KRISTOVA DLAŇ

Jedná se o otisk Kristovy dlaně ze zrcadla koupelny v Barceloně.V září roku 2001 jej majitelka bytu nalezla na zrcadle v koupelně pro hosty a setřela jej.Dále již na to nemyslela.O několik dní nato našla ve své koupelně na zrcadle stejný otisk.Tentokrát jej nesetřela,ale spojila se se svým synem,spolupracovníkem skupiny Share International v Barceloně.Ten otisk vyfotofragoval a zaslal panu Benjaminu Creme,který je již více než 30let prostupován jedním z Mistrů moudrosti a zprostředkovává lidstvu informace o opětovném příchodu Krista.Cremův Mistr potvrdil,že otisk dlaně pochází od Maitréji (vlastní jméno Krista).

Obraz má mimořádné léčivé vlastnosti.Postačí položit ruku na obraz anebo se na něj pouze zadívat s tím, že je nutno Krista-Maitréju oslovit buď nahlas nebo v duchu.Tímto způsobem přivoláte jeho léčení, požehnání anebo pomoc v rámci karmického zákona. Stejný účinek mají také fotokopie obrazu.

Zdroj: e-mail

Věřte............ nevěřte.....mně to přišlo e-mailem a asi bych se cítila provinile, kdybych to na stránky nedala pro ty, kteří věří......

věř a víra tvá tě uzdraví :o)

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama