JAK SI MÁM PŘEDSTAVOVAT BOHA

A trapi ma že sa liečim na depresie raz je lepšie raz horšie a ešte ma trápi že si neviem ako mam predstavovať boha či ako že je na jednom mieste a nas stvoril alebo či to je energia ktora je vo všetkom v prirode v nás v celom vesmire.

Prosim vás o nieaku vašu radu.

Ďakujem s pozdravom Martin

3.8.2011

Ahojíček Martine,

Tak se po dlouhé ozval muž :o) …a já jsem ráda, že jsi mezi nás na MOJE PRAVDY zavítal a že se zajímáš o věcičky mezi nebem a zemí. Marťo…je mi jasné, že jsi na začátku své cesty v hledání svých pravd a jak jsem psala v jednom ze svých posledních článků, tak je to přirozený proces ve kterém právě jsi. V hlavě ti naskakuje spousta otázek…na které hledáš odpovědi a přijde i doba, kdy nebudeš přesně vědět čemu věřit…čím víc budeš hledat, tím víc bude otázek a tím víc odpovědí, které se na jednu a tu samou otázku budou odlišovat….nelekej se toho…je to vážně přirozené…. Mrkni se na poslední články v sekci O PRAVDÁCH…. Hlavně na článek Jak zkrotit své myšlenky a nebo v sekci OSUD …Co je psáno to je dáno. A vůbec…prohrabej si stránky a hledej co tě zaujme a co ti bude blízké…hledej i v knihách a na jiných stránkách…hledej svoje pravdy.

Martine, někdo si pod stavem deprese představí člověka smutného, zklíčeného a kolikrát ani netuší, jak tato nemoc bolí. Bolest duše je často silnější než fyzická bolest. Jsi moc šikovný, když dokážeš hledět na svět s optimismem…a já jsem od teď tvoje fanynka, která ti drží palůšky, abys z depresí jednou provždy vylezl a už do nich nevlezl. Ty nejlíp o tom víš své.

Neboj…nezapomněla jsem na tvůj hlavní dotaz…. Jak si máš představovat BOHA

Já ti napíšu jak to mám s představou o BOHU já…. Každý jsme individuální a každý máme svou představivost.

Když jsem byla malá, tak jsem musela povinně chodit do kostela…v té době jsem si BOHA představovala asi jako v pohádce BŮH bývá…. Starý ale zdatný muž se stříbrnými vlasy, oblečen do bílého roucha se svatozáří na hlavě. K němu …k toto podobě jsem se modlívala.. a můžu ti s otevřeným srdcem napsat, že ještě dlouho jsem tuto představu měla a ještě i dnes se mi někdy umí do mysli tento přívětivý, spravedlivý stařík umí vloudit.

Dnes vidím BOHA  všude…a ve všem… je to pro mě univerzum, vesmír, …láska a dobro… pozitivní energie, kterou vnímám … z lidí, zvířat, kytek…ze všeho. Takže bych se přiklonila k té druhé verzi, kterou jsi napsal… Jak vidíš…zas je to přirozené v hledání…. Kdysi jsem si představovala bytost…dnes BOHA vnímám jako energii, která je všude.

Martine, moc si vážím toho, že jsi mi napsal…že jsi navštívil naše stránky…a doufám, že se ještě vrátíš a nalezneš u nás pravdy, které tě osloví a stanou se i tvými pravdami…a nebo tě odkážou na jiné stránky, nebo knihy ve kterých najdeš své pravdy….

Měj se a směj se Martine…a dej o sobě někdy vědět, jak se ti vede … držím ti palůšky…

S láskou…tvá fanynka Zrzka

3.8.2011

Ahoj Zuzka

veľmi si ma potešila svojim krásnim mailom.z mailu citim že si užastna žena.ďakujem ti veľmi pekne za rady,ďakujem že mi držiš palce,budem sa veľmi snažiť a niekedy sa ozvem.prajem veľa lásky,svetla a božieho požehnania.

Ahoj Martin

3.8.2011

Pekny deň prajem Zuzka.

Ja som Martin mam 37r.som z okolia Košic. Veľmi ma zaujimaju duchovne veci myslim že niečo aj viem,snažim sa pozitivne myslieť a pozerať sa na všetko z láskov,stale za všetko ďakujem celemu vesmiru.

 

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama