PRAVDA O NAROZENINÁCH

náhled obrázku

Byly to krásné a mnohdy nezapomenutelné chvilky, které si ještě dnes dokážu vybavit… :o)

náhled obrázku

Jak šel ale čas…. tak nadšení z narozenin pomalu upadalo… Nejsem ten typ človíčka, který si potrpí na honosné oslavy narozenin…. a čím víc křížků mi na mém kontě přibývalo, tím víc jsem nad  tímto zvykem mávala rukou se slovy „Co mám slavit? To, že jsem zase o rok starší?“ :o) No uznejte ….. která žena má radost z toho, a oslavuje svoje vrásky, působení přitažlivosti zemské na své fyzické tělo a s věkem i možné zdravotní problémy :o).

V den mých narozenin jsem od vás dostala spoustu pozdravů,  přáníček, a krásných slovíček, které mě opravdu zahřály a udělaly mi velkou radost….bylo to jedno hlazení za druhým :o).

Obrázky - Přání k narozeninám : 7

Clary Jane, mi poslala tady gratulaci, abych si svůj den užila… a já si ho užívala :o)—v práci :o), ale večer pak i doma se svými nejbližšími…. A tak jsem jí napsala tu svou pravdu…jak narozeniny vnímám a proč na nějakých oslavách si zrovna moc nezakládám.

Poslala mi svou krásnou pravdu o narozeninách,……… kterou od chvíle, kdy jsem si ji přečetla… vzala i za svou pravdu a chci se o ni podělit i s vámi, protože vím, že tak jak jsem doposud přemýšlela já…. O narozeninách….že je nás víc….

PRAVDA O NAROZENINÁCH – moudrá slova

náhled obrázku

Narozeniny jsou o něčem jiném, je to x cyklů od toho velkého dne prvního nadechnutí a každý rok nám připomínají, že jsme stále tu a že stále dýcháme a že bychom se měli v mysli vrátit k té čistotě s jakou jsme se narodili a k plánům a předsevzetím se kterými jsme sem přišli a ujistit se, že jdeme správnou cestou. To je jedno,  jestli po dvacáté nebo po pětapadesáté, to jsou jen čísla…důležité je nebloudit.

Je to tak… nejde o oslavy, pařby a dárky….. jde tady hlavně o nás …je třeba si v tento den uvědomit, kam jsme až došli, čím jsme si prošli…

Tento den by měl být pro nás menším zastavením, ohlédnutím zpět … projít si celý ten náš život a hlavně poslední rok… s nadhledem a sebeláskou se ohodnotit, co se nám podařilo a co ne… a poučit se z chyb a pokračovat v tom, v čem se nám daří, co děláme srdíčkem… a taky přijmout všechny situace s láskou a pochopením….uvědoměním si toho, že nic se v našem životě neodehrálo jen tak….nic není náhoda….

Nejde o roky které se podepisují na našem fyzičku…. Jde o léta, která nás vedou k pochopení…jinak chápeme jako děti, jinak jako puberťáci, jinak jako rodiče, jako ….jako…Naše pochopení je zrání naší duše….

Mějte se a smějte se a ještě jednou děkuju všem za krásné přáníčka a hlavně Clary Jane za její pravdu, která je nyní i mou pravdou.

S láskou vaše Zrzka

5.12.2011


Narozeniny jsem si jako malá holka užívala…. Těšila jsem se na to, až přijde ten den, kdy jsem středem pozornosti všech gratulantů a těšila jsem se na dárečky.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama