MODLITEBNÍ SVITEK LORNY BYRNE

kopie_modlitebni_svitek.png

 

  Před lety mi andělé dali svitek a řekli mi, abych ho držela v rukou vždy, když se modlím, a že se budou modlit se mnou za vše, co je na tom svitku.

Když jsem v meditativním stavu modlení, držím v ruce tento duchovní svitek s každým jménem a každou žádostí na něm napsaných a předávám tento svitek Bohu.

Vybízím vás k tomu, abyste mi poslali své myšlenky, radosti a starosti, abych je na něj mohla přidat.
Nebudu vám moct každému odpovědět na vaše zprávy, ale ujišťuji vás, že všechny zahrnu na tento můj a andělů svitek. Samozřejmě se za to nic neplatí a je to zcela důvěrné.

V rámci ochrany vašeho soukromí mi bylo řečeno, abych používala bezpečnostní okénko, kam musíte opsat kód z obrázku. Nenechte se tím zaskočit, je to jen v rámci bezpečnosti. Prosím opiště kód do políčka napravo, pak napište svou žádost a stikněte dole „SEND“.

 

lorna-byrne---peri-i.jpg

(Lorna nic nepíše o jazyku, ale předpokládáme, že bude lepší, když vložíte svoji žádost v angličtině, je-li to pro vás možné. Zároveň vám ale nedoporučujeme používat pro anglický text internetový ani jiný překladač. Zkuste radši poprosit někoho, kdo umí anglicky, aby vám tu vaši větičku nebo dvě přeložil. Nemusí to být dokonalá angličtina, ale srozumitelná, což vám překladač nezaručí. Pozn. překadatele)

  ABYSTE SE DOSTALI NA SVITEK, !!! KLIKNĚTE ZDE !!!

 

Zdroj: http://www.andelevmychvlasech.cz/

Vaše komentáře

Reklama