ČÍM ZAČÍT?

Můj příběh se mi nechce vyprávět, jednak je skutečně dost shodný s tvým, jednak už nemám potřebu se pitvat v minulosti, neboť jsem mezitím ušla kus cesty jinam…Já bych spíš začala tím, co vlastně následovalo potom. Prsa jsem si pořídila rychleji než vaše experimentální akce odstartovala, škoda,určitě bych se zúčastnila. Nicméně dnes už vím, že o tom to není. Prošla jsem si alkoholovým obdobím, sebevražednými sklony a taky myšlenkami na vraždu. Tím vším se prolínaly okamžiky světla, když se mi někdo snažil pomoci.V mém okolí se naštěstí nachází pár lidiček, co už svoji novou – lepší cestu nastoupili nebo to alespoň zkoušejí. Nenápadnými cestičkami mě posouvali kupředu – vzhůru od pomyslného dna. Zkusila jsem léčitele, kinezioložku a metodu EEG – biofeedback. Ta poslední mi dala nejvíc. Prostřednictvím „cesty“ jsem poznávala , co ve mně dřímá a učila se reagovat jinak – nově. Šlo to pomalu, ale změny nejde přehlédnout. Chtěla jsem tuto psychologickou poradnu navštěvovat dál, ale paní se mi neustále snažila vysvětlit, že já ji nepotřebuji, že jsem natolik silná a výjimečná, že si můžu pomáhat sama. Ukázala mi, že moje schopnosti jsou opravdu nadprůměrné. Přímo  v ordinaci jsem si vyčistila močové cesty a zbavila se akutního zánětu měchýře. Vypustila jsem ze srdeční čakry tolik energie, že to zaplnilo celou místnost, probrala jsem tatínka z umělého spánku, ve ktyerém ležel po infarktu….Jo, jenže to se vše dělo pod jejím vedením a sama to neumím nebo to alespoň nedokážu řídit. A tak se už půl roku plácám na mrtvém bodě, nevím , čím začít. Koupila jsem si knihu meditací a čtu si články o čakrách. Je vidět, že je mám všechny kromě srdeční (tu umím otvírat myšlenkou) zablokované. Ale k ničemu jsem se nedostala. Jediné, k čemu jsem se rozhoupala je AK. Kresby mi vyhodnocuje kamarádka, ale stejně se z nich dovídám jen to , co už dávno vím. Tak se ptám  – čím začít? Kurzem reiki? Zúčastnit se konstelací? Jak se zdokonalovat? Mám v sobě tolik laskavosti a chci ji rozdávat i

pomáhat.

S pozdravem    Gedžitka

16.9.2011

 

Ahojíček Gedžitko,

Ten experiment, který zmiňuješ :o) ten jsem nedělala já, ani jsem se ho neúčastnila… jen jsem se díky tomu, že jsem do vyhledávače napsala Zvětšit prsa… našla stránky Wahlgrenis…kdysi :o) a tím to tak nějak všechno u mě začalo …. Hledání, chápání, nalézání svých pravd….a otevírání dárečků, které v sobě máme všichni :o)… (AK, práce s energiemi atd)…to jen pár písmenek pro začátek… pro ujasnění si pravděpodobného nedorozumění :o).

Gidžitko…. Každý si ve svém životě prožíváme jistá dramata a je fakt…jak v některých ze svých článků píšu….tyto bolístky a pády na držtičku nás posouvají vpřed a vrací nás na cestu, po které máme jít. Smekám před každým, kdo se zvedne a jde dál…a začne chápat a začne i svůj život tím pádem žít podle svých představ, začne vidět souvislost…atd….takže i před tebou smekám…

Píšeš, že už jsi teď jinde a já ti to fakt věřím, protože to z těch písmenek na mě tak promlouvá.

Paní, ke které jsi chodila…. Je moudrá žena…fakt… je moc dobře, že tě od sebe „zahnala“…jde vidět u ní, že to co dělá – dělá ze srdcem na dlaní….mohla dál od tebe brát peníze za vedení, mohla tě dál vést…ale jako správná matka, jako učitelka se zachovala jak nejlépe mohla ve tvém zájmu. Kdyby dál tě vedla…tak bys nehledala …a ono je třeba hledat…to jsou zkušenosti k nezaplacení…hledat a nalézat své pravdy, své poslání, své úkoly a odhalovat své dary, které postupně otevíráš a užíváš :o). Skláním se před její moudrostí.

AK… kreslíš…ale číst se v ní nenaučíš, pokud v ní za tebe bude číst tvoje známá – kamarádka…. Každý kdo kreslí má svůj rukopis, to co ve tvé kresbě může znamenat „to“ v mé kresbě může znamenat „ono“… ani v mých kresbách kolikrát a myslím si, že většinou…se dotyčnému tazateli neukáže něco co by nevěděl…ale má si něco uvědomit, má ho to oslovit… a má se podle toho zachovat.

Kudy tudy? Ptáš se mě? Poslouchej svůj hlas srdce… ten ti napoví…pokud tě láká Reiki, Konstalace… cokoliv… jdi do toho… když do toho nepůjdeš, tak nepoznáš jestli jsi udělala dobře nebo špatně. Jestli tě osloví nějaký jiný kurz nebo seminář.. zkus ho… Teď nechci aby to vypadalo jako agitace na můj seminář… sice je nazvaný seminářem automatické kresby, ale není to jen o AK. Obsahuje spoustu dalších informací, které na stránky nedávám…nejde to..protože u těchto info, potřebuju kontakt s lidma, abych viděla, že chápou věci tak jak je myslím…. Jsou to informace do života, informace o každém jedinci, který na semináři je… poznává tam sám sebe… své bebíčka z jiného úhlu pohledu.

Takže… co říct na závěr? To co už jsem napsala… poslouchej svůj hlas srdce…a nech se vést.

Měj se a směj se Gedžitko a přeju ti abys nacházela své pravdy a otevírala své dary….a hlavně je užívala. Spousta lidí dar otevře, ale ve finále ho pichne zpět do krabice a nechá ho spát.

S láskou…….tvá Zrzka

20.9.2011

 

Ahoj Zrzko,

děkuji za odpověď. Ach jo, takže dál hledat? Systém pokus – omyl – úspěch, ten jsem praktikovala dodnes, ale je tak zoufale pomalý…..Určitě si vyberu i seminář AK, jednak o tom dlouho uvažuji a jednak je pro mě Hodonín docela dostupný.

Loučí se a těší se Gedžitka

21.9.2011

 

Ahojíček Gedžitko,

celý žívot vlastně hledáme a učíme se… to je na tom životě to nejhezčí dobrodružství…… jestli budeš mít zájem…tak v listopadu dělám poslední letošní seminář AK1…….posílám ti odkaz…ta  na to mrkni a když tak dej vědět….je to chvilku venku na stránkách a docela se lidi hlásí :o)….tentokrát zatím převládají opakovači :o)…. a vypadá to na solidní partičku……..tady je odkaz………

 

tak zatím pa a měj se a směj se s láskou Zrzka

21.9.2011

Vaše komentáře

Reklama