Test o jedné otázce. Výsledek může být zajímavý

 

To, co člověk vidí v jednoduchém obrázku, může povědět hodně o jeho osobnosti. Psychologie využívá různá vyobrazení k sestavení lidského profilu, přičemž výsledky bývají dost přesné.

Tento rychlý test si samozřejmě nedělá nároky na přesnost klinické analýzy, ale také o vás může dost říci.

 

Pokud jste viděli výbuch…

…jste tvůrčí osobnost s dobrou fantazií. Pokud nepracujete v oblasti umění, možná by stálo za to změnit profesi! Zvlášť pokud nejste se svým zaměstnáním spokojeni.

Vzpomeňte si, co jste rádi dělali, když jste byli mladší. Nebavil vás zpěv nebo tanec? Malování? Starou zálibu byste mohli probudit alespoň jako koníčka. Nebudete litovat!

 

Pokud jste uviděli dvě ruce

…máte rovněž rozvinutou představivost, základem všeho vašeho jednání je však logika. Nejprve vidíte vždycky to, co je a ke skutečnosti jste pak schopni „vyfantazírovat“ cokoli dalšího. Díky bystrému rozumu a vaší racionalitě se na vás lidé často obracejí o radu.
Dokážete se dostat i z těch nejspletitějších situací a najít odpověď, která se bude zamlouvat každému.Nepropadáte snadno panice a v extrémních situacích dokážete lidi kolem sebe uklidnit. Je to pozoruhodný rys, který jiní velmi oceňují. Proto si vás často vyberou za lídra, dokonce i když vy sami máte za to, že někdo jiný by si s tím poradil lépe…

 

Jestliže jste spatřili strom…

…jste neobyčejně všímaví. Nic před vámi nelze skrýt, protože si všímáte maličkostí, které jiní lidé přehlédnou. Víte a vidíte všechno.

Krom toho velmi citlivě vnímáte city lidí kolem sebe. Díky tomu vždycky přesně víte, co můžete od koho žádat. Svou schopnost byste dobře uplatnili v byznysu k dosažení finančního úspěchu. Pokud byste ji však chtěli využít ve prospěch jiných, doporučujeme vám profesi psychoterapeuta.

 

Pokud jste neviděli nic

…potřebujete dovolenou. Neschopnost něco z obrázku vyčíst signalizuje, že váš mozek je unaven a nedokáže účinně plnit složitějí úkoly.

Pociťujete poslední dobou zvýšené podráždění? Je pro vás těžké nahlížet problémy z více stran? To všechno jsou příznaky přetížení.

Odpočiňte si. A je-li to třeba, nechte si vypsat neschopenku..

 

Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

Vaše komentáře

Reklama