvýšené experimentování – v tomto směru jste přímo špičky! Toužíte naplňovat svou bujnou erotickou fantazii a plnit si tajná přáníčka. Tudíž dáváte, zejména vy, zrozenci 3. dekády (11.2. – 20.2.), před platonickou láskou jasnou přednost otevřenému kontaktu.

Chaty na internetu a Facebook jsou sice fajn, ale od května se situace ujímá žádostivý Mars a plánuje mnohem víc. Svou konjunkcí, která přetrvává po většinu roku, podněcuje vaši sexualitu jako vítr rozhořenou pochodeň! Váš sex-appeal je až nakažlivý a ani v nejobsáhlejší sexuální příručce nenajdete nic, co byste sami nechtěli zkusit. Čilá Venuše nezůstává pozadu a svým kouzelným trigonem vám hned ve zmíněném květnu servíruje nápadité a hravé protějšky.

Že by nezaškodilo i trochu erotiky? Faktem však je, že na přelomu června a července přináší Afrodité varování a to především pro již fungující partnerské vztahy. Zpozorněte hlavně vy, Vodnáři 1. dekády (21.1. – 31.1.), zvědavost a flirtíky se mohou vymknout kontrole, on-line seznamky lákat k nevěře a rozbití vztahu je tu dříve než se nadějete.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Vodnáře v roce 2018 : květen, srpen
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Vodnáře v roce 2018 : duben, přelom června a července

Vodnář 2018 – Práce a finance

V profesní oblasti a kariéře je pro vás tento rok obdobím nejen výrazného zdokonalování se, ale také extrémního nasazení a vypětí. Energeticky jste na tom dost dobře, o čemž svědčí Mars, Jupiter i Uran, ovšem záleží na tom, jak s tímto potenciálem naložíte. Jedna věc je mít energii, druhá zase pobíhat zmateně jako fretka. Mnozí nevydržíte na jednom místě – jako byste chtěli být na všech najednou, přiznáváte? Jste tady, jste tam, jste všude.

Jupiterova kvadratura poukazuje zejména na vás, zrozenci 2. dekády (1.2. – 10.2.) a 3. dekády (11.2. – 20.2.), tudíž to s přílišným rozmachem nepřehánějte. Až do října můžete zápolit s určitým přepětím, spousta věcí vám připadá nespravedlivá, šéf intrikánský a kolegové nevstřícní. Může dojít i ke střetu s úřady. Je vhodné trochu přibrzdit, uvidíte, že se pak věci rychleji otočí ve váš prospěch! Navíc zjistíte, že to přineslo i důležitá ponaučení.

Jak se říká, světlá stránka tmy je ta, že po vykročení z ní vidíte věci jasněji. Co se týče vhodného času pro různá jednání a prosazení svého záměru, volte období do dubna, červen, a přelom září a října. U mnohých z vás však lze předpokládat, že kýžené plody z těchto jednání nejvíce vychutnáte až na konci roku. Tato doba, respektive listopad a prosinec, je rovněž velmi přející k finančním záležitostem, očekávejte zvýšení příjmů! Jupiter, který s vámi uzavřel smír, prozrazuje informaci, že zlatá žíla se objevuje hlavně ve spolupráci se zahraničím. Tak ať se vám daří!

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Vodnáře v roce 2018 : listopad, prosinec
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Vodnáře v roce 2018 : leden, říjen

Vodnář 2018 – Domov a rodina

Co se týče rodinné sféry, tento rok nevykazuje nijak zvlášť extrémní zaměření na domácí záležitosti, protože vám mnoho času zabírají jiné oblasti vašeho života. Je tolik jiných věcí, které musíte stihnout, že na domov a jeho zvelebování zůstává jen úzký, vyměřený čas, ani o den víc! Po pravdě řečeno, nejste zrovna domácí typy a do nějakého přehnaného zkrášlování svého hnízdečka se vám ani nechce, natož tak do nastolování řádu pravidelného chodu domácnosti.

Cožpak se tomu lze divit u znamení, které je symbolem nahodilosti a všeho, co se pravidelnému režimu vymyká? Jak naznačuje Jupiter a jeho kvadratura, udržet vás doma je přímo husarský kousek, nicméně váš vládce Uran se přece jen za určitou sounáležitost s nejbližšími přimlouvá. Favorizováni jste zejména vy, zrozenci 3. dekády (11.2. – 20.2.), přičemž jsou u vás zdůrazněny skvělé vztahy s příbuzenstvem a sourozenci.

Z ničeho nic vám dokáže hlavou blesknout nápad a společná akce je na světě. Nejvhodnějším obdobím pro vzájemné návštěvy či rodinné oslavy se jeví březen a stejně tak je to vhodný čas i pro kontakty se sousedy a okolím. Pokud plánujete dovolenku do zahraničí, volte srpen. Po stránce vašeho zázemí, rodinného majetku nebo záležitostí některého z vašich rodičů, si ve druhé polovině roku chce Uran vynutit určité změny. Připraveni buďte především vy, kteří náležíte k 1. dekádě znamení (21.1. – 31.1.), vítáno bude vaše pružné reagování a trpělivost.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Vodnáře v roce 2018 : březen, srpen
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Vodnáře v roce 2018 : přelom června a července

Vodnář 2018 – Zdraví

Na rozdíl od minulého roku, kdy hrála roli především psychika, působí napěťové planetární aspekty v tomto roce ještě o něco vyšším tlakem, což se může odrážet na dalších zdravotních problémech. Hlavním aktérem je Jupiter a jeho zátěžová kvadratura, kterou až do října okupuje vaše znamení. Poněvadž má jupiterovský vliv obecně spojitost s prohříváním a správnou cirkulací v těle, je viditelné, že letos může docházet ke stagnaci určitých orgánů a jejich oslabení.

Pokud navíc náležíte ke 2. dekádě (1.2. – 10.2.) a 3. dekádě Vodnářů (11.2. – 20.2.), je pro vás toto poselství hvězd o to aktuálnější. Flegmatičnost by nyní byla nepřítelem! Hned leden zahajuje rok určitým varováním a mnozí na vlastní kůži poznáváte, že po fyzické stránce nejste úplně fit. Mars totiž aktivně přikládá polínko do ohně a kopíruje Jupiterovu kvadraturu, což je startovacím výstřelem k problémům. Jeho specializací jsou hlavně úrazy a záněty, takže buďte opatrní a to zejména ve spojitosti se zraněním lýtek nebo zánětlivými onemocněními v oblasti reprodukčního ústrojí.

V tomto období krátkého slunečního svitu váš organismus totiž nevytváří dostatek některých látek, jako například testosteronu, a vaše libido jede na úsporný režim. Co se týče 1. dekády vašeho znamení (21.1. – 31.1.), Uran od června signalizuje srdeční výkyvy a citlivější oblast krku. Hvězdy radí, že celkově lze proudění energie v těle zlepšit energetickým cvičením, volte Tai Chi nebo jógu.

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Vodnáře v roce 2018 : březen, listopad
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Vodnáře v roce 2018 : leden, srpen

Oblast štěstí v roce 2018: Zaměřte se na komunikaci a zajímavé kontakty, svým originálním způsobem myšlení můžete velmi zapůsobit a otevře se vám možnost dalšího uplatnění.

Váš kámen pro zdraví v roce 2018: ACHÁT – povzbuzuje energii, chrání před úrazy

Amulet pro štěstí pro rok 2018: Symbol Božího oka, Křídlo anděla

Kozoroh – horoskop na rok 2018

Také vám, architektům zvěrokruhu, předkládá v roce 2018 vesmír svůj velkolepý projekt. Hlavním tvůrcem je majestátný Saturn, váš důvěrně známý Guru, který se usídluje na vašem území a ve srovnání s minulým rokem staví základy, které se stávají nedobytnými. Vaše znamení panuje nad dórskými sloupy a všemi gigantickými stavbami! Jeho konjunkce způsobuje, že jste tvrdí jako žula a v důslednosti se vám nikdo nevyrovná. Připočteme-li navíc i konjunkci Pluta, potenciál obrovské moci je nevyvratitelný.

Pozici velmi originálního projektanta zaujímá Uran, který svým střídáním kvadratur a trigonu usiluje o změny a nadčasové prvky. Stimuluje vás k tomu, abyste vytvářeli špičkové věci a byli jedničkami ve všem, do čeho se pustíte. Máte umožnit svému magičtějšímu JÁ, aby vystrčilo své růžky! Velkorysý Jupiter vám, milí Kozorozi, svým sextilem osvětluje trasu – cestu plnou osobního rozvoje a úspěchu.

Lednem 2018 pokračujete v duchu jupiterovské expanze, která započala již v poslední dekádě minulého roku. Neschází vám vitalita a optimistický přístup v momentech, kdy je potřeba řešit i těžší krize. Od 2. poloviny března přispívá svou hřivnou také bojovník Mars a ten se věru jen tak něčeho nezalekne. Dokážete si prosekat cestu nekonečnou džunglí, a jakmile stojíte před nějakým úkolem či problémem, padá z vás veškerý strach a na světlo se dere vaše dominantní povaha.

Zářivým důkazem této skutečnosti je v tomto roce mimo Pluta hlavně přítomnost Saturna ve vašem znamení. Máte na své straně ta nejsilnější vesmírná esa! Váš saturnský vládce vás nutí podívat se na věci v pravém světle, slouží vám jako štít a zejména vás, zrozenci 1. dekády (22.12. – 31.12.) neuvěřitelně posiluje. Apropó, nejde jen o fyzickou odolnost, jeho konjunkce je bezpečnostním zábradlím i v rovině profesionální a citové. Vztahy, které v tomto roce navážete, nesou silnou pečeť trvání, hvězdy šeptají i o osudové lásce! Mnozí z vás mohou rovněž počítat s přírůstkem do rodiny, stavbou vysněného domku, pracovním povýšením na zodpovědnější pozici nebo vytvořením takových hodnot, které mají tendenci přetrvat po celý váš život.

Nicméně každá mince má dvě strany a faktem zůstává, že kdekoli se Saturn objeví, najde nějaký háček. V určitých obdobích můžete tedy cítit, že je na vaše bedra kladeno velké břemeno a události se pod touto tíhou odvíjejí pomaleji. I když nepatříte mezi také ty hrr týpky a uřícený svět tam venku vás neláká, přece jen zpozorníte, když to někde drhne. Síly vesmíru jsou však velmi moudré a vždy mají připravenu nějakou tu vychytávku.

Prodlevy, které by mohly ze saturnovského působení vyplynout jsou obratně neutralizovány jupiterovským pomocným prstem, k němuž se přidává uklidňující podpora Pluta a od června oživující paprsek Urana. Jupiter má navíc zejména pro vás, Kozorozi 2. dekády (1.1. – 10.1.) a 3. dekády (11.1.-20.1.), příjemný bonus. Máte šanci se spřátelit s člověkem, který vám předá své bohaté zkušenosti, což vám významně pomůže na cestě ke splnění vašich přání. Hodně štěstí!

Kozoroh 2018 – Láska a partnerské vztahy

Jste symbolem stoické krásy a hlubokých úvah, rezervovanosti a určitého odstupu, nelze se tedy divit, že někdy působíte nedobytně jako pevnost Alcatraz. Nicméně, i když jste byli formováni k tomu, abyste byli chladně zdvořilí, pod rouškou vašeho nehybného klidu je ukryta velká porce snivosti a romantiky. Rozvážný Saturn vás sice činí opatrnějšími v otázkách navázání vztahu, nicméně Jupiter s Uranem pějí svou spontánnější píseň na téma lásky.

Sextil jupiterovského dobroděje způsobuje, že potřebujete cítit dotyk hřejivého těla a více intimity, kterou vám dá jedině vztah s jiným člověkem. A o to má v plánu se zejména od června postarat vynalézavý Uran! Tento mág je odborníkem na náhody a překvapení, přičemž svým trigonem naznačuje, že jste favorizováni zejména vy, kteří náležíte 1. dekádě znamení (22.12. – 31.12.). Saturn zabarvuje jeho triky informací, že události mohou být nějakým způsobem spojeny s minulým časem.

Nejde o skenování minulosti, ale spíše o to, že se z ní nečekaně někdo vynoří. Milostnou jiskru může tedy zažehnout osoba, kterou jste už léta neviděli, a najednou stojí metr před vámi. V červenci a srpnu se jiskra rozrůstá v plameny! Hvězdy také prozrazují, že počáteční milostné pouto má vysokou tendenci přerůst do trvalé lásky. Vy, kteří už v partnerském vztahu žijete, očekávejte vzájemné prohloubení náklonnosti a nějaké to super překvápko. Co tak, kdyby vás bylo o jednoho víc? Ale pssst, má to být přece překvapení.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Kozoroha v roce 2018 : duben, červenec
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Kozoroha v roce 2018 : březen, listopad

Kozoroh 2018 – Práce a finance

Z hlediska vaší profese a kariéry je v roce 2018 zdůrazněn především atribut stability a upevnění silnější a dlouhodobější pozice. Konjunkce Saturna a Pluta navyšuje vaše pracovní nasazení do obřích rozměrů, takže prakticky neexistuje nic, co byste nezvládli. Dokážete se obrnit takovou rozhodností a precizností jako raketa na cestě k cíli! Zabydlení Saturna a Pluta na vašem území má pro vás nesmírný význam i co se týče budoucnosti – můžete být konfrontováni s přímo osudovými rozhodnutími, které dají radikální směr vašemu dalšímu životu.

Cítíte nutkání prosadit nějaký svůj dlouhodobý cíl? Využijte od 2. poloviny března přízeň připojujícího se Marse, který je skvělým startérem a hodlá s vámi sympatizovat po většinu roku. Ať jste majitelé firem, lékaři, právníci nebo například architekti, máte nyní neuvěřitelný vliv na ostatní. Hvězdy signalizují, že projekty, které teď vytváříte, jsou předurčeny k přežití a u vás, zrozenci 2. dekády (1.1. – 10.1.) a 3. dekády (11.1. – 20.1.) i k fantastickému ziskovému potenciálu.

 

Úspěch je nastíněn také v důležitých finančních krocích nebo rozhodnutích o větších výdajích. Přemýšlíte o stavbě domu nebo jakémkoliv oddlužení? V tom případě máte nyní velmi příznivý čas, protože nad vámi bdí Jupiter a ten vás nenechá v žádném případě finančně vykrvácet. Tento přející Guru rovněž naznačuje, že vaše úspěchy mají mít co dočinění se skupinovými aktivitami, organizacemi a přáteli. Až do října máte otevřené pole působnosti!

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Kozoroha v roce 2018 : květen, září
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Kozoroha v roce 2018 : erven, 1. pol. listopadu

Kozoroh 2018 – Domov a rodina

Rodinný život a domácí záležitosti mají v tomto roce trochu houpačkovitý charakter. Prsty v tom má proměnlivý Uran, kterému se nedaří dát jednotný směr svému působení a otravuje vaše znamení náhlými výkyvy. Od ledna do dubna si tento rebelant libuje v napěťové kvadratuře, kterou doráží zejména na vás, zrozenci 3. dekády (11.1. – 20.1.). A čehopak se týkají tyto neklidné uranské výboje? Jde zejména o nechtěné změny ve vzájemném jednání s vašimi nejbližšími a stoupající nervozitu z rozdílných stanovisek, které ruší vaše záměry.

Od ledna do října najednou vrtkavý Uran převléká kabát a místo neplechy se naopak vyžívá v plánování překvapení a momentů, které přinášejí nadšení. Pokud patříte k 1. dekádě Kozorohů (22.12. – 31.12.), los padá tentokrát na vás. Je vám přáno, abyste si užili dosud nepoznaných radostí života a volnočasové zábavy, rozvíjeli svůj tvůrčí talent a těšili se z úžasných změn, kterými procházejí vaše ratolesti. Nebo se naopak může náhle vlivem dítka změnit život vám, samozřejmě v dobrém slova smyslu, jako například přírůstkem do rodiny.

Ke slovu přichází také silná kreativita v budování domácího hnízdečka, ať už například ve formě projektu na novou dřevostavbu či originální renovace stávajícího obydlí. Smlsli byste si rádi na bílé kuchyni, pracovně s velkou knihovnou nebo originální a kvalitní výbavě celého interiéru? Pokud to nebudete odkládat až na konec roku, neexistuje důvod, proč byste si to nesplnili.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Kozoroha v roce 2018 : červenec, září
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Kozoroha v roce 2018 : březen, listopad

Kozoroh 2018 – Zdraví

Milí Kozorozi, po stránce zdraví hlásí rok 2018 poklidný stav, takže jste ušetřeni vážnějších problémů či extrémů spojených s vašim organismem. Souladné konstelace vypovídají, že máte schopnost projít takovým očistným procesem, který se nekonal už mnoho let. Srší z vás síla, odolnost a železná vůle čelit případným neduhům! Jste hloubaví a moudří, takže i bez listování v lékařské encyklopedii a čtení spisů východních mudrců víte, že zdraví nelze brát za samozřejmost a své tělo je zapotřebí poslouchat.

I když nemusíte fyzicky vnímat žádné problémy, psychika může v tomto roce přece jen trochu zakolísat. Uranovy škodlivé žertíky jsou nevyzpytatelné! Vlivem jeho kvadratury můžete prioritně vy, zrozenci 3. dekády (11.1. – 20.1.), pociťovat zvýšenou nervozitu, která sice nemívá dlouhého trvání, ale na vás zanechává neblahý vliv. Jak je známo, psychika je prevít a každé hýbnutí žlučí může zadělávat na další zdravotní problémy, co tak naučit se ignorovat hektické lidi, kteří vás dostávají do varu?

Pokud zachováte svou přirozenost, která tkví především v klidu, vyhnete se navíc i možným úrazům, jejichž kulminační dobou se ukazuje březen a duben. Vaše metabolické pochody jsou totiž skutečně určeny k tomu, aby byly klidnější – Slunce v Kozorohu nikam nespěchá.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Ryby v roce 2018 : červen, srpen
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Ryby v roce 2018 : březen, duben

Oblast štěstí v roce 2018: Svou duši můžete naplnit štěstím, když si splníte nějaké své intenzivní přání. Nositeli radosti a příjemných překvapení jsou rovněž vaše děti.

Váš kámen pro zdraví v roce 2018: OBSIDIÁN – posiluje psychiku, působí preventivně

Amulet pro štěstí pro rok 2018: Křišťál, Mince

Střelec – horoskop na rok 2018

Také pro vás, milí Střelci, se na vesmírném molu 2018 chystá pestrá přehlídka zajímavých výjevů a událostí. Nejoriginálnějším návrhářem je nadčasový Uran, který navazuje na své kreativní prvky z minulého roku, ovšem letos hodlá překvapit úžasným finálním dílem. Svým trigonem udává trend experimentů a změn, které vás mají činit svobodnějšími a spokojenějšími.

Váš život je ocejchován tím pravým jiskřivým puncem! Blazeovaný Neptun se sice tu a tam snaží svou kvadraturou předvádět určitý chaos, ovšem na vás, nedostižné optimisty, si tento lstivý fantóm nepřijde. V tomto roce jste navíc poctěni zářivou návštěvou samotného posla štěstěny, Jupitera, který je zároveň vládcem vašeho znamení, lze tedy očekávat něco jiného než super rok? Užívejte úspěchů, hojnosti a radosti, tak jak je vám z hůry přáno!

Excelujete nejnadšenějším duchem, díky němuž budete vždycky objevovat svět kolem sebe a rozšiřovat své myšlenkové obzory. Toužíte po stále hlubším a hlubším poznání, láká vás umět rozvázat Gordický uzel stejně tak jako znát odpověď na otázku Sfingy. Vaše vysokorychlostní střelecké srdce by nejraději zamířilo k novým galaxiím! V tomto roce jsou tyto atributy přítomnými planetárními vlivy plně potvrzeny. Uranův příznivý vliv způsobuje, že vás magnetizuje vše zvláštní a okouzluje vás to, co stojí na druhém břehu.

Fádnost a stereotyp nemají ve vašem životě místo. Favorizováni jste především vy, Střelci 3. dekády (13.12.- 21.12.), a to hlavně počínaje březnem, kdy na svou stranu přetahuje Uran i Merkura, Venuši a Marse. Jejich trigon spouští ohňostroj živého dění, vychytávky rozmanitostí života a ohnivou rotaci překvapení. Tento kvartet dobrodějů vám může ze dne na den připravit nečekaný, potěšující dáreček, který změní váš dosavadní způsob života. Buďte ve střehu! Ať se jedná o start podnikatelského záměru, přírůstek do rodiny, originální zpestřující aktivitu nebo nový milenecký vztah, buďte si jisti, že zaplaví vaše nitro nedefinovatelným štěstím.

Optimistický Jupiter souhlasně přikyvuje, koneckonců hospodaření s fortunou je jeho posláním, jakpak by tedy mohl stát v ústraní? Přesně naopak! Vystřeluje ohnivé konfety úspěchu, lásky, blahobytu a rozvíjení vašeho JÁ, které je katapultováno až na zářivé místo na slunci. Co se týče prioritně vás, zrozenci 1. dekády (23.11. – 2.12.), můžete zejména v listopadu a prosinci silně zapůsobit při společenských kontaktech a při své věčné mladické vitalitě není vyloučeno, že se z zčistajasna rozhodnete k originální změně image.

Pokud náležíte ke 2. dekádě Střelců (3.12. – 12.12.), můžete naopak zápolit s nejistotou a slabší sebedůvěrou, kterou přináší neptunovská kvadratura. Pokuste se myslet na své úspěchy a talent, nikdy na své slabiny, a udělejte na alchymistu Neptuna a jeho přízraky dlouhý nos!

Střelec 2018 – Láska a partnerské vztahy

Z hlediska lásky je tento rok pro vás charakteristický především touhou po tzv. poznání nepoznaného a expanzivnějším prožívání všech krásných ztřeštěností, které milostné souznění přináší. Vlivem Urana a Jupitera se neradi cítíte osaměle a nevečeříte pouze s knihou, vaše pokušitelské roztoužené šípy neustále hledají svůj cíl. Hned nástup jara prozrazuje, že jakmile si něco vezmete do hlavy, chováte se jako prudká, ničím neřízená střela. Máte to ostatně v krvi!

Navíc v únoru a 1. polovině března zapaluje na vašem území své vášnivé pochodně Mars, tudíž se nelze divit, že fyzická přitažlivost je na maximu a jejím rovnítkem jsou četné sexuální zážitky. Pozvánky na večírky na poslední chvíli, originální způsob zábavy, nová seznámení a zamilování, magnetizující vzrušení – stáváte se přímo erotickými fajnšmekry! Skoupý k vám není ani přelom června a července, kdy nese Venuše svým hřejivým trigonem příslib velmi romantického období.

Pokud náležíte ke 3. dekádě znamení (13.12. – 21.12.), očekávejte zvýšenou možnost mileneckého poměru s osobou, která se vám bude zdát jakoby z jiného světa. Elektrizující charisma, zvláštní image, milování ve stanu, na prosluněné pláži nebo třeba na extravagantním místě – každopádně počítejte s originalitou! Konec roku pak hlásí šťastné vyústění vztahu, přičemž Jupiter svým silným vlivem apeluje na jeho absolutní legalizaci. Že by touha rozeznít svatební zvony? Inu, nechte se překvapit, ale jak našeptává Uran, raději s tím počítejte.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Střelce v roce 2018 : březen, listopad
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Střelce v roce 2018 : květen

Střelec 2018 – Práce a finance

Rok 2018 je velmi pozitivním obdobím i pro sféru vaší profese a finančních záležitostí. Milujete svobodu a nezávislost a jako znamení ohně máte v sobě tolik vitality a energie, že byste mohli uspořádat výprodej. Touhu po svobodném vyjádření a konání markantně umocňuje Uran, k němuž se od března do poloviny května přidává zvídavý a intelektuální Merkur. Jak se toto geniální duo odráží ve vaší profesi? V nápaditosti nemáte konkurenci, jste fantasticky bystří, vynalézaví jako Tesla a v informacích nabitější než National Geographic! Pro vás, kteří patříte do 3. dekády Střelců (13.12. – 21.12.), se jako stěžejní jeví vaše kreativita a vhodnost práce na volné noze.

Dokážete velmi originálním způsobem rozvíjet svou osobnost a poskytovat práci jak sobě, tak dávat pracovní příležitosti i ostatním. Proč toho tedy nevyužít a nezakousnout se do zajímavého projektu? Uran svým trigonem slibuje příjemná překvapení a neuvěřitelnou podnikatelskou kliku! Hvězdy prozrazují, že mezi další vhodné oblasti v tomto roce patří filozofie a právo, přičemž se kulminačním obdobím ukazuje listopad a prosinec.

Váš vládce Jupiter zakotvuje na své domácí střelecké půdě a jeho grandiózní vliv pociťujete až v morku kostí, expanze, duchovní osvěta a touha po nových horizontech nezná mezí. Velmi úspěšní jste rovněž ve finanční sféře, vaše příjmy mají tendenci k pohádkovému přírůstku! Nicméně pozor na přehnané velikášství! Pokud si zejména vy, zrozenci 1. dekády (23.11. – 2.12.), začnete připadat jako střed světa, mohli byste skončit nazí jako císař ze známé pohádky. Skromnost – toť klíč, jak udržet úspěch, neztraťte ho!

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Střelce v roce 2018 : březen, prosinec
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Střelce v roce 2018 : 1. dekáda června, září

Střelec 2018 – Domov a rodina

Rodinné zázemí a vztahy s nejbližšími jsou oblastí, kde se v tomto roce silně stáčí váš zájem. Je pro vás důležité, abyste kolem sebe měli společnost těch, kteří jsou vašemu srdci milí, přičemž zbožňujete, když je živá atmosféra se spoustou legrace. Už z dětství si nesete tolik bohatých zážitků, že by to vydalo na několik filmů a knih! Hned na přelomu ledna a února na vás pomrkává přátelská Venuše a jako pravá ruka Urana zadělává na příjemná překvápka.

Pokud máte sestru nebo bratra, jsou hlavními kandidáty na hezké neočekávanosti. Pro vás, kteří náležíte ke 3. dekádě (13.12. – 21.12.), chystá Venuše zase radost ve spojitosti s vašimi dětmi a to zejména v létě. Dobrodružné výpravy, adrenalinové sporty, nové originální koníčky – to je obuv vám šitá na míru! Tento rok je rovněž ideální pro nápady a změny v domácím interiéru, které budou odrazem vaší dobré nálady.

Milujete barvy, ze kterých dýchá teplo, takže kouzlit se žlutou, oranžovou a červenou je vaše parketa. A do kterých věcí ohledně domácnosti je dobré zainvestovat? Uran se přimlouvá za elektroniku a moderní kuchyňské spotřebiče, přičemž nejvhodnější doba je do května stejně tak jako pak čas předvánočních výprodejů. Co se týče domova a rodiny, nelze opomenout dlouhodobě působící kvadraturu Neptuna, která tu a tam nastražuje chaos.

Pokud především vám, zrozenci 2. dekády (3.12. – 12.12.), zkalí některé plány podivné okolnosti, nevěšte hlavu. Váš optimismus vás záhy přivede k jiné a možná ještě lepší variantě.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Střelce v roce 2018 : červen, srpen
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Střelce v roce 2018 : duben, prosinec

Střelec 2018 – Zdraví

Po fyzické stránce zaznamenáváte v roce 2018 výraznou úlevu, protože jste po dlouhém čase osvobozeni od zátěžového a často omezujícího vlivu Saturna. Najednou máte pocit, že znatelně pookříváte, vrací se vám pružnost a vitalita a celkový elán do veškerého konání. Pokud jste v posledních letech byli na kordy se svým zdravím a zápolili s vleklými potížemi, nyní jim u mnohých z vás může být odzvoněno!

Neznamená to však, že se váš organismus mění na perpetum mobile a nepotká vás ani jeden zdravotní problém. Například jste se sice zbavili pohybových komplikací, nicméně mohou číhat jiné nástrahy, které stále ještě plánuje Neptun. Tento nepohodlný planetární aktér vás, zejména Střelce 2. dekády (3.12. – 12.12.), ne a ne pustit z mušky! Svou působnost vymezuje zejména na začátek a konec roku, takže naštěstí pro vás v průběhu roku nemusí být až tak silnou hrozbou. Co se týče zmíněného začátku roku, je v únoru a 1. polovině března s Neptunem ve hře horlivý Mars, který aktivuje nežádoucí zmatek. Vaše nesoustředěnost se stává magnetem na úrazy!

Buďte opatrní zejména na zranění nohou a to prioritně v oblasti kyčlí nebo chodidel. Mars s Neptunem jsou také specialisté na spouštění infekčních onemocnění, takže lze počítat s tím, že pod jejich vlivem je vaše tělo citlivější a náchylnější k různým nákazám. V tomto směru láká tyto dva spiklence především období 2. poloviny listopadu a prosinec. Abyste si tedy doslova neotrávili Vánoce, dbejte na patřičnou prevenci.

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Střelce v roce 2018 : červenec, srpen
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Střelce v roce 2018 : únor, prosinec

Oblast štěstí v roce 2018: Pocit štěstí vyvěrá z nitra vaší osobnosti, vašeho zdraví a objevování nových obzorů. V tomto roce je vhodné pracovat na svém sebezdokonalení, naplníte tak svou duši radostí.

Váš kámen pro zdraví v roce 2018: VLTAVÍN – vhodný při léčbě infekcí, posiluje imunitní systém

Amulet pro štěstí pro rok 2018: Symbol Hvězdy, Symbol Šípu

 

Štír – horoskop na rok 2018

Milí Štíři, ve velkém hvězdném lexikonu roku 2018 jsou pro vaše znamení vepsána velmi hřejivá poselství. Kromě rebelantského Urana jsou všechny planety na vaší straně. Hlavní kapitola by se tedy dala nazvat – Miláčkové nebes! Neptun s Plutem jsou vaši věrní ochránci už delší čas a nehodlají v tomto směru nic měnit, jejich záměrem je vaše fenomenální porozumění a styky se všemi, kdo naplní vaši tajemnou duši radostí.

Největší hřivnou však přispívají Jupiter a Saturn, kteří nakoukli do vašeho štířího světa už na konci minulého roku, letos se však v něm hodlají patřičně porozhlédnout! Jupiterova konjunkce je silnou pečetí pro váš úspěšný rozlet a obohacení vlastního JÁ, přičemž můžete počítat na každém kroku s paní Fortunou. Svým sextilem tomuto uděluje příklep i zmíněný majestátný Saturn. A co s nezbednou uranovskou opozicí? Chce to naučit se čelit změnám. S pevnou vůlí a ledovým nadhledem zchladíte její ohnivé působení!

Jste studnice emocí, arzenál nefalšovaných citů a zároveň neproniknutelní jako noční obloha. Vaše legendární schopnost vstát po přešlých krizích jako – Fénix z popele, je zářným příkladem pro všechny ostatní. Kde se bere tato vaše vnitřní síla? Vaším planetárním vládcem je přece Pluto – mocný pán regenerace, jehož darem je zvládnout i nemožné a žádná moc vesmíru to nemůže vzít zpět!

I v tomto roce se můžete těšit jeho zvýšené přízni, tudíž máte dost energie a odvahy, abyste nechali odplavit všechen nechtěný balast, jenž se za uplynulé roky snažil usadit ve vašem životě. Velkým Plutovým spojencem se stává i moudrý Saturn, což je neotřesitelným mementem pro překonávání veškerých překážek. Mnozí jste nuceni přehodnotit své dosavadní nazírání a například i běžné aktivity jako nikdy předtím.

Hned v lednu nabíráte neskutečný drive a touhu hýbat věcmi, neboť se vedení ujímá akční Mars, který putuje vašim územím. Je to vhodná doba, abyste zapátrali po novém typu vzdělání, zaměřili se na smlouvy, svůj dům a jeho okolí, zejména však na kontakty s váženými lidmi. Změna prostředí nebo pomoc nějaké starší osoby může mít dalekosáhlé důsledky ve vašem dalším životě. Faktem je, že především vy, zrozenci 1. dekády (24.10. – 2.11.), můžete od června spadnout do nějaké změny tak nějak nechtěně – po hlavě. Uranovou oblibou je působit jako třesk z pistole a právě jeho opozice je nataženou spouští pro různé nečekané zvraty.

Ožehavou sférou se ukazuje manželství nebo například vztahy se smluvními partnery, léto se vás v tomto směru chystá dost pozlobit! Jak bylo ale již zmíněno, Saturn vás v tom nenechá. Exkluzivním hráčem na vašem štířím nebi se letos stává expanzivní Jupiter. Svou přítomností ve vašem znamení nese tento blahosklonný Guru příslib úspěchu a štěstí v mnoha oblastech. Je vám dáno jít za tím, po čem toužíte a také toho dosáhnout. Hlavně zůstaňte za každých okolností sami sebou – jste jedinečná osobnost, ne něčí klon!

Štír 2018 – Láska a partnerské vztahy

Lásku berete vážně, a čemu nejvíce podléháte, jsou vášně. Váš osobitý šarm a hypnotická smyslnost jsou silným magnetem pro opačné pohlaví, a nejen pro opačné! Navzdory všemu jste však při výběru vhodného protějšku opatrní, což v tomto roce ještě více zvýrazňuje působení Saturna. Sázíte na svou mimořádnou intuici a zejména vy, zrozenci 1. dekády (24.10. – 2.11.), podrobujete své potencionální partnery zdlouhavému zkoumání, než je akceptujete jako součást svého života.

Hned od ledna jste díky Marsovi bezkonkurenčně přitažliví, takže kandidátů na lásku je víc než dost! Hvězdy radí, abyste své citlivé senzory nastavili především ve svém okolí, a to prioritně v místech, která jsou spojena se vzděláváním. Co tak školní prostory nebo veřejná knihovna? To může být trefa do černého. I když objekt vašeho zájmu nebude pravděpodobně sršet vtipem, objevíte v něm jiné poklady jako například kultivovanost a smysl pro romantiku.

Přející Neptun se vedle Saturnova tipu na svíčky a dobré víno přimlouvá také za venkovní restauraci s mořskými plody, rozhodně tím nic nepokazíte. Pokud byste se rádi trefili do nejvhodnějšího času, využijte přelomu května a června nebo například září. Pro vás, kteří náležíte 2. dekádě (3.11. – 12.11.) a 3. dekádě (13.11. – 22.11.), má vesmír v tomto roce super bonus. Je jím přítomnost štědrého Jupitera, který je připraven zaplavit váš partnerský vztah silnou vlnou štěstí. Užijte si to hezky naplno!

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Štíry v roce 2018 : leden, září
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Štíry v roce 2018 : duben, 1. polovina srpna

Štír 2018 – Práce a finance

Vstupujete do velmi důležitého období, kdy se před vámi otevírají nové perspektivy a to nejen pro vyšší zrání vaší osobnosti, ale hlavně také pro další uplatnění. Jupiterova konjunkce přináší neobyčejný rozmach a příznivé šance ve vaší kariéře, profesní postup je v jejím popisu práce! Ačkoli nemáte rádi fyzickou dřinu, vstupujete do roku 2018 s velkým nasazením a energií, se kterými jde ruku v ruce živá představivost, velká odvaha a podnikavost.

 

Tedy vlastnosti, které se obvykle rovnají úspěchu. Saturnův sextil navíc přidává dar mimořádné schopnosti koncentrace, takže jak po pracovní stránce, tak ve finanční sféře vám jen tak něco neunikne. Napálit vás je nyní takřka nemožné! Faktem ale je, že patříte-li k 1. dekádě (24.10. – 2.11.), můžete se počínaje květnem čas od času potýkat s lidmi, kteří pořádně rozohní vaše nervové decibely. Nedokážete totiž absolutně vystát ty, o nichž víte, že se na vás usmívají jenom proto, aby vám mohli později – vrazit kudlu do zad. Co se týče vás ostatních, milí Štíři, je vaše skóre mnohem uspokojivější.

Tip: Zde najdete další horoskopy

Pod ochranným světlem Jupitera máte optimismu na rozdávání a kontakty s druhými jsou obzvláště přínosné. Bohatství tohoto dobroděje se skrývá i ve formě kreativních nápadů, k čemuž se zejména u vás, zrozenci 2. dekády (3.11. – 12.11.), přiklání také Neptun a jeho přínosný trigon. Ať se jedná o umělecké projekty, hudební biografii, průzkum či metafyziku, ve finále budete ověnčeni aureolou úspěchu!

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Štíry v roce 2018 : leden, 2. polovina listopadu
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Štíry v roce 2018 : červenec

Štír 2018 – Domov a rodina

Z hlediska rodinných záležitostí se jako nejdůležitější jeví vzájemné vztahy a způsob komunikace s nejbližšími. Vaše vazby se vlivem expanzivního Jupitera a jemnocitného Neptuna vyznačují značnou velkorysostí a citlivostí, přičemž jste jako houba, která absorbuje veškeré energetické nuance okolního prostředí. Kulminuje vaše ochota pomáhat své rodině a příbuzným, dokonce i na úkor sebe sama. Že byste se nejraději úplně rozdali pro své malé ratolesti? Pak určitě náležíte ke 2. dekádě znamení (3.11. – 12.11.), kterému kyne Neptun neobyčejnou spřízněností s dětmi!

Co se týče plánování a organizace chodu domácnosti, je vaším spojencem zodpovědný Saturn, jehož vlivem toužíte po určitém řádu. Aniž byste porušovali svobodu druhého, zavádíte potřebnou disciplínu a zodpovědnost za slovo, takže směrujete své nejbližší, aby si stejně jako vy, plnili své povinnosti. Dobře víte, že poté je více času i pro zábavu a té se díky hostujícímu Jupiterovi v žádném případě nebráníte. Účastněte se s rodinou akcí se soutěžní tématikou, fotografujte, věnujte se surfingu nebo třeba výletům za účelem rybolovu – jde o rok určený všem radovánkám!

V červnu a červenci buďte však opatrnější vzhledem k úrazům vlivem zvýšené hyperaktivity. Pomaleji našlapujte také vy, Štíři 1. dekády (24.10. – 2.11.), a to ve spojitosti se svým manželským protějškem. Uran s Marsem píší tučný titulek s názvem – Vysoké napětí a mohou nepříjemně zajiskřit v rodinné atmosféře.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Štíry v roce 2018 : září, říjen
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Štíry v roce 2018 : červen, červenec

Štír 2018 – Zdraví

Po stránce zdravotního stavu si v tomto roce můžete tzv. mnout ruce, neboť máte na své straně ta nejlepší vesmírná esa. Největší z dobrodějů, Jupiter, je usídlen přímo ve vašem znamení a je pro vás vynikajícím nositelem dobrých zpráv, perspektiva vašeho zdravíčka vychází na výbornou! Jeho hřejivé působení vás obdarovává vitalitou a svěžestí, přičemž máte často pocit, že vaše energie je nevyčerpatelná, to však neznamená usnutí na vavřínech.

Prevence by pro vás měla být i v tomto případě samozřejmostí a posilování na duchu i na těle příjemným rituálem. Velmi vhodné se ukazuje Feng šuej, pomocí něhož udržujete optimální cirkulaci energie a kýžený pocit pohody na stále skvělé úrovni. Díky Saturnovu sextilu je přáno rovněž fyzickým a sportovním aktivitám, k čemuž se hned od ledna nadšeně přiklání i Mars. Chcete-li začít chodit do fitcentra, pak se do toho dejte právě teď! Budete mít nejen výdrž, ale také dost elánu k tomu, abyste se do toho pustili s vervou.

Pokud patříte k těm, kteří v předešlém čase podléhali opakujícím se zdravotním problémům, je začátek tohoto roku i další jeho měsíce skvělým obdobím pro rekonvalescenci. Nadarmo se o vás neříká, že umíte vstát jako -Fénix z popele! Stačí se ponořit do svého nitra a využít Marsovu energii, která je zvyklá vyhrávat. Co se týče varovných signálů pro tento rok, je snad jediným rebelantem nevyzpytatelný Uran. Zejména pro vás, zrozenci 1. dekády (24.10. – 2.11.), platí, abyste si dali pozor na úrazy a to zejména v letním období.

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Štíry v roce 2018 : leden, prosinec
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Štíry v roce 2018 : červenec, srpen

Oblast štěstí v roce 2018: Šťastnou zónou je pro vás v tomto roce otevřenější vyjádření svého JÁ a expanze ve vaší kreativitě. Tyto atributy vás mohou posunout na výsluní.

Váš kámen pro zdraví v roce 2018: ACHÁT – chrání před úrazy, udržuje energii a životní sílu

Amulet pro štěstí pro rok 2018: Symbol Scarabea

 

 

Váhy – horoskop na rok 2018

Milé Váhy, také vás si zve vesmír před svou hvězdnou katedru, aby otestoval váš potenciál pro rok 2018. Do role zkoušejících se staví planetární vládci, kteří hodnotí, jak dalece jste schopni zvládnout jimi předložené lekce. Nejdůležitější přednes má v tomto roce Saturn, jehož působení se ve srovnání s minulým rokem markantně mění.

Svou kvadraturou zvyšuje nároky a vyžaduje po vás plné nasazení, navíc je ve své zkoušce neobyčejně vytrvalý! Ve stínu nezůstává ani Uran s Plutem, jejichž vliv souvisí s nutností změn ve vašem životě. Cítíte už dlouho, že na vás Uranova opozice chrlí stále nové a nové okolnosti? S rukou v ruce s Plutem jde o úsilí přimět vás, abyste udělali výhybku ze svých zajetých kolejí. Vaším úkolem je zároveň větší soustředění a osvojení si schopnosti vyrovnat se s jakýmkoliv tlakem. Jupiter je vám pak do finále připraven napsat velkou jedničku!

Vaší přirozenou zónou je harmonické prostředí, bezkonfliktnost a touha po všem krásném, což vám dává motivaci do vašeho dalšího bytí. Elegance, vybroušený vkus a smysl pro estetiku, v tomto směru jste třpytkami zvěrokruhu! Nicméně, milé Váhy, rok 2018 vás vybízí, abyste se naučili zbavovat bezcenných cetek a uměli rozpoznat, kdy se jedná o ryzí šperk.

Nepředvídatelný Uran se vás svou opozicí snaží tu a tam dezorientovat, což se pak odráží ve vašem ztíženém rozhodování. Poněvadž jste však moudří jako Šalamoun, dokážete se z jeho přesmyček nakonec skvěle vymotat. Patříte-li do 3. dekády znamení (13.10. – 23.10.), týkají se tyto nástrahy prioritně vás, přičemž se favorizujícím obdobím stává čas od ledna do května a potažmo také od listopadu do prosince. Mnozí z vás mohou řešit přestup na nové pracoviště, změnu bydliště nebo například rozhodovat o rozvodu, holt Uran a změny patří k sobě. Strážce budoucnosti, Saturn, se v tomto roce dostává do kvadratury k vašemu znamení a tím dává na vědomí, že jeho přísnému oku nic neunikne.

Konfrontuje vás s větší zodpovědností za svá rozhodnutí a tím vás dostává pod velký tlak, žádné výšiny a život jako peříčko, prim hraje realita! Neznamená to však, že si sednete někde sami pod smuteční vrbu a budete smutně naříkat, je zapotřebí problémům čelit. Odměnou na zlatém podnose pak bude zvýšená sebeúcta a to není málo! Protěžovanou oblastí se z tohoto hlediska jeví rodičovský dům, domácí zázemí nebo vztahy se staršími osobami.

Jako byste cítili, že zoufale potřebujete pevné zázemí a Plutova kvadratura to nesmlouvavě potvrzuje. Jeho ohromující síla naznačuje, že pro to dokážete udělat i nemožné, i kdybyste měli jet z posledních rezerv. Saturn vás může zpomalit, ale nezastaví vás! Na konci roku vás přichází zahřát velkodušný Jupiter, který chce svým příznivým sextilem zvýraznit plody vašeho úsilí. Sociální vztahy, porozumění, budoucí smlouvy, to je náplň jeho kampaně. Jeho účinky se vám mohou zpočátku zdát poměrně subtilní, ale je to velký slib toho, co přijde.

Váhy 2018 – Láska a partnerské vztahy

Venuše, královna něhy a citů, vládne vašemu znamení, takže láska pro vás rozhodně není pojmem ze slovníku cizích slov. To, že ji potřebujete k životu, je nevyvratitelné. Jste majiteli neodolatelné svůdnosti, líbiví a plní šarmu. Nepotřebujete ohoz od Armaniho či doplňky Oakley, abyste upoutali. Váš medový úsměv je daleko účinnější! Afrodité se skvěle činí již na přelomu ledna a února, čehož byste měli využít ke sblížení s milovanou osobou.

Hvězdy doporučují, abyste organizovali intimní večírky nebo oslavy s přáteli a garantují vám, že se zcela určitě zaskvějete ve společnosti. Nejsilnější osidla chystá Venuše svou konjunkcí v srpnu a listopadu, připravte se na milostnou centrifugu! Spoluúčinkujícím je v této době i aktivní Mars, takže při vzrušujících setkání nechybí vášeň a sexuální radovánky. Nezapomínejte ani na kulturu, vezměte svou lásku do divadla, galerie nebo na koncert.

Zjistíte, že to byl dobrý tah. Patříte-li k těm, které váže manželský slib, není vaše situace bohužel už tolik růžová. Zejména vám, Váhy 3. dekády (13.10. – 23.10.), může Uran zajiskřit nenadálou krizí, kdy není vyloučena ani úvaha o rozchodu. Vaším trumfem je však to, že toužíte docílit harmonie a dobře víte, že vztah není gladiátorský zápas, u mnohých z vás je tudíž krize řešitelná. Na konci roku navíc osvětluje vaše znamení Jupiter, což je slibnou devízou pro snazší řešení problémů, jeho optimismus dokáže své!

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Váhy v roce 2018 : srpen, listopad
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Váhy v roce 2018 : březen, poslední dekáda května

Váhy 2018 – Práce a finance

Nedá se říct, že profesní záležitosti jsou u vás hlavní parketou tohoto roku, ovšem co se týče vašich ambicí, ty nikdy neutuchají. Akční Mars je po většinu roku vaším přívržencem a snaží se hýbat věcmi i navzdory zátěžovým kvadraturám jiných planet. Jednu z těchto kvadratur má na svědomí přísný Saturn, který má tendenci zpomalovat pracovní chod, brzdit jednání se šéfy a celkově na vás nakládat větší břemena povinností. Favorizující jste zejména vy, zrozenci 1. dekády (23.9. – 2.10.), přičemž největší stagnaci můžete pociťovat na jaře.

Nepropadejte však obavám, zmíněný Mars to tak nenechá a brzy vytasí drápky! Rušného dění se naopak nezbaví 3. dekáda znamení (13.10. – 23.10.). Uran předvádí své ohnivé piruety, přičemž je mistrem na překvápka, která se dějí častokrát ze dne na den. Jeho opozice vás může přinutit náhle přehodnotit svou pracovní pozici. Působíte v oblasti moderních technologií, digitální sféře, multimédiích nebo například podnikáte přes internet?

Připravte se tedy na to, že budete muset něco rozseknout i navzdory tomu, že rozhodování je vaší Achillovou patou. Saturn naznačuje, že se možná někteří přistihnete, že se snažíte utéct před tíhou zodpovědnosti, která je naložena na vaše ramena, ale nebojte milé Váhy, vaše ramena dokáží být dostatečně silná! Co se týče financí, je vhodné být šetrnějšími, abyste se vyhnuli případným problémům. Jakmile vás totiž začne honit mlsná, dokážete se jen těžko udržet na uzdě. Vyhlaste embargo veškeré marnotratnosti!

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Váhy v roce 2018 : červen, červenec
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Váhy v roce 2018 : březen, duben

Váhy 2018 – Domov a rodina

Záležitosti rodiny u vás v roce 2018 vedou na plné čáře, nicméně jak planetární trubadúři signalizují, nejde zrovna o procházku zahradou Eden. Vedle Pluta a Urana se stěhuje do problematické pozice také Saturn, jehož kvadratura věstí větší zodpovědnost za své nejbližší a celkový chod domácnosti. Paradoxně k tomu vy toužíte spíše po tom, abyste si odpočinuli od povinností a hlavně unikli před tím, co od vás společnost očekává.

Totiž že se budete chovat jako matka, otec nebo opatrovník, víc nic. Navíc jen těžko řešíte problémy v mezilidských vztazích, to není voda na váš mlýn. Hned v 1. polovině ledna však máte vysokou tendenci na konfrontaci s touto skutečností. Ať se jedná o starosti ohledně rodičů či poruchy v domě, které žádají opravu, počítejte s tím, že problém naznačený v lednu vykulminuje pak na přelomu května a června. Faktem je, že co se týká domácího hnízdečka, mnohem raději byste se věnovali jeho zkrášlování.

Toužíte po luxusním prostředí ve velkém stylu a moderním zařízení. Vlivem vaší vládkyně Venuše je pro vás nemyslitelné, abyste opomenuli barvy – sladěnost korunovaná obří vázou s kyticí mečíků, toť balzám na vaši duši! Nicméně, i když zbožňujete luxus a komfort, snažte se přehodnotit náklady na domácnost, aby se vám po finanční stránce něco nevymklo z rukou. Naštěstí Jupiter naznačuje, že koncem roku spustí svůj záchranný pás a vy se přece jen můžete více vyřádit. Je to čas, kdy můžete udělat radost sobě i svým bližním.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Váhy v roce 2018 : listopad, prosinec
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Váhy v roce 2018 : leden, květen

Váhy 2018 – Zdraví

Stejně jako rodinné záležitosti je u vás aktuální také oblast vašeho zdraví. Patříte k těm, kteří si různé zdravotní neduhy většinou neberou tolik k srdci a jste v tomto směru poněkud éteričtí. Nicméně tento rok s sebou nese určitá varování. K prevenci a posilování zdraví si tedy raději poznačte vykřičník! S nástupem jara sami zjišťujete, že jste tak nějak těžkopádnější a máte pocit, jakoby určité mechanismy ve vašem organismu fungovaly na úsporný režim.

V zákulisí tahá za provázky Saturn, nositel omezení a stagnací. Od března tomuto sabotérovi navíc asistuje Mars, což poznáváte prioritně vy, Váhy 1. dekády (23.9. – 2.10.), doslova na vlastní kůži. Kvadratura Marse může spouštět různá zanícení právě na pokožce, přičemž se pomaleji hojí různé ranky, otoky nebo například svědící zóny na těle. Úlevou by mohly být bahenní zábaly, takže ať sáhnete po bílém kaolinu či zeleném jílu, určitě neprohloupíte.

 

Rovněž jste citlivější na záněty kloubů a pohybového aparátu, přičemž je zde nadějným pomocníkem reflexní terapie. A jak jste na tom vy, zrozenci 2. dekády (3.10. – 12.10.) a 3. dekády (13.10. – 23.10.)? Jak napovídá Uran s Plutem, zdravotní výkyvy, a to zejména do května, nejsou ničím abstraktním. Máte zátěžový rok a jízda z posledních rezerv se logicky odráží na vašem zdravotním stavu, zejména na vašem srdíčku. Snažte se o pozitivní ladění svého nitra, zařaďte aromaterapii nebo hudební terapii – emocionální pohoda je alfou a omegou!

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Váhy v roce 2018 : červen, 1. polovina listopadu
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Váhy v roce 2018 : březen, duben

Oblast štěstí v roce 2018: Největší radostí se pro vás stává zvýšený kontakt s okolím a lidmi, kteří do vás projektují sílu a optimismus. Někde blízko vás je člověk, který vás může naplnit pocitem štěstí.

Váš kámen pro zdraví v roce 2018: SAFÍR – účinný proti pohybovým potížím, udržuje optimismus

Amulet pro štěstí pro rok 2018: Symbol Srdce, Jakýkoli amulet z Tyrkysu

 

Panna – horoskop na rok 2018

Vesmírná přehlídka roku 2018 se může pochlubit velmi pestrým děním, jehož dopad významně zviditelňuje světlé stránky vaší osobnosti. Díky vstřícnosti většiny planetárních mágů máte schopnost přenést se přes všechny případné mrzutosti a naučit se, jak dosáhnout hlubšího smyslu věcí. Velmistr Uran si vás bere na mušku a jeho magnetické variace mohou náhle změnit váš život k lepšímu!

Ve srovnání s minulým rokem se těšte na větší invazi super šancí a mimořádných událostí, které změní váš pohled na svět jako mávnutím kouzelného proutku. Regenerační Pluto a neochvějný Saturn jsou svými trigony neocenitelnými pomocníky, vaše vnitřní síla je jejich vlivem grandiózní! Zahanbit se nenechává ani sečtělý Jupiter, jehož přející sextil je přímo oživujícím balzámem. A k jakému úkolu vás tento optimistický trubadúr směruje? Jde o intenzivnější kontakt se svým širokým okolím a nalézání naplnění plynoucí ze vzájemné komunikace.

Vaše nitro je čisté jako křišťál a co se týče poctivosti, jste elitou zvěrokruhu, nelze se tedy divit, že vaše znamení patří mezi nejdůvěryhodnější. Smysluplná existence je mottem vašeho života, tudíž nesnesete pocit, že nejste pro nikoho užiteční – jste rozenými dobrotisky! V tomto roce s vámi na rozdíl od toho minulého sympatizuje vytrvalý Saturn, jehož trigon silně zvýrazňuje vaši zmíněnou důvěryhodnost. Prioritně vy, kteří náležíte 1. dekádě (23.8. – 1.9.), excelujete trpělivostí a schopností čelit těm nejzapeklitějším překážkám.

I v silné bouři dokážete najít svůj ostrov bezpečí! Od 2. poloviny března přispívá svým dlouhodobým trigonem i akční Mars, jehož parťáctví se Saturnem a navíc ještě neotřesitelným Plutem přináší jistotu, že pro vás není nedosažitelných cílů. Ať je to v profesní oblasti, sportu nebo například milostné sféře, jen málokdo vaší jízdě stačí. Působíte, jako byste měli v motoru tygra.

Pružinou činů tohoto roku vibruje od května velmi mistrně i Uran, který zahajuje přátelství s vaším znamením a odstartuje éru zvýšené touhy po svobodě. Toužíte po cestování do exotických krajin, objevování nové životní filozofie a nasycení vašich smyslů lákavými neobvyklostmi? Na to je Uran přeborníkem, očekávejte překvapivé a nenadálé šance! Pro vás, Panenky 2. dekády (2.9. – 11.9.), může však být tak trochu vadou na kráse opoziční Neptun, který s oblibou zkresluje reálné vidění. Buďte obezřetní v tom, s kým se pouštíte do spolupráce, aby se vám do cesty nepřimotali různí baziliškové a rovněž se vyvarujte ulpívání na iluzi svého JÁ.

Bublinky iluzí by mohly popraskat! Faktem je, že máte v zádech zároveň ochranné světlo Jupitera, které vám, stejně tak jako 3. dekádě Panen (12.9. – 22.9.), nakonec s vlčí mlhou dokáže pomoci. Jupiterovský dobroděj dohlíží také na příliv nových kontaktů a přátelství, přičemž některé z nich mohou mít obzvláště blahodárný dopad na vaši budoucnost. Mějte oči otevřené, milé Panenky, otevřete se komunikaci a synchronizaci se svým okolím – můžete na tom pak úspěšně stavět.

Panna 2018 – Láska a partnerské vztahy

Láska je pro vás v roce 2018 jednou z nejdůležitějších oblastí a jak signalizují astrální informátoři, máte se na co těšit! Pokud jste měli v minulosti často pocit, že váš srdcový kalich je spíše poloprázdný než poloplný, nyní je vám přáno uhasit žízeň. Milostná amplituda rozhodně není nevýrazná! Láskyplná Venuše začíná hrát na svou vábničku již v 1. polovině ledna a je v dokonalém souzvuku s mocnými esy vesmíru – Saturnem a Plutem. Co to pro vás, milé Panny, znamená?

Počítejte s tím, že se na vaší cestě může zjevit osůbka, která nakonec zakoření ve vašem životě. V dubnu Afrodité pokračuje ve svých milostných vzletech a třešničku na dortu chystá v červenci a začátkem srpna. Líbivý zevnějšek, střízlivost a vybraný vkus, důvěryhodné oči a možný věkový rozdíl – to jsou atributy vašeho potenciálního životního partnera. Přičteme-li ještě dominující smyslnost, můžete si prioritně vy, zrozenci 1. dekády (23.8. – 1.9.), připadat jako na jiné planetě. Královnou dění je až magnetická přitažlivost!

Naopak mírný chaos číhá na vás, kteří náležíte ke 2. dekádě (2.9. – 11.9.) a tím spíše, jde-li o manželství. Nicméně ať se jedná o tajnůstky, nedorozumění či iracionální obavy, vše je řešitelné. Nenakládejte však s problémy, jako by to byla nějaká infekce a neutíkejte před nimi. Daleko byste stejně neuprchli.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Pannu v roce 2018: duben, červenec
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Pannu v roce 2018: únor, květen

Panna 2018 – Práce a finance

Po pracovní stránce jste bezkonkurenčními kliďasy, což se v tomto období znatelně potvrzuje. Saturnův trigon způsobuje, že jste nesmírně vytrvalí a dokážete zvládnout i hodně tvrdou práci, přičemž postupujete s téměř chirurgickou precizností. Na jaře navíc významně dobíjí vaše baterie Mars, což se projevuje mimo jiné i ve vaší zvýšené tvořivosti. A co teprve Jupiter se svým blahodárným sextilem! Všechny tyto planety tvořící krásné vibrace k vašemu panenskému Slunci vás zásobují nezměrným arzenálem energie.

Nenajde se nic, co by před vámi obstálo. Není strop, který byste neporazili, máte vítr v zádech a svět u svých nohou! Váš vládce Merkur vám nahrává zejména ve 2. polovině května a v září, takže je vhodné se naplno opřít do nových projektů, rozšířit podnikání i do zahraničí, vést důležitá jednání nebo například domlouvat spolupráci s novými obchodními partnery. Pokud patříte ke 2. dekádě (2.9. – 11.9.) nebo 3. dekádě (12.9. – 22.9.), věnujte pozornost podpisům smluv, za Jupiterovým tajemným úsměvem se skrývá úspěch! Tento dobrotivý Guru má dlouhé prsty a hodlá sáhnout i na oblast vašich financí.

Jeho doteky přinášejí zisk, takže nehrozí, že byste museli sahat na dno kapsy. Apropó, vy zrovna nepatříte k těm, kteří hrají vabank, necháváte si vždycky zadní vrátka. A jaké vyhlídky máte na možnou změnu zaměstnání? Jakmile se objeví zajímavá šance, nepřemítejte jako by šlo o volbu prezidenta, ale včas se jí chopte!

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Pannu v roce 2018: květen, září
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Pannu v roce 2018: listopad, prosinec

Panna 2018 – Domov a rodina

Smyslem vašeho života je osvětlovat atmosféru v kruhu vašich nejbližších a přinášet pohodu. Jste nejstarostlivější z celého zvěrokruhu, takže o svou rodinu dokážete pečovat od A do Z, aniž byste to považovali za zátěž. Faktem je, že je vám někdy vyčítán váš mateřský, káravý přístup, který je v tomto roce ještě více umocněn Saturnem, nicméně všichni ví, že i toto pramení z lásky. Vaším největším potěšením jsou v tomto období vaše ratolesti, přičemž jste jim zejména vy, zrozenci 1. dekády (23.8. – 1.9.), neobyčejně silnou oporou.

To, čemu dáte nyní společně zakořenit, vyroste časem do hezkých obřích rozměrů! Rok 2018 je pro vás příznivý také z hlediska nového přírůstku do rodiny nebo například po stránce vztahů s příbuzenstvem. Jupiter s Uranem nabádají, že pokud máte někoho blízkého v zahraničí, bylo by vhodné domluvit se na návštěvě. Nejvhodnějším časem se jeví přelom července a srpna, Venuše vám naservíruje oboustranné potěšení! Že touto dobou jezdíte spíše na dovolenou?

Popřemýšlejte tedy o tom, jestli by se to nedalo skloubit. Hlavně se, pilné Panny, naučte opravdu vypnout a relaxovat. Ať už jste u strýčka v New Jersey nebo na slunné pláži, nesnažte se horečnatě dodat v termínu – hořící dokumenty. Zaklapnout MacBook a umlčet iPhone je tím nejlepším doporučením. Co se týče zkrášlování domácího hnízdečka, to byste měli mít už v létě za sebou. Pokud však ještě cítíte potřebu nějakých kosmetických úprav, nepouštějte se do nich v listopadu a prosinci – hvězdy hlásí možné překážky.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Pannu v roce 2018: duben, červenec
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Pannu v roce 2018: listopad, prosinec

Panna 2018 – Zdraví

Díky příznivému působení Jupitera se těšíte dobré vitalitě a chcete ji stále posilovat, tudíž se nevyhýbáte různým preventivním krokům a dodržování zdravotních režimů. Ke svému zdraví nedokážete být laxní, což je vám dáno přímo do vínku. Nic nenecháváte náhodě! Přátelsky nakloněn je vám v tomto roce také Saturn, který svým trigonem na vaše znamení působí pevnost a vynikající obranyschopnost organismu.

Rovněž vaše psychika je nyní znatelně posílena a vychutnáváte pozitivní energii, která vám umožňuje dostat se snadno z jakýchkoli případných sezónních neduhů. Velmi příjemnou zprávu přináší s oblibou překvapující Uran a to prioritně vám, kteří náležíte 1. dekádě (23.8. – 1.9.) znamení. Tento nepředvídatelný trubadúr vzkazuje, že pokud jste v minulých letech zápolili s nějakým zdravotním omezením, můžete očekávat příznivý obrat! Favorizující období nastává od června, přičemž se jako významné ukazují nové metody nebo nějaká cizokrajná technika léčby.

V malé nevýhodě jste v tomto roce vy, zrozenci 2. dekády (2.9. – 11.9.). Pokoutný Neptun se snaží do vašeho života, plného čistoty a spořádanosti, vnést určitou dávku chaosu. Jste citlivější na nevhodné látky v potravinách, tudíž jste náchylnější k funkčním střevním poruchám. Především na konci roku je vhodné, abyste kontrolovali svůj jídelníček. Užívání probiotik nebo program stravování na míru vypracovaný odborníkem je tou nejlepší prevencí

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Pannu v roce 2018: přelom srpna a září
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Pannu v roce 2018: listopad, prosinec

Oblast štěstí v roce 2018: Pro pocit štěstí je signifikantní oblast vzdělávání. Může vás oslovit nějaké studium, které výrazně obohatí váš život.

Váš kámen pro zdraví v roce 2018: OBSIDIÁN – prevence proti oslabení organismu, pomáhá při zažívacích obtížích.

Amulet pro štěstí pro rok 2018: Symbol Čtverce, Zelený cvrček

Lev – horoskop na rok 2018

Také pro vaše vznešené znamení mají architekti nebes v roce 2018 připraveno impozantní dílo. Otevírá se před vámi úchvatná vesmírná bazilika plná různorodosti, expanze a nenadálých možností, račte vstoupit! Hlavními projektanty jsou vzrušující Uran a bujný Jupiter, kteří udržují vaši duševní sílu a tvůrčí schopnosti tak, aby neměli nejmenší šanci sklouznout do neúprosné šedi průměrnosti. Cožpak by to příslušelo královské esenci lvího znamení?

Rozhodně ne. Uranův trigon se letos ocitá ve velkém finále své sedmileté dráhy a to je signál spíše k něčemu výjimečnému a originálnímu. Úžasná a nečekaná změna může ovlivnit celý váš život! V průběhu roku mění uranský velmistr extravagantně své kóty a může vymýšlet až zázračné nemožnosti. To je živnou půdou pro expanzivního Jupitera, který spouští další lavinu událostí. Ovšem čeho je moc, toho je příliš a jejich kvadratura je spíše malým varováním. Buďte opatrní, milí Lvíčci, aby se vám chrám vašich plánů nezřítil.Vaším úkolem v tomto roce je mít přesný cíl a perfektní odhad. Inovujte a klidně bořte, ale přesvědčte se nejprve o bytelnosti svých staveb!

Vaše ohnivé znamení je kalichem královských atributů – odvahy, šlechetnosti, důstojnosti, respektu a sebeúcty. Nepovažujete se sice zrovna za alfa bytosti, ale jste si vědomi své velikosti a vaše vystupování je plné bezkonkurenční graciéznosti. Není třeba, abyste byli hvězdou v metropolitní opeře, vaše JÁ září samo o sobě! Taktéž v tomto roce se stáváte nepřehlédnutelnými, což s velkou vervou podporuje především originální Uran a neskutečně rozpínavý Jupiter.

Hned od března na vás zálibně pohlíží taktéž inteligentní Merkur, tudíž nemáte nouzi o to, aby vám vaše okolí dopřálo sluchu a pozornosti. Váš důvtip je napnutý jako luk, spojenecký trigon Merkura a Urana je pro vás neobyčejnou výzvou! V komunikaci jste jedničky, vaše slova působí jako magnet, daří se vám v jednáních a hlubokých filozofických debatách. Prioritně vy, zrozenci 3. dekády (13.8. – 22.8.), využijte do května příležitostí vycestovat do zahraničí, rozhodnout se o studiu na střední nebo vysoké škole či aktivitě s duchovní náplní.

Že přemýšlíte také o publikování? Bingo, lepší načasování si nemůžete přát! Pamatujte také, že úžasná příležitost se může objevit náhle a neočekávaně, jako modré z nebe.

Stejně tak může do vašeho života vstoupit důležitá osoba – zcela odlišná a záhadná jako labyrint, která pořádně zatřese vaším pohledem na svět. Stoprocentně si tedy v tomto roce nemáte šanci připadat jako stojatá tůň, kolorit událostí nabírá stále na obrátkách. Nicméně, jak signalizuje Jupiter, může to s sebou nést i situace, kdy je toho na vás moc a prostě nestíháte. Máte pocit, že zvládnout všechno je možné asi tak jako stočit hurikán do lehounkého vánku. Jeho kvadratura zasahuje v tomto směru i 2. dekádu vašeho znamení (3.8. – 12.8.), přičemž se intenzita působení otáčí hlavně k rodinné sféře.

Od listopadu se naštěstí jupiterovský Guru stěhuje na přátelské území, což je pro vaše lví veličenstvo obrovskou úlevou. Nastává období radosti, štěstí a úspěchů, proč si ho plnými doušky nevychutnat? Pokud náležíte 1. dekádě (23.7. – 2.8.), jste favorizujícími degustátory. I kdyby tomuto předcházela nějaká nechtěná změna způsobená kvadraturou Urana, budete nakonec ověnčeni aureolou spokojenosti. Máte dar vše zvládnout, jste přece zenitem zvěrokruhu – zůstaňte, jací jste, Lvíčci, a všichni vás budou mít rádi!

Lev 2018 – Láska a partnerské vztahy

Láska je ve vašem životě obrovským pojmem a žít bez ní by se rovnalo vaší soukromé apokalypse, rok 2018 vás rozhodně strádat nenechá! Jupiter prozrazuje, že jste nevyčerpatelnou studnicí intenzivních vášní, žádný podřadný slevomat citů – vaše luxusní JÁ není pro každého, a to je ostatním kolem vás nad slunce jasné.

Vynalézavý Uran přímo srší možnostmi k seznámení a umí vykouzlit na vašem nebi nejedno překvapení, Lvíčci 3. dekády (13.8. – 22.8.), především vy buďte ve střehu! Přelom ledna a února sice ještě není pro milostné jiskření tolik výrazný a vaše mysl je se srdcem srovnána do té míry, až to nudí, ovšem v březnu nastává boom. Vlivem trigonu Venuše jste unášeni ve víru ohnivého orkánu lásky, spaluje vás touha a romantika, nové šance, flirty a sex

Milujete všechno elegantní a krásné a víte, že získáte víc medem než octem. Na koho zacílíte, toho dostanete! Hvězdy napovídají, že svůj dokonalý protějšek nepoznáte na internetových chatech či okupací seznamky, ale můžete ho potkat při návštěvě poněkud zvláštní příležitosti nebo na nezvyklém místě. Rovněž přelom června a července je pro vás mimořádně plodným obdobím, nicméně přece jen se tady vkrádá jedno ALE. Na některé z vás může být lásky až přespříliš a začínáte se v tom ztrácet. Nejde však o žádnou fatalitu a brzy si poradíte. Na závěr ještě jeden hvězdný vzkaz pro vás, Lvíčci 1. dekády (23.7. – 2.8.), koncem roku očekávejte velké štěstí!

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Lvy v roce 2018 : březen, listopad
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Lvy v roce 2018 : duben, září

 

Lev 2018 – Práce a finance

Rok 2018 je pro vás obdobím, ve kterém můžete uplatnit svou vrozenou iniciativu a promítnout nabyté vědomosti do své profese. Favorizující je zdokonalení se v manažerských a organizačních schopnostech, cizím jazyce nebo například oblastech souvisejících s moderní technikou. Únor a březen jsou po stránce vaší energie zápalnou bombou, kulminuje vitalita, družnost a schopnost prosadit se. Jste společenským tornádem a je to znát!

Od 2. poloviny května se však silněji projevuje vliv Jupiterovy kvadratury, jež vám nedopřává odpočinku, a cítíte, že vaše rozehraná profesní partie je tah za tahem těžší. Do hry se totiž zapojuje Mars, který se stává spojencem zmíněného Jupitera a jeho stimulující vliv způsobuje, že události se řítí pekelnou rychlostí. Marsovi se navíc kamarádíčkování s ohnivým bossem tuze líbí, takže v něm hodlá setrvat po většinu roku.

Pracujete ve větším týmu, věnujete se počítačové technice, elektronice nebo výzkumu? V tom případě jste hlavními kandidáty, kteří se mohou ocitnout na kordy se svým okolím. Ať už dopalujete šéfa tím, že u vás emoce přebíjejí rozum nebo vás dráždí kolegové svou nevyzpytatelností, nenechejte se vyvést z míry. Zejména vy, zrozenci 1. dekády (23.7. – 2.8.), můžete být od června konfrontováni s nečekanými výbuchy a nutkavou potřebou změny.

Nejde o to, abyste ustáli otřesy do půlky Richterovy škály, ale hlavně o to, abyste se ve správnou chvíli dokázali rozhodnout, co opravdu chcete. Na konci roku tak uslyšíte zvonivé mince úspěchu a uznání!

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Lvy v roce 2018 : únor, prosinec
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Lvy v roce 2018 : červenec, říjen

Lev 2018 – Domov a rodina

Jste znamením srdce a pro své nejbližší ho máte často na dlani. Vzájemná láska, úcta a hřejivý domov – toť vaše království. V tomto roce je váš zájem o blaho rodiny obzvláště zvýšený, což je markantně znát zejména v březnu a na přelomu června s červencem. Ne že byste v ostatních měsících byli vůči rodině v útlumu, ale v tomto období Venuše odemyká váš vnitřní oheň a vy ve své hřejivosti excelujete.

Ve vašem DNA by se teď určitě našel gen všeobjímající lásky s nejbližšími! Jupiterova kvadratura však prozrazuje, že mnozí můžete na tomto poli i trochu přehánět. Týká se to zejména vás, Lvíčci 2. dekády (3.8. – 12.8.) a 3. dekády (13.8. – 22.8.), přičemž se ožehavou stává vaše štědrá dlaň. Toužíte své miláčky zahrnout dárečky a snést, co jim na očích vidíte? Hvězdy radí, abyste byli ve svém rozletu opatrnější, což se týká i investicí do bydlení.

Jste proslulí jako milovníci luxusu a prostor, ze kterých dýchá elegance. Pokud však chcete renovovat dům nebo zahradu pro letní dýchánky, nakupovat nákladný nábytek či elektronické spotřebiče, používejte do října více matematiky. Vhodnější je pokusit se ušetřit finance na pozdější období, kdy to pak se spřáteleným Jupiterem můžete rozpálit ve velkém!

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Lvy v roce 2018 : březen, listopad
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Lvy v roce 2018 : září, říjen

Lev 2018 – Zdraví

Oblast zdravotního stavu u vás v roce 2018 nabývá na větší aktuálnosti, než tomu bylo minulý rok. Mnozí z vás hned z jara cítí potřebu udělat pro svůj organismus něco blahodárného, tudíž se vrháte do sportovních aktivit a preventivních detoxikačních kůr. Hvězdy signalizují, že je to skutečně to nejlepší, co pro sebe můžete udělat!

Od konce minulého roku totiž pokračuje ve svém působení Jupiter, jehož kvadratura na vaše znamení není zrovna žádaným potěšujícím suvenýrem. Tento kosmický Guru může být vším, jen ne troškařem a je zaměřen na rozmach škodlivých látek ve vašem těle. Permoníci očistných terapií bijí na poplach! Favorizující jste vy, kteří patříte ke 2. dekádě (3.8. – 12.8.) a 3. dekádě (13.8. – 22.8.), přičemž byste měli věnovat větší pozornost i oblasti reprodukčního ústrojí.

Jupiterovým spolupachatelem je navíc ještě Mars, který letos obzvláště dlouho udržuje své napěťové působení. V lednu a pak v období od 2. poloviny května de facto až do 1. poloviny listopadu zvyšuje náchylnost především k zánětlivým onemocněním a infekcím. Trápí některé z vás spíše otázka libida? Není třeba zoufat – výborným tahem může být Tai-chi nebo jóga. Vás, zrozenci 1. dekády (23.7. – 2.8.), může zase od června začít z ničeho nic navštěvovat migréna a výkyvy v oblasti krční páteře. Pokud přilnete k akupresuře a aromaterapii máte šanci dát těmto neduhům šach mat.

 • Nejlepší měsíce na zdraví  pro Lvy v roce 2018 : únor, březen
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Lvy v roce 2018 : leden, říjen

Oblast štěstí v roce 2018: Naplnění a hřejivého pocitu dosáhnete v milostném vztahu s mimořádně optimistickým protějškem. Lze také očekávat šťastnou zprávu týkající se vašich dětí.

Váš kámen pro zdraví v roce 2018: SODALIT – významně posiluje imunitní systém a napomáhá odstraňování toxických látek z organismu

Amulet pro štěstí pro rok 2018: Symbol SLUNCE, Symbol DRAKA

 

Rak – horoskop na rok 2018

Nebeský kaleidoskop dává i vám, milí Raci, nahlédnout do pestrého hledí roku 2018. Blazeovaný svůdce Neptun vás láká svou vábničkou do imaginárních světů, kde máte pocit, že vám rostou křídla a chce se vám vzlétnout. Jeho trigon signalizuje větší vnímavost vůči neviditelnému a rozšiřuje pole vašeho vědomí.

Nicméně Pluto, a do určitého času i Uran, zůstávají věrní svým disharmonickým výjevům a snaží se narostlá křidélka trochu přistřihnout. Cítíte, jak vaše touhy rostou, ale zároveň vyvolávají silný protitlak zvenčí? Inu, s plutovskou opozicí je vskutku těžký duel. Změnou oproti minulému roku je to, že se zdviženým prstem přichází i Saturn, přičemž má ve svém repertoáru určitá omezení.

Na druhou stranu se ale tento strážce nebes snaží zpomalit impulzivní rytmus Urana a Pluta, aby více ladil s vaší vlastní, spíše opatrnou chrámovou hudbou. Naštěstí je vaším největším ochráncem zářný Jupiter, jehož darem je optimismus. Vaším úkolem je, abyste vše viděli jako otevřené dveře k příležitostem!

Jste oázou klidu a patříte k nejněžnějším stvořením zvěrokruhu, která by se nejraději postarala o celý svět. I když jste v podstatě introverti, v tomto roce vás obdarovává štědrý Jupiter velkou expanzí a chutí poznávat všechny krásy života. Jeho trigon zvyšuje vaši schopnost zářit jako měsíc v úplňku! Někde v hloubi svého nitra víte, že na Zemi nejste proto, abyste byli něčími služebníky, a zejména do října to čím dál intenzivněji vnímáte.

Především vy, zrozenci 2. dekády (2.7. – 12.7.) a 3. dekády (13.7. – 22.7.) si uvědomujete, že nemá smysl skrývat své touhy jako mateřské znamínko, které nesmí nikdo vidět. Užívejte si milostného života, rozvíjejte své koníčky, vychutnávejte radost a zábavu, hvězdy vám k tomu teď zvýšeně žehnají! Štěstí přinášejí rovněž záležitosti související s vašimi dětmi, přičemž hned leden roztáčí dění na plné obrátky.

Příjemnou třešničku na dortu pak můžete vychutnat v září a říjnu, kdy je vysoká tendence ke splnění vašich přání. V zákulisí totiž po celou dobu tahá za neviditelné provázky Neptun, jakpak by mohl zapomenout na vaše vytoužené sny? Jeho trigon způsobuje také vaši vyšší citlivost k záležitostem umění, filozofie a náboženství.

Pokud je vaší náplní kreativita, vaše fantazie se zdesetinásobí! Nelze však opomenout záškodnické působení Saturna, Pluta a do května ještě i nevyzpytatelného Urana. Toto mocné trio má snahu některé vaše opojné vzlety sabotovat a trochu vám zamotat hlavu. Kvadratura Urana může svými výboji provokovat především vás, kteří spadáte do 3. dekády (13.7. – 22.7.), přičemž má políčeno prioritně na vaši kariéru. Jeho nepříjemné jiskření se projevuje nenadálými zvraty, nervovou podrážděností a roztržkami.

Každopádně máte sto chutí zbavit se už konečně příliš těžkých pout. Velký pozér Saturn zase blokuje procházku do zahrady Eden přednostně 1. dekádě (22.6. – 1.7.). Svým přísným zrakem měří manželské a profesní vztahy, tudíž lze očekávat větší lavinu zodpovědnosti, zátěže i ztrát a to především na jaře. Celkově se, všichni račí zrozenci, musíte vyrovnat s minulostí a ztotožnit se se změnami, jakkoli radikálními. V roce 2018 máte možnost začít se orientovat jiným směrem!

Rak 2018 – Láska a partnerské vztahy

Milostný vztah, láska a sexuální oblast jsou pro vás palcovými titulky roku, neboť nad zónou vašeho srdce bdí přímo sám Jupiter, pověřenec madam Fortuny. Připravte se tedy na záplavu romantiky, nových seznámení i vzrušujících setkání plných smyslných doteků a toužebného jiskření. Velmi skvostným obdobím je pro vás přelom května a června, kdy se vaším územím promenáduje astrální Miss, Venuše, a spouští strhující milostný vodopád.

Rovněž v září přizvukuje tato hvězdná dáma Jupiterovi a zejména vám, Ráčci 2. dekády (2.7. – 12.7.) a 3. dekády (13.7. – 22.7.) našeptává, abyste spáchali něco hezky úžasného v lásce! Brousí kolem vás osůbka s pronikavýma očima, velmi sexy a přitom není ani trochu provokativní? Připravte se, že ukradne vaše srdce! Malou nápovědou hvězd je, že důležitou roli může sehrát nějaké místo spojené s mystikou nebo tajemnem. Ať se tedy jedná o obchůdek s meditačními pomůckami, tajemné památeční budovy nebo pusté zákoutí přírody, všude číhá láska.

Naopak slabším obdobím se jeví listopad, kdy Venuši popadají vrtošivé manýry, a ulpívá na vás zamračeným pohledem. Její náladovost pociťujete především vy, kteří žijete v manželském svazku a jste navíc ještě zrozenci 1. dekády (22.8. – 1.7.). Ptáte se, proč zrovna vy? Právě vás má totiž v tomto roce ve svém zorném poli přísný Saturn a hodlá klást překážky. Jeho opozice k vašemu Slunci je zdviženým prstem, který dává tušit určité omezení ve vztahu.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Raky v roce 2018 : přelom května a června
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Raky v roce 2018 : listopad

Rak 2018 – Práce a finance

Vaše kariérní sféra není v 1. polovině roku oblastí, která má podtržení tlustou, zářivou linkou. Patříte k těm, kteří potřebují ve své pozici cítit jistotu, mít vše pod skrytou kontrolou a doslova zatnout svá klepýtka do otázky zabezpečení. Režisér nenadálých překvapení, Uran, však může až do května dostávat chuť zamíchat vám trochu kartami.

 

Prioritně vám, zrozenci 3. dekády (13.7. – 22.7.), dává na vědomí, že ještě nedohrál svou partii a může uhodit nějakou nechtěnou změnou ve vaší profesi či na pracovišti. Ožehavé období lze očekávat hlavně na jaře, kdy se přidává svou provokativní opozicí také Mars a zvyšuje nervozitu. Váš adrenalin je v neustálém režimu online! Ať jste podnikatelé, specialisté na zdravou výživu, vědci přikovaní k mikroskopu nebo třeba automechanici, zjišťujete, že se nacházíte ve stavu téměř trvalého stresu.

Musíte se z něj za každou cenu vymanit! Od června nastává příjemná změna a uranovské pablesky mizí, přičemž dostává prostor nositel štěstěny – Jupiter. Apropó, pokud náležíte ke 2. dekádě Raků (2.7. – 12.7.), jste Jupiterovými velkými oblíbenci a to od samého začátku roku! Úspěch vám žehná zejména v kreativních činnostech, lékařství a výzkumu. Toto období je příznivé rovněž pro vaši peněženku, což je u vás alfa omega.

Milí Ráčci, pro vás totiž platí dvojnásob, že nejste rádi odkázáni na cizí peníze, zvláště v podobě životního minima. Chcete stát na vlastních nohou a to se vám teď daří.

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Raky v roce 2018 : červen, říjen
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Raky v roce 2018 : konec března, duben, 1. polovina května

Rak 2018 – Domov a rodina

Rodinný krb a osůbky vašemu srdci nejbližší – toť doména vašeho života, která je hnacím motorem veškerého vašeho konání. Od své zářivé vládkyně Luny máte nádherný dar, aby se lidé kolem vás cítili, že je o ně postaráno. Rok 2018 však nese pečeť určitého rozporu, protože musíte čelit zvýšenému tlaku ze strany vaší kariéry a nároků veřejnosti. Toužíte trávit více času s rodinou, nicméně nepokojný Uran na to neslyší a do května pořádá své nervózní soaré.

Rovněž opozice zatěžujícího Saturna není žádným šlágrem, přičemž favorizujícím měsícem pro nepokoje je březen, obrňte se pevným krunýřem! Pokud patříte k 1. dekádě (22.6. – 1.7.) nebo 3. dekádě (13.7. – 22.7.), jste velmi hákliví, když rušivé vlivy zasahují do chodu vašeho domova – potřebujete jistotu a podmínky pro zajištění rodiny. Sníte sice o něze a přátelské atmosféře, ale nakonec stejně mluvíte o nízkých hypotečních sazbách.

Pokud patříte ke 2. dekádě Raků (2.7. – 12.7.), je vaše prožívání mnohem šťastnější, jakpak by také ne, když jste miláčky optimistického Jupitera! 3. dekáda (13.7. – 22.7.) vás později následuje a je vskutku se na co těšit. Zjišťujete, že život není jen o službě druhým, ale že je to i o radosti z vlastních požitků, zábavě s dětmi nebo například o naplňující osobní kreativitě. Ať už cestujete k moři, pátráte po synagogách, skotačíte s dítkem nebo dekorujete byt v mysteriózním nádechu, užíváte si vše naplno – a tak to má být!

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Raky v roce 2018 : září, říjen
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Raky v roce 2018 :březen, listopad

Rak 2018 – Zdraví

Opozice planety Pluto k vašemu znamení je stále aktivní, což pro vás znamená zvýšenou opatrnost vzhledem ke svému zdraví. Jedná se o vládce veškeré regenerace, ale také destrukce a vyžaduje po vás neustálou péči o svůj organismus, ať už po stránce výživy nebo fyzické energie.

Poněvadž nejde o pouhý Plutův úlet, ale o dlouhodobější varování, neměli byste zejména vy, zrozenci 2. dekády (2.7. – 12.7.) a 3. dekády (13.7. – 22.7.), před ním strkat hlavu do písku. A na co má jeho ošemetná opozice nejvíce spadeno? Jde především o zvýšené tendence k problémům v srdeční oblasti. Takže pokud žijete ve shonu a často se přistihujete, že jedete z posledních rezerv, přibrzděte! Velmi náročné může být v tomto směru jaro, kdy se následkem připojených marsovských výbojů zesiluje stres.

Chcete se ho zbavit, ale on se vrací jako malárie, nicméně máte na to, abyste to nakonec dokázali! V tomto roce máte co do činění i s novým škůdcem, kterým je Saturn. Ve své působnosti kopíruje Pluta, tudíž naznačené problémy plně potvrzuje. Jeho oblíbenou lahůdkou jsou i bloky a zpomalování funkcí v organismu.

Zde už neuniknete ani vy, zrozenci 1. dekády (22.6. – 1.7.), tento sabotér má důsledné oko a jen tak mu něco neuklouzne. Především od března do poloviny května dbejte zvýšeně o svou životosprávu, nezatěžujte žaludek těžce stravitelnými potravinami a snažte se o celkové rozpohybování. Takže žádné stočení se do klubíčka a únik před případnými problémy do světa ztuhlosti!

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Raky v roce 2018 : leden
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Raky v roce 2018 : březen, duben

Oblast štěstí v roce 2018: Markantní vliv na váš pocit štěstí má větší otevření se požitkům. Přímo regenerační účinky může mít nový milostný vztah nebo naplňující koníček.

Váš kámen pro zdraví v roce 2018: LIMONIT – působí proti žaludečním potížím, byl považován za univerzální lék

Amulet pro štěstí pro rok 2018: Znak ČTYŘLÍSTKU, ŽELVA

 

 

Blíženci – horoskop na rok 2018

Kosmický zpravodaj roku 2018 přináší i vám, milí vzdušní mentalisté, důležité zprávy. Nyní má nad vámi vládu hlavně Uran a Neptun, z nichž má každý svůj osobitý význam. Uran, jakožto nekonvenční a originální buditel, rozepisuje až do května zajímavé statě o touze po svobodě a neobvyklých zážitcích.

Tento geniální pisálek dává na vědomí, že síla vaší představivosti a schopnost bleskurychlého chápání vám otevírá nové světy, jen račte vstoupit! Jeho neptunovský kolega si potrpí spíše na bulvární plátky a faktem je, že vás může tak trochu otrávit svými chaotickými výplody.

Svou kvadraturou působí zmatek, takže jedinou obranou je větší opatrnost a soustředěnost. Koncem roku přijímá velká vesmírná redakce nového aktéra a tím je Jupiter. A co vám věští? Jde o váš letošní úkol, a tím je urovnat své myšlení a naučit se rozeznat, kdy je vaše pravda nade vše a kdy ne!

Máte před sebou rok, ve kterém vítězí touha pohybovat se po vlastních, svobodných drahách, což je koneckonců vašemu vzdušnému živlu šité na míru. Žijete rádi v přítomnosti, zbaveni jakéhokoli břemene, bez pout a ohlížení se do minulosti. Není žádným tajemstvím, že jste těkaví jako rtuť, takže připomínáte turistu, který přijel do Londýna a po dvou hodinách už čte průvodce Paříží. V tomto roce si tudíž přijdete na své!

Svou hřivnou originality přispívá až do května magnetický Uran a prioritně u vás, Blíženci 3. dekády (12.6. – 21.6.), roztáčí svým kosmickým vírem své zázračné neočekávanosti. Dlouhodobě příjemná překvapení, nové životní kvality, cenné podněty i bombastické příležitosti přicházejí ze dne na den jako blesk z čistého nebe. S tímto dobrodějem ještě ke všemu po celou dobu (vyjma snad jen přelomu února a března) sympatizuje váš čilý vládce Merkur a to je přímo super devíza!

Máte úžasné možnosti rozšířit své kontakty a někteří z vás změní i okruh svých přátel. Očekávejte nepřehlédnutelný profesní vývoj a pochvaly za své neobvyklé nápady. Nicméně, milí Blíženci, vzhledem k šálivému alchymistovi Neptunu lze počítat s periodou kolísání, chaosu a otázkami v poněkud zamlženém ovzduší. Ztěžují vaši cestu k cíli atypické situace a jste unaveni z úvah o jejich nesmyslnosti?

Především vy, zrozenci 2. dekády (1.6. – 11.6.), přijdete na to, že před svými myšlenkami nikam neuniknete. Musíte se vypořádat se všemi těmi šotky, přízraky a bludičkami, které vás táhnou do nicoty. Pokud se setkáte s intrikami na pracovišti, závistí, lží ve svém okolí nebo rozporováním pravdy vašich výroků, buďte nad věcí.

Od 2. poloviny května do začátku srpna jste napájeni blahodárnou energií Marse, což vám umožňuje poradit si i s nemožným. V listopadu pak přichází provést zúčtování sečtělý Jupiter, s jehož pomocí zjistíte, kde přestřelili ostatní a kde zase naopak vy sami. Poučení z toho má být vaším zlatým bonusem do dalšího života!

Blíženci 2018 – Láska a partnerské vztahy

V lásce jste zvídaví, obratní jako šelmy a svůj důvtip umíte napnout jako luk. Faktem milí Blíženci je, že do své definice lásky byste měli zahrnout nepřipoutanost a svobodu. I v tomto roce váš milostný život připomíná procházku po provazolezeckém laně – jste trochu exhibicionisté a vždy musíte mít něco extra, aby vás to bavilo.

A kdo letos přikládá nejvíce do vašeho erotického ohýnku? Je to kouzelník Uran, který chce do května ještě rychle stihnout nějaký svůj super trik a zanechat po sobě originální stopu. Zejména pro vás, zrozenci 3. dekády (12.6. – 21.6.), připravuje úžasné sexuální ochutnávky, krásně bláznivá seznámení, internetové lásky a nevšední prožívání vztahů. Nuda – ta by pro vás byla soukromou apokalypsou! Konec dubna a většina května je kulminujícím obdobím, kdy vám propůjčuje svůdný magnetismus i Venuše a vy lámete jedno srdce za druhým.

Naopak červenec a začátek srpna nepatří mezi nejzářivější období pro lásku. Pro zadané je navíc ožehavý i konec roku, což signalizuje svou opozicí Jupiter. Především vy, kteří náležíte k 1. dekádě Blíženců (22.5. – 31.5.), můžete mít sklon zamilovávat se do těch nejméně vhodných lidí. V této době vás rozum nechává tak trochu na holičkách, takže si svůj protějšek hodně idealizujete, nicméně po mýdlových bublinách přichází zklamání. Sundejte růžové brýle!

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Blížence v roce 2018 : přelom dubna a května
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Blížence v roce 2018 : červenec, listopad

Blíženci 2018 – Práce a finance

V roce 2018 nejste v pracovní sféře konfrontováni s žádnými dramatickými změnami, naopak můžete počítat s nečekanými příležitostmi k posunu. Vaším vládcem je intelektuální Merkur, takže potřebujete spoustu duševních podnětů z co nejvíce zdrojů, abyste utišili svou hladovou a čilou mysl. Nutno dodat, že tento váš mecenáš vám věnuje v tomto roce opravdu hodně času, byl by hřích nevyužít jeho vstřícnosti! Od března až do srpna způsobuje, že jste jako informační centrum s nevyčerpatelným počtem témat. Navíc s přízní Urana umíte vyslovit nevyslovitelné – dát mlhovině tvar.

Pokud patříte do 3. dekády (12.6. – 21.6.), máte přednostní předplatné na úspěch, bravo! Tím spíše, pokud navíc pracujete s moderní technikou, v médiích, e-shopech nebo třeba jako webdesigneři či vynálezci. Nicméně je zde i druhá strana mince a tou je Neptun se svou kvadraturou, jehož spojencem se od listopadu stává i přehánějící Jupiter. Zde zbystřete zejména vy, zrozenci 1. a 2. dekády (22.5. – 31.5. a 1.6. – 11.6.), faleš a závist zpívají sólo!

Hvězdy napovídají, že Jupiterovým záměrem je to, abyste se naučili rozlišovat, komu můžete důvěřovat. Rovněž buďte opatrní s financemi. Rozhodně sice nejste typ postavičky z Disneyovky strýček Skrblík, jenž se tak rád prohrabuje v penězích, ale nepozornost by přinesla ztráty.

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Blížence v roce 2018 : květen, srpen
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Blížence v roce 2018 : únor, prosinec

Blíženci 2018 – Domov a rodina

Rodinné zázemí patří v tomto roce mezi příjemné atributy, přičemž se jeho důležitost navíc ukazuje jako skutečně nezanedbatelná. Je to oáza, kde jako ulítaní motýlci potřebujete po vašem neustále živém moratoriu složit svá znavená křídla. Váš pohyblivý Guru, Merkur, vás po většinu roku neopouští, takže se dokážete opět rychle zregenerovat.

Když vaši nejbližší přijdou s nějakým plánem, jste zase v pohotovosti, jako když na semaforu naskočí oranžová! Především od března do začátku října je vaše dění s rodinou velmi pestré. Jedná se o vhodnou dobu pro cestování všeho druhu, ať jsou to poznávací zájezdy, za které se do května přimlouvá Uran či běžné výpravy do okolí.

Stihnete prohlídku Piccadilly square stejně tak jako maraton po obchodních centrech s moderním bytovým zařízením, kde zvládnete prodiskutovat každou novinku a ještě se svými ratolestmi strávit příjemnou chvilku u McDonalda. Prioritně vám, zrozenci 3. dekády (12.6. – 21.6.), neschází také apetit na obnovu vašeho bydlení.

Pokud se zrovna nestěhujete, tak alespoň výrazně přetváříte svůj dům. Projekt velké společenské místnosti, kde by se konaly prima večírky a party, velké fotky na zdech, originální sošky – umíte dát všemu správný šmrnc! Koncem roku vás může čekat více výdajů do rodinného rozpočtu, takže se svým protějškem vše prodiskutujte, vyhnete se tak případným třenicím.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Blížence v roce 2018 : květen, srpen
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Blížence v roce 2018 : únor, listopad

Blíženci 2018 – Zdraví

Planetární vibrace signalizují v podstatě dobré zdraví a schopnost být hodně fyzicky aktivní. Rozhodně nepatříte mezi hypochondry, kteří sténají při každém píchnutí v boku a ztotožňují se hned s celým seznamem nemocí. Milí Blíženci, po psychické stránce si hned od jara vychutnáváte pozitivní energii, která vám umožňuje dostat se snadno z jakýchkoli sezónních neduhů. Případná nachlazení či vlouděnou zvýšenou teplotu zvládáte tedy daleko snadněji než většina vašich zvěrokruhových kolegů.

Výjimku však tvoříte vy, kteří náležíte 2. dekádě znamení (1.6.- 11.6.). Nevyzpytatelný Neptun vás okupuje svou kvadraturou, přičemž se toto jeho působení stává magnetem pro veškeré toxiny. Váš organismus je mnohem citlivější na chemické látky, éčka v potravinách, alkohol, ale i nakažlivé viry v ovzduší. Stáváte se tzv. mucholapkou na infekce a zajedování těla, váš lymfatický systém vyhlašuje poplach!

Nejslabším obdobím se jeví únor a první polovina března a na tenkém ledě se můžete ocitnout i v prosinci. Zrádné na celé situaci je to, že Neptun je hodně tajemný, takže problém je zpočátku spíše neviditelný. Pozor také na chybnou diagnózu. A jaká je zbraň proti tomuto otravnému neptunovskému vetřelci? Odpověď zní: ČISTIT, ČISTIT A ČISTIT.

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Blížence v roce 2018 : červen
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Blížence v roce 2018 : únor, prosinec

Oblast štěstí v roce 2018: V tomto roce máte šanci, že se vám splní nějaké vaše zvláštní přáníčko. Pocity naplnění a štěstí naleznete rovněž v okruhu svých nejlepších přátel.

Váš kámen pro zdraví v roce 2018: SODALIT – ostraňuje z těla toxické látky, mimořádně posiluje imunitní systém

Amulet pro štěstí pro rok 2018: Symbol Kříže, Symbol Klíče

 

Býk – horoskop na rok 2018

Milí Býci, nebeské plátno roku 2018 je pro vás přímo uměleckým dílem, ve kterém je zakódována originalita, krása, jistota a také určitá výzva. Základní skica pochází už z dřívějška a jejími tvůrci jsou Neptun a Pluto – velevýznamní vesmírní umělci! Obdarovávají vás větší hloubkou a touhou po poznání, především však schopností proměnit své sny a plány v činy.

Oproti minulému roku je tento rok mimořádný tím, že se obohacujete o příznivou energii originálního Urana – očekávejte nový vítr do života! Překvapivé změny, šťastné náhody, nemožné se stává proveditelným. Další změnou ve srovnání s minulým rokem je ochranný paprsek Saturna.

Jeho přející trigon ze znamení Kozoroha na vás působí jako chladivá dlaň na rozpáleném čele, dává vám pocit jistoty a možnosti k vybudování stabilního životního postavení. A jaký je v roce 2018 váš hlavní úkol? Jak signalizuje Jupiterova opozice, snažte se nezneužívat své moci a nebýt nadřazení!

První polovina roku by se dala označit jako přípravná odpalovací rampa pro budoucí nečekané šance a životní změny. Hlavního slova se ujímá jeho ctihodnost Saturn, který zejména vás, Býčci 1. dekády (21.4. – 1.5.), zasypává neobyčejnou houževnatostí. Vytrvalost je vám dána už od kolébky, takže dokážete odolávat tlaku s nepředstavitelnou trpělivostí – jste to vy, díky kterým se z kostky uhlí stanou démanty a z vinných hroznů šampaňské!

Saturn přichází neslyšně jako kouř a stává se tichým Plutovým spojencem, vězte, milí Býci, že není nad silnější hráče! Jejich trigony k vašemu znamení jsou bezpečnostním zábradlím v rovině fyzické, profesionální či citové. Nutno dodat, že od března do května se k nim přidává i akční Mars, takže jste naplněni jistotou, že pro vás není nedosažitelných cílů. Hvězdy prozrazují, že se jedná o vhodnou dobu pro zahájení dlouhodobých projektů nebo záležitosti spojené s vysokoškolským studiem.

Od června se ve vašem znamení navíc zabydluje i magnetický Uran a jeho pobyt má být věru dlouhý. Společně s Neptunem přináší především vám, zrozenci 1.dekády (21.4. – 1.5.) a 2.dekády (2.5. – 11.5.), netušené šťastné náhody. Například se můžete chystat vyměnit svůj byt a narazíte na dům svých snů, anebo, v zajetí rutiny, ale plni chuti rozšířit svůj obzor, dostanete od svého zaměstnavatele návrh umožňující nečekanou a vzrušující kariéru.

Jsou to příležitosti, které je třeba chytit za kštici! Nicméně i při tom všem nezapomíná zvedat svůj ukazovák Jupiter, který se až do října kaboní svou opozicí. Co tím chce dát tento vesmírný Guru najevo? Především to, že nejste žádné – rychlokvašky, tudíž byste se měli i při sebevíc bombastických událostech držet při zemi a mít schopnost pevně zakotvit.

Životní lákadla budou útočit jako cukrkandly, nezapomeňte však zvažovat, u kterého je lépe držet svůj apetit přece jen trochu na uzdě. Milí Býci, jste sice mlsouni, ale pokud to dokážete, máte ty nejskvělejší vyhlídky šplhat po žebříčku uznání. A vy to dokážete!

Býk 2018 – Láska a partnerské vztahy

Partnerský vztah, láska a sex nejsou sice hlavním titulem tohoto roku, ale rozhodně to pro vás neznamená milostnou absenci. Máte vrozeno, že z vás vyzařuje zemské charisma, které jakoby zvalo k dotekům a něze. Jste nejsmyslnějšími ze všech znamení, polibky a hýčkání s vámi dělají zázraky! Nejromantičtějším měsícem roku se stává duben, kdy nad vámi rozprostírá závoj lásky přímo vaše vládkyně Venuše. Apropó, neschází ani aktivní a roztoužená energie Marsu, který ozařuje mlsným okem vaše území.

Seznámení, milostné schůzky a milování jsou přirozenými dary těchto vesmírných dobrodějů, přičemž mohou vyzvat i k nejednomu hříšnému tanečku. Co se týče především vás, Býci 2. a 3. dekády (2.5. – 11.5. a 12.5. – 21.5.), jste silně přitahováni k exotické kráse, tudíž lze předpokládat milostný zápal k cizinci či cizince. Láká vás pohodlí doprovázeno smyslností, exotická jídla, spousta polštářů, a aby byl neustále živen váš sexuální apetit.

Těšte se na sexy hostinu! Vy, kteří žijete v manželském vztahu, buďte ovšem na pozoru, protože má na vás až do října políčeno Jupiter se svými nástrahami. Podlehnutí lákavým milostným laskominám by vás stálo žárlivé scény protějška a následné neustálé podezírání. Pokud náležíte 1. dekádě (21.4. – 1.5.) a jste nezadaní, počítejte s trvalými následky svého zamilování, neboť Saturnův trigon vás může infikovat doživotním vztahem.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Býky v roce 2018 : duben, červenec
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Býky v roce 2018 : září, říjen

Býk 2018 – Práce a finance

Na vaši profesi je v tomto roce kladen obzvlášť velký důraz, protože co se týče vašeho prosazení v kariéře, máte na své straně ty nejsilnější vesmírné hráče. Přející Saturn, Neptun, Pluto a od června také Uran – to je skutečně doslova a do písmene hvězdný tým! Hned v lednu se vám daří rozjet mnoho úspěšných záležitostí, vaše vitalita kulminuje a nic neodolá vašemu podnikatelskému elánu. Jste-li navíc inženýry, realitními agenty nebo obchodníky s přírodními materiály, máte bonusovou nadílku – a to je uzavření super výhodných smluv.

Nicméně, milí Býci, ta největší centrifuga událostí teprve přijde! Od června se kralování ujímá magický Uran, což platí zejména pro vás, zrozence 1. dekády (21.4. – 1.5.), a s ním přichází éra příjemných překvápek a nečekaných nabídek, které vás mohou katapultovat k vrcholu vaší kariéry. Faktem však zůstává, že bez počátečních klacíků v cestě se to neobejde. Hned v červenci můžete být znervózňováni týpky, kteří se snaží, aby šlo všechno podle nich, a nemají trpělivost s vaším pomalejším tempem.

Pozor zejména na Vodnáře, mají talent vás vyprovokovat tak, že bouchnete takovou silou, jako kdyby z nebe padaly šrapnely. Avšak buďte bez obav, vše si vynahradíte zejména v září a na konci roku. V oblastech, ve kterých se vyznáte, jste totiž silnější než většina ostatních lidí a vaše snaha být důkladní vám přinese velké vítězství.

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Býky v roce 2018 : leden, září
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Býky v roce 2018 : červenec

Býk 2018 – Domov a rodina

Rok 2018 sice není obdobím, které je orientováno prioritně na rodinu, přesto jste pro své nejbližší velmi důležití. Pro svůj pokoj v duši a trpělivost jste symbolem bezpečí podobně jako maják na rozbouřeném moři, máte krásný dar! Mimoto máte i schopnost zakořenit, jste doma nejen tam, kde si pověsíte klobouk, ale hlavně tam, kde je vám po boku i váš protějšek.

Taktéž letos zastáváte heslo, můj dům – můj hrad – je to významné místo na Zemi, kde nacházíte opravdový klid. Saturnův trigon napovídá, že vás nemůže rozhodit ani kaskáda výlevů pubertálního potomka, ani rozbité potrubí či jiné trable, jste nad věcí. Patříte-li k 1. dekádě znamení (21.4. – 1.5.), máte navíc výhodné období pro přestavbu nebo položení základů pro trvalé hodnoty vašeho domova.

Že byste rádi navlékli svému hnízdečku nový kabát? Skvělé načasování se rýsuje od června, vzhůru do toho! Při malování a tapetování volte tmavě hnědé odstíny v kombinaci se skořicovou. Vyšperkujte svůj interiér obrazy a pokojovými květinami. Naopak eliminujte kovové a skleněné doplňky, přesvědčíte se, jak to vaší dušičce zalahodí!

Pro vás, zrozenci 2. a 3. dekády (2.5. – 11.5. a 12.5. – 21.5.), může být více než renovace lákavější cestování. Hvězdy našeptávají, že ideální by byla chatička v přírodě, nejlépe v hodně vzdálených horách. Litovat rozhodně nebudete.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Býky v roce 2018 : přelom července a srpna
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Býky v roce 2018 : říjen

Býk 2018 – Zdraví

Po zdravotní stránce si můžete napsat velkou jedničku, protože v tomto směru jste teď miláčky nebes. Váš dlouhodobý ochránce Pluto dokáže bravurně regenerovat váš organismus, a pokud jste se dosud potýkali s nějakými zdravotními neduhy, nastartuje ozdravné procesy ve vašem těle. Společně s ochrannou rukou Saturna může dokázat téměř zázraky!

Postup je sice v některých případech pomalý, ale lze dosáhnout úspěchu dokonce i u onemocnění, které bylo diagnostikováno jako neléčitelné. Celkově je období tohoto roku velmi vhodné ke sportu, neboť Saturn žehná silné konstituci a umožňuje vyvinout velké fyzické úsilí. Fitness a posilovny jsou dobrou volbou a to hlavně u vás, kteří toužíte zformovat svou postavu k obrazu svému. Jak se však říká, nic se nemá přehánět, takže se umíněně nežeňte za vidinou olympijské gymnastky nebo svalů Arnolda Schwarzeneggera.

Co se týče vás, zrozenci 2. dekády (2.5. – 11.5.) a 3. dekády (12.5. – 21.5.), vznáší Jupiter až do října své námitky proti přehánění v požitcích. Jste proslulými gurmány a neradi si něco odříkáte, pozor však na jupiterské překročení míry! Místo vysněné postavy byste pak bojovali spíše s nadváhou, hlídejte si tedy své mlsání jako pitbul svého pána. Opatrnější buďte rovněž, i co se týče prožitků sexuálních. Opozice Jupitera naznačuje větší náchylnost k otravujícím intimním neduhům, takže je rozumnější se jim vyvarovat.

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Býky v roce 2018 : duben, prosinec
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Býky v roce 2018 : leden, říjen

Oblast štěstí v roce 2018: Jiskry štěstí se pro vás v tomto roce rozdmýchávají v oblasti hlubšího studia a v uvědomění si svého velkého potenciálu pevné vůle.

Váš kámen pro zdraví v roce 2018: TURMALÍN – chrání organismus před problémy intimních oblastí, posiluje imunitu

Amulet pro štěstí pro rok 2018: Symbol SOKOLA, Symbol VENUŠE

 

Beran – horoskop na rok 2018

V roce 2018 jsou pro vaše znamení na velkém astrálním kurtu připraveny významné změny. Mezi nejdůležitější hráče patří hyperaktivní Uran se svou nevyzpytatelnou strategií – po mnoha letech hodlá překvapit svým triumfálním odchodem z herního pole! V první polovině roku vás udržuje ve střehu, přináší vám do života nové okolnosti a možnosti, ve druhé polovině roku však navždy opouští vaše ohnivé území. Pro mnohé z vás to zcela jistě značí i určitou úlevu.

Navíc když se do výhody dostává i optimistický Jupiter, nicméně opatrnosti nikdy nezbývá. Nelze opomenout neméně význačného protivníka Saturna, který na rozdíl od minulého roku letos útočí svou nepříjemnou kvadraturou. Co to pro vás, milí ohiváci, znamená? Je to upozornění na překážky a potřebnou trpělivost a vytrvalost při jejich zvládání. V opačném případě byste mohli od tohoto nesmlouvavého šampiona očekávat matchball.

Jste prvním znamením zvěrokruhu a touha být rychlejší než ostatní je indikátorem vaší emocionální povahy. Jako zvěstovatelům začátků vám v tomto roce stále ještě přihrává svou konjunkcí Uran, který dává až do května signály k novým startům v různých oblastech vašeho života. Patříte-li především ke 3. dekádě znamení (11.4. – 20.4.), očekávejte rozbourání rutiny všedního života, nové životní hodnoty a nové formy seberealizace.

Co jste dříve pokládali za nemožné, nyní se jeví jako samozřejmé! Ať už se jedná o vzrušující změnu vašeho bydliště, profesní povýšení nebo novou činnost, která vás nadchne, vítězí odvaha konečně se zbavit příliš těžkých pout. Ovšem pozor, milí Berani, Uran dokáže být i excentrický a vzpurný. Snažte se vyvarovat přílišné svéhlavosti a ukvapenosti, jinak by mohl nepříjemně zajiskřit svými pablesky!

Obezřetnost se vyplatí zejména v dubnu a květnu, kdy se obávanou rozbuškou stává i váš vládce Mars. Uznáte, že nepříjemné zkraty je lepší eliminovat? Jakékoli přehánění je navíc drženo v šachu Plutem a Saturnem, jejichž kvadratura na vaše znamení je výstražnou kampaní před unáhleností, lehkomyslností nebo například arogancí.

Přísný Saturn je připraven klepnout přes prsty především vás, kteří náležíte k 1.dekádě (21.3. – 31.3.) a to tak, že místo kýženého vzletu zpomalí váš životní rytmus. Najednou váznou kariérní záležitosti, otázky bydlení, činnost na veřejnosti nebo třeba i láska. V tom je velký Cronos skutečným odborníkem. Na 2. a 3. dekádu (1.4. – 10.4. a 11.4. – 20.4.) má zase políčeno mocné Pluto, přičemž se zaměřuje na konflikty s autoritami.

Esem v rukávu je schopnost diplomatického jednání a vstřícnost ke kompromisu – zvážíte to, horkokrevné hlavičky? Vězte, že se pak o odměnu hodlá postarat sám velkodušný Jupiter, přičemž se jeho hlavním časem stává listopad a prosinec. Jakožto bojovníci se správnou strategií získáváte kýžený úspěch i štěstí a jste chráněni štítem svých ideálů, bravo!

Beran 2018 – Láska a partnerské vztahy

Temperament je vaší zlatou žílou, tudíž láska, sex a milostné vztahy hrají ve vašem životě významnou roli. Prvek sexuality ve vašem znamení ukazuje nenasytný sexuální oheň, ovšem k dosažení této energie musíte získat stejné množství energie z vašeho protějšku. Terén vašeho srdce je, milí Berani, silně mapován i v letošním roce, přičemž se startovacím obdobím stává měsíc únor. Cítíte najednou příliv nezkrotné touhy a vitality?

V tom má prsty váš dynamický vládce Mars a jeho žhavé piruety! Vlivem jeho trigonu se milostné příležitosti chrlí jako láva, máte chuť na nic se neohlížet a honit víc zajíců najednou. Ovšem pozor, dobyvatelští ohniváci, přestože jste ve věcech lásky obratní, musíte vědět, kam až můžete zajít. Platí to zejména pro vás, zrozenci 1. dekády (21.3. – 31.3.), kteří jste navíc do května pod drobnohledem Urana, jehož skluzavka vášní může být silně nepředvídatelná.

Láska na první pohled, rozchod, dvojí hra? Na pestrost náhlých událostí je tento elektrizující mág přeborníkem! Nelze opomenout ani Saturna se svým nechtěným suvenýrem. Jeho kvadratura může do vašich citových záležitostí přinášet vzdorovitost, která působí jako svrbění, jež nelze odstranit. Na konci roku vám naštěstí velkorysý Jupiter spouští záchranný pás a paní Štěstěna se vám opět lepí na paty. Říkejte, co si myslíte, vyjadřujte lásku prostřednictvím květin a jiných dárečků, buďte vřelí. Případné vadnoucí vztahy budou oživeny!

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Berany v roce 2018 : únor, prosinec
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Berany v roce 2018 : květen, srpen

Beran 2018 – Práce a finance

V profesní a kariérní oblasti je pro vás rok 2018 obdobím určitých zkoušek, které mají významně přispět k vašemu zdokonalení se. Co se týče potřebné pracovní páry, tu nabíráte hned od začátku roku, unylost a lenora jsou pro vás science-fiction! Aktivní Mars vás rozžhavuje na takový stupeň, že by závistí bledly i Dukovany, přičemž se favorizovaným obdobím stává únor a 1. polovina března.

V tomto období jste, co se týče práce, na nohou ze všech nejdříve a mnozí kolegové vám lezou na nervy tím, že se podle vás vlečou, jakoby žili v jiném, hlemýždím rozměru. Z hlediska úspěšnosti se nejvíce daří vám, kteří pracujete v zahraničních agenturách, jste tlumočníky, reklamními agenty, velkoobchodníky nebo šéfy větší firmy.

Astrální zkouška však tkví v tom, že jste ve stejnou dobu konfrontováni i s kvadraturou Saturna, která se objevuje zhruba každých 7 let a není v podstatě vůbec zábavná. Zejména vám, zrozenci 1. dekády (21.3. – 31.3.), hrozí nebezpečí, že budete procházet cyklickými fázemi horečnatého nadšení i skleslosti, způsobenými v prvním případě Marsem, ve druhé Saturnem. Hvězdy nabádají, že vypjatým obdobím může být duben a přelom srpna a září. I když nejste žádné ořezávátko, nesnažte se být za každou cenu Supermany!

Naučte se být vděční a vychytralí obchodníci, jen tak zaznamenáte úspěch i pro svou peněženku. Takže žádná hra na rekordy ani Porsche na leasing, přehánění se nevyplatí!

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Berany v roce 2018 : únor, březen
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Berany v roce 2018 : duben, srpen

Beran 2018 – Domov a rodina

Jste nefalšovaný vůdčí typ, pumpa, která ostatním dodává životadárnou tekutinu, není se tedy čemu divit, že dokážete ostatní strhnout. Patříte-li zejména k 3. dekádě znamení (11.4. – 20.4.), má s vámi vaše rodina do května postaráno o pestrý program. Milujete zábavu a chcete, aby mělo všechno tu správnou jiskru.

Dokážete vymyslet cokoli, excelovat ve volnočasových aktivitách nebo třeba geniálně zrekonstruovat byt. Pro celé vaše znamení je nejúchvatnějším obdobím březen, při plánování různých akcí mějte tedy tento měsíc na paměti! Venuše, nositelka radosti a pohody, svými zvonivými krůčky mapuje vaše území, uznáváte, že by byla škoda nechat ji jen tak bez povšimnutí proklouznout? Co se týče rodinných výletů, ukazuje se jako příhodný přelom června a července, přičemž je nejžhavějším tipem prohlídka hradů a zámků.

Touto dobou vás nezklame ani dovolená, takže ať vás láká královská pláž v Chorvatsku nebo pobyt s turistikou po majestátných místech, dlouho se nerozmýšlejte. Pokud jste zrozenci 1. dekády (21.3. – 31.3.), připište si na seznam ještě zimní lyžování v zahraničí, nejlépe v prosinci. A na co si dát ve vašem rodinném zázemí pozor? Záškodník Saturn signalizuje možné problémy s některým z vašich rodičů a to pravděpodobně kvůli vašemu kariérnímu směrování.

V nechtěných duetech se často přistihnete, že raději tajíte některé své názory. Inu, jak káže Saturn, v rámci klidu je někdy lépe přibrzdit.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Berany v roce 2018 : březen, červen
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Berany v roce 2018 : 1. polovina ledna, srpen

Beran 2018 – Zdraví

Obecně je váš ohnivý potenciál spojen s velkou intenzitou. Máte rychlejší tělesný metabolismus, jste schopni vyrábět a tím i vydávat více tepla a proto jste celkově pohyblivější, zdánlivě i vitálnější. Nicméně rok 2018 u vás nevykazuje zrovna olympijskou formu. Ke kvadratuře Pluta se letos přidává i stejně tak nepříznivý aspekt Saturna, což už lze považovat za určitý nebeský vykřičník před přílišným přepínáním.

Hvězdy napovídají, že prioritně vy, kteří patříte ke 2. a 3. dekádě Beranů (1.4. – 10.4. a 11.4. – 20.4.), byste se měli vyhýbat přílišnému přetěžování srdce, protože by Pluto mohlo zahřmít nevratnými defekty v této oblasti. Co se týče Saturna, jeho kvadratura nemusí znamenat vážnou nemoc, ale větší zátěž na organismus než je obvyklé. Především u vás, zrozenci 1. dekády (21.3. – 31.3.), to může mít vliv na imunitní systém a tudíž hromadící se neduhy jako nachlazení a infekce.

Nejkritičtějším obdobím se jeví jaro, stejně tak jako přelom srpna a září. Nutno dodat, že Saturn je také mistrem na absorbování vápníku v těle, tudíž v tomto období rovněž nezapomínejte na preventivní prohlídky u zubaře. Duší jste sice bojovníci, ale před nepříjemným a otravujícím kazem jste pak najednou malincí, přiznáváte? Pokud jako prevenci zvolíte přírodní vápník, nezapomeňte s ním podávat i vitamín D pro lepší vstřebávání.

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Berany v roce 2018 : únor, říjen
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Berany v roce 2018 : duben, přelom srpna a září

Oblast štěstí v roce 2018: V období tohoto roku, zejména v jeho druhé polovině, vás může oslovit příležitost nějakého hloubkového studia, které výrazně rozšíří vaše obzory. Není vyloučena ani spojitost se zahraničím.

Váš kámen pro zdraví v roce 2018: HEMATIT – dodává sílu, posilňuje a detoxikuje tělo a zklidňuje pocity

Amulet pro štěstí pro rok 2018: Talisman štěstí, Symbol Spirály

 

původní zdroj  https://www.astrohled.cz

převzato ze stránek http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama