NEVÍM NA ČEM JSEM

Začiatkom tohoto roku som ukončila dlhodobý vzťah. Myslím, že už to mám v sebe usporiadané.

Teraz som sa zaľúbila, a to je vlastne to, na čo sa chcem spýtať.

Poznáme sa už roky, vždy sme si rozumeli a veľa krát mi poskytol psychickú podporu v ťažkých situáciách.

Sympatie sú na oboch stranách, niekedy to medzi nami zaiskrí 🙂 , ale potom, ako keby sa niečoho zľakol a stiahne sa. Vôbec sa v ňom nevyznám. Mám pocit, ako keby si niečo riešil sám v sebe a nechce to dať najavo.

Rozprávať sa o tom nechce a ja neviem, na čom som a čo mám robiť. Nie som typ, ktorý by nejak uháňal chlapa.

ďakujem ti a prajem pekný deň Diana

25.11.2010

Ahojíček Dianko,

Díky za tvoje slovíčka chvály, nekrmí se tím moje ego, ale jsou to pro mě takové šipečky-ukazatel, že to co dělám, je k něčemu…..

Tady je odpověď k tvému dotazu:

První čakra-pozemský život , materiálno, běžné starosti….tady k sobě jdete moc hezky a rozumíte si, máte stejný nebo hodně podobný pohled na život.

Druhá čakra-sexuální a chuť do vztahu, společného života….tady je problém v něm….tuto čakru má malou…on do toho vztahu zatím nechce..ale já ti to ještě pak dovysvětlím.

Třetí čakra-sebevědomí, role v partnerském vztahu…. on ji má malinkatou a ty trošku zablokovanou, ale to jen díky němu….nevíš jak se máš k němu chovat…on si sebou a tebou není jistý ani trošičku.

Čtvrtá čakra-srdeční čakra….oba máte krásné srdíčka, které se zakreslili do kytičky….řekla bych, že se vzájemně milujete.

Pátá čakra-komunikace… krásně se vám spolu povídá…nádherně otevřená.

Šestá čakra-intuice…sice ji oba máte velkou, ale zablokovanou vůči sobě….jeden od druhého nevíte co očekávat, nějak se v sobě nevyznáte…intuice vám radí správně, ale vy ji začnete do toho remcat rozumem…pak nastává zmatek.

Sedmá čakra-myšlenky….tak tady jste se propojili do jedné čakry…. Myslíte na sebe hodně, ale tyto myšlenky vás tak trošku i rozdělují….protože ty myšlenky jsou chvilkama tak trošku černé.

Dál jsem kreslila, proč se chvilkama chová tak, že nevíš a nerozumíš tomu co se v něm odehrává.

Z jeho myšlení se do minulosti zakreslila energie a v ní srdíčko, které se přeškrtalo a energie z toho šla do jeho srdce a do tvého a daleko do budoucnosti, což znamená, že to začne řešit. Teď to zkusím tak nějak popsat společně s tím prvním obrázkem.

Tvoje nejistoty vyplývají z jeho chování…jinak z tebe cítím, že jsi v pohodě. On potřebuje nějaký čas …prožil asi nějaké velké zklamání v lásce a bojí se … nechápe, že zrovna on by mohl mít to štěstí a že zrovna on by mohl být tvou láskou….mojí se dalšího zklamání, bojí se, že i on by ti mohl ublížit. Proto je jeho druhá a třetí čakra tak malinká. Dej tomu Dianko volný průchod, nechej ho „uzrát“. Potřebuje čas, čas na to aby uvěřil, že ho potkalo štěstí, že ta krásna s vrozenou inteligencí může být jen jeho. Bude to řešit….. ta bolest, kterou v sobě má…jde přes vaše srdíčka do budoucnosti….

Tak snad jsem ti trošku vnesla světla do toho vztahu, který teprve začíná klíčit…….měj se a směj se Dianko a dej o sobě vědět, jak se ti vede…papapapa …tvá Zrzka.

28.11.2010

Ďakujem ti veľmi veľmi pekne, milá Zrzka =D
Hrozne moc ma potešila tvoja odpoveď. Som rada, že si ma utvrdila v tom, čo som sama tušila, že si niečo rieši sám v sebe.
Len neviem, či mu v tom „uzrievaní“ mám nechať samého, alebo či mu v tom viem nejak pomôcť?

Diana

2.12.2010

Ahojíček Dianko,

Na tvůj dotaz už jen ve zkratce….. jestli mu můžeš pomoct? Jediné co ti můžu poradit je….. pokud bude chtít pomoct, tak tě osloví…..sama se nevnucuj se svou pomocí….. a navíc….pomáháš mu už tím, že jsi a že je mu s tebou dobře….to je ta největší pomoc.

Měj se a směj se ….tvá Zrzka

2.12.2010

Ahoj milá Zrzka, náhodou som narazila na túto stránku a veľmi sa mi páči to, čo robíš a to, ako to robíš. Ak smiem, rada by som ťa aj ja poprosila o pomoc.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama