Jak jsem si ráčil všímat, že jsem na světě......

Před mnoha lety, kdy ještě nebylo možné volně zvědět něco o jiných pravdách než oficiálních a povolených, případně zakoupit literaturu či s někým hovořit, jsem poznal u svých blízkých jak záhadně může působit na člověka – ruka a mysl druhého člověka.

Byla to zkušenost a hmatatelný výsledek léčby pana Zezulky u mě v rodině.

Začalo mně to vrtat v hlavě a pak už to šlo nějak samo. Mezi řádky v různých knihách se začaly objevovat spojitosti a odpovědi na mé ,,otázky,, -začal jsem s písmenkama -a to -co bylo k mání (v té době pouze nacyklostylované) brožury o energii rukou, dozvěděl jsem se o homeopatii, akupunktuře, reflexní terapii, ale hlavně jsem nějak uvnitř začal cítit, že je vše trošku jinak než jsem se dosud učil - nebo prostě, že je toho kolem mě a ve mně víc.

Šlo to ztuha, ale šlo. Někdy jsem ,,chtěl,, někdy jsem odmítal a nerozuměl, proč mně to nejde jako těm pomazaným.

Velký vliv na mě měl zájem mě blízkého člověka o tyhle věcičky a její počínání jako fizioterapeutky. Nakukoval jsem tajně i veřejně přes rameno věřil i nevěřil - prosil o nápravu těla a učil se její umění. Pak jsem si na sobě i přátelích ,,ochutnal výsledky,, co uměli další šikulové - One Brein kineziologii, kyvadlo, SRT-od Declera a pak šup sám k něčemu praktickému a to Dornovu metodu u Zuzky Prouzové – jak pomoci svému pohybovému aparátu po úraze na lyžích - ,,srovnat,, si páteř kterou chtěli operovat, reflexní terapii u Patakyových, Reiky, něco o bylinkách, něco - jak funguje tělo skrze mysl a mysl skrze tělo, Hovory s Bohem 1, Sai Baba, Hrabica, Luisa L. Hay, Osho, Sam Fujera a jeho styl o výživě těla a mysli a další a další, semináře, kurzy, písmenka a povídání o tom jak reaguje naše tělo - jednotlivé orgány na naší mysl, o MMS, o tom, že jde měnit informace v DNA námi samými, o Hopono pono – Havajské učení, o tom jak se pokoušet žít i srdcem, o kouzle životodárné a léčivé vody, o působení přírody ve které jsem vyrůstal na kozím mlíku v Jeseníkách, písmenkování s mazanými a šikovnými lidičkami co mají nebo se snaží mít na jazyku to co na srdci - včetně Zuzky-Zrzky.

Ale život píše vše sám sám-neptá se nás-vše se odvíjí bez náhod-pěkně to fičí a jak se učíme pomaloučku naslouchat sami sobě-říká se tomu naslouchání své duši, pak začne mazec přátelé-opravdu je to mazec!!! Připouštět i zdánlivě nemožné - učit se novému - naslouchat.

A jak Vám mohu pomoci - nevím - opravdu to nevím - snad jen tím, že si můžeme zpočátku povídat o čemkoliv-třeba o zdraví, smutku duše, spojitosti našeho počínání s poruchami těla, orgánů, řeči vašeho těla, potíže s partiemi od pasu ,,níž,, ale i ,,výše,, nadváha, kouření, - pak můžu přidat reflexku, Dornovu metodu, kousek Etikoterapie, poradit jak jíst, jak pečovat o své tělo, jak naslouchat tomu uvnitř Vás, jak se pokoušet o pokoru, radost v životě, jak při tom počítat s domnělými ,,neúspěchy,, které jsou vlastní každému z nás, jak Vás přesvědčit, že hledáteli pomocnou ruku -- najdete ji na konci své paže -- a vše co vás od ní odděuje jste jen Vy sami a Vaše nedůvěra v SEBE a To že jste. Zkusme to tedy společně - patříme stejně neoddělitelně k sobě a semo tamo tedy připouštět, že vlastně žádné neúspěchy nejsou. Dostáváme vždy jen to, co potřebujeme a vydržíme a to přesně na chlup -nikdy více - nikdy méně. I lelkování pod palmou se založenými ploutvemi a domnělé nic nedělání je přesné -na chlup- tedy než nám spadne kokosový ořech na palici --na náš kokos--no a hned tu máme Homeopatii – léčení podobného podobným.

A jak jsem se dostal na tyhle stránky – pozvala mě sem Zrzka,(..prej s jedním chlapem to tady bude vypadat líp...a že si i s ženskýma umím povídat...snad as mám něco vracet či co...a nebo se mám i od Vás něčemu přiučit...nebo vše do kupy ...)

Tak a to stačí..... Váš Jasa

A něco navíc –Jak jsem koupil tak prodávám....Od mého srdce k Vašemu........Mějte se a smějte se


Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama