SEMINÁŘ AK1 29.9.-30.9.2012

 

Během prvního dne se seminář zaplnil

a tak v současné době, kdo mi pošle přihlášení se dostává na místo NÁHRADNÍKŮ. Je možné, že někomu z ÚČASTNÍKŮ na poslední chvíli do termínu semináře něco vleze a odhlásí se a tím pádem je možnost pro NÁHRADNÍKY (náhradníky hromadným e-mailem upozorním, že je volné místo (a) a pak už bude záležet na tom, jak rychle budete reagovat. Je velká pravděpodobnost, že letos ještě další AK1 (pro velký zájem) udělám a tak náhradníci, kteří zde budou zapsáni, budou mít menší výhodu a o termínu dalšího semináře AK1 budou informování o nějaký ten den dříve, než bude oficiálně vyvěšen na PRAVDIČKÁCH. 

 

 

SEMINÁŘ AK1 ZÁŘÍ 2012

Sobota 29.9. a neděle 30.9.2012 

 

Kde? v Hodoníně v KLUBU MLADÝCH SVČ  

Kdy?  Sobota 29.9. a neděle 30.9.2012

Začátek? sobota 29.9. od 09:00 hod. asi do 17:00 hod.

Konec?  neděle 30.9. od 09:00 hod. a ukončení dle dohody……přibližně kolem 16 – 17 hod. (konec semináře přizpůsobím podle   potřeby – vašich odjezdů)

Cena? 1200 Kč (pro ty co by opakovali, tak poloviční)

V prostorách kde bude kurz AK probíhat je vybavená kuchyňka s mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Dále WC + sprcha. Přespat se dá na žíněnkách ve vlastních spacácích. Prostory jsou v centru města, takže poblíž jsou obchody, restaurace, hotely atd.

 

 

Pro přespolní,

kteří mají problém se spoji jsem zařídila, že mohou přespat už v pátek v prostorách Klubu mladých SVČ (předběžná  cena za noc je 100 Kč,) Budu mít od pátku volno, takže pokud budeme ve spojení, tak bych si vás vyzvedla na vlakovém, či autobusovém nádraží a převezla vás, abyste nemuseli bloudit a pokud by zbyl čas, tak bychom si mohli před spaním zajít někam posedět a poplkat :o).

 

 p5060030

Co se naučíme?

Vykreslíme se z negací a naučíme se kreslit rezonátory, dále budeme kreslit čakry a podle nich se učit dělat výklad a charakteristiku osobnosti a vztahů.

 

Kurz nebude jen o automatické kresbě, probereme různá témata o které budete mít zájem, dozvíte se různé finty a fintičky, jak pomoct sami sobě a nebo druhým a zameditujeme si. Meditace podle času budou dvě…na pročištění vztahů a další meditace vám vypoví hodně o vašem životě.

 

p5050007

 

 

Co si vzít sebou?

Verzatilku pokud možno s měkkou tuhou ( ne pentelku) anebo jedničku obyčejnou tužku

Pastelky (pokud možno barvy čaker) na principu verzatilky, ale není podmínkou.

Ořezávátko (pokud budete mít obyčejné pastelky a tužky)

Spoustu bílých papírů A4

Podložku (umělohmotnou, tvrdou, která se dává do sešitu, abyste se neprotlačili na další papír) ale není podmínkou

Pokud máte, tak kyvadélko a kamínky různých barev a druhů

Sebe + dobrou náladu + chuť do kreslení + chuť pracovat na sobě :o) a poznávat a probouzet své dary, které v sobě ukrýváte

Přezůvky a osobní věci, které se budou odvíjet od toho, jestli budete nocovat či nikoliv…to už nechám na vás :o)

 

p5050017

 

 

Pro koho je kurz určen?

Pro každého koho  zajímá automatická kresba a chce se jí naučit a porozumět. Nemusíte umět kreslit (já taky neumím…prase od koně v mé kresbě nerozeznáte :o) ).

 

Závazné přihlášky posílejte na  [email protected]…. Zálohu od vás vybírat nehodlám, jelikož vám věřím…a jsem přesvědčena o tom, že tam bude přesně ten kdo tam být má . :o). Platba proběhne až na místě.

Pokud máte nějaké dotazy, tak je pište na stejnou adresu, kterou jsem uvedla pro zaslání přihlášky.

 

 

 

 

Těším se na vás…mějte se a smějte se…..vaše Zrzka

14.8.2012  

 

 

ÚČASTNÍCI:

 

1. Boženka

2. Eva J.

3. Hanka

4. Kamča

5. Monika

6. Martina

7. Zuzka

8. Iva

9. Eva H.

10. Evelína

11. Tatiana

12. Míša

13. Zůza

14. Pajka

15. Helenka

16. Dana

17. Monča

18. Kamila

19. Míša

20. Vierka

 

 

 

 

 

Počet míst je omezen …do 20 lidiček ( náhradníci budou pod č. 20 ) a v případě, že by se tento počet nezaplnil nováčky, tak bude možnost i pro ty, kteří by chtěli se mnou AK1 zopakovat :o)….

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama