Mám mu věřit?

Ahoj Zuzko,

akorát jsem dočetla příspěvek žárlivý manžel a něco mi to připomíná.Já jsem vdaná 25 let . Deset až patnáct let to bylo docela fajn, ale další léta to je tak jak to píše ta paní Betka.

Už jsem si na to docela zvykla, ale najednou se objevil človíček se kterým je mi moc, moc, moc  fajn.

Je to přesně rok co mi leží na srdíčku, ale velmi moc.Nikdy bych nevěřila, že se mi může něco takového stát v tolika rokoch a on je ještě mladší o 8 let.

Už při prvním setkání to bylo něco jako mezi nebem a zemí.Nemohli jsme ze sebe sputit oči.Teď když si na to vzpomenu, tak mi běhá mráz po zádech.  Nic sem nikdy takového nezažila.Nevím jestli se to dá nazvat láska na prní pohled, ale asi ano.On je ženatý, ale o své manželce se nechce vůbec bavit nevím proč.Já ho k tomu ani nenutím, jenom něco naznačil, že to není ono.

Zatím došlo na krásné dotyky a obejmutí, nějaká pusa, ale nic bližšího.Já nevím jestli je to z jeho strany jenom takové užití si.Nevím jestli mu mám věřit to co mi říká, protože jsou to velmi hezké věci, které jsem doma málokdy slyšela.Chtěla bych tě poprosit pomocí AK  JESTLI MU MŮŽU VĚŘIT TO CO MI ŘÍKÁ.Víš ten věkový rozdíl no nevím.ON je tak neskuteně pozorný, milý, inteligentní až mi to přijde neuvěřitelné.

Nikdy jsem manželovi nebyla nevěrná, ale tohle je tak silné.No nevím.Doufám, že s tvé AK se dozvím víc a uvidím jak dál.

Moc Ti děkuji za pomoc jak dáL.

Přeji krásný a zamilovaný den, obzvlášt dnes na toho Valentýna.

Olina

14.2.2011

Ahojíček Olinko,

To už tak bývá, že si vzájemně nastavujeme zrcadla a spousta osudů si je hodně podobných. Navíc v manželství, které trvá již několik let nastává většinou hodně podobný vývoj….v tom čím si procházíš ty, nebo Betka a nebo spousta dalších žen a mužů. Po x letech soužití v jedné domácnosti, nám vztah tak nějak zevšední…už si nejsme tolik vzácní jako na začátku, když jsme se očuchávali, teď se jde na jisto…víme, co kdo chce, co můžeme očekávat a jen výjimečně se dokážeme něčím mile či nemile překvapit. Ale vím, že toto ty víš a ví to spusta mužů i žen, kteří v dlouhodobém vztahu jsou zakotveni…. Láska se většinou začne měnit v lásku kamarádskou nebo sourozeneckou…. Láska má spoustu podob a vyvíjí se tak jako všechno v životě.

Teď k tvé otázce  JESTLI MU MŮŽU VĚŘIT TO CO MI ŘÍKÁ?

Ano…můžeš…on ti říká pravdu. Pokud ti netvrdí, že odejde od rodiny a bude s tebou. Má silné pouto ke své ženě a dětem… už jen to jak jsi psala, že o své ženě nemluví něco znamená. Není z těch chlapů, kteří by ze sebe dělali chudáčky, které trápí manželka a manželství….. nemá zapotřebí ji špinit a vymýšlet si o ní nesmysly… aby tě dostal do postele. U vás je to o něčem jiném….. Jste jako jedna bytost v názorech na pozemský život, jako jedna bytost city, které chováte ve svých srdíčkách….jako jedna bytost v myšlenkách…stejně přemýšlíte. Víš ono se říká a já tomu tak nějak věřím, že oči jsou okna do duše, …že jediné co se nemění v našich životech, které žijeme ..tak jsou oči. Jinak fyzickou schránku máme jinou, někdy je to mužské tělo, jindy ženské, zdatné, nemocné….atd….jen oči nám zůstávají stejné. Možná díky tomu, že nám oči zůstávají a jsou oknem do duše…se naše duše poznávají z minulých životů a tak potom i vznikají lásky na první pohled…. „Dvě bytosti se potkaly a jejich oči se setkaly…a poznaly se“…tak nějak je to i u vás.

Měli jste se potkat, máte spolu něco prožít… máte si co říct… ale spolu jako partneři nebudete… alespoň tak jsem to z kresby vycítila…teď jste ve fázi „očuchávání“… každý dotek je jak elektrický výboj, vzrušení, jste si vzácní… i když se nedostanete dál… tak toto vás oba naplňuje. To je to co vám ve vašich vztazích chybí.

Když si tak vzpomenu a nebo se zpětně podívám na své lásky…. Tak ty platonické… ty jsou nezapomenutelné…..

Tak se měj Olinko moc hezky a žij přítomným okamžikem…. Netrap se tím co bude … teď je teď a každý okamžik je neopakovatelný…i kdybys ho chtěla zopakovat…už to bude jiné………

měj se a směj se…s láskou tvá Zrzka

15.2.2011

Ahojíček  Zuzko,

chtěla bych Ti poděkovat za AK. .Mám z toho trochu zamotanou hlavu.Právě večer v to podělí jsme spolu hovořili  a on mi říkal, že by chtěl být pořád semnou, že ví , že manželka má přítele, tak se to snaží nějak spolu ukončit.

Chtěla bych tě poprosit o jednu věc jestli případě, že bysme se dali dohromady by nám to spolu vydrželo.Jenomže ty mi píšeš, že jsme se měli potkat a máme spolu prožít něco, ale jako partneři spolu nebudeme.

Já prostě nevím co dělat..

Děkuji moc.

Olina

16.2.2011

Ahojíček Olinko,

Pokud se nějaký čas na stránkách pohybuješ, tak jistě víš, že do budoucnosti nenahlížím a taky proč :o). Zeptala jsem se pouze procentuálně …na kolik procent spolu budete jako partneři a tužka se mi zastavila dost nízko na stupnici….konkrétně na 15%.

Vím, toto tě nepotěšilo, ale ani automatická kresba ani jiné metody jako kyvadlo a karty nejsou stoprocentní. V tuto chvíli to je tak jak píšu, ale stačí, aby se udělal nějaký krok, nebo změna v myšlení a celé je to jinak….o tom píšu v článku Jak je to s věštěním a proroctvím.

Jediné co ti můžu poradit, tak dej tomu všemu volný průběh….a neřeš tolik budoucnost – co by bylo kdyby….kdyby, jsou jen naše fantazie, ve skutečnosti slovo kdyby…neexistuje.

Každý máme poslouchat své srdce a svůj vnitřní hlas… ten jsou naši rádci a přestože se někdy dostaneme na cestu, kde se nám nelíbí, věř mi, že i toto je pro nás zkušenost, že na té cestě máme být a máme si tam něco prožít…. Řiď se svým srdíčkem.

Měj se a směj se a dej věcem volný průchod, bude to tak jak to být má…

S láskou ….Zrzka

16.2.2011

Milá Olinko…..

nevín zda-li tohle Zrzečka uveřejní,ale píšu Vám ..Jak to vidí chlap
Zrzečka Vám pisla moc hezká a příjemná písmenka…co a jak s tím mužem. Vašeho srdce.Píšete o něm tak krásně,že bych se do něj nakonec ještě zabouch i já ..coby také muž.
Zarazilo mě,že se ptáte …můžu mu věřit???? No …paní Olinko .. víte jak jste na tom Vy??? ..v jeho očích..
myslíte ,že i on Vám může věřit…….je to lákavé…že jo….,ale co kdyby!!!!
No tohle přec není opravdové…..to musíte uznat…….
Když milujete,tak doporučuju …na doraz…bez podmínek……
Jenže Vám to nejde…..a víte proč???…..von ten chlapík je ze stejnýho těstíčka……
proto je to v současné době tak oboustranně ..napůl..
Jak znám chlapy,tak i když doma jako nejsou šťastni a žena jim nerozumí a kdoví co ještě,ale přec maj vypraný fusekle,…občas vyrazí na lov…
No jsou dva druhy ..nás chlapů…..jední bečí a dělají tyátr jací jsou doma chudáčci a druzí jsou potichu nechce se jim lhát ..jsou tím ještě tajemnější a přitažlivější….jsou mazaní..ludry….ví jak na to….prostě použijí to co je potřeba…na každou jiný střelivo vomotávají se pomalounku a tisknou až stisknou(tihle jdou na tutovku).A pak se vypaří (standartní výmluvy a jak budou řídnot schůzky Vám rád pošlu za deset korun)
..a to je pravda opravdová….
A proč to tak je.???.protože i Vy pani Olinko nejste v tom vztahu opravdově(to je prosím těch 15% naděje co vám vyčmarikala zrzečka….. jako naději.
Samo můžu se do budoucna mýlit…….neb máte ve svých srdcích svobodu ke změně,ale doporučuju…milovat …ne se jen jako na chvilku ,,zamilovat,, uděláte-li opravdové kroky se vším všudy poznáte velmi brzy koho máte před sebou…..nezústane mu nic jiného než také z ,,barvou ven,,….budete-li kličkovat …bude také kličkovat..a to chlapi umí lépe…na to vemte jed….neb vy se musíte zamilovat jste žena…chlap jen udělá v takových případech zářez na pažbě..jako že picl srnce..
….pak bude lépe když se občas sejdete při měsíčku dáte si hubáčka…a pak šupito presto uvařit taťuldovi gulášek….romantikos zůstane….budete se plížit za popelnicema jako Vinnetů a Ribana ……a bude to suprovka….zhubnete..váš muž tutově zabere neb mu to bude hloubat v makovici… a von( váš milej) se bude holit a vonět..a doma bude taky v oblibě a podezření.. a kolem bude napětí a dobrodružství.

mějte se krásně a smějte se …to je projev Vašeho srdce a lásky v něm….držím Vám palce to je jasný:-D :-D :-D ……………………………………………………….. tak to prostě vidím…je to standartní situace .

papa..jasa

16.2.2011

Včera jsem Vás as moc nepotěšil paní Olinko…a s Vámi i spoustu dalších…..

No stalo -li se mělo to tak být….a když ne …je to také dobře..
Dnes jsem si ráno v kredenci všimnul hrníčku na kterém je nápis….

Miluj miluj máš-li koho neohlížej se na nikoho!!!!

Někdo by se usmál a …….. blbý heslo na hrnku…

Ale je opravdu tak blbý???

Tak i Vám přeji do kredence takovej hrníček,protože v životě to tak má být…

život se má žít a ne promarnit….Je-i Váš muž opravdu takovej ,,Bambula,, s papučema na přezku…

… hnije u telky…..,tak proboha nečiňte násilí,aby jste ho odtrhla vod fotbalu a jinejch důležitostí,neb takovej mladej srneček …hmmmm …..to dodá i sebevědomí…..bude to moc hezkej zlatej hřebíček na  Vaší pažbě…..

Je-li to však stoprocentně karmický,a to určitě bude……šel bych do toho…fakt …z fleku

Včera jsem Vás jen vylákal z poza stodoly,zda-li to je tak jak to píšete a ne jak to cítíte…opravdu…..od srdce

No a člověk se někdy soustředí na jedno a zapomene ,že život neustále nabízí nové a nové možnosti….

V každém případě se nedejte ,neb zkušenosti Vám nemůže nikdo předat Ty si musíte tady a teď tvrdě  odpracovat……ale je to moc hezký …rozhodně nebudete mít pocit ,že jste už umřela…

Když do toho půjdete bude to pěknej fičák….to Vám mohu zaručit

Přeji Vám hezké chvíle s sebou…..

Jasa

17.2.2011

Ahoj Zuzko, akorát jsem dočetla příspěvek žárlivý manžel a něco mi to připomíná.Já jsem vdaná 25 let . Deset až patnáct let to bylo docela fajn, ale další léta to je tak jak to píše ta paní Betka.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama