Dornova metoda

Dornova metoda vyrovnává statiku těla, může pomoci u různých potíží a bolestí pohybového aparátu, jako jsou bolesti zad, kolen, kyčlí, tenisový loket, skolióza, rozdílná délka dolních končetin (pokud se nejedná o vrozenou vadu), při potížích s čelistmi, polykáním.

Dále může pomoci při bolestech hlavy, krátkozrakosti, střevních potížích, křečových žilách, srdeční arytmii, problémech s koncentrací u dětí, šumění v uších, vysokém krevním tlaku, závratích, znecitlivění v rukou a žaludečních potížích, potíží s otěhotněním,sexuálních potíží a dalších a dalších-vše je spojeno se vším!!!

Je to ,, mladá,,metoda a na svůj věk (35 let) velmi rozšířená a úspěšná. Je určená pro ty jenž se rozhodnou aktivně spolupracovat sami se sebou. Cvičit a cvičit-pracovat sám na sobě!! Kdo je pohodlný a má rád servis ,,až do domu,, ,tak dál nečtěte – je to ztráta času-a neb čtěte – možná se informace o téhle šikovné metodě budou zdát zajímavé a stanou se nečekanou výzvou pro Vás a vaše okolí. Začnete-li – výsledky se dostaví-budete koukat, co vše se dá zvládnout s ručníkem-jako pomůcka a nástroj vaší rovné páteře – náklady mizivé – Vaše odhodlání,trpělivost,věnovat sobě 5 minut – ráno než vstanete z pelíšku-ano přátelé-rád bych vás informoval o metodě u které můžete ležet na zádech -v posteli – no není to bájo-není to úžasné!!! Je to vlastně metoda pro lenochy a to jsme vlastně tak trošku všichni .Co Vám budu dál sdělovat skrze písmenka, tak budou většinou informace přejaté doplněnými mými zkušenostmi a výsledky. Metoda je určena všem lidem – není patentována, a tak jen pisnu odkud to mám, kdo to případně tak hezky napsal a tak podobně-když bych zapomněl podepsat autora, tak se mu předem omlouvám. Pravý Dorňák se však nenazlobí, protože když je to pro všechny – není nic tajné a vázané-je to prostě –PRO VŠECHNY. S touhle myšlenkou píšu tahle písmenka a tím to děkuji autorům článků, stránek, ale především autorům Metody Dornovy samotné-děkuji.

Jak se bude moje psaní o Dornovce vyvíjet???

Budu semo tamo popisovat co se s ní dá napravit, pozměnit na Vaší páteři, kloubech, držení těla, ulevit bolavým orgánům a další a další-moje snaha bude postupně Vám přinášet informace co se s tím dá dělat a také odpovědět na váš dotaz—-kde as bude zakopanej pes. Nebo povídání a Vaše osobní návštěva.

Je to jedna z velmi zajímavých cestiček pomoci, která by měla být prováděna srdcem – jejím cílem je sloužit člověku jako takovému.

Tyto slova pronesla na semináři paní Zuzana Prouzová – terapeutka, která se zasloužila o rozšíření Dornovy metody v ČR. Připojuji odkaz na její stránky kdo bude chtít čtěte, informujte se, nedělám nikomu reklamu výsledky si ji dělají samy. Dornovku doporučuji praktikovat a praktikuji ve spojení s reflexní terapií a dalšími šikovnými věcičkami. Já osobně si cvičením srovnal páteř po úraze, které dávali lékaři naději pouze operací. Nebyla nutná -jsem sám pro sebe příkladem, že to jde – Vy můžete být také. Je sice hezké mít stejně dlouhé nožky když Vám ortopéd vloží do botiček vložky, ale když si to od Dorňáka šlapete bez podpatěnky je to ještě mazanější. A rovná páteř = ,,rovnej,, člověk = rovná páteř rovná = záda, orgány bez napětí-bez bolestí a nemocí = úsměv od ucha k uchu. Cvičte Dornovku budete svižnější na těle i duchu.

A protože vše je spojeno se vším i tato metoda navazuje na řeč Vašeho těla, myšlení a kdoví co ještě-ptejte se a smějte se—-Od mého srdce k Vašemu—–Váš Jasa

 

Jemná manuální terapie jejíž pomocí jsou obratle a klouby přesně uváděny do původní polohy. Účinně se zbavujeme fyzických a psychických bloků a především samotné příčiny onemocnění.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama