JSEM PŘIPRAVENÁ NA AUTOMATICKOU KRESBU?

 Ani nevím, jak jsem se proklikala na Vaše stránky. Jsou příjemné, mladé, v rozpuku. Velice mě zaujala sekce Komunikace s podvědomím, dívám se na to stejně jako Ty. Začala jsem se více zajímat o automatickou kresbu a písmo. Potěšila mě i tato sekce. Chci se zeptat, zda „časem“ budete pořádat nějaký seminář nebo kurz týkající se právě automatické kresby.

Nevím, proč mě začíná oslovovat, ale zřejmě přichází čas, kdy jsem na ni připravena nebo mám začít sbírat informace a čas teprve přijde?

A proto bych tě ráda požádala, zda by jsi pomocí právě automatické kresby požádala o odpověď na moje 2 otázky. Zajímalo by mě, jaké energie mám a jak se jeví mé čakry? To je první otázka a ta druhá směřuje k partnerským vztahům. Zajímá mě, zda v blízké době potkám nového partnera ?

Děkuji za moc krásné chvíle při čtení Vašich stránek, přeji Vám všem mnoho zdraví, pohody a hodně spokojených “ hledajících dušiček „.

Těším se na tvoji odpověď a děkuji.

Černovláska

14.8.2010

Ahojíček Černovlásko,

Děkuji za Tvoje krásné slovíčka. Doufala jsi, že pršet nebude, ale pršelo a asi ještě pršet bude…taky myslím na lidi, co je postihla povodeň. Vím jaké to je, znám tak trošku psychiku lidí, kdy musí opustit své domovy….znám to z vlastní zkušenosti z roku 1997, kdy jsem týden byla ve službě a evakuovala lidi z jejich domovů a moje rodina o mě neměla zprávy, protože tehdy nebyla doba mobilů a ani jsme tenkrát neměli pevnou linku……ale o tom se nechci rozepisovat. Jsou to vzpomínky na zkušenosti, které mě posunuly k pochopení zas o krůček dál. Moc na lidi postižené povodněmi myslím a přeji jim, aby tuto zkušenost ve svém životě zvládli.

Jsme ráda za nás – všechny tři poutníky co se na stránkách podílí, že ses k nám proklikala a doufám, že najdeš tady spoustu dalších pravd v dalších sekcích, které Tě osloví a děkuji za to, jak jsi je popsala :o) jsem moc ráda, že Tě takto oslovily.

Pojďme na Tvé dotazy:

Podle toho co píšeš, si myslím, že jsi krásně dozrála k automatické kresbě. Cítím z Tebe, jak Tě tato cesta láká a už předem naplňuje. Jen zatím nevíš jak začít. Já bych tady mohla dát návod jak na automatickou kresbu, ale je to zdlouhavé a čtenář to může pochopit jinak než bych chtěla a zbytečně by tápal a bloudil, ztrácel se a nakonec by AK vzdal a nevrátil se k ní, což by byla škoda. Protože se Vás se zájmem o AK ozývá víc….dám novou sekci SEMINÁŘE kde pro Vás bude víc informací o tom jakou mám představu o seminářích.

Měla jsi dvě otázky, tak tady jsou odpovědi

Tvoje čakry a energie.

První čakra – červená – materiální, pozemský život – tato čakra je u tebe dostatečně veliká a plná energie, ale je tady blok…..do minulosti. Nevím přesně co Tě tak trošku seklo, jestli předešlý vztah, nebo manželství Tvých rodičů, kdy se nechovali zrovna podle Tvých představ. Ale není to nic čeho by ses měla bát….blok tam je, ale řešit to do budoucna budeš, to je tady zakreslené :o).

Druhá čakra – oranžová – sexuální, chuť do života – tato čakra je sice malinká, ale plná energie….jsi v tomto stažená – možná je to ta samá věc co tě ovlivňuje v souvislosti s první čakrou…uvolni se, najdi pro co žít, život je hra a když budeš chtít, tak i sranda, zábava a pohoda….všechno je v Tobě, ve Tvých myšlenkách……budeš mít život takový jaký si přeješ.

Třetí čakra – žlutá – sebevědomí, sebeláska – tak tady je to podobné a hodně to souvisí s tou předešlou čakrou co jsem Ti už popsala. Sebevědomí je plné energie, ale je taky docela malé. Na venek, můžeš působit na okolí sebevědomě, ale uvnitř Tebe to tak není. Začni se mít ráda…..Jasa hezky popisuje, jak na to……tak to zkus.

Čtvrtá čakra – zelená – srdeční – srdíčko máš plné lásky …. a s tím souvisí i pátá čakra

Pátá čakra – bledě modrá – komunikace, řeč – co na srdci to na jazyku, umíš vyjádřit, co cítíš, umíš dát najevo své city……zkrátka ….umíš se vyjadřovat se srdíčkem na dlani.

Šestá čakra – indigo – intuice – intuici máš hezky energeticky rozvinutou, ale nevěříš ji bohužel. První myšlenka = je ta správná, ale ty do toho budeš montovat rozum a tím pádem intuici zahrabáváš…….věř prvním myšlenkám.

Sedmá čakra – duchovno, myšlenky – duchovno máš hodně otevřené, ale díky tomu bloku v intuici, Tě tento blok ovlivňuje i v duchovnu. Věříš, ale potřebuješ jakoby důkazy, věříš, ale při prvních nezdarech začneš pochybovat….věř a důvěřuj, nepochybuj….všechno je tak jak má být, přesně je to načasované a dostaneš tolik bolesti i radosti, abys mohla duchovně růst.

Vztah bude nebo nebude?

Milá Černovlásko, bude…fakt bude a dokonce jsem si z kresby v jednu chvíli myslela, že už je na dosah anebo že už je. Ale pak jsem se ptala dál. On se totiž ten ON vedle Tebe hned zakreslil, ale jak jsem se ptala dál, tak se to vyjasnilo…..možná, že vedle Tebe je, ale všimneš si ho až v druhé polovině listopadu a jiskřit to mezi Vámi začne v prosinci a příští rok v druhé polovině ledna by už měla být tzv. Ruka v rukávě. :o)

Tak to tedy vypadá dnes, když jsem kreslila…..může se to změnit, taky ty měsíce je třeba brát trošku s rezervou….většinou to vychází, ale občas sem tam + – nějaký ten měsíc zadivočí :o)….jak jsem už psala…… všechno je přesně načasované.

Měj se a směj se Černovlásko……těším se někdy na osobní setkání Tvá Zrzka

15.8.2010

Ahojky Zrzečko :-),

přeji krásný klidný večer :-). Moc mile jsi mě překvapila svojí velmi rychlou odpovědí :-). Máš pravdu, automatická kresba mě moc láká a písmo také :-). Už jsem si koupila knihu Marie Machkové Psychografie – AK. Něco si o AK přečtu, ale preferuji raději osobní účast na kurzu nebo semináři. Takže se moc a moc těším na další příspěvky k tomuto tématu a moc ráda se s Tebou seznámím osobně, pokud budete seminář pořádat :-)!

Zrzečko, když tak přemýšlím o tom, co jsi napsala o energiích a čakrách, musím souhlasit. To, co mi dalo hodně zabrat byl poslední vztah. S tím mužem jsem se rozešla a možná to bylo předčasné a jednostranné moje rozhodnutí. On to tak necítil a také mi to řekl. Tak mě napadá, zda ten, kdo se Ti vedle mě hned zakreslil není ON, můj bývalý přítel. Je to půl roku,co jsem z toho vztahu odešla. Neměla jsem trpělivost a možná na odchod nebyl ten správný čas. No, uvidím jak život půjde dál. Každopádně Ti moc, opravdu moc děkuji za cenné informace, vše co jsi napsala o intuici a duchovnu, ano je to tak. Ty pochybnosti …… budu si více věřit, věřit první myšlence, vím, že máš pravdu. Cítím to.

Přeji ti krásný večer a dobrou noc, snad nás bouřka nebude moc rušit ze snů :-).

Měj se krásně, posílám Ti plnou náruč lásky :-).

Černovláska

15.8.2010

Milá Zrzečko,

přeji krásný večer :-). Je teplý letní večer, venku slyším cvrlikání, je to krása. Nebe je zatažené, ani hvězdička, snad nebude pršet, myslím na lidi postižené bleskovou povodní a je mi smutno.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama