Každý z nás je strůjcem svého štěstí

Ahoj Zrzka,
v prvom rade ďakujem za tvoje otvorené srdce, pravdy, rady a názory. Verím, že každý z nás je strojcom svojho vlastného šťastia, že veľa v životoch ovplyvňujeme my sami.

Avšak sama si už neviem dať rady ohľadom môjho partnerského vzťahu.
S partnerom sme spolu cez tri roky, no boli sme už parkrát rozídení. Od začiatku vzťahu som vnímala z mojej strany neistotu a tlak z partnerovej strany, že by ma mal rád ako jeho manželku. Ja som sa manželstva bála, chcela som iba poznávať. Neskôr prišla žiarlivosť z jeho strany, sprcha kritiky z mojej strany na neho a nezhody, dlhé racionálne výmeny názorov. Veľa ľudí a známych ma odhováralo od vzťahu s ním, súdili ho, hoci ho nepoznali. Bola som veľmi ovplyvniteľná. Partner väčšinu toho, ako ma ľudia ovplyvňovali cítil a bol z toho nervózny, začal sa upínať veľa času na hobby a prácu, ja som sa cítila odstrčená a vyčítala som mu to.
Napriek tomu sme mali v tom čase veľmi veľa silných a pozitívnych a milujúcich dní, kedy by som ho nevymenila za nikoho na svete, akoby mi bol najbližší priateľ, rozumel všetkým mojím pochodom a cítila som sa s ním v bezpečí. Dávnejšie sme sa na môj podnet rozišli, z mojej strany to bolo racionálne rozhodnutie, pretože som mala pocit, že sa točíme dookola v jednom kruhu a priveĺa premýšľame nad vecami a nerealizujeme a tieť ma zranil určitými slovami. Avšak po nejakom čase ma kontaktoval a ja som mu to začala opätovať. Je mi s ním dobre, vnímam ho inak ako pred tým rozchodom, vtedy som s ním vnútorne bojovala a niekedy som ho vnímala ako svojho nepriateľa, teraz ho častejšie vidím ako človeka, ktorý mi chce dobre, ale sem tam robí chyby.
No stále žijem so strachom, že čo keď ale…a on nechce prežívať, chcel by si ma vziať…Ja vidím pred sebou všetky tie reči a negatívne predpovede ľudí..Bola by som vďačná tvojmu názoru.

Ďakujem vopred za odpoveď.

Pustovníčka

30.7.2012

Ahojíček Pustevníčko,

I tobě chci nejdřív poděkovat za tvou důvěru, kterou ve mně vkládáš a taky děkuji za tvé upřímné psaníčko, ze kterého jde cítit tvé otevřené srdce.

Tak jsem si ten váš vztah zakreslila, ale nevím, jestli to bude to co bysis přála ode mě slyšet…ale od toho tu nejsem, abych ti psala, co chceš… napíšu a popíšu co se mi zakreslilo a konečné rozhodnutí bude stejně jen a jen na tobě.

Ptala jsem se jak váš vztah vypadá v současné době:

Zakreslili jste se v těsné blízkosti, což je dobře….ale je tady to ale, ke kterému se dostaneme.

1 čakra – takový ten běžný pozemský život, rodinné záležitosti spojené s materiálnem atd…tak tady je mezi vámi souhra…v této oblasti si momentálně rozumíte.

2 čakra – neboli sexuální čakra, která vypovídá i o chuti do vztahu… tak ta se u vás obou zakreslila menší než je zdrávo. U přítele je sice plná energie…ale u tebe je blok…to je s největší pravděpodobnosti ten tvůj strach.

3 čakra – to jak se v té své partnerské roli cítíte…i tady je problém…on se ve své roli cítí dobře…až moc dobře a svou osobností se tě snaží ovlivňovat… utvářet si tě k obrazu svému. Tvá čakra je malá a zablokovaná…. Ty se v této partnerské roli moc necítíš….vnímáš to jako bys měla polámané křídla…vnímáš, že hraješ roli, která je ti nepřirozená a hraješ ji jen pro něj.

4 čakra –  srdíčka máte k sobě otevřené a veliké….ale je v nich jistá prázdnota. To jak si projevujete vzájemně lásku, je jen skořápka….nejde to úplně od srdce…navíc ve tvém srdci jsou otazníky a vykřičníky…opět zmatek.

5 čakra – komunikace… tvoje čakra je menší a zablokovaná…. Máš strach mu říct tak jak věci cítíš srdcem a nebo jak s ním mluvíš v duchu. Když pak mluvíš nahlas…řekneš mu jen část. Jeho čakra je veliká a z jeho slov jdou pichláky, které tě zasahují po celé tvé délce…umí ti ublížit slovem a zasáhne tak všechny tvoje oblasti.

6 čakra – intuice… on tě má  přečtenou a ví co od tebe může čekat, zná tvoje reakce a ví jak na tebe. Ty máš sice intuici taky velikou, ale zablokovanou….nevěříš té své prvotní myšlence…ale necháváš se ovlivňovat rozumem a soucitem a strachem.

7 čakra – myšlenkami jste teď hodně u sebe…vzájemně na sebe myslíte, přemýšlíte nad budoucností, možná plánujete…tady je to vzájemné.

Ptala jsem se na kolik % je v současné době váš vztah funkční a výsledek? 60%… zkusila jsem se ptát nakolik % se tento vztah zlepší do budoucna ….a bohužel mi to kleslo na 50%.

Jak jsem Pustevničko psala už na začátku, finální rozhodnutí bude na tobě….začni poslouchat svou intuici a srdce….pokud si máš projít krásným vztahem, tak si jím projdeš, pokud tento vztah má být bolestivý a ty do té bolesti chceš vstoupit…tak si jí máš projít….máš se něco naučit….ať uděláš tak či onak… bude to pro tvé dobro, pro tvůj posun někam.

Měj se a směj se Pustevničko…a dej o sobě někdy vědět, jak se ti vede.

S láskou…..tvá Zrzka

1.8.2012

Ahojíček Zrzko,

si veľmi zlatá, ďakujem ti, že si mi odpísala.
Som smutná z toho, čo mi vyšlo. Partnera ľúbim, ale že je to až takéto, to som netušila :-(. Ani neviem, čo k tomu napísať. Nepovažovala som náš vzťah až
za taký málo percentný, viem, že som uzavretá.

Môžem mať pár otázok na teba?
Čo myslíš tým, že vzájomné prejavy lásky sú skorápka? Že to nie je úprimné?
Tá funkčnosť vzťahu sa dá ovplyvniť aj k lepšiemu?

Ďakujem ti veľmi pekne!

Pustovníčka

1.8.2012

Ahojíček Pustovníčko,

Je mi líto, že jsem ti nemohla napsat něco pozitivnějšího, ale tak jak se mi to zakreslilo, tak jsem ti to popsala. Dej tomu volný průběh, se svatbou nespěchej.

Tou skořápkou jsem měla na mysli, že ty projevy lásky jsou jen navenek… že se to dělá…ale nejde to upřímně ze srdíčka. Nemyslím, že by to nebylo upřimné, ale spíš že se to dělá, říká…ty slovíčka lásky a doteky.

To co jsem ti nakreslila a napsala…je teď v tento okamžik…může se to zlepšit… když se něco pohne….ale taky nemusí. Proto jsem ti psala, abys s tou svatbou počkala….dej si na čas…

Měj se a směj se….a hlavně poslouchej své srdce a intuici….to je to čím se máš řídit.

S láskou …..tvá Zrzka

1.8.2012

Ďakujem, Zrzko :),
ja som to pochopila, že je to už zatratené a celé negatívne, ten náš vzťah.
Myslím, že teraz chápem.

Prajem ti všetko dobré a naďalej budem čítať tvoje pravdy :).

Aj ty sa maj krásne!

Pustovníčka

1.8.2012

Ahoj Zrzka, v prvom rade ďakujem za tvoje otvorené srdce, pravdy, rady a názory. Verím, že každý z nás je strojcom svojho vlastného šťastia, že veľa v životoch ovplyvňujeme my sami.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama