CÍTÍM DUŠIČKU MIMINKA

To proto, že já s přítelem taky toužím po miminku. Chtěla bych poprosit o odpověď pomocí automatické kresby.Cítím, že dušička už je někde hodně blízko. Podobně jako Maty jsem měla problémy v práci s kolegyněmi. Práce mě baví, ale kolegyně(teď už jen jedna, ta druhá odešla) se mi snaží vše znepříjemnit, ale já se snažiím na ní nemyslet a chovám se přirozeně. Moc se těším na odpověď. Před měsícem se mi narodil krasný vnouček, takže se raduji.

Měj se krásně Martina

16.6.2011

Ahojíček Martinko,

Nic není náhoda, takže ani to, že jsi se dostala na stránky MOJE-PRAVDY…ani to že mi píšeš není náhoda :o).

V automatické kresbě se zakreslilo, že:

To miminko už je hodně blízko…možná tak blízko, že už jsi těhotná :o)…pokud ne, tak je to opravdu nadosah.

Martinko, nevím jak daleko jsi v duchovnu, co máš načtené z knih, z jiných stránek, z našich stránek…..takže jen taková malá rada na kolegyně …. To že si jich nebudeš všímat (tedy jen té jedné) tak tím nic nevyřešíš, jen se otáčíš k problému záda…. Místo toho jim ze srdce popřej mír a klid (v duchu a několikrát i za den) a zkus tento problém HÓ oponoponovat…jak já říkám Hopkovat….budeš výsledkem mile překvapena… možná to bude trvat den, možná víc dní…ale výsledek se dostaví. Článek o této metodě najdeš i u nás na stránkách….v sekci SEBELÉČBA, kde najdeš i další jiné zajímavé články…no a taky se zkus podívat do sekce Z VAŠICH MAILŮ…do podsekce MIMINKA…tam tě možná taky zaujmou nějaké články.

Měj se a směj se Martinko….smích otevírá srdíčko a jestli mimoušek už je u tebe…tak smích mu určitě udělá dobře…a povídej si s ním a hlaď ho….

S láskou… tvá Zrzka

20.6.2011

Ahoj Zuzko,
moc děkuji za krásnou odpověď. Stále jsem koukala a těšila se až mi odepíšeš. ˇVěděla jsem, že nemáš čas, že tě čeká zkouška, dočetla jsem se to z jedné tvé odpovědi. Nakonec jsem se dočkala
  Přeji ti, abys zkoušku lehce udělala. O víkendu se dozvím, jestli miminko opravdu čekám, moc se těším. Povídat jsem si s ním začala už minulý týden, nějak jsem to tak cítila.
Něco načtené mám, to hopkování jsem začala dělat někdy v dubnu. Četla jsem to na internetu a poradila mi to Kranti(má své stránky) Pomohlo mi to trošku u té kolegyně, která odešla. Určitě vyzkouším i to co jsi mi poradila.
Chci si koupit tu knihu Svět bez hranic. Jinak ty články v sekci z vašich e-mailů mám některé pročtené, určitě si postupně přečtu vše. Zatím moc děkuji a přeji krásné dny.
Večer ukážu tu tvou odpověď příteli, bude mít určitě radost, taky se strašně těší. On děti nemá, manželka byla nemocná. Já mám dceru 21let a syna 16let.

Měj se krásně, určitě dám vědět,

Martina

20.6.2011 

Ahoj Zuzko,

píšu jak jsem slíbila:-))))))) jsem těhotná. Moc děkuji za tvá písmenka. Jsme s přítelem šťastní.

Byla jsem u doktora, moc se mi nelíbil přístup sestry ani doktora. Sestřička mi řekla, že jdu brzy, že doktor ještě nic neuvidí. Neviděl, poslali mě na krev, sestřička říkala, že budu mít HCG jen kolem 5, když jsem jim volala, že mám 4974, oba se divili. Na kontrolu jdu ve čtvrtek, chtěla bych zůstat doma, vzhledem k věku a dojíždění do práce, nevím jestli mě nechá. Uvažuji, že změním doktora, mám jednoho doporučeného. Chci mít jistotu, že budu já i miminko v pořádku.

Moc se těším jestli mi napíšeš ještě pár písmenek.

Zuzko,

chtěla jsem tě ještě poprosit, až budeš mít chvilku o AK na mojí dceru. Má od mala mezi prsy, v tříslech a v hlavě suchou svědivou pokožku. Chodily jsme různě po doktorech, léčiteli a nic. Lupenka to není, na to ji brali vzorek. Teď po porodu se ji to zase trochu zhoršilo, chtěla bych jí pomoci a nevím jak. Děkuji:-)

Co škola, už to máš za sebou? Dobrou:-)

Přeji ti krásný víkend,

tvá čtenářka Martina

2.7.2011

Ahojíček Martinko,

Jsem moc ráda, že se ti tvé přání s miminkem splnilo a že už je u tebe….hodně si s ním povídej, hlaď ho, pouštěj mu muziku kterou máš ráda….a hlavně nezapomeň na to, že všechno co prožíváš, tak už vnímá…takže se vyvaruj stresu a nervičkám z blbinek…někdy nás dokážou rozhodit malichernosti….

Vím, že tě trápí problém dcery…ale je to její problém, ptát by se měla ona…ale můžeš jí poradit, aby zkusila ovesné vločky a nebo panenský olej….ani jedno jí nemůže ublížit…a pokud pomůže… tak to bude moc fajn :o).

Škola? :o)…ročník mám zdárně za sebou a další před sebou, ale teď mám prázdniny od školy…o jednu starost míň…. Dokonce jsem stihla už i týden dovolené :o)….od včerejška jsem doma…a už se zase budu balit, protože jedu pracovně se psem na dvou denní výcvik mimo domov….takže se fakt nenudím.

Měj se a směj se Martinko…ať máš vysmáté miminko…a moc díky za zprávičku od tebe …

S láskou ….tvá Zrzka

10.7.2011

Ahoj Zuzko,

objevila jsem tyto stránky náhodou. Hodně mě tyto věci zajímají, pročítala jsem to, až jsem se dostala na dopisy od Maty a Jarmilky, moc mě zaujaly.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama