Horoskop na 18 týden 2015 (27.4. až 3.5.)

 

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – pokuste se trochu více šetřit. Váš úspěch v práci bude nejvíc záviset na dobrých vztazích v kolektivu. Při sporech se pokuste vystupovat jako smírčí soudce. Naříkáte na samotu? Nebojte se vyrazit mezi lidi. Dobrá společnost může mnohé změnit. Omezte co nejvíce sladké, lze ho nahradit sušeným ovocem.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – možná by stálo za to popřemýšlet o změně zaměstnání. Tento týden se objeví několik zajímavých nabídek, které by stály za úvahu. Čeká vás hodně nových setkání, ale známosti, které by z nich mohly vzniknout, budou prozatím jen velmi povrchní a náhodné. Mohou se objevit problémy s rýmou či nějakou alergií.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – tento týden vás podle horoskopu čeká hodně pracovních povinností. Je možné, že dvakrát či třikrát během tohoto týdne budete muset věnovat i část volného času svému zaměstnání. Upřímný rozhovor s partnerem vyřeší hodně. Pokud máte děti, neuškodilo by jim zavést do života trochu více řádu.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – nebojte si udělat reklamu. Pokud víte, že vám práce vyjde velmi dobře, mluvte o ní častěji a vyvolejte velká očekávání. S dobrým výsledkem přijde i velká odměna. Týden by měl být plný lásky, užívejte si to, takové dny se pamatuje celý život. Problémy s páteří se mohou ozvat i v jiných částech těla.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – pokuste se využít svou schopnost nadchnout a motivovat jiné lidi. Podle horoskopu máte nyní šanci výrazně vyniknout. Stačí jen chtít. Lidé mohou mít různou náladu, ale není to řešit hádkami a spory. Ve vztahu může být trochu dusno. Nejeden by vám nyní měl závidět vaši fyzickou formu.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – dávejte si pozor a raději se vyhýbejte všem nabídkám, které vám slibují obrovský a téměř bezpracný zisk. Je tam vždy velký háček a tím pádem i velká cena. Partner se postará o to, aby ve vašem vztahu zavládla krásná májová nálada. Pryč s nudou a nudnými dny. Při prvních příznacích kašle a rýmy zvyšte příjem tekutin.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – v práci byste měli trochu více zpomalit. Část tlaku a stresu je ve skutečnosti jen ve vaší hlavě a když přibrzdíte, odrazí se to na zvýšené kvalitě toho, co budete dělat. Nemá smysl pracovat na třech záležitostech najednou, protože pak každou z nich uděláte nedokonale. V lásce zavanou trošku nudné větry, ale brzy se vše změní. Tělo si říká o větší porci spánku, dopřejte mu ji aspoň o víkendu.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – pokud za vámi někdo přijde s novými povinnostmi, nebojte se smlouvat a domluvit si výhodnější podmínky. Dejte si větší pozor na peníze a doklady. Nemáte partnera? Může být blíž než si myslíte. Hádáte se s partnerem? Díky kouzlu května by to mělo nyní na čas přestat. Lidé co mají problémy s alergií čeká trochu krušnější týden.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – pokud vás čeká školení a nebo jste ještě školou povinní, tento týden bude velmi příjemný. Váš mozek bude jak houba, znalosti do něj budou “skákat” téměř samy. Ve vztahu je důležitá tolerance, ale to neznamená, že si partner může dělat, co chce. Je nutno najít správnou rovnováhu a domluvit si spolu pravidla. Tento týden je vhodný pro sportovní a turistické aktivity.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaKozoroh – pomoc jiným musí mít smysl, nenabízejte ji automaticky, někdy je lepší, aby se ten druhý se svými povinnostmi popral sám. Single mohou podle horoskopu v nejbližších dnech změnit svůj život. Bude to trochu o štěstí. V manželských párech a v dlouhodobých vztazích by to mělo být velmi příjemné. Mohou vám otékat chodidla, po delších túrách si dopřejte teplou lázeň.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – vsaďte na dochvilnost a pečlivost. Když je dokonale skloubíte, v tomto týdnu nebude existovat překážka, kterou byste nebyli schopni překonat. Základem každého partnerského vztahu je věrnost. Neodůvodněná podezření ho mohou rozvrátit stejně dobře, jako nevěra. Když tělu dopřejete očistnou bylinkovou kúru, rozhodně vám bude vděčné.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – bez rizika to v podnikání nejde. Chce to trochu odvahy, jinak stále budete přešlapovat v místě a vaše konkurence vás začne předjíždět. I v zaměstnání je třeba dbát na rozvoj. Tento týden bude ideální pro všechny Ryby, které plánují zásnuby, svatby a nebo je doma čeká radostná událost. Preventivní návštěva u lékaře může vyřešit nejeden stydlivý problém.

Zdroj horoskopu stránky horoskopy-vestirna.com.

Převzato z http://www.esoterika.cz

 

Vaše komentáře

Reklama