JAK NA ZÁCPU

náhled obrázku

 

Už léta páně trpí zácpou, na kterou vyzkoušela všechny existující projímadla včetně předoperačního roztoku, jediné co jí však zabírá je senný list na který je už bohužel odkázaná. Trpí hodně často krutými bolestmi břicha a to jak od té zácpy, tak od ženských orgánu se kterými má taky neskutečné trable už od mládí. Mohla bys prosím zjistit, proč se jí to děje? Určitě by jí to otevřelo oči…

A pokud by to bylo ještě možné, jestli bysis mohla zakreslit i jejího mladšího syna, který má prozměnu od mala po těle rozsáhlý ekzém, což ho velmi trápí a ji samozřejmě taky.

Odpověď vůbec nespěchá, stačí jak budeš mít čas a chuť!

Předem Ti za ně oba moc děkuji!!!

Ahoj Kačka

30.7.2011

Ahojíček Kačko,

Ty už stránky tak trošku znáš a víš, že na to když se ptá někdo na někoho, že informace pomocí AK neposkytuju. Ani tady u tebe neudělám vyjímku…kreslit nebudu…ale přece jen se k tomu vyjádřím, protože jsme kdysi i já měla stejný problém jako tvoje kamarádka…a moje zkušenost i rada pomohla nejednomu človíčkovi :o) a věřím, že kdo si toto přečte…tak si může pomoct, jestli se do toho mého „receptíku pustí“

Normálně se teď tlemím…ale fakt nahlas, protože jsem si znovu přečetla jak dlouho se tvá kámoška tou zácpou trápí…léta páně :o) tak to mě fakt dostala….ty budeš taky dobrý smíšek co?

Takže pojďme na to….

Zácpu jako takovou vnímám já …tak, že človíček něco v životě špatně tráví a nechce to ze sebe pustit do „hajzlíku“ – do éteru ven… to si všichni přeberte jak chcete, ale je to pravda…něco ve vás hnije a vy to necháváte v sobě hnít….a díky té hnilobě, se to odráží na dalších problémech, protože ty plné střeva jsou špatně pro celý organismus, tak se nedivme, že maródíme s dalšími orgány v našem těle….udělejte si v sobě jasno…

Jak z toho ven?

Taky jsem si prošla projímadly a čajíkem ze senného  listu. Břicho nafouklé jak těhula a když zabralo nějaké to projímadlo, tak to byl mazec, když jsem v uniformě někde šlapala a chytlo mě to…. To vám byl tenkrát krvavý pot, jak jsem se rosila při představě, že se na ulici pototo…a ještě jsem měla minisukýnku…ráda tyto historky vykládám když je příležitost, protože se tomu lidi řežou smíchy…a já dnes už taky…ale tenkrát mi do smíchu nebylo, protože kdybych to neudržela, tak končím v práci a stěhuju se z Hodonína do zapomnění…takovou ostudu bych nepřežila (ale jo, přežila, ale nedovedu si představit jak).

Takže moje rada zní a je osvědčená a je jich hned několik:

Psyllicol s příchutí pomeranče 100g

  1. Uvědomit si… co v sobě nechávám a nechci se toho zbavit 
  2. Úžasně na to funguje…psyllicol ..ochucený je lepší…dávám si ho když nemůže…2xdenně…ráno a večer dvě kávové lžičky a zapiju to hodně vodou… dostatek tekutin je u toho důležitý a nejvíc mi chutná pomerančový…chuťově je to jako Vitacit…ale můžete si to dát do jogurtu…to už si vychytáte sami, jak vám to bude vyhovovat. Není návykový jako projímadla…a kolega už na něm frčí tři roky, přitom by nemusel…ale chutná mu…navíc vám upraví hmotnost…díky tomu, že ve vás nabyde…tak nemáte takový hlad. 
  3. Sušené švestky…buď je křápat jen tak samotné a nebo si jich pár namočit přes noc, ráno vypít tu vodu z nich a je sníst 
  4. Ovesná kaše…. A další vlákniny, které nemusím tady popisovat…ale přece jen…ananas čerství je supr, celozrnné pečivo, sezamové semínko atd atd. 
  5. Mám takové heslo….které je podobné afirmaci „po ránu se pořádně vysr…ti…celý den štěstí míti“…no fakt…než jdu do práce, tak mám dnes už prdelku natolik vytrénovanou, že jdu a vím, že když to nedopadne podle mých představ, že ten den bude zádrhel :o)…naštěstí se mi to daří každý den a už i bez těch rad, co jsem vám napsala. :o) 

Atopický exem syna….

Tady bych doporučila přečíst si články o odkyselení…i doporučovanou knížku, a malého odkyselit a současně bych aplikovala koupele z ovesných vloček…to najdeš na stránkách…stačí si zadat do vyhledávače koupel z ovesných vloček, nebo pryč s kyselostí, jsme překyselené…pohledej a najdi…a pak kamarádce nabídni :o).

Kačko,

Nekreslila jsem…jen píšu vlastní zkušenosti a pokud kamarádka bude chtít vědět víc, bude se muset ozvat sama…sama naťukat písmenka a dotaz….až bude mít čas, možnost …. Pak bude ten pravý čas na její dotaz….nic není náhoda a tak ani náhoda není to, že teď nemůže psát.

Snad tento odkaz osloví vícero lidí, kteří mají problém s vyprazdňováním….a snad i jim moje rada bude nápomocna…tak jako tvé kamarádce…ale pozor, jestli hned z kraje tuto možnost odsoudí a zavrhne…tak to půjde hodně těžko… a bude to jen známka toho, že co v sobě drží zatím pustit ze sebe nechce… pak se děj vůle boží….léta páně…. Pa

Měj se a směj se …a  kámoška ať se taky směje….a vy ostatní se taky smějte a mějte 

S láskou…tvá Zrzka

1.8.2011

Ahoj Zrzko,

moc děkuji i za takovouto odpověď, předám :-). Jo jo smíšek jsem :-).

Jinak jsem myslela že AK nekreslíš jen tomu kdo o tom neví, kolegyně o tom věděla. Ale nevadí, je fakt že ti pak může napsat sama. Každopádně se bude muset hodně zamyslet páč psyllicol je u ní bez efektu, takže toho v sobě drží asi značné množství.

Přeji krásné slunečné dny!

Se srdečným pozdravem

Kačka

3.8.2011

 

Vaše komentáře

Reklama