Lymfatická masáž Zogan aneb zbavte se vrásek

 

Japonská omlazující masáž obličeje Zogan, v překladu znamená „Vytváření tváře“. Má starověké japonské kořeny, které nám prezentuje populární japonská stylistka – expert na krásu – Yukuko Tanaka.  V posledních letech zájem o tyto masáže roste u žen, všech věkových kategoriích.  

Zogan masáž je poměrně jednoduchá, snadno se ji naučíte učí a je dostupná všem, pokud ze svého času věnujete masáží denně pět až sedmi minut.

Je to vašich rukou, které se jsou mocným nástrojem nejen pro zachování mladistvého vzhledu, ale opravdového omlazení obličeje. Yukuki Tanaka zaručuje, že první pozitivní výsledky jsou patrné již po dvou týdnech každodenní masáže.

Zogan masáž znatelně zjemní vrásky, pleť se vypne a je hladká a pružná. Formuje obličejové kontury, zbavuje otoků, tmavé kruhy pod očima jsou zmenší nebo úplně vymizí, a rovněž zbavuje dvojité brady.  Lymfatická masáž Zogan aktivuje odstranění toxinů, zlepšuje výživu tkání a zbavuje přebytečných tekutin.

Hluboká masáž obličejových svalů, který zahrnuje techniku manuální terapie uvolňuje svaly, má uklidňující účinek na pokožku a na cévy obličeje, posiluje a revitalizuje je a zvýrazňuje kontury obličeje.

Masáž Zogan praktikujte za pomocí obličejových olejíčků nebo výživným krémem.

Yukuko Tanaka doporučuje bavlna olej, který je známí jako „zlatý olej“. Obsahuje velké množství vitamínů, minerálů a omega-6 mastných kyselin. Je bohatý na fytosteroly, které jí dávají pokožce odolnost, ale také umožňují, aby se snadno vstřebávál do pokožky. Zanechává zvláštní pocit hladkosti. Je velmi lehký ve struktuře a vstřebatelný. Pokud neseženete bavlněný olej, můžete bezpečně použít jiný rostlinný olej, který je vhodný pro pokožku obličeje (jako je olivový, kokosový, argánový nebo mandlový olej).

Kontraindikace pro provádění této masáž může být:  onemocnění lymfatického systému, ORL a nemoci závislé na kůži obličeje. Pokud máte rýmu a horečku – bylo by lepší, aby jste se zdrželi masáže, protože primárně ovlivňuje aktivací lymfatického systému.

 

{youtube}LrceQS7qdaI{/youtube}

{youtube}syxMAETLjFk{/youtube}

{youtube}SrMBOBlQXNs{/youtube}

{youtube}wr-7cUXy80A{/youtube}

 

 

Převzato a volným překladem  přeloženo ze stránek

 http://www.yourhealthtoday.net/

Tato japonská masáž obličeje vás zbaví vráse a budete vypadat o 10 let mladší. Zabere jen pár minut denně a odstranit jemné i hluboké vrásky. Současně řešení i oteklé a opuchlé oblasti v obličeji.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama