Astro-horoskop na červenec

 

Novoluní proběhne 16. 7. 2015 ve znamení Raka. Ve znamení Raka budou v konjunkci, tedy blízko sebe, Slunce, Luna, Mars a Merkur. Planety aktivují téma domova, rodiny, rodičovství, děti  a zázemí.

Úplněk  nastane 2. 7. 2015 ve znamení  Kozorohu a 31. 7. 2015 ve Vodnáři
Úplněk v Kozorohu přináší všem bytostem do života téma pracovních a partnerských vztahů, majetku, pořádku a pravidel. V době úplňku bude potřeba nastolit řád a nová pravidla v oblasti partnerských a pracovních vztahů. Finanční záležitosti dostanou nová pravidla.  Na tento úplněk bude Luna přebíhat přes karmický Saturn a lidé budou muset udělat důležité osudové rozhodnutí.

Úplněk  ve Vodnáři přináší situace, při kterých budeme konfrontováni s tématem volnosti, svobody, cestování do dalekých krajin. Vliv Uranu, planety zvratů a změn, přinese ukončení nevyhovující situace související se svobodou a volností.  Osvobození se od problémů, závazků a starostí.

Koncem měsíce, od 25. července 2015, začne Venuše couvat zpět a až 6. září nabere přímý směr. Venuše přinese lidem lásku z minulosti, ale také hodnoty, které se opět vynoří z dob minulých. 43 dní budeme vzpomínat a setkávat se s minulostí.

Saturn se pohybuje od poloviny června  do konce léta 2015 ve Štíru.

V tomto období se řeší téma peněz spřízněných osob, okultismu, morálních hodnot, sexuality. Budete konfrontováni s omezením a životními zkouškami v těchto tématech. Pozor na nepoctivé chování ve svém okolí. Je nutné dát si pozor na své finance, do kterých může zasahovat druhá osoba či banka. Setkáte se s omezením v souvislosti s penězi. Dbát na daná pravidla, nepodvádět, nehledat skulinky, mít jasno v penězích. Pokud se budete pohybovat ve světě financí a smluv souvisejících s penězi, je zde dobré dodržovat pravidla, pokud tomu tak nebude, přísný Saturn zasáhne. Saturn nás v tomto období učí finanční inteligenci, nevyužívat druhé. Dalším tématem tohoto období je žít čistý život, nezaplést se se zákony, dodržovat pravidla společnosti, nenechat se vtáhnout mezi lidi, kteří nedodržují zákony, žijí podivným životem na okraji společnosti. Nevyhledávejte tento typ lidí.

Může přijít určité omezení nebo životní zkouška v oblasti sexu, pozor na sexuální zneužívání nebo využívání. Dbát na morálku a pořádek v sexualitě. Vyhýbat se promiskuitě, pracovat na svém egu, věřit si, opustit deprese, smutky a závislosti na někom či něčem a jít směrem k úspěchu.

Dalším tématem tohoto období je okultismus. Budete se setkávat se situacemi souvisejícími se světem ezoteriky a tajemna. Držet se hesla „nečiň ostatním to, co nechceš, aby ostatní činili tobě“.

Beran

Začátkem měsíce bude Mars a Slunce v blízkosti sebe. V tuto dobu budou mít Berani napilno. Úplněk v Kozorohu přinese důležitou informaci související s prací a kariérou. V práci je čekají změny. Téma měsíce zní: domov, rodina, děti a zázemí. V polovině měsíce se do konjunkce v Raku přesunou Slunce, Luna, Mars a Merkur. Berani by měli využít příjemné postavení a vliv těchto planet ke komunikaci, vyřizování a zařizování zejména ve spojení s rodinou a domovem.  Úplněk ve Vodnáři ovlivní srpen, a to v tématu přátel a osoby blízké. Zde budou  muset  ukončit  kamarádství nebo fungování ve společnosti, ve které se Berani necítí dobře. Nezadaní mohou potkat partnera, plodnost a kreativita v srpnu je silná a přinese děti, plody a výtvory.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Býk

Venuše se pohybuje Lvem a koncem měsíce se přesune do znamení Panny. Úplněk v Kozorohu, hned začátkem měsíce, bude tlačit na  dořešení  dovolené, zahraniční cesty,  rozhodnutí v souvislosti se vzděláním a rozšířením vědomostí. V první polovině měsíce planeta Venuše přeběhne přes Jupiter, planetu štěstí, který se nachází ve znamení Lva. Býci mohou očekávat štěstí v partnerství ve spojitosti s dětmi, naplánovat rodinnou sešlost. Novoluní v polovině měsíce otevře téma úřadů, cestování, vzdělávání, komunikace a učení. Býci mohou koupit dopravní prostředek, vydat se na cesty. Úplněk ve znamení Vodnáře bude mít vliv na změny a zvraty v pracovní oblasti, ale ty pocítí Býci až v měsíci  srpnu.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Blíženci

Merkur se pohybuje Blíženci a bude se přesouvat do znamení Raka a poté do Lva.  Při úplňku v Kozorohu se Luna dostane do blízkosti karmického Pluta, a to je situace, kdy budou muset  lidé učinit důležité rozhodnutí. Blížencům se otevírá téma peněz sdílených s další osobou, institucí či bankou. Mělo by se uzavřít či dokončit dlouhodobé řešení v záležitosti majetku souvisejícím s někým dalším. Dalším tématem je sexualita, ve které si Blíženci uvědomí, s kým chtějí či nechtějí pobývat ‘‘v posteli.‘‘ V polovině měsíce se k sobě přiblíží Slunce, Luna, Merkur a Mars. Toto zajímavé a hlavně pozitivní seskupení planet bude mít vliv na peníze, další hodnoty a majetek. V této oblasti se může zadařit, pokud budou Blíženci aktivní. Úplněk  koncem měsíce bude mít vliv na cizinu a zahraničí nebo dovolenou. Vzdělávání a rozšiřování vědomostí vzděláváním nebo cestováním. Ovšem vliv tohoto úplňku pocítí Blíženci až v srpnu.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Rak

Raci jsou pod vlivem Luny. Začátkem měsíce bude probíhat úplněk v Kozorohu. Luna bude v konjunkci s Plutem, tedy Raci musí udělat rozhodnutí v tématu vztahů a smluvních dohod. Budou řešit partnera nebo pracovní partnerství. Slunce a Mars, planeta aktivity, se pohybují Rakem, jsou tedy doma. Raci budou činorodí, planety jim nedají oddechnout.  Novoluní přinese novou energii, nové plány a mnoho energie do života. V této době by měli Raci začít novou životní kapitolu. V polovině měsíce se budou Rakem pohybovat Slunce, Luna, Merkur a Mars. Raci mají otevřené dveře kamkoli budou chtít. Měli by dát o sobě vědět, mluvit, psát, být všude a hlavně být aktivní. Teď nebo nikdy, kdo využije pozitivní vliv tohoto seskupení, má výhodu. Koncem měsíce přinese úplněk řešení v souvislosti s penězi, půjčkou, hypotékou, úvěrem či ve společném vlastnictví s další osobou. Tento vliv úplňku pocítí až v srpnu.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Lev

Slunce se pohybuje Rakem. Začátkem měsíce bude vliv úplňku na téma zdraví a psychiku Lvů. Jelikož Luna bude přebíhat přes karmické Pluto, musí udělat osudové rozhodnutí. Lvi by si měli hlídat své zdraví nebo zdraví osob blízkých. Skrytý vliv planet útočí na zdravotní stránku. Lvíci mohou řešit pracovní vztahy a spolupracovníky. Novoluní přinese zajímavé postavení Slunce, Luny, Merkura a Marta, ve kterém se tyto planety dostanou do blízkosti a budou společně působit na oblast psychiky. Také se v tuto dobu mohou odtajnit skryté informace nebo tajemství. Psychika a emoce budou provázet Lvy při novoluní v Raku. Koncem měsíce se Merkur pohybuje znamením Lva, a tak by měli Lvíci mluvit, psát a komunikovat. Planeta lásky Venuše se bude pohybovat Lvem spolu s Jupiterem, společně rozsvítí lásku a hodnoty všech Lvů. Koncem měsíce začne Venuše couvat zpět Lvem a až druhý týden v září nabere přímý směr. Venuše tak pobude ve Lvu až do začátku října. V době, kdy bude Venuše couvat, se budou ozývat lásky z minulosti. Opráší se vzpomínky na minulost. Po celou dobu, kdy bude Venuše ve Lvu, budou lidé ve znamení Lva nepřehlédnutelní. Venuše jim dodá lesku a úspěchu. Úplněk koncem měsíce bude mít vliv až v srpnu, a to na vztahové záležitosti, dohody a smlouvy.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Panna

Merkur se pohybuje znamením Raka a ke konci měsíce se přesune do Lva. Úplněk začátkem měsíce bude mít vliv na potomky, plody a výtvory zrozenců ve znamení Panny. Také se otřese partnerský či pracovní vztah. Úplněk přináší emoce, hádky a nepříjemnosti, ale poté se vztahy pročistí a je opět klid. Novoluní v polovině měsíce bude pod silným vlivem planet, jelikož se spolu potkají Slunce, Luna, Merkur a Mars. Pannám budou planety přát, dostanou se do společnosti, po které touží, mohou potkat důležitou osobu pro budoucnost. Panny by měly jít mezi lidi, kteří stejně smýšlejí, kam chtějí zapadnout. Koncem měsíce přinese úplněk téma zdraví. Vliv tohoto úplňku se projeví až v srpnu, kdy je třeba pracovat na dobrém psychickém stavu mysli a dát si do pořádku zdraví.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Váhy

Venuše se pohybuje Lvem. Začátkem měsíce, na úplněk, bude Luna přecházet přes karmické Pluto a Váhy budou muset udělat důležité rozhodnutí související s bydlením a domovem. Je třeba ukončit či uzavřít záležitosti se zázemím.  Venuše se bude pohybovat  v druhé polovině měsíce po boku Jupitera, planety štěstí. Váhy čeká obrovský posun v pracovní činnosti. Váhy by měly využít novoluní a jeho vliv pro záležitosti související s prací a kariérou. Planety budou stát na jejich straně a pomohou se posunout kupředu. Úplněk koncem měsíce ovlivní téma dětí, partnerů a spolupracovníků. Vliv tohoto úplňku se projeví až v měsíci srpnu. Váhy by se měly připravit na vstup Černé Luny do Vah a tím zkomplikování některých životních situací. Černá Luna se přesune koncem prázdnin a zůstane června 2016.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Štír

Saturn se pohybuje ve zpětném chodu Štírem. Několik měsíců bude působit na Štíry, měnit jim život a tlačit do ukončení nevyhovujících životních situací. Mars, planeta aktivity, probíhá Rakem a Slunce s Martem se k sobě přiblíží a spojí svůj vliv. V době úplňku bude Luna přebíhat přes karmické Pluto, které vládne Štírům. Toto postavení přinese osudové rozhodnutí, které se bude týkat sourozence, cesty a cestování, včetně dopravního prostředku a komunikace. Pozor na zbrklé jednání, související s jízdami a cestami. V tuto dobu Štíři mohou potkat důležitou osobu. V polovině měsíce novoluní otevírá téma vzdělání, touhu po cizině a zahraniční cestě, otevírá úřední a soudní záležitosti, ale hlavně téma rozšíření vědomostí, plánování kurzů a školení.  Úplněk koncem měsíce bude mít vliv v srpnu a přinese téma domova, rodiny, zázemí a bydlení.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Střelec

Jupiter se pohybuje Lvem v přítomnosti Venuše, planety hodnot a lásky. Úplněk začátkem měsíce bude ovlivněn Plutem, přes který přeběhne Luna. Tento aspekt přinese důležité rozhodnutí v životě Střelců v oblasti peněz a majetku. Úplněk uzavře a ukončí situace související s hodnotami. Venuše se bude pohybovat u Jupitera, Střelci mohou očekávat, že jim do života vstoupí někdo z minulosti. Bývalá láska nebo osoba minulosti. Kdo touží po lásce, dočká se. V polovině měsíce, na novoluní, kdy se spojí vliv Slunce, Luny, Marta a Merkuru pozitivně ovlivní peníze a majetek sdílený s další osobou nebo institucí, jako jsou hypotéky, prodej a nákup majetku, který vlastní Střelci společně s někým. Koncem měsíce přinese úplněk ukončení či zavření záležitosti, která se bude týkat sourozence, cesty a cestování včetně dopravního prostředku a komunikace. Tento vliv se projeví  s příštím měsícem.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Kozoroh

Saturn se pohybuje Štírem. Během novoluní ve vlastním znamení a za silného působení mocného Pluta budou lidé narození v Kozorohu ukončovat a uzavírat nejednu životní situaci. Rozhodnutí bude zásadní a osudové. Co chtějí ukončit, nechť ukončí a uzavřou. Saturn během léta opět připomene, zda mají uspořádané své finanční a majetkové záležitosti. V polovině měsíce novoluní přinese téma vztahů, smluv a dohod. Kozorozi mohou potkat zajímavou osobu, která ovlivní jejich budoucnost, pracovního nebo životního partnera. Podepsat či dohodnout důležitou smlouvu, spolupráci.  Koncem měsíce ovlivní úplněk peníze a majetek Kozorohů, ale vliv tohoto úplňku pocítí až v měsíci srpnu.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Vodnář

Vodnáři prožijí úplněk začátkem měsíce rekapitulací událostí minulých. Budou přemýšlet, co chtějí ukončit a v čem pokračovat dál. Psychika bude gradovat. V této době budou napojeni na své nitro, na minulé životy. Vyplouvají na povrch tajné nebo ukrývané situace. Vodnáři se budou připravovat na úplněk, který proběhne v jejich znamení koncem měsíce.  Zajímavé postavení úplňku v Kozorohu přinese zprávu, která změní jejich životní cestu. V polovině měsíce bude mít novoluní vliv na zdraví a duševní pohodu. Doporučuji věnovat energii zdravému životnímu stylu, prevenci ve spojitosti se zdravím. Celý měsíc je vhodné hlídat si vlastní osobu, být v psychické pohodě a být ve střehu zejména den před úplňkem, tedy 30. 7. 2015. Tento úplněk ve vlastním znamení se projeví až v srpnu, kdy  ukončí a uzavřou životní situaci, aby se znova našli a začali nově.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Ryby

Úplněk začátkem měsíce ovlivní Rybám téma lidí, společnosti, přátel a osoby blízké. V době úplňku bude třeba ukončit a uzavřít přátelství, fungování ve skupině či určité společnosti. Luna bude přebíhat přes karmické Pluto, rozhodnutí bude osudová. Ryby by si měly uspořádat své okolí a společnost, ve které se nacházejí. Novoluní v polovině měsíce otevírá téma dětí, potomstva a partnerů. Kdo touží po dítěti, má možnost zplodit dítě, pokud chcete vytvořit velké dílo, je novoluní ideální doba. Jupiter se pohybuje spolu s Venuší, planetou lásky. Rybičky mohou potkat svou lásku, nebo naleznou  hodnoty, které přichází z minulosti. Každý uznává jiné hodnoty, někdo peníze, lásku, úspěch. Koncem měsíce proběhne úplněk, který bude působit zejména v srpnu. Na Ryby bude mít vliv v oblasti psychiky a rekapitulace minulého roku. Ryby se budou připravovat na ukončení nevyhovující životní situace.

Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

Obrázky jednotlivých znamení vytvořila kartářka a malířka Jitka Heller Zvolánková.

Zdroj:  www.astrokarty.cz

Vaše komentáře

Reklama