Astro-horoskop na červen

 

Novoluní proběhne 16. 6. 2015 ve znamení Blíženců.

Všechny bytosti budou pod vlivem novoluní ještě dva týdny poté, a to v tématech cest, komunikace, vzdělávání, učení, mluvení a psaní. Kdo chce být viděn či slyšen, má pozitivní vliv planet na své straně. Konjunkce Slunce, Merkuru a Marta v Blížencích zaktivuje vše, co se týká aktivit v komunikaci a cestování.  

Úplněk ve znamení Střelce nastane 2. 6. 2015.

Tento úplněk přináší všem bytostem do života témata vzdělání a rozšiřování vědomostí, ciziny a zahraničí, soudů a úřadů, ale i nový pohled na ezoteriku, církevní záležitosti, víru a náboženství. Luna se dostane do vlivu Saturnu ve Střelci. Saturn přináší jistá omezení a Luna naše touhy a přání. Zde se cosi zlomí. Svět se dozví něco nepříjemného v tématech výše popsaných a uzavře se a ukončí dané téma.

V polovině měsíce se Saturn přesune zpět do Štíra a začne na povrch vytahovat nedořešené situace související s penězi. Saturn se několik měsíců bude pohybovat Štírem, a to až do září, kdy se nadobro přesune do Střelce. Po dobu Saturnu ve Štíru si hlídejte peníze a majetek. Něco se bude dít v oblasti peněžnictví.

V tomto období budeme konfrontováni s omezením a životními zkouškami. Setkáme se s omezením v souvislosti s penězi. Pozor na nepoctivé chování.  Je nutné dát si pozor na své finance, do kterých může zasahovat druhá osoba či banka. Dbát na daná pravidla, nepodvádět, nehledat skulinky, mít jasno v penězích. Pokud se budete pohybovat ve světě financí a smluv souvisejících s penězi, je zde dobré dodržovat pravidla, pokud tomu tak nebude, přísný Saturn zasáhne. Saturn nás v tomto období učí finanční inteligenci, nevyužívat druhé, žít čistý život, nezaplést se se zákony, dodržovat pravidla společnosti, nenechat se vtáhnout mezi lidi, kteří nedodržují zákony a žijí podivným životem na okraji společnosti.

 

 Beran

BERAN

Mars se pohybuje znamením Blíženců. Slunce s Martem a Merkurem v blízkosti sebe navzájem aktivují obrovskou sílu. Beranům přinese toto seskupení informace, které nemusí být příjemné. Před úplňkem je nutné si dát pozor na svou osobu, nenechat se zatáhnout do nepříznivých situací. Téma měsíce je o komunikaci, psaném a mluveném slovu, úřadech a záležitostech podpisů a smluv. Učení, vzdělávání, cestování.  Osoby blízké a sourozenci. Berani jsou v akci. Hovoří, píší, dávají o sobě vědět. Na novoluní bude pro Berany úžasné seskupení planet Slunce, Luny a Marta v Blížencích, které bude mít blahodárný vliv na životní cestu vedoucí ke splnění přání. Červenec otevírá téma domova, rodiny a zázemí. Nadále přeje dobré postavení planet.  V práci je čekají změny.

 

 Býk
BÝK

Venuše se pohybuje Rakem a přesune se do znamení Lva. Do úplňku je třeba dořešit a uzavřít téma peněz a majetku, který je sdílený společně s další osobou, bankou či úřady. Planeta Venuše je příjemně aspektována na vztahy, smlouvy a dohody. Venuše zaktivuje touhu po partnerovi, záletech a erotice. Pozor na nevěru a milostné trojúhelníky. Milostné pletky by byly později vyzrazeny. Býci mají zaktivované peníze a majetek. Mohou kupovat, prodávat, platit a přijímat. V době novoluní se bude dařit, jelikož Venuše pěkně svítí na partnerské vztahy, děti, lásky. Venuše, Luna a Jupiter se dostanou do blízkosti a příjemně ovlivní Býky. Mohou se splnit sny a přání. Červenec otevře téma úřadů, cestování, vzdělávání, komunikace a učení.

 

 Blíženci

BLÍŽENCI

Merkur se pohybuje znamením Blížencům, tedy ve svém domácím prostředí.  Do úplňku bude potřeba dořešit situaci související se vztahem či partnerem, dokončit smlouvu nebo dohodu. Červen je pro Blížence velmi akční, neboť Mars, planeta aktivity, putuje Blíženci. Cestovat, komunikovat, mluvit, psát, podepisovat dokumenty, na to vše má silný vliv Merkuru se Sluncem a Martem, planety, které se dostaly poblíž sebe. Novoluní přinese Blížencům novou životní cestu. Začnou vytvářet nové projekty. Začíná nová životní kapitola. Výborné seskupení planet přinese pozitivní situace, konečně Blížencům planety přejí. Slunce, Luna a Mars v konjunkci a ve znamení Blíženců. Přejte a bude Vám přáno. Červenec otevírá téma peněz a majetku.

 

 Rak
RAK

Úplněk bude mít vliv na zdraví Raků nebo osob v jejich blízkosti. V konjunkci se Saturnem mohou nastat deprese a smutky. Znamení Raka pomalu opouští Venuše, planeta lásky.  Tajemství a tajnosti se mohou dostat na povrch. Raci by měli zpytovat své svědomí a popřemýšlet, co se jim povedlo a nepovedlo. Zrekapitulovat rok zpět. Červenec přinese nový životní směr a touhu začít nové projekty. Červnové novoluní s Martem v konjunkci přinese aktivitu do života Raků. Odemyká skryté nepřátele, otevírá brány do minulých životů, sahá hluboko do nevědomí. Přináší situace týkající se minulosti. Konec měsíce a červenec přinese aktivitu do života Raků. Červen bude mít vliv na zdraví, zejména psychiku Raků.

 

 Lev
LEV

Slunce se pohybuje znamením Blíženců v blízkosti Merkuru a Marta. Úplněk ukončí a uzavře téma dětí, partnerů či pracovního partnerství. Lvi by se měli všude ukazovat, hovořit o své osobě, využít přátele a známé ke svému prosazení.  V době novoluní se potkají Slunce, Luna a Mars. Velmi silné postavení, kdy Lvi mohou potkat důležitou osobu, ukázat, co v nich je, dostat se do společnosti, kam touží patřit. Získají důležité informace.  Venuše se přesune do Lva a Lvíci budou okouzlující a neodolatelní. 20. 6. 2015 nastane pro Lvy zajímavá konstelace planet Luny, Jupitera a Venuše, která přináší náhlý a nečekaný úspěch v životě. Jupiter působí dlouhodobě na kariéru Lvů. Červenec zaktivuje téma rodiny, domova a zázemí. Lvi budou rekapitulovat a přemítat o životě, napojení na své nevědomí, které se ukrývá hluboko uvnitř sebe sama. Vytáhnou na povrch skryté myšlenky, tajemství a ukončí, co je nutné.

 

 Panna
PANNA

Merkur se pohybuje znamením Blížencům spolu se Slunce a Martem. Pro Panny nastává velmi akční období. Úplněk bude pod vlivem přísného Saturna. Téma vlivu planet je domov a rodina. Panny by měly dořešit situace související s domovem a bydlením. Dostane se jim zpráva, která bude zásadní. Pokud touží po změně bydlení, mohou plánovat nebo začít řešit s úřady své zázemí. Saturn bude dlouhodobě působit tak, aby si udělaly pořádek s domovem či rodinou. Situace mohou přinést povinnosti a závazky k rodičům a rodině. Saturn přinese dlouhodobé problémy a těžkosti, které se musí vyřešit. Do oblasti bydlení a domova musí věnovat hodně energie a úsilí a ne vždy to bude snadné. Také je nutné si dát do pořádku své tělo. Novoluní přinese možnost pracovního posunu. Pracovně by si Panny měly polepšit. Červenec přinese zajímavé osoby, nové společenství a přátelství. Červen přinese téma bydlení, domova, práce a kariéry.

 

 Váhy
VÁHA

Venuše se pohybuje Rakem a přesune se do znamení Lva. Do úplňku je třeba dořešit s uzavřít téma sourozenců, osoby blízké, vzdělávání, úřadů a cest zejména za vzděláním. Venuše se pohybuje Rakem a svítí na téma domova, rodiny, žen rodu. Jakmile se Venuše přesune do znamení Lva, bude mít vliv na téma dětí, plodů a výtvorů, partnerů. V době novoluní se otevírá téma vzdělávání, rozšíření vědomostí, cesty a cestování, cizina a zahraničí. Venuše se přibližuje k Jupiteru a společně s Lunou přinese rozmach a štěstí v podobě partnera, pracovního úspěchu či přeje tvorbě a dětem, které jsou také plody života. Nenadálá tvorba, inspirace. Touha po změnách, originalita a přitažlivost osob narozených ve znamení Vah. Červenec přináší téma bydlení, práce a karierní posun.

 

 Štír
ŠTÍR

Úplněk přinese Štírům ukončení a uzavření finanční a majetkové kapitoly. V této době by se mělo vše dořešit. Planety Mars, Merkur a Slunce v konjunkci ve znamení Blíženců mají vliv na peníze Štírů. Celý měsíc budou řešit, podepisovat a hovořit o majetkových záležitostech. Saturn Štíry učil od podzimu 2012 do konce roku 2014 jak zacházet s penězi a ještě jaro a léto připomene nevyřešené záležitosti. Novoluní aktivuje sexualitu a věci mezi nebem a zemí, okultní tématiku. Štíři mají k tajemnu velmi blízko, jelikož bůh podsvětí, Pluto, je vládcem znamení Štíra. Červen otevře touhu po sexu a láskách. Může se objevit někdo z minulých časů. Červenec má zajímavé postavení Luny s Plutem, které přinese osudovou událost, která promění život Štírů.

 

 Střelec
STŘELEC

Začátkem měsíce přinese úplněk uzavření vztahových záležitostí v životě Střelců. Ukončení, uzavření, změna a nové nastavení smluv a dohod. Toto je zlomové období pro Střelce, je dobré nastavit si nová vztahová pravidla, vytvořit si pořádek ve vztazích a smluvních dohodách. Luna se dostane do konjunkce se Saturnem a ovlivní důležitá rozhodnutí. Na novoluní bude Jupiter v pěkném postavení na Uran, planetu zvratů. Je zde možnost nenadálého štěstí. Střelci se mohou ocitnout ve zvlášť příznivé situaci. Chopit se příležitostí, kolem kterých ostatní procházejí bez povšimnutí. Přikládá velký význam osobní svobodě a odmítá jakékoliv omezování. Tento aspekt přinese zásadní změnu a obrat. Téma celého měsíce jsou dohody, smlouvy a vztahové záležitosti. Novoluní přinese nový vítr v těchto tématech, tedy nové dohody a smluvní ujednání. Červenec bude mít vliv na peníze a majetek sdílený s další osobou nebo institucí, jako jsou hypotéky, prodej a nákup majetku, který vlastníte společně s někým.

 

 Kozoroh
KOZOROH

Saturn se pohybuje Střelcem a v době úplňku se Luna dostane do blízkosti jeho vlivu. Úplněk ovlivní a zamává s emocemi a psychikou Kozorohů. Vyplují na povrch skryté záležitosti, ukryté hluboko uvnitř. Budou muset přemítat a rozjímat o životě. Co chtějí změnit ve svém životě, které situace jim nevyhovují. Kozorozi touží po změně. Úplněk po nich bude chtít přehodnotit některé životní situace. Tajnosti a tajemství mohou vyjít na povrch. Vše, co ukrývají, se odtajní. Novoluní bude mít vliv na zdraví, psychiku a zdravý život Kozorohů. Zde je třeba i ozdravit a urovnat vztahy, které nejsou ideální. Tento měsíc by měli věnovat sobě, udělat něco pro sebe a své fyzické i psychické zdraví. Saturn je v nepříjemném postavení na Merkur. Pozor na veškerou komunikaci, dbát zvýšené obezřetnosti při cestování, kde co říkají a píší. Červenec přinese úplněk ve vlastním znamení a také se ukončí a uzavřou veškeré dohody, smluvní ujednání a vztahové záležitosti.

 

 Vodnář
VODNÁŘ

Úplněk Vodnářům pomůže prověřit přátelé a blízké lidi. Ukončí a uzavřou životní situaci týkající se společenství, přátel a blízkých vazeb. Někdo jim ze života odejde, ale jen proto, že uvolní místo jinému. Mohou prožít citové zklamání, které ale prověří partnerství dvou lidí. Novoluní přinese téma partnerských vztahů, lásky, dětí, plodnosti a tvořivosti. Uran je v dobrém postavení na Jupiter, planetu štěstí. Zde Uran přináší životní zvraty, které budou ku prospěchu Vodnářů. Změny je posunou ke štěstí. Červenec zahraje na psychiku a zdraví Vodnářů či osob blízkých.

 

 Ryby
RYBY

Úplněk přinese zklamání, ukončení a uzavření životní kapitoly týkající se práce a kariéry. Slunce s Martem a Merkurem přinese zprávy, které zřejmě nepotěší. Luna v nepříjemném postavení na Neptun varuje před alkoholem, chemickými preparáty a léky. Nepříjemné výzvy je třeba brát jako nutné zlo, které ve finále nemusí být vždy jen to hrozné. Ryby by neměly podléhat panice a psychickým nátlakům, ale nechat všemu volný průběh a počkat na novoluní, které přinese svěží vítr do tématu domova, rodiny a zázemí. Jupiter je v dobrém postavení na Uran, planetu náhod, uvolnění. Zde Uran přináší životní zvraty, které budou k prospěchu Rybám. Změny je posunou ke štěstí a měly by se týkat bydlení a domova. Pokud Ryby touží po stěhování či přesunu, pak je červen doba aktivních změn. Doporučuji neotálet, nečekat a jednat. Planety veškeré tyto aktivity podpoří. Červenec přinese změny v přátelích a posun v lásce a partnerství.  Nové pracovní a partnerské vztahy. Plodné období.

 

Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon:736 20 15 87  www.astrokarty.cz

Vaše komentáře

Reklama