SPOLEČNÁ VĚC – BIOTRONIK TOMÁŠ PFEIFFER

Páčko a krásný den, Romča

{youtube}XJsk6HZtz-I{/youtube}

Více informací naleznete zde

Biotronik Tomáš Pfeiffer: Život je pro nás největší učitel

Tomáš Pfeiffer se kromě biotroniky věnuje i netradiční hře na vodnářský zvon

Mladá Boleslav – Zajímá vás biotronika nebo máte zdravotní problémy a pátráte po alternativním způsobu léčby? Pak zkuste zítra zajít do Sirrah Natury v Mladé Boleslavi, na přednášku biotronika Tomáše Pfeiffera. Deníku na sebe prozradil některá tajemství biotroniky a přiblížil cestu, která jej k ní přivedla.

Co je vlastně biotronické působení a co všechno se jím dá ovlivnit? 
Je to nemedicínský obor pomoci člověku. Biotronika je působení vitálními silami na choroby vzniklé na podkladě bioenergetické nedostatečnosti. Biotronika je vlastně filozofií a vlastní léčba její praktickou aplikací, která vychází z poznatku, že se člověk sestává ze tří základních částí. Hmoty, ducha a vitality. Je – li příčina onemocnění ve hmotě, je hmotné podání léků nejúčinnější, je to doména medicíny. Porucha v psyché má být ovlivněna zejména psychickou silou, tedy psychoterapií, hypnózou. Porušené vitální systémy buněčné, orgánové i celotělové pak náleží biotronice. V mnoha případech je choroba způsobena více činiteli, zde pak je v léčbě nutná spolupráce příslušných oborů. 

Má biotronika nějaké vedlejší účinky? 
Biotronika nemá žádné vedlejší účinky, ošetřuje komplexně celý organizmus, nebo orgán, či skupinu buněk. Působení probíhá tak, že nejprve se z postiženého místa odebere poškozená biologická plazma, a pak je posíleno toto místo vitální silou – biotronickým působením. Biotronika pracuje vždy nezištně. Nepůsobím svou vlastní silou, jsem jakýmsi prostředníkem, který přijímá energii a předává ji pak dál. Neslouží jako náhrada medicíny, ale pomáhá tam, kde má možnost. 

Kdy jste u sebe objevil tyto neobvyklé vlastnosti, a jak jste se naučil je ovládat? 

Jak to již v životě bývá, pomohla tomu „náhoda“. Potkal jsem svého učitele pana Josefa Zezulku a ten mi řekl, že pokud budu chtít, tak se v oboru Biotroniky mohu vzdělávat, že mám pro toto nadání. Byla to nenásilná a vlastně geniální výuka v oblasti filosofie Bytí a Biotroniky, tedy v oborech, které pan Josef Zezulka vytvořil a zavedl do praxe. Těsně před smrtí si mě pan Josef Zezulka zavolal a udělal něco, co se stalo pro mne závazkem, slibem a životním naplněním na celý další čas. Řekl: „Tomáši, předávám Vám Biotroniku i filosofii Bytí – nyní je povedete Vy“. Byl jsem velmi překvapen. 

Můžete přiblížit svou životní filosofii? 
Vlastně navážu na předchozí odpověď. Snažím se pokračovat v odkazu svého učitele Josefa Zezulky. Je to zaměřením na přednáškovou činnost Univerzity Bytí a zdravotní prevenci, zejména onkologickou a biotronickou – snažím se o větší informovanost v oblasti prevence, která je v péči o zdraví to nejdůležitější. Od roku 1990 běží přednášky po celé České republice. 

Čeho se dotýkají probíraná témata? 
Témata se mohou týkat velmi rozmanitých oblastí – zamýšlíme se nad otázkami a záhadami života. Nejsou tu žádná omezení věkem, pohlavím, národností, ani žádná jiná. Okruh otázek, které se v Univerzitě Bytí objeví, je nesmírně široký. Jsou to otázky osudu, smyslu života, nauka o vznikání, tedy celkově otázky filosofie Bytí. Důležitá je osobní svoboda a nadšení. 

Témata určují tedy vlastně jejich návštěvníci. Vzpomenete si na nějakou otázku, která vás hodně zaskočila, nebo pobavila? 

Jsem při své práci s lidmi spojen, přiznám se, že nehodnotím a jsem zcela zaměřen na odpovědi. Všichni jsme jen lidé. Není trapných otázek, vše je lidské. Někdy je zájem o poznání, jindy například o řešení svého životního nebo zdravotního problému. Život je učitel. 

Na vašich webových stránkách je možné připojit se každou sobotu na vaši vlnu biotronického působení. Jak tenhle přenos energie vlastně funguje? 
Přenos působení funguje na základě napojení se – naladění se k určitému člověku. Buď si toho, s kým se chci spojit představím, nebo je to možné pomocí fotografie, která slouží jako most ke spojení s tím, kdo působí. 

Nešlo by něco obdobného – třeba vaše fotografie dát v určitý den do novin, kde by se na vás mohli lidé dívat a vy jim v určitou hodinu tu energii předal? 

Fotka do novin by určitě šla dát s tím, že by byl dán přesný čas působení již dříve se toto uskutečnilo a s pozitivním ohlasem. Důležité je říci, že sama fotografie neléčí, pouze umožní vytvoření telepatického mostu. 

Přednáška Tomáše Pfeiffera 

Zítra od 18 hodin v boleslavském regeneračním centru Sirrah Natura v Bezručově ulici. Biotronik Tomáš Pfeiffer odpoví na vaše dotazy a přednášku uzavře biotronickým působením.

Helena Fričová, Boleslavský deník, 23. 9. 2010

Zdroj rozhovoru: http://www.dub.cz

 


Ahoj Zuzanko,

na základě článečku na Pravdičkách o Josefu Zezulkovi, jsem si uvědomila, že jsem byla na úžasném koncertě - odkaz přikládám. Biotronik Tomáš Pfeiffer je žák a pokračovatel Josefa Zezulky.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama