KONEC PRÁZDNIN A NEB NA KAŽDÉM KONCI JE NOVÝ ZAČÁTEK…

MOJE Pravdy

Jedno je jisté….stránky ještě nekončí, ještě je toho hodně o co se mám s vámi potřebu podělit….nevím jak dlouho stránky ještě budu psát, jak dlouho budou fungovat…ale až skončí…tak na každém konci je nový začátek….a my ještě nekončíme…..

Stránky vznikly někdy v červenci před rokem… úplně přesný datum si nepamatuju (není to tak důležité)…vlastně to byl nápad Grev …jen taková její zmínka při našem psacím rozhovoru , že bychom mohli nějaké stránky vytvořit…no a já jsem se tenkrát zmínila před manželem …a on se pustil do tvoření stránek  jako takových (baví ho něco tvořit na PC)  a já začala psát první pravdy. Moje vize tenkrát byla…že stránky budou jen o článcích, které vyjdou z nás… z Grev, Jasi, (kterého jsem tenkrát oslovila, protože jsem cítila, že patříme všichni tři k sobě) a ze mě… nic cizího….ale jak šel čas…tak jsem si uvědomila,  proč psát o něčem a něco, co už někde někdo napsal a napsal to tak, že líp bych to nenapsala….a tak se na stránkách objevila i sekce z jiných zdrojů, kam dávám články, které mi buď pošlete a nebo je já někde najdu, „náhodou“ ne ně narazím a cítím, že vás osloví.

Za tu dobu se mnohé změnilo…. Grevula i Jasa na stránkách budou končit… Grevík ve své práci poslouchá žaly a boly svých klientů a aby v tom pokračovala ještě na stránkách …. to je docela vyčerpávající. Jasa…je plný svých pravd a rad, které časem převede na své stránky a já vás na ty stránky budu ráda odkazovat. Mezi mnou, Grev a Jasem se nic jiného nemění… jsme ve stálém kontaktu, stále si máme co říct a tak to bude i nadále… jen na stránkách se stanou historií (to bude sekce HISTORIE)  i s jejich příběhy jak se k duchovnu dostali a kontakty na ně, kdyby někdo z vás měl potřebu se s nimi poradit.

Přes prázdniny jsem měla opravdu času habakuk krmit stránečky pravdiček svými pravdičkami i dalšími pravdami z jiných zdrojů.. protože jsem si nemusela zatěžovat hlavu se školou, kterou dělám. Čeká mě poslední rok školy a asi to bude časově náročné a budu se muset věnovat psaní nejen pravdiček, ale i psaní bakalářské práce, seminárek a učit se na zkoušky a státnice. Nemám z toho strach… čas si dokážu tak nějak zorganizovat a abych byla upřímná…tak psaní pravdiček je pro mě reláxek…..baví mě to a ráda si uteču od učení na pravdy. Bude to docela divočina…rodina, škola, práce, pravdičky a vaše bebíčka…., ale bez nucení a musu…to zvládnu pravou zadní :o)….(tomu se říká optimismus).

Když stránky začínaly…jejich návštěvnost byla více méně jen v rámci našich kamarádů… kteří na ně měli odkaz a podle toho jak je pravdy oslovily…tak je předávaly zase dál mezi své známé a kamarády….a tak se návštěvnost zvedala a jednoho krásného dne jsem stránky uvedla i na FB … a návštěvnost se rozjela fest. Všechno má své pro a proti… jsem ráda, že se mezi lidi dostávají pravdy a pravdičky, které vás oslovují…ale díky zvýšené návštěvnosti se zvýšil i  počet dotazů a řešení vašich bebíček. Zatím se nám daří odpovídat na všechny dotazy…byť ne všechny jsou na stránkách uvedené, protože na některé odpovím stylem, že nejsem vědma a že si musí zajít ke kartářce… zkrátka jsou i dotazy, na které odpovím jen krátce, že to není v našich silách na něco takového odpovídat (sem tam jsem i takový to e-mail na stránkách uveřejnila, abych se vyvarovala dalším). A jsem u toho…NEVÍM JESTLI BUDU SCHOPNÁ  dál odpovídat na všechny vaše dotazy, …někdy se stane, že odpovím na jeden dotaz a díky tomu ve vás vyletí další otázky …na které už opravdu nemám tolik času odepisovat ( to už pak cítím, že to je spíš na osobní konzultaci než na písmenka)…těch mailíků je fakt hodně…a na dopisování a vysvětlování …na to nemám  dostatek času … to bych mohla sedět jen u PC a odepisovat a odepisovat…. Takže děkuju za pochopení, že tyto vaše představy a přání nemůžu splnit a věřím, že pochopíte, kdybych náhodou neodpověděla… a že v takovém případě máte odpovědi hledat buď ve článcích nebo jiných odpovědí a pokud nenaleznete odpověď, tam tak se klidně ozvěte znova. Odpovídám tak, abych se do kreslení a odpovědí nenutila….když by to bylo z musu tak to pak nejde od srdíčka k srdíčku… protože když dělám něco z MUSU tak to stojí za prd… chci stránky psát z chtění a nadšení… tak jsem to dělala – dělám  do teď a budu dělat i nadále…. jen díky škole, která začne… to nebude pravděpodobně tak svižné jako přes prázdniny, ale stránky jsou za ten rok tak nakrmené….že si jistě najdete to co potřebujete najít.

Stránky se trošku poupraví…. Vzhled zůstane takový jaký je…jen zmizne fórum…možná chat…. a další sekce se upraví…tak se nelekejte…čase se na stránkách začnete zase orientovat. Také mi přišli tři mailíky o tom, že se písmenka s podkladem špatně čtou na mobilech a jiných zařízeních které jsou v dnešní době dostupné… přemýšlela jsem o tom že s adminem to poléčíme…ale nakonec jsem se rozhodla že ne…. je to moje barevné cítění, které se mi líbí a které na klasickém PC, kde je rozhodně víc času na čtení než na přenosných zařízeních…..takže…kdo si tady v klidu číst má, ten si svůj klid u monitoru najde…  kdo to má jen tak přeletět a udělat na stránkách vstup na návštěvnost… ten tu být nemusí. Takže… nehodlám měnit barvičky… cítím z nich klid a pohodu, která ladí a navzájem se nepřekřikuje svou barevností.

Nehodlám stránky ani nadále zpoplatňovat, ani své odpovědi nehodlám zpoplatňovat…jako platbu beru to, že váš dotaz i s odpovědí je uveřejněn na stránkách, protože další lidi mají podobný problém a v tom vašem najdou odpověď i pro sebe….pravděpodobně ne celou, ale část určitě, ale i ta část je důležitá k jejich pochopení. Všechno …až na pár maličkostí zůstává stejné. Dokonce nehodlám ani díky zvýšené návštěvnosti měnit svůj styl psaní,……píšu jak mi zobák narostl…moravštinů…. Budu vám dál tykat a vy mi prosím taky tykejte…. tak cítím, že naše vzájemné slovíčka jdou od srdíčka k srdíčku, což je pro nás všechny hodně důležité… Budu i na dále…osobní…budu psát o sobě …protože oplácím co je mi vysílané…vy se otevíráte se svými radostmi i starostmi mně…tak  i já se otevírám vám… cítím tak mezi námi vzájemnou důvěru…

Vím, že ten kdo si cestu k MOJÍM PRAVDÁM  má najít, ten si ji najde….koho osloví, ten se bude vracet… a já vám tímto všem děkuji za vaši přízeň a pochopení… že to je tak jak jsem napsala.

já, když jsem byla malušenká.........je jasné která su já, že?

asi je zbytečné psát která z těch dvou krojovaných holčiček su já…. :o)…. ale pro jistotu….ta menší (to je tak dávno :o) ), ale obě jsme z MORAVY :o)

Mějte se a smějte se…. a vítejte v mém srdíčku…

S láskou…………vaše Zrzka

28.8.2011

 

 

Vaše komentáře

Reklama