STEJNĚ POŘÁD PŘIBÍRÁM

 roce 2004 jsem začala podnikat, ale ne z vlastní vůle. Bývalý zaměstnavatel mně dal výpověď a nabídl mně spolupráci pouze jako živnostníkovi. Díky podnikání se mně dost změnil život. Dříve jsem byla poměrně dost aktivní člověk, štíhlá jako proutek. V současné době mě trápí nadváha /výška 163 a váha 73 kg/.

   Přibírat jsem začala právě po rozvodu a v období, kdy jsem začala podnikat. Podniká také můj přítel a ten právě v současné době řeší ukončení podnikání, protože to už dál nezvládá. Samozřejmě s ním celou situaci řeším a prožívám ji. Snažím se sportovat / kolečkové brusle, posilovna/, dodržuji pravidelnou stravu a stejně pořád přibírám. Jsem často unavená a ani můj pracovní výkon není takový, jak bych si přála. Pak se na sebe zlobím, že jsem nestihla udělat tolik, kolik bych potřebovala. Pozoruji na sobě, že v okamžiku, kdy se dostanu do složitější situace, tak dostanu chuť na jídlo a zejména na sladké. Přesto, že v tu chvíli sáhnu po jídle, tak se nepřejídám. Chci nějaké to kilo zhubnout a hlavně zabrzdit to přibírání, ale nevím jak na to. Necítím se totiž s těmi kily, které mám navíc v pohodě. Poraďte mi prosím, co dělat, jak se stravovat nebo co v životě změnit. Děkuji Vám předem za odpověď. Ráda Vás poznám i osobně, snad se někdy společně setkáme. Přeji Vám hezký zbytek dne a spoustu rásných chvil v příštím období.

Loučí se Bublinka

Ahoj Bublinko,

Jo -váha-štíhlost-Twigy program-hmm—to je nářez-že jo :-)), to by se z toho jeden zvencnul a hlavně kolem ,,kritického,, věku.

No programy na štíhlost nedělám, ale kouknu se na to -jak to může vidět chlap-případně někdo o kom vím, že má podobnou zkušenost a prodělal ji. Přibíráním na váze se zabývá snad celej svět kde je dost bašty- je jednak způsobeno Vaším zralejším věkem, to se ženy kulatí normálně ju -je to daný-snad by jste nechtěla být jiná než máte geneticky určeno -to se tedy nadřete – také jste přiměřeně zanešená odpadními látkami. Váš metabolizmus již není v takové kondici, aby játra vše zvládali zpracovat-sladkostmi se překyselíte a vaše tělo to musí eliminovat zásadou – např. vápníkem z vašich tepen a kostí-no a pak se musí někam uschovat – zabalit do tuku-tedy tak je to. Je tam vidět vnitřní nesrovnalost a zlobení, že nejde vše jak by jste si v životě představovala(kyselé myšlení)-(partnerské vztahy a s ním spojené milování za účasti duší Vás obou)-pohybu tam moc není – myslím ten ,,zdravej,, ju- ne se pachtit na bruslích a pak si zaslouženě dát nějakou tu čokoládku a případně šmaken róles jako za odměnu s vědomím—–,,teď jsem makala, tak se prd stane když si dopřeju— trošku —,,sladkostí života. Samozřejmě sport doporučuji, ale pro radost, ináč je to ku prdu.

Píšete ,,chci,,—Nechtějte-čiňte-

Vaše ,,nadváha ,,-myslím ta opravdová má původ as v tom, že máte ,,,

strach,,-,,jejda nejsem podle vzoru-visí mě špeky-nebudu přitažlivá žena-prostě těch blbostí vypotí náš mozek-tisíce. Stejný tisíce vyhazujeme za diety a další hovadiny. No teda když už to tak dopadlo a jsme tam kde jsme, tak se do toho pusťme s radostí .

Jezdíte ráda na bruslích-jezděte pro radost-ale ne proto ,aby tím jste kecala do metebolizmu svého těla a hutovala si tělo jako praštěná sedumnáctka. Jíte ráda -jezte-, ale vědomě pomalu vychutnávejte-dlouho žvýkejte-s radostí podejte tělu pomocnou ruku a pročistěte se hladovkou a MMS. Vybírejte si potraviny, vzdělejte se přiměřeně v oboru-životospráva- energie potravin–přečtěte si Sama Fujeru-ten se vyzná a dozvíte se od něj zajímavý věcičky. Vaše únava je protest Vašeho těla, že jej přetěžujete-já osobně si myslím, že odpočinek a zábava je také důležitá. Víte indiáni taky nelítali po prérii jako idioti když tam nebyli bizoni. Šetřete si síly -s věkem se již tak rychle neobnovují, ale kondici si udržujte-hlavně smíchem a také se občas prdněte-dejte si vínečko a vlítnite se smíchem na svýho chlapa. Prostě pánbů má rád radostný lidi.

Budete-li se přetěžovat tak to s Vámi sekne. Doporučuji Vám, aby jste si udělala test na Borelu a Herpesy-a toxoplazmózu-sežeru posranou metlu –máte zapouzdřenou borelu nebo nějakej jinej bordel v těle. To ta únava…. Pak doporučuji MMS -lékařská věda je na tyto tři ludry krátká-odpovědně prohlašuji, že MMS si s tím poradí. Optejte se Zrzky-taky protestovala a dnes se cítí jináč…. Běžte na Hydro-colon (očista tlustého střeva) jak je ucpaná střevní stěna nutí vás to více jíst(vitamíny a prvky prochází omezeně střevní stěnou)a musíte toho více -tělo to požaduje. Jak máte chuť vymetat ledničku, tak si vezměte kávovou lžičku(doporučuji nosit v kabelce) a jemně si seškrábněte několikrát plak z jazyku. Jazyk je blbej-jak na něm máte vyloučený toxiny-plak, tak jeho receptory požadují eliminaci-chuťové receptory dají pokyn mozku a vy mažete do ledničky i když nemáte hlad a žerete a žerete. Když plak lžičkou odstraníte-tak do 10 minut je po chuti a pak se napijte vody-hodně-jděte si pro ni do studánky-nebo jeďte na těch bruslích-snažte se pít vodu-hodně-voda rozpustí v těle vše – i Vaše myšlenky jež odsuzují a porovnávají Vaše tělo s nějakou jinou ženou, která nic nejí jen proto, aby stála modelem za reklamu a je vychrtlá jako hajzlová tyčka- a uvnitř stejně nešťastná a nasraná, že nemůže večer do ledničky-je navíc sama-bez muže a dětí. A pamatujte -je to jako s kouřením-když se zakazováním nutíte-vytváříte si stres, tlak, bariéru a to pak má přesně opačný účinek-odráží se to zpět -k Vám-hulíte ještě víc-když to děláte s radostí-třeba kouříte nebo žerete před zrcadlem, tak se cígem v hubě rozchechtáte neboť opravdu zjistíte že vypadáte důležitě směšně -prostě se rozřehtáte jako idiot a s radostí přestanete.

Vezměte si zrcadlo -když to jde -vysvlečte se do naha-zaujměte posez, aby vynikly Vaše špeky-vemte si lavór s dvaceti rohlíkama-nebo si uvařtě dvě kila zemáků a celý koleno a začněte se cpát-prostě se začnete tlemit jako kobyla a pak už ani zrcadlo nebudete potřebovat vždy se Vám to vybaví a ……….vytáhnete lžičku.

Vy máte vše-čus bus mějte se a smějte se- tato rada-rady-Tedy pokud Vás zaujmou stojí cirka 500 které pošlete někomu kdo je podle Vás potřebuje-třeba na povodně-a nebo je věnujte prvnímu bezdomovci, kterého potkáte-prostě udělejte někomu radost-a sobě vlastně také.

To je úkol spešl pro Vás-Váš Jasa-

Milý Jaso,

moc Vám děkuji za Vaše písmenka. Četla jsem je teprve v sobotu

odpoledne a chystala jsem se Vám až dnes odpovědět, protože o víkendu sedí u

počítače moje dcera a já bych na odpověď neměla klid. Mám ráda lidi se smyslem pro humor a kteří jsou otevření ke druhým lidem . Včera jsme byli na procházce v lese a přemýšlela jsem o všem, co jste mi napsal. Co nejdříve napíši svůj „domácí úkol“. Je v mém životě pár věcí, které mě tíží a o těch Vám v nejbližší době napíši a zároveň požádám o radu. Nabízím Vám tykání, tedy pokud budete chtít!

Mějte se moc hezky a děkuji. Bublinka

Dobrý den Jaso,

zdravím Vás a chci Vás touto cestou požádat o radu. Je mi 49 let, jsem rozvedená a žiji ve společné domácnosti s dcerou a svým přítelem. Rozváděla jsem se v roce 2003 a nebylo to zrovna příjemné období . V

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama