Skok do akce

Měsíc březen začíná  pocitem propojení s naší novou krajinou. Máme vše potřebné v našich rukou, ale musíme počkat až vše dosedne na své místo. Je tu pocit dočasného čekání, ale nebude to na dlouho. Fináloní zápas mezi Našimi pravými já a naší Novou realitou se odehrává právě teď.. 

V březnu se může stát cokoliv. To je pravda momentálně větší než kdykoliv jindy. Očekávejte neočekávané. V březnu se stane spousta překvapení. Tyto energie budou divoce kolísat. Jednoho dne se budeme cítit jako král nebo královna světa a druhý den se budeme cítit na dně a stěží budeme fungovat. Šťavnaté ovoce padne do našich otevřených rukou a poté zase něco odpadne.

Některá naše významná rozhodnutí jsou na blízkém obzoru. Zpočátku můžeme mít pocit, jako bychom se střetávali s příliš mnoha možnostmi. Kterou z nich si vybereme? Chceme se správně rozhodnout, protože nám na tom hodně záleží. To je důvod, proč je důležité, stanovit si pevný závazek k projevení toho, co ve skutečnosti chceme.
Březen je měsíc, ve kterém se mnoho dveří do minulosti zavře. Jedná se o dveře našich starých vzorců chování, zastaralých postojů, omezeného vnímání a způsobů jak jsme konali. Budeme se zbavovat mnoha konečných vrstev iluzí, které jsme získali během našich pozemských poutí. Rozloučíme se s našimi starými životy. Také se rozloučíme a ze svého života necháme odejít své dávné přátele, kteří se nyní vydávají jiným směrem. Tyto zavírající se březnové dveře nás připravují na nové možnosti v měsíci dubnu.
Jak měsíc začíná, někteří z nás se cítí ve stresu a frustrováni a plní netrpělivosti, jak dlouho nám trvá začít žít nové životy. Klíčem k tomu je porozumění, že naše Nové reálné životy již začaly. Dokonce když se stále ještě nacházíme ve starých situacích, musíme žít naše životy, jako kdybychom se v nich již nacházeli. To je to, co pomáhá těmto záležitostem, aby se hýbaly kupředu.
Březen začíná jako čmelák, s nepříjemným bzučením a příležitostným bodnutím. Některé staré situace nás, abychom se pohnuli z našich pohodlných míst. Od března se hlásí ukončení minulosti toho, co není v souladu s naším Pravým já. Něco velkého se začíná. Inicializace se pro toto všechno konala v lednu a v únoru jsme provedli potřebné přípravy. Březen začneme s mnoha otázkami a ukončíme s mnoha odpověďmi.
Březen nám přinese zásadní změny, brilantní příležitosti a množství různých průlomů. Tento měsíc bude mít i velmi složité okamžiky a neklidy,  které budou vyžadovat, abychom zůstali velmi soustředěni, bdělí a ve svém středu našeho srdce. Na začátku měsíce mohou být naše kroky váhavé a nejisté, ale jak měsíc pokračuje, budou naše kroky stále jistější s vědomím, že naše cíle jsou blízko a že naše nejdivočejší sny se nyní začínají projevovat.
V průběhu tohoto měsíce, bude mnoho dokončeno a nová semena budou vyseta. V dubnu dokončíme svůj skok, který jsme začali před rokem.

Přeložila: J. Šimůnková

Zdroj: http://www.nvisible.com/

Vaše komentáře

Reklama