DVA ROKY JSEM SE NEVYSPALA

 Jedná se o mé sny.Už asi tak rok a půl mám každou noc sny, několik snů za noc, samé příběhy.Procházím se v různých historických obdobích.Celá noc mi připadne jako v jednom snu, spíše jako v bezvědomí.Usínám, probouzím se, usínám a stále sny, příběhy.Zajímavé je, že to je tak dlouho každou noc.Ráno vstanu sen si přeříkám, ale v momentě se mi umazává pamět a pamatuji si jen pár snů – ty byly důležité- podařilo se mi rozklíčovat co mi mají říci.Někdy usnu odpoledne třeba na 20 minut a okamžitě mám sen – příběh.2x se mi stalo, že jsem si ve snu řekla: a teď se probuď.A já se probudila.Cítím se dobře, unavená nejsem.Ve snech stále s lidmi mluvím, někdo mluví se mnou.Je to takové zvláštně zajímavé období, ale trvá to už tak dlouho.Někdy bych si přála spát noc beze snů.Asi tak 3 měsíce mám každou noc více snů.Prostě jsem se už skoro 2 roky nevyspala.Jsem ve stavu spánek-sny,probuzení a stále dokola.V poslední době mi připadne, že už toho je těch snů moc.

 

Usínám v pohodě, v klidu, uvolněná.Syn je bakalář a je v pohodě, s bývalým manželem mám krásné jednoduché vztahy, v práci se mi daří, vlastně teď nic neřeším.Přítele od března nemám.Našla jsem svoji cestu – začala jsem cvičit – tantra joga pro ženy Mohendžodáro.Je to posvátné cvičení a já nastupuji v září do 2.ročníku mystické školy na toto cvičení.Je to cvičení – ozdravné, omlazující, léčivé, energie se krásně po čakrách rozproudí.Cvičím ho každé ráno už 2 měsíce a mám už výsledky.Zdravotně se cítím také dobře.Když se mi něco objeví, tak dokážu rozklíčovat co mi to má říci a ono to zmizí – nemoc jako výkřik duše.Tohle ale vše už o mě víš.Spoustu věcí si umím vyřešit sama.Teď mám takovou klidovou fázi.Daří se mi vše.Chodím často na procházky sama, do přírody.Od rozchodu s Mirkrm si sebe více užívám a je to vše takové v pohodě.Proto jsou mi zvláštní ty sny v noci.Nedokážu sí to nijak vysvětlit.Někdy vidím vize a ty věci se stanou.To jen někdy.

 

Víš trvá to už tak dlouho.Dlouho jsem to nechávala, říkala jsem si že to nebudu řešit a nechám to volně plynout, ale Zuzko já nespala celou noc v kuse už skoro 2 roky.Víš chtěla bych se prostě vyspat.Když usnu někdy odpoledne tak okamžitě mám sen, celý příběh z různých časových období.Někdy mám sen, že procházím ze současnosti do historie ja´ko do minulosti a vše se mění, mění se realita těch snů.

 

Zuzko hodně jsi mi už pomohla.Znáš mě takže víš, že stačí naznačit směr a já to časem pochopím a přijmu.Když to vykládám svým známým, tak nikdo není o čem mluvím, nikdo to takto nezná.Dokonce v květnu jsem měla 2 sny, kdy jsem prožívala příběhy a najednou mi někdo ve snu řekl:a ted se probud a já se probudila.Většinou ze snů mám normální pocit.

 

Tady jsem z toho bezradná, prostě nevím.

 

Byl abych ráda kdyby jsi mi mihla alespoň trošku pomoci.

Děkuji Marie

1.8.2012

 

P.S. jelikož tady hledám pomoc už různě, tak jsem na tvých skvělých stránkách objevila stránky cesta dál a zjistila jsem, že to jsou stránky Sirie – Ivy , kterou jsem asi před 3 lety potkala na semináři.Tak jsem jí také napsala, zatím se neozvala.Zuzko ty víš, že už dlouho si umím věci řešit sama.Však víš jaká jsem byla v počátku našeho seznámení, ale tohle je nad mé možnosti.Prostě nevím co s tím a proto prosím o pomoc. Děkuji Marie

 

 

 

Ahojíček Maruško,

 

Možná se někomu bude zdát tvůj problém malicherný….ale já pro tebe mám pochopení. Je to už řada let, kdy jsem byla na mateřské a vstávala jsem unavená, neodpočatá, …tenkrát jsem totiž procházela něčím podobným jako ty. To co jsem prožila přes den, jsem znovu prožívala ve snech, takže jsem se ráno vzbudila docela nadřená :o)….no fakt nekecám…  navíc jsem pak přemýšlela co byla pravda a co sen. Pak to tak nějak vyšumělo a dnes se mi sny zdají každý den, ale už v nich nedřu jak barevná :o).

 

Maruško, tvůj e-mail jsem dostala a přečetla si ho, když jsem se vrátila domů po noční a docela jsem se u něj usmívala. Důvod? Na noční ke mně přišly informace ohledně spánku a našich pelíšků a tak jsem ti neodpověděla hned, protože jsem tuto informaci měla potřebu napsat a podělit se o ni s ostatními… a ten úsměv patřil poslednímu kamínku v mé mozaice – tvému problému. Odpovídám ti tedy na tvůj dotaz svou novou pravdou, kterou jsem napsala do článku PRAVDA O ENERGIÍCH V NAŠICH LŮŽKÁCH ANEB, KDYBY NAŠE POSTEL UMĚLA MLUVIT. Jsem přesvědčena o tom, že se v tom článku najdeš a že moje rada, jak zbavit lůžko přebytečných a negativních energií, ti pomůže.

 

Měj se a směj se Maruško a hezky se vyspi a ve spánku načerpej sílu a zasloužený odpočinek.

S láskou….tvá Zrzka

2.8.2012

 

 

 

Zuzko děkuji moc.

Víš mě jen zaráží, že jsem v pohodě, celý den vyladěná, nic neřeším, vše se mi děje přirozeně, stále se směji, lidé mě mají rádi třeba jen protože se usmívám.A tak když někomu vyprávím co se mi děje v těch nocích, snech, tak zatím nikdo netuší o čem mluvím.Prý nechápou stejně jako já to, že mě znají, ví jaký žiji ted život takový vyladěný a takové sny s příběhy a to umazávání paměti.

 

Článek jsem si přečetla.To s vodou udělám.Ale moc věcí co by mi vysvětlilo co se to každou noc se mnou děje nenacházím.Dlouho žiji sama, v posteli mi nikdo nespí, jsem v klidu.Když si lehnu do postele tak usínám vnitřně zklidněná, taková v energiích.Oni mi od nohou začnou proudit do celého těla, někdy se mi hýbe i oblečení jako vánek, ale to mi někdy dělá i přes den.A ještě mě zaráží, že ve snech procházím historií.Nedávno jsem byla účastník nějakého vynálezu, celého procesu.

 

Zuzko děkuji za článek.Víš já myslela, jestli třeba nemám něco se 7.čakrou, jestli třeba nejsem více otevřená, jako vědomí nebo tak něco.

 

Prosím myslíš, že by jsi se mohla podívat přes kresbu.Třeba jen na tu čakru.Tak nerada ti píšu o pomoc, jsem na sebe pyšná, že dokážu spoustu věcí řešit sama, ale tohle trvá už tak dlouho.Dnešní noc zase jako v bezvědomí, příběhy,příběhy.

 

V mé posteli spal pouze Mirek a to asi tak 2 x loni.On u mě nespával.Mě se to děje ale všude kde spím, není rozdílu zda spím venku, na dovolené, v cizí posteli.To je trvalý stav všude kde spím nebo třeba zdřímnu.

 

I tak děkuji, měj se krásně.Marie

2.8.2012

 

P.S. zatím jsem ještě nenašla jedinou indicii, které bych se mohla chytit.Chtěla bych jen spát celou noc

 

 

 

Ahojíček Maruško,

 

Ty víš, že já jsem holka upřímná a servítky si neberu. My dvě jsme spolu toho pořešili už docela habakuk a mimo stránky. Kreslit Maruško nebudu, protože tě vnímám, že potřebuješ mou nebo něčí energii …aby se někdo zabýval tvým problémem, který ve skutečnosti problém ani není. Ty spíš, zdají se ti sny, nejsi z toho zničená, jsi odpočatá a vyspaná… jen máš spoustu snů, příběhů,…možná by ti jiný mohl závidět. Spoustu snů mám i já…a věřím že spousta dalších lidí. Taky si je po probuzení pamatuju, ale postupně se vytrácí a pamatuji si jen části. Setkávám se a mluvím s lidmi, které někdy ani neznám, dostávám se do míst kde jsem nikdy nebyla, do doby která je odlišná od té naši. Prožila jsem si ve snu své minulé životy… Já to neberu jako problém, nacházím v těch snech indície pro sebe… dokonce když jdu spát,  s oblibou říkám, že se jdu podívat pod víčky, co mi tam bude hrát za nový film :o)  a taky se mi líbí, že u toho sledování filmového snu nemusím sedět, ale hezky ležím.

Položím ti otázku, …. Meditovala jsi a nebo medituješ v posteli? Zkoušela jsi v leže přijímat energie v posteli? Pokud tvá odpověď zní kladně, tak ….pravděpodobně máš postel plnou těchto energií.

Maruško, já vím, že to, že nechci kreslit tě zabolelo, ale já to vážně tak vnímám…. Většinou když jsi mi psala s nějakým problémem, tak jsem současně našla i stejný dotaz na jiných stránkách, kde uveřejněný být mohl. Už toto značí něco o tom, že máš potřebu si (nevědomky) z lidí brát jejich energii…. Navíc, já vím, že ty víš co se s tebou děje…jen to chceš slyšet od někoho….a pokud opravdu nevíš, tak tušíš a pokud ani netušíš….tak si na to máš přijít sama….a nebo ti to možná vysvětlí a vykreslí Ivka…ale já vážně ne. Zkrátka to nejde… cítím to tak.

 

Zkus přestat hledat problém, kde není…. Máš sny… ráno vstáváš odpočatá a jsi v pohodě a vysmátá….kdybys opravdu dva roky nespala, tak budeš vypadat jinak. Když jsem ti psala o tom jak jsem byla na mateřské a jak se mi zdálo to co jsem prožila přes den…to bylo vyčerpávající….v současné době moje sny, které se mi zdají…někdy jsou i nepříjemné…tak se probudím, popřemýšlím co mi to mělo říct a nechávám je být. Zkus to…a nebo se s těma nahoře domluv, ať ti žádné sny neposílají…ale pak nebreč, že se ti nezdá žádný sen.

 

Měj se a směj se dál Maruško…směješ se opravdu krásně.

S láskou…. Tvá Zrzka

2.8.2012

 

 

 

Zuzko moje zlatá

já ti moc děkuji za nakopnutí.Je to dobře, že nic nemaluješ.Protože jsem ti rychle odpověděla dopoledne a nestihla jsem zachytit co jsi mi psala v mailíku a v tom článku na tvých stránkách.Ano medituji v posteli – to mi došlo po důkladném přečtení článků.Celé 2 roky jsem to neřešila sny a přijímala, ale minulý týden mi kamarád povíédal o sobě a jak byl kdysi napojený někam jinam a co prožíval.No a já jsem si to do sebe převzala a nasadila jsem si starch a hned jsem hledala pomoc u tebe a Ivy.Strach  to byl.Ale dnes odpoledne mi došlo a ted po přečtení mailíku od tebe, že nejsem jediná komu se zadjí sny.Zdá se to i tobě a jsi první člověk, který mi to dnes 2x napsal, že to podobné.To mě uklidnilo.A strach už nemám, vše je v pořádku.Ano jsem odpočatá, klidná, věci v životě mi vychází a pokud dostanu strach, který vůbec není tak si ho také mohu odbourat.

 

 

 

Já věděla, že ti mám napsat.A potřebovala jsem nakopnout zase svoji krásnou prdelku , abych se přestala zabývat blbostmi a nechala věci plynout.Hlavně věřit sobě, to je ono.A pokud se mi daří v životě a jsem klidná, tak sny prostě mají svůj význam.Co mám vědět tak mi zůstane, tak  a co ne tak prostě zmizí.

 

 

 

Ale ještě jednou děkuji,že jsi mi napsala že to máš se sny podobné.Víš nepotkala jsem nikoho kdo to takto má a prostě jsem se znejistěla, dostala jsem strach jestli nejsem někam napojena.Jenže rozumem mi došlo, že kdybych byla nebyla bych tak v pohodě.

 

Vyčistím si postel, použiji tvoji radu – kyblík s vodou a přestanu meditovat v posteli.

 

 

 

My dvě se známe a ty víš, že mi klidně můžeš nadat, protože já vím,že je to pro mé dobro.Prostě jsem se nechala znejistěn.Víš ulevilo se mi, protože je vše v pořádku.Důvod je proč se to děje a dozvím se to pokud mám.

 

 

 

To že bych si brala od někoho energii mě nenapadlo.To slyším poprvé a děkuji, že jsi to napsala nenapadlo mě to.Prostě zůstat sama sebou a věřit sobě a své intuici.

 

 

 

Mám tě ráda, děkuji za nakopání a přeji ti vše krásné.Pokud ti někdy zase budu psát o kresbu tak mě rovnou kopni do zadnice.

 

 

 

Vše je dobré takové jaké je, viď?

 

 

 

Marie

2.8.2012

 

P.S. a Ivě teď napíši ať mi nic nekreslí, že už to není zapotřebí.Ještě jednou děkuji.S láskou Marie

 

 

 

Milá Zuzko přeji hezké ráno.

Dnes se mi spalo lépe, sny byly, ale jsem klidnější.Prostě jsem měla strach a byla jsem znejistěna.Ale teď cítím, že vše je v pořádku a přijímám sny , které mi chodí.Ráno jsem dala kyblík s vodou na postel, přestanu meditovat v posteli a na balkon budu dávat peřiny.Udělám si svoji postel jako posvátný prostor pouze na spaní.Uklidnilo mě také to jak jsi napsala, že to máš se sny podobné. Děkuji za nakopnutí.

 

Měj krásné dny Marie

3.8.2012

 

Milá Zuzko

 

posílám ti pozdrav a přeji krásné léto.Chci tě požádat o pomoc, předem děkuji:

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama