JAK VYPADAJÍ MOJE ČAKRY?

 

Můžeš se pomocí AK podívat na moje čakry a poradit mi co mi může pomoct?

Napíši ti něco o mě:

Jsem rozvedená,mám dva kluky(necelé dva roky a 4 a půl roku),v červnu jsem se přestěhovala zpátky k rodičům.Do jedenácti let jsem prý skoro nic nechtěla jíst,ale já mám pocit že jsem se to pak naučila skrývat.

Přijde mi že u Ondry(starší syn )je to hodně podobné,nechtěl moc jíst,teď u něho zjistily poruchu růstu a také-prozatím z krve-alergii na lepek.Podle růstové křivky odpovídá začátek poruchy období,kdy si bývalí manžel našel přítelkyni(já byla v pátém měsíci s Vojtou).

Skrz děti,loni před velikonocemi jsem potratila ve dvanáctém týdnu,ve FN mi řekli že plod měl vývojovou vadu neslučitelnou se životem(a to střeva mimo dutinu břišní),někdy mě napadá,že malej dobře věděl,že tři už bych asi sama nezvládla.Od té doby při milování krvácím.

Největší problém je moje váha,pořád klesá,teď už mám jen 46 kg(160 cm),mívala jsem kolem 53 kg mimo těhotenství(2x až na 72 kg) a také hyperventilační tetanie(při záchvatu to cítím jako panický strach z úplně všeho co mi přijde na mysl a ať se snažím sebe víc,nejdou myšlenky změnit na pozitivní,ke zlepšení dojde po Mg s pyridoxinem,to jen na chvíli,delší učinek má bylinkový čaj psychozen od Zentricha a pár cviků Jogy).Před Vánoci jsem vyzkoušela Bachovy kapky-krizovou esenci,pár dní to bylo dobré,ale pak mi přišlo,že mi ty stavy více vyvolávají,tak jsem je přestala užívat,přes měsíc jsem měla relativně pokoj,ale váha šla pořád mírně dolů.V úterý jsem byla na prac.pohovoru(bioptron terapie světlem-i působení na čakry-ale mám strach to vyzkoušet)a odpoledne to přišlo až tak ,že jsem si musela vzít neurol.také to někdy začne v přítomnosti mojí mami(už mě i napadlo,že to může být i jediný důvod a to proto,že snad v mém podvědomí cítím že jsem udělala něco jinak než by si ona přála,nebo vyloženě nesouhlasí s něcím co jsem udělala….příklad: přítel je narozen …….,má zákaz vstupu do domu-vím že mi moc pomáhá,řekla bych i karmicky-a tak ve mě něco bojuje….

Ptala jsem se na něj Veroniky viz:

Dobrý den,chci se zeptat na můj vztah s přítelem. Mám obavu někomu věřit po předchozích zkušenostech.

Děkuji.Markéta

Markéto, tak si zkuste dát na čas. Aby vztah fungoval, je třeba k tomu Vaše plná důvěra. Jinak byste mohla protějšek stále podezřívat a pak by to dospělo pouze k tomu, že byste to ani jeden nevydrželi. Příteli to řekněte, vysvětlete, mluvením to ze sebe můžete i dostat, ty Vaše obavy, čeho se vlastně tolik bojíte. Pokud Vás má rád, nebude na Vás nijak tlačit a pochopí to. Tento muž by Vám v tom měl být nápomocen. Zbavte se všelijakých svých morálních zásad a předsudků, co se ve vztahu má a nemá, co by druhý měl. Vy se stále jen přizpůsobujete a splňujete očekávání ze strany druhých, protože se bojíte, že druhého ztratíte. Zaměřte se na to, co byste skutečně ráda, co byste chtěla, ne na to, co musíte udělat, aby..Možná jste byla přísněji vychovávána, různými příkazy a zákazy a tak se Vám to promítá i do vztahů. Najděte v sobě svou vlastní přirozenost a bude Vám lépe samotné i ve vztazích. Partner Vás začíná vnímat jinak, jeho názor na Vás a postoj se zlepšuje. I on si vedle Vás uzdravuje duši. Jste spolu rádi a spokojeni, ani věkový rozdíl by neměl být u vás dvou překážkou. Objevujte jeden druhého, pak bude dobře a vztah bude založen na upřímné radosti, vzájemné důvěře a lásce. *Veronika*

Dotaz vložen: 16.09.2010 – 14:42

Myslím si že mám zablokované čakry,joga mi uvolní průchod energie v těle,mozek se zklidní,ale za tři dny bez cvičení se stav vrátí zpátky.

Toto už se mi před deseti nebo jedenácti lety stalo,bylo to rychlejší a tehdy mi pomohla hypnoza-jedno sezení,terapeutka mi řekla že jsem uvolnila to menší zlo……od té doby jsem tyto stavy neměla až do 3.5.2010,kdy jsem poprvé dovezla staršího syna do nové školky(do které jsem taky chodila jako malá). Nevím,možná to byla reakce na návrat domů.

Včera jsem se obědnala k psychoterapeutce která dělá regresia hypnozu.

Budu moc ráda za každou pomoc.

PS:Cítím z rukou teplo či chlad,když je přiložím na někoho jiného,ale i na sebe,moc tomu nerozumím a neumím to ovládat.

Markéta

17.2.2011

Ahojíček Markétko,

Zajímá tě jak vypadají tvoje čakry. Obrázek jsem už nakreslila a popíšu ti je…

První čakra – pozemský-běžný život, materiálno, všední starosti.. tato čakra je u tebe celá rozvibrovaná, energie v ní neproudí tak jak by měla… to znamená, že pozemský život a ty obyčejné denní starosti i radosti neumíš zvládat tak jak bys chtěla. Chtěla bys vyhovět všem a zapomínáš žít život podle sebe. Nikdo z těch  kterým chceš vyrovnat nebude tvůj život žít, je třeba si ujasnit co chceš doopravdy ty a co chceš dělat jen proto, že to od tebe někdo očekává.

Druhá a třetí čakra – druhá je o chuti do života a třetí je sebeláska….obě čakry jsou menší než ostatní a navíc zablokované… někam do dětství…. Co se tam odehrálo, to si musíš vzpomenout a ujasnit sama. Ovlivňuje tě to natolik, že tvá chuť do života, vidět nějaké cíle pro které bys žila a které by tě naplňovali + tvoje sebeláska a sebeúcta k sobě samé…jsou „sraženy“. Najdi ve svém životě něco co tě bude bavit a požene vpřed, najdi sebe a začni se mít ráda a važ si sama sebe za to jaká jsi, miluj i se takovou jaká jsi…. Ty se chceš mít ráda jen za to, až zas vyhovíš nějakému požadavku někoho…ty chceš dělat to co po tobě chce druhý a bereš to jako svůj cíl….buď zkrátka svá.

Čtvrtá čakra – máš krásné srdíčko, ale máš v něm bol. Odpusti tomu kdo ti ublížil, že se nechoval podle tvých představ a hlavně odpusti i sama sobě…. Jsi plná lásky, jen ten bol co tam je ti brání věřit a milovat.

Pátá čakra – komunikace…jsi docela povídalka, máš slovní zásobu, kterou dokážeš využít, tady není žádný problém.

Šestá čakra – intuice….máš ji otevřenou, jen ji nevěříš…první co ti proletí hlavou, první myšlenka je tou intuicí….to co pak začneš odůvodňovat je nedůvěra, která se zakreslila.

Sedmá čakra – duchovno a myšlenky…. Tato čakra se zakreslila poměrně proti ostatním o hodně větší a z ní šipky na všechny strany. Máš v sobě spoustu otázek, a díky tomu že dostáváš tolik odpovědí začínáš mít trošku zmatek…jedno si odporuje druhému atd. Markétko, ztiš se a zklidni svou mysl…. Hledáš pomoc u druhých, ale pomoc máš na konci své ruky. Kdo jiný tě zná líp než tvá duše, která je tady už několikátý život a ví co pro tebe je nejlepší, i to špatné co se ti děje se děje jen proto, abys pochopila a poučila se ze svých chyb a něco třeba změnila…..takže to není špatné…jen tě to někam posunuje. Hledej odpovědi v sobě…špatná odpověď bude ta, kdy zjistíš, že za něco může někdo jiný…. Vše je jen odrazem nás… nic se neděje náhodou, proč se nám něco děje…je jen z toho důvodu, že jsme si to přitáhli a dali šanci, aby se nám to stalo.

K té tvé váze mě napadlo, že bys mohla zkusit zásaditou směs, kterou najdeš u nás na stránkách ( do vyhledávače si zadej Pryč s kyselostí ) a snad ve tvém městě nebo někde poblíž najdeš lékárnu, která ti tuto směs namíchá.

Jinak to co ti odepsala Veronika…. Mi připadlo, jako bych ti to psala já…líp než ona bych to asi nenapsala….

Měj se as měj se Markétko…. a nedej se…. najdi v sobě sílu a začni žít život podle svých představ… uvidíš…bude se ti to líbit….

S láskou …. Zrzka

23.2.2011

Ahoj Zrzečko,

moc ti děkuji.

Je to přesně tak jak to píšeš,myslím,že nejdůležitější a i nejtěžší bude najít v sobě to co opravdu chci a také ta víra….

A Myšlenky……..ty jsou opravdu moc rozběhané,i to co jsem tobě psala mi tak připadalo,několikrát jsem přeskakovala z řádku na řádek a dopisovala….

Včera jsem byla na (terapie mi nepřipadá jako výstižné slovo),po úvodním rozhovoru jsme vyzkoušely hypnozu.Objevily se dva bloky,jeden na zádech nad lopatkami-hlava se mi tlačila dozadu a dolů,nebyla to klasická bolest,bylo to něco jako tlak a možná i boj o to pustíš nebo nepustíš……teď se tomu směju ale líp to asi nepopíšu.A ten druhý byl v oblasti žaludku,bylo to spíš jakoby brzda-barikáda,přes kterou jsem se nemohla víc(hlouběji) nadechnout.

Paní mi doporučila sodu na odkyselení(než seženu tu směs) a taky autopatii.

Příště zkusíme bdělou regresi,to by mi mohlo pomoci vyrovnat se s tím co mám v sobě zakopané.Mám pocit,že sama bych to nedokázala odkrýt.

Už po cestě domů se dostavil pocit hladu a taky jsem si najednou uvědomovala,že dýchám jinak- hlouběji do břicha 🙂 .

Pak jsem si taky všimla,že se i pohybuju volněji-oblast zad od lopatek dolů a i v pánvi.A hyperventilačka se nedostavila!!! Bylo to sice jako by párkrát chtěla naskočit,ale zvládla jsem ji zahnat!!!

Dokonce jsem se bavila s mamou a řekla jí co se mi nelíbí//to co mi říkala,když jsem byla malá a teď na to reaguji,když slyším že to samé používá na kluky(to fakt startuju na drc)-………jinak se ti budou smát,….nebudou tě mít rádi,……odvedu tě do lesa a tam budeš sama…// ach jo….

Řekla mi,že přece děcka musí poslouchat,jinak by mi za chvilku skákali po hlavě a že jí to její mama taky tak říkala a ona z toho žádný problémy nemá a můj brácha taky ne,tak proč to mám já.

Já jí řekla,že to jde přece i jinak než vyhrožováním a strašením…..

Myslím si že všechno to co jsem slyšela,tak jsem si sama přitáhla a to i rozvod(mama říkala,že kdyby nebylo nás a baráku tak už by se dávno rozvedla….).

Já jsem o rozvodu vůbec nepochybovala-ikyž jsem měla půl baráku,ze kterého jsem se odstěhovala a měla malé děti(Vojta měl jen 8 měsíců).

Vím,že se něco musí změnit,teda,že musím něco změnit…..

Pořád mi v hlavě naskakuje „kdyby mi někdo řekl co mám dělat“ a taky „co bych měla chtít“.Bude to těžké,vždycky jsem mohla jenom to co mi někdo řekl,to co jsem udělala sama bylo špatně a bylo zle…..

Děkuji ti za obrázek,

pomůže mi abych našla ten správný směr.

S úsměvem Marketa

23.2.2011

Vaše komentáře

Reklama