ÚVOD DO PRAVDY – PROČ JSME POD TLAKY….

Abych pravdu řekla, je toho hodně o co se s vámi chci podělit, je toho tolik, že nevím jak a kde začít a tak tento článek berte jako takové všeobecné moje-pravdy, ke kterým jsem dospěla a v dalších článcích je postupně budu více rozepisovat. Sama nemám ráda dlouhé čtení a tak se snažím své myšlenky shrnout do přijatelné čtivé podoby, tak aby to nejdůležitější bylo zachyceno a bylo co nejlépe polopatisticky napsáno, tak aby to pochopil i člověk, který se teprve začíná ve světě duchovna teprve orientovat a hledá své pravdy.

Všechno se vším souvisí…a navzájem se proplétá…zrovna tak na stránkách MOJE-PRAVDY tak tomu je a bude. Hlavním tématem bude to, co se kolem nás děje…. A my jsme se tomu naučili říkat transformace…zrychlení vibrací země…které na nás působí a někteří jedinci tyto symptomy špatně snáší… a někteří to vzdají. Mám potřebu o tomto tématu psát, protože není týden, abych se nedozvěděla, že to opět někdo vzdal…možná postupnému objasňování se těm, kteří budou číst a budou chápat – bude i s bebíčky a ranami lépe žít…

Je to tak… díky …zvyšování vibrací, pociťujeme na sobě tlaky… jak na zdravotním stavu, tak i na dění kolem nás…. když to zobecním… ….pociťujeme na svém fyzickém těle vibrace v podobě různých nepříjemných bolestí, nevolností a stavů, které si nedokážeme vysvětlit. Psychika dostává v těchto dnech pořádně na prdel… je zatěžována problémy v partnerských vztazích,…. na pracovištích, … a vůbec v celém dění nejen v naši republice, ale vůbec ve světe. Dostáváme se do stresů, které už nejsou pro nás zdravé…a prohlubují se do depresí a máme pocit, že z této situace a dění, nelze nijak vykličkovat…trápíme se a ti, kteří nemají ani šajnu o tom, proč se to děje… to vzdají a dobrovolně odejdou z tohoto světa. Je to jen díky tomu, že se dívají na svět a všechno kolem sebe jen z toho jediného pohledu…to co vidí a vnímají rozumem a očima…. Nedohlédnou už dál svým vnitřním zrakem a svým srdcem…a o tom všem bude řeč a budu se snažit, abyste pochopili… ŽE TO CO VYPADÁ JAKO ZLÉ…  je jen zkouškou …je to zkouška, která nám má otevřít srdíčka…protože láska se vytratila… a ta je při tom jedním z nejdůležitějším „prvkem“, který nám může pomoci zvládnout „tlaky“ kterým jsme vystaveni, díky změnám, které pociťujeme na VLASTNÍ KŮŽI.

Jen lehce tady načrtnu o čem budou další články, které nám všem pomohou a mě současně připomenou to o čem vám chci psát. Možná se články budou jmenovat jinak než je teď napíši, ale podstata a jejich obsah bude takový jaký má být. Taky jejich pořadí se bude odvíjet od toho, jak ve mně myšlenky dozrají do psací podoby….tak aby byly pochopeny, jak je myslím…

Transformace

Otevření svého srdce smíchem

Myslet a mluvit pravdu aneb zbavení se sebeklamu

Jak přestat žít ve stádu…aneb chci žít život podle sebe

Proč musíme procházet zkouškami

Strachy, které nás dostávají na kolena

Cvičení aneb návody, jak z toho všeho ven

Psaní myšlenek a deníků k poznání sebe sama

Atd….

jistě mě ještě napadnou další články, ale možná taky ne…

( těch cvičení bude několik…nebude se jednat ani tak o fyzické cvičení jako o návody jak najít sebe sama, jak vidět dál než oči dohlédnou, jak se probudit ze slepoty …)

Bylo by pro mne daleko jednodušší vám o všem vyprávět…a nebo své myšlenky otisknout na stránky, jako stopu v písku…. Vyprávět vám budu určitě na svých seminářích, které jsou psané sice jako seminář automatické kresby, ale kdo je již absolvoval, ten ví, že to není jen o AK…. No a otisk…na stránky….ten hold musím naťukat na klávesnici do čtivé podoby.

Mějte se a smějte se ….v úvodu se s vámi loučím a jdu se pustit do dalšího psaní.

S láskou…vaše Zrzka

13.7.2011

Slíbila jsem, pokračování pravdiček…předem vás upozorňuji na to, že se pravděpodobně se budu opakovat…ale víte jak to je…opakování matka moudrosti.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama