PRAVDA O ENERGIÍCH V NAŠICH LŮŽKÁCH

  :o)…to je představa co? Kdyby naše postel uměla mluvit a měla na nás napráskat, co všechno se v ní odehrálo, asi bychom se nejdřív divili, pak se i červenali a asi i styděli :o)…naštěstí náš pelíšek nedostal dar řeči a tak jen mlčí. Na své poslední noční službě, jsem měla klid a asi díky tomu, že mi chyběla  postel….jsem dostala informaci od těch nahoře a já se s vámi o ni mile ráda podělím.

Nevím, jestli někoho z vás napadlo, co všechno se v našich pelíšcích odehrává a jelikož ve všem je energie, ať už v pohybech, bolesti, slovech či myšlenkách… naše postel ve které trávíme jistý čas, všechny tyto energie do sebe pohlcuje.

Když jsem se tak nad tou informací zamyslela, začaly mi postupně přicházet další a další, které do sebe zapadaly, jako kamínky do mozaiky.

Naše postele jsou plné energií….ať už jsou to pozitivní či negativní. Když se zamyslím, tak těch negativních je daleko víc.

 

Pojďme si to společně podrobněji probrat:

 

Pozitivní energie:

milování plné lásky a něhy, krásné a příjemné sny, příjemné myšlenky na budoucnost, často v pelíšku meditujeme (což je docela chyba, protože na meditování bychom měli mít své místečko, jelikož je to docela energetický mazec, ke kterému u meditování dochází ).

 

Negativní energie:

léčení v našich pelíškách z nemocí a bolestí, vynucené milování, které praktikuje spousta párů, noční můry v podobě snů, v pelíškách řešíme s naší polovičkou a nebo sami v sobě nějaký problém,  kolikrát toto řešení přejde v hádku,  před spaním se nám do představ a myšlenek vtírají nejrůznější strachy …atd atd.

 

Zkrátka a dobře…za jistou dobu, je naše postel plná energií, a celá směs těch pozitivních i negativních se začne tak nějak tlouct a překřikovat. Pak se nedivme, že se nám v takové posteli špatně usíná, převalujeme se a když už konečně usneme, tak nám zvoní budík … místo abychom byli odpočati, jsme nevrlí, ospalí a bez energie. Naše postel by měla být hlavně místem odpočinku, kdy ve spánku si odpočine a načerpá naše tělo sílu na další dny.

Jasně, že vím, že se v posteli jen nespí (však jsem to tady tak trošku vyjmenovala co se tam všechno odehrává….a odehrává se tam toho daleko víc, než jsem napsala :o) ).

 

Takže je tady otázka jak s tím naložit, jak ty energie ukočírovat ?

 

Naše babičky věděly, co dělají

jen si vzpomeňte, jak dřív každé ráno z oken čouhaly peřiny a polštáře, jak se vyhřívaly na sluníčku a nechaly se ofukovat vánkem. Sluníčko i větřík se postarají o to, abychom se energií zbavili z peřin (povlečení se pere, sluní, větrá a suší a nakonec i žehlí….to je jasná věc). Když už nemůžeme každý den si takto vyluftovat peřiny, tak to udělejme alespoň jednou za týden.

 

Jak ale zbavit pelíšek těch energií?

A to je ta informace, která ke mně došla…opět nám pomůže naše voda :o). Do lavoru, či velkého hrnce (nebo jiné vetší nádoby)….napustíme vodu a pokud máme postel, pod kterou se tato nádoba vleze, tak ji dáme pod postel (tak nějak do středu). Pokud ne, tak ji položíme do středu na postel (tak aby se nám nevylila :o) ). Klidně vodu požádejte, aby stáhla veškeré přebytečné a negativní energie z vašeho lůžka), ale to není podmínkou, už když tu vodu napouštíte s myšlenkou co s ní uděláte…je ji známo, co má dělat…tuto informaci zkrátka už v sobě má. Ráno než jdete do práce šup peřiny na balkon, vodu pod postel…a když přijdete z práce, tak vodu vyměňte za čistou a nechte ještě do večera než půjdete spát … pak za týden, nebo za měsíc to klidně zopakujte. Tuto proceduru je dobré udělat alespoň jednou za měsíc (při běžném používání postele). Pokud marodíte, tak častěji (to nechám na vás a na vaší potřebě)…pokud jste dlouhodobě nemocni, tak vodu nechte pod postelí několik dní a jen ji po 4 – 6 hodinách měňte. Je možné, že voda změní trošku barvu, možná bude i cítit něčím….ale není to podmínkou.  

 

Naše pelíšky jsou opravdu plné energií… i těch pozitivních, když je tam mnoho, tak se špatně spí,  protože nám dodávají přebytečnou energii, která je u spánku na obtíž…o těch negativních se snad ani zmiňovat nemusím…co s námi dělá.

 

Pokud máte takto vyčištěnou postel, můžete si svůj spánek, své zdraví potuplovat rezonátorem, který jsem kdysi nakreslila a nebo si můžete nakreslit svůj vlastní rezonátor. Takový rezonátor, si vložte pod matraci, pod postel, polštář a nebo nechte v blízkosti lůžka.

 

 

Andělíčka strážníčka

 

 

Čakrový strom

 

Tak se lidičky mějte a smějte ….a ať se vám usíná a spí lépe.

S láskou…vaše Zrzka

2.8.2012

Vaše komentáře

Reklama