Vyberte si dárek a dozvíte se, co vás čeká v roce 2017

 

1. Výhledy máte ty nejrůžovější. Jsou tu možnosti velkých i malých vítězství. Úspěch vám zachutná. Důvěřujte více vlastnímu srdci a intuici. Napovědí vám vhodnou cestu k tomu nejvytouženějšímu cíli.

2. Stabilní situace. Jste na správné cestě. Dokončete, co jste plánovali a pusťte se dál. Jsou-li vaše mysl a duše v souladu, dosáhnete mnohého.

3. Otevřou se vám nové perspektivy a nové obzory, dříve neviditelné a nedosažitelné. Čeká vás snadný a rychlý úspěch. Výsledek vás udiví a přinese vám radost.

4. Je před vámi přímá cesta k vytouženému cíli. Podaří se vám všechno, co si usmyslíte. Vhodní lidé nebo šťastná a výhodná shoda okolností vám pomohou dosáhnout toho, co si přejete.

5. Realizace cílů záleží na vašem úsilí. Okolnosti vám vyjdou dobře, stačí přidat šikovnost nebo sílu a zbavit se všeho, co vašim plánům brání.

6. Buďte obezřetnější. Nevykládejte každému o svých plánech a o tom, co se vám povedlo. Máte důvod k zamyšlení, jací lidé jsou kolem vás. Úspěchu je možné dosáhnout společným úsilím. Cvičte se v diplomacii a taktice. Vhodná chvíle k posílení vlastní autority.

7. Změny se zcela určitě vašeho života dotknou a možná ho obrátí vzhůru nohama. Začne vám nové životní období. Překonáte vnitřní rozpolcenost. Měli byste více odpočívat. Dovolte si na chvíli zapomenout na práci. Pomůže vám to získat duševní klid a jasnou mysl.

8. Buďte trpěliví a dosáhnete toho, co si přejete. Ve vašem případě by nějaký spěch nebyl vhodný. Buďte klidní, všechno přijde v pravou chvíli. Zatím se věnujte každodenní práci.

9. Dosáhnete svého. A bude to překvapení, protože je dost možné, že to nebude v té chvíli, kdy byste to čekali. Zatím dělejte, co vás napadne. Doba je vhodná pro spontánní činnost.

10. Na vás samých závisí, zda úspěšně přejdete do nové životní etapy. Život vám poskytne šanci, hlavní je ji nepropást. Vše se vyplní podle vašeho přání. Budete z toho mít užitek vy i ti, kdo jsou vám nablízku.

11. Harmonie ve vztazích s lidmi i světem. Posílejte světu dobro a vrátí se vám zpět. Získáte vše díky vytrvalosti, pracovitosti, disciplíně a také proto, že osud vám bude přát.

12. Nápady existující zatím pouze ve vaší představivosti získají šanci na realizaci. Získávejte zkušenosti a znalosti k další cestě vpřed. Teď je nejvhodnější čas věnovat se sebezdokonalování.

13. Svěží, optimistický pohled na věc vám pomůže překonat nějaké ty chyby. Přidejte ke svému přání iniciativu, podnikavost a samostatnost a určitě vám to vyjde.

14. K úspěšné akci potřebujete navázat stabilní vztahy s dalšími lidmi. Učte se vytvářet pevné pracovní a přátelské svazky. Taktický přístup k lidem vám zajistí maximum úspěchu. Postačí zajistit, aby byl trvalý.

15. Nastává vhodný čas pro uskutečnění těch nejtíže realizovatelných úkolů. Vaše plány se budou plnit přímo úměrně vynaloženému úsilí a času.

16. V nejbližší budoucnosti nečekejte žádné velké vzruchy. Bude to období radosti. Všechno je jasné, všechny záměry realizovatelné. Svěřte se životu, plujte s proudem a řeka vás sama donese na to správné místo.

17. Co ve vás probudí nejistotu a pocit nebezpečí, se napříště změní v prospěch. Čeká vás období příjemných nečekaných událostí, které budou přicházet jedna po druhé.

18. V životě se vám objeví noví lidé, kteří se stanou buď oddanými přáteli nebo kolegy. Očekávejte shody šťastných okolností a růst materiální hojnosti.

19. Vašim schopnostem a pracovitosti se dostane zaslouženého ocenění. Naskýtá se možnost podpory, kariérního růstu a výhodné spolupráce. Vaše plány se vyplní, pokud nebudete svou zodpovědnost klást na někoho jiného.

20. Mnoho sil a energie vynakládáte zbytečně. Snažte se svou aktivitu rozdělit přiměřeně. Změňte se a změníte svět kolem sebe. Získáte nový pohled na život. Své záležitosti budete řešit rychle a snadno, bez velkého úsilí a ztrát.

 

Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

Vaše komentáře

Reklama