Astrohoroskop na srpen 2018

 

Aktuální pohyby a vliv planet v srpen 2018 na jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje ve Lvu od 22/07/2018 až do 23/08/2018, kdy se ráno po 6 hodině přesune do znamení Panny.

Srpnové novoluní proběhne 11/08/2018 ve znamení Lva
Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve znamení Lva. Slunce, Luna a Merkur ve zpětném chodu se propojí, tím přináší zpět situace na téma dětí, plodů a výtvorů. Pracovní a životní partnerství.

Úplněk v Rybách nastane 26/08/2018
Tento úplněk je důležitý pro osoby narozené ve znamení Ryb. Vliv tohoto velmi silného magického úplňku pocítíme v oblasti emocí. Ryby otevírají minulost, minulé životy, napojení na duchovno a tajemno.

Černá Luna se přesouvá z Kozoroha do Vodnáře 9/08/2018 a zůstane zde působit do jara 2019.

Mars se pohybuje zpět Vodnářem do Kozoroha až do 27. srpna. Budeme se vracet k minulosti.  Stále se k nám budou vracet lidé nebo situace z jara 2018. Je potřeba udělat některé věci jinak. Velmi důležitý den je 27. srpna 2018, kdy se otáčí Mars do přímého směru. Tento den bude pro všechny zajímavý, vše se hne kupředu.

Merkur je ve zpětném chodu do 19. srpna. Vrací se k nám minulost, kterou je potřeba vyřešit. Nepodepisujte nové smlouvy. Co jste chtěli a nevyřešili naopak dokonejte. V této době se hroutí počítače a telefony. Doporučuji zálohovat si svá data. Komunikace a veškerý pohyb vázne. Očekávejte zpoždění a nedorozumění mezi lidmi.

 

BERAN

Novoluní proběhne 11/08/2018
Beranům novoluní otevírá období tvorby a kreativity, je čas plodit a tvořit. Přináší nové pracovní partnerství nebo Berany nasměruje v osobním životě blíž k partnerovi.
Slunce, Luna a Merkur ve zpětném chodu se propojí, Berani dostanou zajímavou zprávu spojenou s potomky nebo partnery.
Úplněk nastane 26/08/2018
Úplněk bude velmi silný a laděn emočně. Berany čeká ukončení a uzavření citlivého tématu, které může bolet. Budou rekapitulovat svůj život a pomalu se připravovat na úplněk v Beranu, který nastane za měsíc. Je potřeba si dořešit vztahy, zejména ty pracovní.
Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Mars vrací situace z jara a opět aktivovuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Nabízí množství pozitivní energie, ale bohužel rovněž i problémy. Mars může vyvolat konflikty s lidmi, kteří jsou propojeni s Berany pracovně. Doporučuji brát ohledy na zájmy druhých, poté společně mohou dosáhnout velkého pokroku na cestě za úspěchy.
Černá Luna se přesouvá do znamení Vodnáře 9/08/2018 a zůstane zde působit do jara 2019. U přechodu Černé Luny přes oblast přátel se čistí osoby blízké, společnost a  přátelství. Berani mohou změnit společnost, zemi, kamarády a přátelé. Můžete o někoho přijít, ztratit, ukončit vztahy, abyste připravili svůj život na vztahy nové, příliv nových lidí do života, změna lidí v určitém společenství. Přestěhovat se, nebo se pracovně přesunout. Zrcadlo pravdy odkryje svou tvář a ukáže, kam Berani patří, a nebo nepatří. Vodítkem situací, které nastanou, je podobnost s obdobím podzimu 2009 a jara 2010.

 

 

BÝK

Novoluní proběhne 11/08/2018
Novoluní otevírá novou cestu směrem k rodině, vytvoření kvalitního zázemí a pracovních podmínek. Čeká je podepisování nových smluv.  Býci si mohou vytvořit nebo vylepšit svůj domov. Zlepšení rodinných vztahů. Slunce, Luna a Merkur ve zpětném chodu se propojí, tím přináší zpět zprávu na téma zdraví, rodiny nebo práce.
Úplněk nastane 26/08/2018
Úplněk ukončí přátelství, uzavře působení v určitém společenství, společnosti. Někteří lidé nám odchází ze života, aby je mohli nahradit jiní, pro nás v tuto chvíli důležitější.
Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Období, v němž Býci odvedou více tvořivé intelektuální práce, kdy se pokusí druhým sdělovat zkušenosti i pohled na svět. Svoji energii vloží do rozvoje svého myšlení i mysli.. Aktivně mohou cestovat nebo být ve spojení se zahraničím.  Mars se zde pohybuje oblastí práva, úředních záležitostí a soudů.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřování vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází touha rozvíjet se po duchovní stránce. Vrací se do minulosti, aby dořešili nevyřešení situace.
Černá Luna se přesouvá do znamení Vodnáře 9/08/2018 a zůstane zde působit do jara 2019.
Z karmického pohledu bude Býky Černá Luna tlačit na vytvoření pořádku v oblasti kariéry a práce. Mohou změnit práci nebo být v pracovní oblasti nespokojeni. Jako by nevěděli, jakým směrem se vydat, mohou nastat emocionální potíže, pocit nespokojenosti.  Díky tomu přichází zásadní rozhodnutí, které bude mít vliv na budoucnost v oblasti partnerství nebo pracovních aktivit.  Vodítkem situací, které nastanou, je podobnost s obdobím podzim 2009 a jaro 2010.

 

 

BLÍŽENCI

Novoluní proběhne 11/08/2018
Novoluní přináší cesty, cestování, téma dopravního prostředku. Učení a vzdělávání nabírá nový směr. Mnoho komunikace, telefonování, písemností, úředních záležitostí a také cestování za vzděláním. Blíženci se nezastaví. Slunce, Luna a Merkur ve zpětném chodu se propojí, tím přináší zpět informaci z minulosti ve spojení s úřady, rozšiřováním vědomostí nebo sourozenci.
Úplněk nastane 26/08/2018
Tento velmi silný úplněk ukončí jednu životní kapitolu. Blíženci uzavřou pracovní nebo karierní oblast. Úplněk vnese jasnější vize, kam mají směřovat. Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Energie Marta vyvolá určitou konfrontaci, která způsobí transformaci v životě Blíženců. Tato oblast je domovem hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což může přinutit přehodnotit, pozměnit jejich postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Domluvené a sjednané dohody mohou být narušeny rozpory. Pozor proto na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně, což přinese hádky. Období proto není vhodné k peněžním půjčkám. Mars vrací zpět situace, díky kterým probíhá aktivní transformace i proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, ale i možné dluhy.  Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů. Mart je zde více zaměřen na oblasti sexu a všeho kolem sexuality Blíženců.
Černá Luna se přesouvá do znamení Vodnáře 9/08/2018 a zůstane zde působit do jara 2019
Černá Luna otevře možné problémy s úřady, soudy, ezoteriku a vzděláním. Touhu se rozvíjet po duchovní stránce, nebo ji zatratit. Je zde zaktivovaná forma spojená s filosofováním, církví a náboženstvím nebo duchovnem a uměním. Černá Luna může popíchnout nebo popudit emoce se situacemi spojené s cizinou a rozšiřováním vědomostí. Tento tranzit otevírá oblast rozšiřování vědomostí, úředních záležitostí, oblasti, ve kterých nám může Černá Luna škodit, zdržovat nebo poňoukat.  Můžeme zakusit v těchto tématech hořkost jablka ”poznání”.  Vodítkem situací, které nastanou, je podobnost s obdobím podzimu 2009 a jara 2010. 

 

RAK

Novoluní proběhne 11/08/2018
Novoluní otevírá možnost zvýšit si prestiž osoby, zlepšit plat, nebo jak mít vyšší příjem.
Slunce, Luna a Merkur ve zpětném chodu se propojí, tím přináší zpět situaci na téma peněz a majetku. Raci mohou očekávat příjemnou zprávu o financích, podepsat smlouvu, dohodnout se.
Úplněk nastane 26/08/2018
Tento úplněk přinese silné emoce. Úplněk uzavře soudní a úřední záležitosti. Rakům vnese jasno do oblasti vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Ukončí vše související s cizinou a zahraničím, jako je návštěva z ciziny či cesta do zahraničí.
Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Při tomto tranzitu budou Raci pociťovat vztahové napětí, je to období neshod, zvlášť s nejbližšími lidmi, i s těmi s nimž musí spolupracovat. Také je zaktivované téma nepřátel, lidí, s nimž jsme v přímém konfliktu. Odporovat jiným je také druh konfliktu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Nyní je dobré učinit kompromis nejen v práci, ale i v manželství či partnerství. Pozitivně se dá tento tranzit využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na světlo a na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Smysl tohoto tranzitu spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů. Raci by se měli vyhýbat zbytečným sporům v životě i s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. V tomto období se mohou posílit nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Vrací se zpět k dořešení veškeré smlouvy, dohody a smluvní ujednání. Mohou dohodnout nové podmínky, podepsat smlouvy nebo písemnosti, které již řešili, ale nedořešili.
Černá Luna se přesouvá do znamení Vodnáře 9/08/2018 a zůstane zde působit do jara 2019
Pod vlivem Černé Luny budou řešit majetek, který sdílí s další osobou nebo bankou, vše, co se týká sexu (pozor na nechtěné těhotenství). Touha po sexu, pozor na mimo-partnerské vztahy. Pod vlivem Černé Luny by aférky nemusely dopadnou podle očekávání. U mladších osob může působit touha po dítěti.  Mohou se vyhrotit vztahy s dětmi nebo rodiči ale i téma mateřství. Situace, které vyplují na povrch, se budou také týkat peněz, které sdílí Raci s někým dalším, jako jsou partneři, společníci, nebo banky. Černá Luna přináší nepříjemné emoce. Rakům se vrací do života lidé, kterým dluží peníze nebo dluží oni jim. Důležité je hlídat si majetek, jelikož Černá Luna pohlcuje a bere, být věrný ve vztazích, nezneužívat rituály a okultní vědy. Černá Luna vnáší do těchto témat nejistotu a pokušení.  Dále je nutné hlídat si možné úrazy. Černá Luna přináší možné úmrtí někoho blízkého.  Vodítkem situací, které nastanou, je podobnost s obdobím podzimu 2009 a jara 2010. 

 

LEV

Novoluní proběhne 11/08/2018
Toto je nejdůležitější novoluní tohoto roku pro osoby narozené ve znamení Lva. Novoluní přináší nové životní nasměrování, podepisování smluv a dohod. Mohou zrealizovat své projekty.  Slunce, Luna a Merkur ve zpětném chodu se propojí, tím přináší zpět situaci, která se týká přímo jejich osoby.  Lvi budou neustále v pohybu, cestovat, komunikovat, psát a telefonovat. Všude budou vidět a slyšet.
Úplněk nastane 26/08/2018
Úplněk přináší silné emoce. Lvům se ukončí téma majetku a peněz spojených s další osobou, bankou nebo hypotékou. Vnese jasno do oblasti financí. Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Plnění povinností z minulosti. Mars aktivuje oblast služeb. Zájem o vlastního osobu by měli odsunout do pozadí, potřeby druhých by měly být prioritní. Mars může přinášet konflikty s nadřízenými i k celkovým obtížím v práci, se spolupracovníky. Mars zde přechází přes oblast zdraví, proto může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody.  V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat a v minulosti nedokonali. Měli by se věnovat tématům zdraví a zdravé výživy. Pocítí chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. Mars přináším mnoho povinností, které se k nim neustále vrací k dořešení.
Černá Luna se přesouvá do znamení Vodnáře 9/08/2018 a zůstane zde působit do jara 2019
Černá Luna přinese řešení vztahů pracovních i partnerských. Lvi zažijí přetřes vztahů, jen pevné vztahy vydrží. Zde Černá Luna přináší omezení a těžkosti plné emocí. Situace se budou týkat vztahů jak partnerských, tak pracovních, veškerých smluv a dohod. Mohou se seznámit s důležitou osobou např. partnerem, navázat, nebo ukončit pracovní vztah, ale také vám někdo může odejít ze života. Černá Luna je zde v roli, kdy pohlcuje vše, co se má ukončit, nebo naopak nastartovat nové spojení s někým. V této době bude veškerá energie vynakládána do vztahů. Budete řešit vztahové záležitosti na všech úrovních, pracovních, partnerských, rodinných. Vyplouvá na povrch vše nevyřešené, nebude jednoduché se dohodnout, nastavit pravidla. Černá Luna vnáší do těchto témat nejistotu a pokušení a emoce. Vodítkem situací, které nastanou, je podobnost s obdobím podzimu 2009 a jara 2010. 

 

PANNA

Novoluní proběhne 11/08/2018
Novoluní přináší životní rekapitulaci. Panny budou přemítat, kudy se ubírat. Ukončí vše nefunkční a neschopné života. Budou se připravovat na své novoluní, které proběhne v září. Pozor na psychiku a zdraví.
Slunce, Luna a Merkur ve zpětném chodu se propojí, tím přináší zpět situaci na téma pomluv, tajností a tajemství.  Pannám přijde do života tajná informace nebo budou muset něco utajit.
Úplněk nastane 26/08/2018
Kolem úplňku dořeší oblast vztahů, smluv a dohod. Tento úplněk je velmi silný a plný emocí. Panny čeká dořešení veškerých smluvních ujednání a také nastavení nových pravidel.
Planetka Ceres se pohybuje znamením Panny, a ty tak dostanou zabrat. Čím víc zaberou, tím více se bude dařit.
Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Období, v němž jde nejvíce o to být sám sebou a ostatním dát najevo, kdo jsme. Panny mohou očekávat zvýšené milostné touhy. Sex však nestačí na to, aby přivolal nový milostný vztah. Lze očekávat nějaké problémy s dětmi. Mars zde aktivoval oblast dětí, partnerů a tvorby. Panny se vrací zpět, aby dořešily nevyřešené situace. Aktivita se točí kolem kreativity, dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Může přijít společník, se kterým již spolupracovaly nebo hodlaly spolupracovat. Mars znamená aktivitu v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Nyní jsou zaktivovány vztahy partnerské a také i pracovní.
Černá Luna se přesouvá do znamení Vodnáře 9/08/2018 a zůstane zde působit do jara 2019
V této době je nutné dbát na své zdraví a psychiku.  Vliv Černé Luny bude působit v oblasti zdraví, zdravého životního stylu, ale také se mohou starat o někoho ve své blízkosti, nebo se někdo bude starat o ně. Zde je nutné vyřešit pocit nevyhovující práce, mnoho práce za nevyhovující mzdu. Nenechat se využívat.  Vyčistit si zdravotní záležitosti, zejména psychické, a to tak, aby mohl přijít v dalším období posun. Neřešené nemoci se budou hlásit o slovo.  Panny čeká mnoho práce a povinností, možný problém se spolupracovníky. Vodítkem situací, které nastanou, je podobnost s obdobím podzimu 2009 a jara 2010. 

 

VÁHA

Novoluní proběhne 11/08/2018
Novoluní otevírá cestu do společnosti. Mezi lidi, kam chtějí Váhy patřit. Pracovně se přemístit, přestěhovat se nebo změnit osoby kolem sebe. Budou hodně hovořit, cestovat, komunikovat.
Slunce, Luna a Merkur ve zpětném chodu se propojí, tím přináší zpět situaci na téma společnosti a přátel. Váhy mají skoro celý měsíc ve svém znamení Venuši, planetu krásy a hodnot. Díky tomu budou neodolatelné, všude vidět a slyšet. Mohou si zvýšit svou hodnotu, zářit pod šťastnou hvězdou.
Úplněk nastane 26/08/2018
Úplněk bude plný emocí. Ukončí téma práce, spolupráce, starosti a péče. Váhy dokončí vše, co slíbily udělat. Vnese jasno mezi spolupracovníky a osoby v souvislosti s prací. Váhy si musí dát pozor na své zdraví.
Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Mars spouští podvědomé způsoby chování, reakcí souvisejících s minulostí. Projeví se ukvapeným, nepřiměřeným jednáním v různých situacích. Váhy budou opět vyvíjet značné aktivity v místech, kde žijí. Pracovat na vylepšování místa, kde bydlí.  Jsou možné domácí hádky. Mars bude tlačit do vyřešení soukromí. Aktivně řešit ženy rodu (např. matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budete řešit vše pro zvýšení Vaší životní stability a situace související s bydlením a obydlím. Mohou se objevit spory o vlastnictví, půdu či o pozemky. V tomto období Váhy mohou řešit zdraví.
Černá Luna se přesouvá do znamení Vodnáře 9/08/2018 a zůstane zde působit do jara 2019
Vodítkem situací, které nastanou, je podobnost s obdobím podzimu 2009 a jara 2010. Váhy si musí udělat pořádek v oblasti rodičů, partnerů životních i pracovních a také vše související s dětmi.  Černá Luna přinese silné emoce do těchto oblastí. Černá Luna přináší problémové situace k řešení do oblasti partnerských vztahů. Může se objevit někdo nový, ovšem zálety a mimo partnerské svazky nedopadnou dobře. Vztahy se otřesou v základech a vydrží pouze silné spojení. Partner nebo kariéra? Pod Černou Lunou může vzniknout dítě, ovšem vše, co vznikne pod Černou Lunou, přináší do budoucna silné citové emoce. Černá Luna bere nebo přináší problémy. Pokud toužíte po dítěti či partnerovi, počkejte si, až se přesune do dalšího znamení.

 

ŠTÍR  

Novoluní proběhne 11/08/2018
Novoluní přináší nové možnosti v kariéře a životním postupu. Štíři dostanou zajímavou zprávu.
Slunce, Luna a Merkur ve zpětném chodu se propojí, tím přináší zpět situaci na téma práce.
Jupiter se do podzimu pohybuje ve znamení Štíra a čistí jim situace tak, aby se mohli posunout kupředu v životě.
Úplněk nastane 26/08/2018
Tento velmi silný a emočně vypjatý úplněk ukončí a uzavře vše související s pracovním, nebo životním partnerem. Vnese jasnější světlo do oblasti potomstva, plodů a výtvorů.
Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Štíři mohou počítat se zvýšeným tempem běžného života. Vznikají závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Pozor na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Chtějí-li „prodat“ svůj nápad, je pro to vhodná doba. Mars aktivuje vysokou mentální energii. Mars působí v oblastech komunikace, cestování, mluveného a psaného slova. Zvýšená aktivita se týká také úřadů, úředních záležitostí, které se vrací k dořešení.
Černá Luna se přesouvá do znamení Vodnáře 9/08/2018 a zůstane zde působit do jara 2019
Vodítkem situací, které nastanou, je podobnost s obdobím podzimu 2009 a jara 2010. Situace, které přitahuje Černá Luna, se budou týkat rodiny, domova nebo bydlení.  Černá Luna přináší silné emoce a problémové situace v souvislosti s bydlením, domovem a zázemím. Otevře se téma bydlení, které souvisí s místem, kde Štíři  pobývají, tráví čas. Jako by s nimi šili ”všichni čerti”. Černá Luna poňouká a aktivuje myšlenky na změnu zázemí nebo domova. Její vliv nutí k oddělení od rodiny, domova, oddělení od kořenů našeho života. Symbolizuje vyhnání z ráje, pocit jako “černá ovce“ domova nebo rodiny. Mohou pod jejím vlivem přijímat roli obětního beránka. Pod Černou Lunou přichází problém s nalezením vhodného místa pro život. Na druhou stranu může dopomoci k nalezení nového vhodnějšího místa, nových základů pro život. Na konci tohoto vlivu se ukáže, zde se přestěhujete a změníte své zázemí, či nikoli. Každý máte své štěstí ve vlastních rukách, a proto se řiďte zdravím rozumem a nepodléhejte emocím a rozmarům Černé Luny. Může se vám zmenšit rodina.

 

STŘELEC

Novoluní proběhne 11/08/2018
Novoluní otevírá nové možnosti v oblasti rozšiřování vědomostí, ciziny a zahraničí. Přináší zlepšení úředních záležitostí, Střelci mohou podepisovat důležité úřední dokumenty.
Slunce, Luna a Merkur ve zpětném chodu se propojí, tím přináší zpět zprávu týkající se úřadů, vzdělávání nebo spojení s dalekými kraji.
Úplněk nastane 26/08/2018
Úplněk plný emocí přinese uzavření situace s ženou v rodině. Vnese jasno do oblasti rodiny, bydlení, nebo pracovního zázemí.
Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Mars opět aktivoval peníze, majetek a hodnoty. Hrozí zde spory o majetek, ne ale o nemovitosti. V pozitivním smyslu jsou Střelci ochotni využít svého majetku a vlastnictví, aby vykonali určitou potřebnou práci. Mohou dovolit druhým, aby využili velkorysé nabídky. V duchovní oblasti budou hájit své hodnoty. Opět se vrací Mars k dořeší situací spojených s financemi.
Černá Luna se přesouvá do znamení Vodnáře 9/08/2018 a zůstane zde působit do jara 2019
Vodítkem situací, které nastanou, je podobnost s obdobím podzimu 2009 a jara 2010. Černá Luna přinese nepříjemnosti s dopravním prostředkem, nebo omezení pohybu a cestování. Problémy se sourozenci, a také s úřady. Pozor na to, co Střelci řeknou, napíší a podepíší. Zde Černá Luna může brzdit a znepříjemňovat život ve spojitosti s úředními jednání.  Úředníci je mohou zdržovat a brzdit zejména ve spojení s prací a karierním postupem. Doporučuji hlídat si smlouvy a dohody. Mít vše doložené písemně. Opatrně nakládat s písemnostmi a slovy.  

 

KOZOROH

Novoluní proběhne 11/08/2018
Novoluní přináší nové možnosti ve financích, které sdílí s další osobou či bankou. Kdo chce získat hypotéku či půjčku, má možnost. Dědictví, výhodný prodej nebo nákup ve společném jmění dětí, rodičů, partnerů. Kozorozi dostanou zajímavou zprávu.
Slunce, Luna a Merkur ve zpětném chodu se propojí, tím přináší zpět situaci na téma majetku a peněz.
Úplněk nastane 26/08/2018
Úplněk přináší silné emoce do oblasti sourozenců, úřadů a komunikace. Kozorozi ukončí úřední záležitost. Úplněk vnese jasno do oblasti učení a vzdělávání. Kozorozi uzavřou vše související s dopravním prostředkem.
Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Kozorozi budou velmi usilovně pracovat na tom, aby dosáhli toho, co chtějí, prosadili se mezi ostatními. Mají šanci lidem ukázat co umí.  Období je dobou zvýšené nezávislé aktivity. Nyní dostanou možnost vyřešit spoustu problémů a také toho hodně dokázat.  Obecně platí, že Mars přináší mnoho energie, díky které se  člověk zaměří  na sebe,  na své sebeprosazení. Práce a zase práce.  Opět se vrací nevyřešené situace z minulosti k dořešení. Díky Marsu, planetě aktivity, zvládnou překonávat různé překážky.  Pozor na horlivost a plýtvání energií.
Černá Luna se přesouvá do znamení Vodnáře 9/08/2018 a zůstane zde působit do jara 2019
Vodítkem situací, které nastanou, je podobnost s obdobím podzimu 2009 a jara 2010. Zde Černá Luna vytváří nesnáze v souvislosti s penězi, majetkem a hodnotami. Situace přináší omezení a problémy s financemi, např. větší výdaje, ale i to, že nám někdo způsobí snížení naší vlastní hodnoty. Může docházet k situacím, kdy si budou muset udělat jasno v souvislosti s financemi a majetkem. Černá Luna otevírá téma, kdy nemusí Kozorozi dostat to, co si finančně zaslouží. Přináší touhu prosadit se, mít vysoké ambice. Je složitější stát se úspěšným. Doporučuji uvědomit si svou vlastní hodnotu. Mít kolem sebe osoby, kteří nikoho nevyužívají, nesnižují nikomu jejich hodnotu. Obklopit se lidmi, kteří náležitě ocení odvedenou práci.  Je dobré se obklopit úspěšnými lidmi. Hlídat si výdaje.  Nakládat s majetkem a penězi opatrně. 

 

VODNÁŘ

Novoluní proběhne 11/08/2018
Novoluní přináší nové vztahy, smluvní ujednání. Vodnáři budou podepisovat písemnosti, smlouvy.  Slunce, Luna a Merkur ve zpětném chodu se propojí, tím přináší zpět situaci na téma dohod. Mohou očekávat dořešení pracovních a partnerských záležitostí.
Úplněk nastane 26/08/2018
Tento úplněk bude velmi silný na emoce. Vodnáři ukončí finanční oblast. Uzavřou vše, co souvisí s majetkem, penězi nebo oblast, kde vydělávali peníze. Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Mars se vrací zpět do oblasti odstraňování a ukončí vše, co nemá pokračovat. Většinou ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Mars může vytahovat na povrch něco důležitého z minulosti. Aktivovat nepřátelé a také nepříjemné pomluvy. Vodnáři si i musí dát pozor na konfrontaci a konflikty s jinými lidmi. V klidu dokončit vše, co se týká pracovních aktivit nebo je spojeno s prací. Dát si do popořádku tyto situace.
Černá Luna se přesouvá do znamení Vodnáře 9/08/2018 a zůstane zde působit do jara 2019
Černá Luna bude působit ve vlastním znamení. Přináší silné emoce, pocity z minulých životů. Vnese psychické zmatky, které budou nuceni řešit. Člověk si může připadat jako obětní beránek vzniklých situací.  Vodnáře čeká boj o svůj úspěch. Životné zkoušky pod vlivem Černé Luny velmi ovlivní vnitřní proměnu. Začnou na svůj život a své okolí pohlížet jinak, nově, z jiného úhlu pohledu. Po dobu působení Černé Luny mohou mít pocit, že jsou brzděni, nelze se posunout.  Setkají se s lidmi a situacemi, které jim připomenou pocity bezmoci, beznaděje, hany, ponížení. Zde je důležité všímat si, co se děje kolem. Černá Luna je připravuje na obrovskou proměnu, transformaci.  Mohou mít pocit neschopnosti, bát se úspěchu. Měli by si věřit, že překonají veškeré nepříznivé životní situace. Nenechat se zastrašit nikým a ničím. Pracovat na své osobnosti. Pohybovat se mezi úspěšnými lidmi, kteří jim ukáží, kam mají směřovat. Být spokojeni sami se sebou. Žít život. Být schopný jedinec a zvládnout životní výzvy. Vodítkem situací, které nastanou, je podobnost s obdobím podzimu 2009 a jara 2010. 

 

RYBY

Novoluní proběhne 11/08/2018
Novoluní otevírá novou cestu ke spolupráci nebo přijde Rybám do života nový spolupracovník.
Slunce, Luna a Merkur ve zpětném chodu se propojí, tím přináší zajímavou zprávu. Mohou očekávat osobu, se kterou se v minulosti domlouvaly na spolupráci, nebo s nimi již pracovala.  Ryby budou muset splnit, co slíbily.
Úplněk nastane 26/08/2018
Tento úplněk nastane v Rybách, tedy ve vlastním znamení,. Několik dnů před úplňkem je kritických a přináší vztahové záležitosti. Otevírá silné emoce. V této době Ryby budou řešit vztahy s lidmi kolem sebe. Mohou ukončit nebo upevnit vztahy pracovní, partnerské nebo rodinné.
Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Mars aktivuje skupinové vztahy, klíčovým výrazem tohoto tranzitu je týmová práce nebo akce. Bohužel problémem je, že se marsovská energie raději projevuje samostatně, individuálně. Mohou nastat potíže s přáteli, potřeby Ryb se budou dostávat do rozporu s potřebami všech kolem. Vhodná je fyzická aktivita s přáteli.  Mars přináší pomoc od přátel a osob blízkých. Ryby se k cíli mohou dopracovat v rámci podpory svých přátel, společníků a díky společné činnosti. Je dobré chodit do společnosti, mezi lidi.  Také může přijít do vašeho života důležitá osoba pro Vaši budoucnost, která přichází zpět z minulosti.
Černá Luna se přesouvá do znamení Vodnáře 9/08/2018 a zůstane zde působit do jara 2019
Černá Luna se pohybuje v oblasti napojení na „druhý břeh“, propojení s minulými inkarnacemi. Zde je třeba si všímat lidí kolem sebe. Vylézají na povrch důležité osudové, karmické informace.  Téma tohoto období je odstraňování, ukončování a propojení s minulými životy, pocity samoty a izolace. Zde je zapovězená 13. komnata naší duše. Tajemství přestávají být tajná. Nepřátelé mohou nepříjemně působit. V této době je dobré žít život bez skrývání, lhaní a podvádění. Pozor na pomluvy, podvody a depresivní pocity. Vodítkem situací, které nastanou, je podobnost s obdobím podzimu 2009 a jara 2010. 

 

Zdroj: Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

 

Vaše komentáře

Reklama