MÁ MÉ MANŽELSTVÍ JEŠTĚ SMYSL?

Neměla jsem tušení, že neshody se budou stupnovat. Před nedávnem jsem od manžela zjistila, že jsem mu protivná. Což byl pro mě velký šok. Doposud jsem nepřišla na příčinu jeho názoru. Taky jsem dostala druhou ránu pod pás od mé nejlepší kamarádky, která zničila mou důvěru. Manžel v ní našel určité zalíbení. Nevím co mám dělat.Jsem hodně bezradná, protože žít bez objetí a náklonnosti mě hodně ničí a velice se tím vším trápím.

Děkuji za radu Slávka

21.9.2010

Ahojíček Slávko,

Jak vypadá tvůj problém z výkladu AK.

První čakra – materiálno, rodina, takové ty běžné rodinné záležitosti – tak ta je u vás obou v pořádku. Na chodu domácnosti se shodnete, máte stejné názory a tak nějak se doplňujete.

Druhá čakra – sexuální, chuť do vztahu – tvoje čakra je malinká a zablokovaná. To znamená, že sexík zrovna dvakrát za den nemusíš a není se co divit…..jsi po každodenním maratonu unavená a jsi ráda, když si večer lehneš a můžeš spát. Navíc teď ti v tom brání i to co jsi zjistila a co ti manžel řekl. Ztrácíš pevnou půdu pod nohama a nevíš, jestli chceš s manželem jít dál. Jeho čakra….je docela veliká, ale má v ní blok…..tvoje odmítání ho a nebo milování které ze tvé strany cítí, že děláš jen z „musím“ ho docela odrazuje a cítí se odstrkovaný. Taky si není jistý, jestli chce ve vztahu s tebou pokračovat.

Třetí čakra – sebevědomí, místo ve vztahu – tvoje čakra je menší a přitom hodně nakumulovaná a je bloklá….tzn. že znáš svoje místo ve vztahu, svoji roli, ale někdy můžeš působit hodně panovačně a suverénně. Jeho čakra…. Ta je v pořádku…zná svou roli a cítí se v ní dobře, je mu přirozená.

Čtvrtá čakra – srdeční – vy se pořád ještě milujete, oběma se vaše srdíčka zakreslila do kytičky….jen v tom zmatku si to teď nedáváte najevo.

Pátá čakra – u tebe je dostatečně veliká, ale opět je v ní blok, to znamená, že nedokážeš vyjádřit svá slovíčka, tak jak je cítíš v srdíčku a u něho je hodně nakumulovaná a veliká….je zkrátka ukecaný a co je horší, tak jeho slova dokážou píchat jak žihadla, něco ti předhazuje, vyčítá a možná i uráží svou vulgaritou.

Šestá čakra – intuice – sice ji máte oba hezky vyvinutou, tak ani jeden jí nevěříte, hned si své intuitivní myšlenky začnete odůvodňovat rozumem.

Sedmá čakra – duchovno, vzájemné myšlenky – no přemýšlíte nad sebou stále. Máte ji stejně velkou a v pořádku…………jen u něho se pak zvětšila a vykreslila se mi vedle něj žena, kterou myšlenkama obaluje a chrání. Ona mezi vámi vytvořila energetickou zeď, přes kterou teď k sobě nemůžete. Vedle tebe se vykreslily vaše děti…..jedno z nich je hodně vyspělá dušička, navíc pro tebe karmická….nejste spolu první život.

Abych to tak nějak shrnula, tak ty jsi žena, která si poradí i s těmi chlapskými záležitostmi, domácími pracemi …. Působíš samostatně, energicky a možná pro ty co nevidí do tebe tak i suverénně a nezranitelně. Kdežto tvoje kamarádka, je křehká a potřebuje ochranu a tak ten tvůj manžílek cítí potřebu (tak jako každý chlap) ji ochraňovat. Ty se snažíš držet chod domácnosti a tak se honíš od nevidím po nevidím a jak se říká, všeho moc škodí. Dej možnost projevit se i manželovi, požádej ho o pomoc a zkus mu připomenout, že bez jeho pomoci to zvládáš s vysílení a pak padáš do postele, kdy jednou nohou jsi ještě z postele venku a už usínáš. Nemá cenu si na něco hrát, nemá cenu si hrát na hrdinku….všechno je o komunikaci. Udělej si čas sama na sebe, přečti si knížku, nebo si zajdi na kosmetiku nebo s kamarádkama na babinec….Procentuálně jsem se ptala na kolik je váš vztah funkční a vyšlo mi že na 75% a to je docela dost.

Je třeba Slávko si uvědomit, že není chyba vždy v jednom z partnerů….každý máme odpovědnost za všechno co se nám děje. Váš vztah není ztracený, ale je to o vás dvou a hlavně o komunikaci mezi vámi. Poslouchej svou intuici…..víš jak se to říká….láska je oheň který se musí udržovat … v partnerství obzvlášť.

Utři slzičky, zažeň vztek, začni doma fungovat s láskou, kterou vkládej do vaření, do dětí, do domácích prací a budeš stíhat bez vysílení a když necháš něco pro manžela (jako nějakou tu pomoc) tak se snad vše v dobré obrátí. Vaše srdíčka hoří, jen teď procházíte zkouškou.

Měj se a směj se Slávinko, přeju ti ať bezmoc s přemění v náděj a náděj ve skutečnost…… Tvá Zrzka

22.9.2010

Ahoj Zrzko,

děkuju ti za rychlou odpověd. Tvůj výklad jsem přečetla jedním dechem s otevřenou pusou. Klobouk dolů před lidmi jako jsi ty. Z toho co jsi mi napsala jsem si hodně vzala k srdci. Zřejmě je u nás největší problém i v komunikaci. Bojím se, že už spolu neumíme komunikovat. Nevím jak se ted mám k manželovi chovat. Je težké s někým mít sex, když mi nedává lásku najevo.

Děkuji Slávka

22.9.2010

Dobrý večer

obracím se na vás s prosbou o radu zda mé manželství má ještě smysl. S manželem jsem celkem 11 roků. Máme dvě děti, jsem ještě rok na mateřské dovolené. Nějakou dobu jsem začala pozorovat změny v našem vztahu.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama