Návrat Zrzky na MOJE – PRAVDY

Ještě než se malinko rozepíšu, chci poděkovat Vám všem, kteří jste zachovali přízeň stránkám MOJE-PRAVDY, které si žily delší čas tak nějak svůj internetový život a taky mám potřebu Vám objasnit, proč jsem se stránkám nevěnovala jako dřív a co mě vede k tomu, že se na ně znovu vracím.

Na stránky jsem se chtěla vrátit už v roce 2019 a jako první krok jsem udělala to, že jsem jim nechala udělat nový kabátek, protože ten starý byl už obnošený, zastaralý a už nefungoval tak jak bylo potřeba. Novou podobou jsem byla nadšená a tak jsem začala aktualizovat a upravovat staré články, které jsou aktuální v každé době. Jenže…. pak přišel COVID a OČKOVÁNÍ….a já jsem zjistila, že většina má potřebu řešit tato témata a mnohdy bezmyšlenkovitě sdílejí články, aniž by se je přečetli – natož aby se nad nimi zamysleli. Co mě úplně utvrdilo bylo např. to, že se hromadně sdílela  se ztráta dítě (ani nepočítám kolik to bylo dětí) … njn…jenže dítě bylo nalezeno už před dvěma lety.  Ze začátku jsem do komentáře psala tomu kdo to sdílel, že je článek starý x let a dítě je v pořádku. Takže kromě toho, že mi chyběly témata o kterých bych chtěla psát, tak mě demotivovalo i zjištění co lidi sdílí bez přečtení. Rozhodla jsem se svou energii vložit radši tam, kde jsem cítila, že bude využita (sobě, rodině, práci a služebním psům).

Přestože jsem na stránky nepsala, tak mi chodily a ještě i dnes chodí dotazy od vás, co se se mnou děje, jestli budu dělat semináře a sem tam se našel někdo kdo mi napsal do poradny.

Za tu dobu se toho v mém životě událo víc než dost a to budou témata o kterých chci psát, protože věřím, že se najde někdo, kdo bude potřebovat číst o tom jak zvládnout rozvod, samotu, život s rakovinou…. jak si zachovat vnitřní klid, duševní pohodu a nepodlehnout negacím. Opírat se budu o své staré články z mého pera, protože díky těm PRAVDÁM, které jsem kdysi napsala a měla je prožité, tak se i dnes se o ně opírám a ještě je tak trošku šperkuji k dokonalosti. Také jsem si vyzkoušela různé preparáty, přípravky o kterých chci psát, protože s nimi mám dobrou zkušenost. Takže … KONEČNĚ …mám inspiraci, témata a potřebu se s Vámi dělit o své zkušenosti. Věřím, že si MOJE PRAVDY zase najdou své čtenáře a byť by moje články pomohli jedinému člověkovi, tak budu vědět, že to má smysl.

 

Ještě k dotazům, které mi chodily:

Semináře:

Tady to vnímám, že doba, kdy jsem prakticky předávala své vědění (nebo jak to nazvat) během víkendu už proběhla. Navíc jsem to měla nastavené tak, že jsem tenkrát studovala speciální pedagogiku a honorář, který jsem za seminář dostala, jsem odevzdala za možnost studovat. Ale neříkám že je všem dnům konec…….možná někdy….až uzraje čas se do něčeho podobného pustím…ale zatím to v plánu fakt nemám.

Poradna:

Poradna je nějakou dobu už nefunkční a asi tak i nadále zůstane. Vím, že každý chce konkrétní odpověď sám pro sebe…ale jsme všichni tak provázaní, že když se člověk začte do příběhů druhých, tak v nich najde sám sebe a tak i odpověď by byla hodně podobná. Určitě nenechám ve štychu lidi, kteří si budou procházet nemocí nebo životní situací, kdy se ocitnou na dně  a budou potřebovat o svém problému pokecat. Samozřejmě toto bude fungovat pokud budu schopná, protože si procházím procedůrama, které jsou docela záhul na mé fyzično.

Co můžete tedy očekávat?

  1. Přibude nová rubrika MŮJ ŽIVOT S RAKOVINOU …možná se ze stránek stane můj deník, blok nebo nevím jak to nazvat. Zkrátka Vás provedu začátkem a průběhem a věřím že i zdárným ukončením léčby. Budou tady zahrnuty moje poznatky ze psychosomatiky, proč jsem se do tohoto stavu dostala, jak jsem to přijala, jak to beru, co mi pomáhá atd.
  2. Budu aktualizovat články, které v určitou dobu budou aktuální.
  3. Určitě poukážu a zviditelním co jsme za absenci na stránkách  vyzkoušela na vlastní kůži, protože jsem zastánce toho, že dobré věci se mají šířit dál
  4. Tak tomu dávám volný průběh. Možná mě napadne další téma, nebo aktivita…. možná budu ráda, když mi napíšete co byste na stránkách uvítali.

 

Mějte se a smějte se ….a ještě jednou děkuji za přízeň

s láskou vaše Zrzka 

 

 

 

Vaše komentáře

Reklama