TETA KATEŘINA – PŘESTAŇTE SE BÁT

+ pravdu o transformaci, která s tématem….. koncem světa tak nějak souvisí…..

Teta Kateřina napsala dlouhý článek, kde je vše hezky popisováno… a je nějaký čas i na stránkách PRAVDIČEK a nic není náhoda…v posledních dvou dnech mi přišlo několik e-mailů s odkazem na tento článek…. Táhlo mě to na stránky Kateřiny a našla jsem tam její PROSBU…. se kterou se ztotožňuji a tak i tento článek od ní přebírám a připojuji se k její prosbě…….

 

Stále častěji dostávám od vás dotazy o prosinci 2012. Chcete znát konkrétní odpovědi na to, jak to bude vypadat a co máte čekat a šíří se „zaručené informace“ o několika dnech tmy a přepólování magnetismu Země a o milionech mrtvých. A nebo se ptáte, jak to konkrétně bude vypadat v 5D a jak to poznáte a jak tam bude fungovat to či ono ap.

Prosím Vás všechny, kteří toto řešíte, přestaňte se zabývat budoucností a buďte pouze v přítomnosti! Nikdo z nás ani nikdo další, kdo tu žije nemůže být schopen říci, co bude za hodinu. Proč tedy věříte tomu, co někdo tvrdí, že má být za rok????

Nikdy neexistovalo nic, než přítomný okamžik. Nikdy se nic nestalo v minulosti ani v budoucnosti, ale vždy jen v přítomném okamžiku.

Strach je jen naše představa. Přestaňte tedy svou přítomnost naplňovat tím, že se bojíte svých vlastních představ, nebo dokonce představ někoho jiného! Každá myšlenka má sílu a tvoří. Čím více se budete v těchto představách pohybovat, tím více vše, čeho se bojíte, přitahujete do své reality. Realita je ale vždy taková, jaký je přítomný okamžik. A vy jej celý naplňujete strachem z budoucnosti!

Kateřina Tetakaterina

Chce se mi zavolat tam někam do budoucnosti: “ Haló!!! Kde všichni jste??? Jsem tady a teď a Vás tu nevidím!!! Probuďte se! Vraťte se do tohoto okamžiku! Ten jediný je skutečný a tvoříme jím vše!“

Tvořit je třeba přítomnost. Jen tak se přítomnost všech promění v tu nejkrásnější a nejnaplněnější. Setrváme-li sami v sobě v naplněné přítomnosti, vše se bude dít dokonale a samo a my to nijak negativně nebudeme ovlivňovat. Ono se to stejně všechno stane tak, jak má. Tak proč se bát?

A pokud už se prostě bát chcete, proč se stresovat něčím, co není ve vašich silách změnit? Není lepší to nechat plynout? Ono se to odehraje i bez vašeho strachu. A jestli máte pocit, že to můžete nějak ovlivnit, opět je nejlepším řešením prostě být jen v přítomnosti a užívat si vše krásné a přijímat s láskou všechno, ať je to cokoli. Jen tak svou energií můžete celé věci pomoci. Rozhodně víc, než když budete posilovat všeobecný strach. To je to poslední, co je v téhle chvíli potřeba.

Vždycky se bojíme neznámého. Něčeho, čemu nerozumíme. Přestaňte tedy o tom přemýšlet, přestaňte stále řešit, co bude, nalaďte své srdce na lásku a nepouštějte své myšlenky ani do minulosti, ani do budoucnosti a buďte jen teď…..když se teď na tenhle přítomný pocit zaměříte….máte v tomto okamžiku nějaký problém???? …….Tak co řešíte?!

Všechno se děje přesně tak, jak má. Tak si to užívejte! Žijem ve výjimečné době! Je tu krásně!

Vaše Kateřina

Zdroj: http://www.tetakaterina.cz/index/868-nove-informace-o-transformaci-a-prevadecich.html 


Existuje spousta článků na téma O KONCI SVĚTA V ROCE 2012….některým lidem nahánějí hrůzu a strach.... Já sama jsem si dovolila na toto téma také napsat svou pravdu, jak ten humbuk kolem tohoto tématu vnímám já.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama