Horoskop na červen 2017

 

 

Horoskop na červen 2017 pro Berana

Horoskop - znamení Berana

Beran – otevřete svou mysl a srdce novým nápadům a postupům. Podle horoskopu lidé narození ve znamení zvěrokruhu Beran budou mít v červnu mnohem více kreativity a dobrých nápadů, než byli zvyklí. Nemá smysl stát na jednom místě a opakovat do kolečka pořád to samé. Máte na mnohem víc a máte dostatek schopností i energie to celému světu dokázat. Mezi dvanáctým a dvacátým dnem měsíce dojde k nějaké významnější události, která se bude týkat vašich blízkých.  Dávejte si pozor na prochladnutí ledvin.

 

Horoskop na červen 2017 pro Býka

Horoskop - znamení Býka

Býk – musíte být trochu trpělivější. Váš život se blíží k velké pozitivní změně, ale ještě to nebude nyní. Na druhou stranu uvidíte první náznaky, takže se pomalu můžete začít těšit. V zaměstnání to bude nejnáročnější v první polovině června. Pak všechny ovládne klidná letní atmosféra a s ní spojená touha si trochu více zalenošit. Bylo by rozumné trochu opatrněji přistupovat k výdajům, protože letní měsíce budou pro vaši peněženku docela náročné. A je dobré se na to předem připravit.

 

Horoskop na červen 2017 pro Blížence

Horoskop - znamení Blíženců

Blíženci – na začátku června se podle horoskopu začne klubat ve vaší hlavě nějaký velmi zajímavý plán. Dopracujte ho do dokonalosti a až potom se rozhodněte konat. Nebojte se požádat nějakého důvěryhodného člověka o pomoc. Výsledek vaší společné aktivity vás opravdu mile překvapí. Na začátku měsíce můžete mít menší potíže s nějakou alergií nebo drobné problémy s trávením, ale pak by se měla situace zklidnit a vaše zdraví a energii vám bude nejeden člověk závidět.

 

Horoskop na červen 2017 pro Raka

Horoskop - znamení Raka

Rak – v první třetině měsíce se podle horoskopu budete muset mnohem více poprat s pracovními povinnostmi. V zaměstnání bude trochu zmatek, lidé se sami nebudou moc vědět, co se děje a každý se bude muset řídit hlavně podle vlastní intuice. Nenechte se nikým vystresovat a tohle náročnější období zvládnete. Pokud se vám podaří patřit k nejlepším, odměnou vám bude hezkých pár korun navíc na vašem kontě. Ve vztazích to může kolem dvacátého trochu skřípat. Netlačte moc na pilu.

 

Horoskop na červen 2017 pro Lva

Horoskop - znamení Lva

Lev – snažte se pokud možno vyhýbat jakýmkoliv konfliktům. A to jak v práci tak i doma. Lidé nebudou moc chtít naslouchat vašim argumentům a výsledkem bude jen zbytečné dusno. Někdy je lepší, když moudřejší ustoupí a zachová si dostatek sil pro budoucí spory, ve kterých bude mít mnohem větší šance. Čeká vás nějaký důležitý rozhovor či jednání týkající se financí či celkově finanční budoucnosti vás a vašich nejbližších. Bylo by dobré trochu více pečovat o svůj chrup.

 

Horoskop na červen 2017 pro Pannu

Horoskop - znamení Panny

Panna – věřte si a uvidíte, že i drobné pracovní potíže, které se mohou objevit v druhém a třetím týdnu vás ve skutečnosti posílí a dají vám mnoho další inspirace a námětů pro následující měsíce. Zdravotně byste na tom měli být v červnu docela v pořádku. Menší problémy mohou čekat jen lidi, kteří trpí pravidelnými migrénami. Nezapomínejte, že se spoustou zdravotních neduhů nám může pomoci příroda nebo správná forma odpočinku. V druhé polovině června budete muset dořešit nějakou záležitost z minulosti.

 

Horoskop na červen 2017 pro Váhy

Horoskop - znamení Vah

Váhy – toužíte konečně dosáhnout nějakého velkého úspěchu. Můžete si pomalu začít radostí mnout ruce. Blíží se mílovými kroky a první náznaky uvidíte už v následujících týdnech. Jen pozor, stále ještě nepřišel čas pro usínání na vavřínech. Naopak před cílem je nutno ještě v sobě najít trochu sil a schopností navíc, kterými všem dokážete, že jste ti nejlepší. V posledním týdnu se mohou objevit menší zmatky v rodinných záležitostech. Naslouchejte pořádně a hledejte, kde má každá záležitost ukryté to druhé dno.

 

Horoskop na červen 2017 pro Štíra

Horoskop - znamení Štíra

Štír – plánujete nějaké důležité rozhovory či pohovory? Chystáte se nějakým způsobem reorganizovat své aktivity a víte, že to bude ještě potřeba probrat s protistranou? Podle horoskopu červen je pro takové věci jako stvořený. Zvláště ve třetím týdnu budete mít velmi dobré diplomatické a přesvědčovací schopnosti, díky kterým se vám podaří domluvit i věci, o nichž jste si mysleli, že už se zařídit nedají. Hledáte lásku? Příchod léta vám zase dá spoustu zajímavých příležitostí, kdy si přinejmenším budete moci vychutnat nějaký ten menší flirt. A co bude pak dál, to už záleží jen na vás.

 

Horoskop na červen 2017 pro Střelce

Horoskop - znamení Střelce

Střelec – udělejte si nějaké menší potěšení. Celý váš život se nemůže točit pouze kolem povinností, život je třeba hlavně žít, abyste měli později na co vzpomínat. V ideálním případě by vám nejvíce prospěl nějaký výjezd na dovolenou nebo prodloužený víkend. Načerpáte díky němu energii a navíc taková akce by dokázala vyřešit i spoustu záležitostí spojených s vaším srdcem a vztahy. V druhé polovině června budete mít podle horoskopu trochu oslabenější trávicí soustavu. Vyhýbejte se těžkým pokrmům.

 

Horoskop na červen 2017 pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha

Kozoroh – budete mít spoustu fyzické i psychické energie. Váš smysl pro humor dokáže být nakažlivý a spoustu lidí se vám podaří rozesmát a nebo jim přinejmenším trochu zlepšit náladu. Podle horoskopu byste se měli po desátém více věnovat pracovním záležitostem. Je to období, kdy budete na vrcholu sil. Pokud vám jde o nějakou změnu a lepší budoucnost, tak právě v červnu je ten čas pro vystavění pevných základů. Podle horoskopu se mohou objevit menší potíže se záněty spojivek. Raději je řešte společně s odborníkem.

 

Horoskop na červen 2017 pro Vodnáře

Horoskop - znamení Vodnáře

Vodnář – pokud plánujete prožít část června na cestách, rozhodně toho nebudete litovat. Planety vám přejí a každá událost spojená s delší výpravou někam dál od domova by měla skončit velkým úspěchem. Pracovně to bude trochu náročnější na začátku a konci měsíce, měly by se dořešit určité záležitosti, na kterých jste se kolektivně nějak nemohli domluvit. Zkuste každý trochu ustoupit a uvidíte, že výsledek se bude líbit všem. Nezapomínejte si pravidelně protáhnout záda, zvláště pokud máte hodně sedavé zaměstnání.

 

Horoskop na červen 2017 pro Ryby

Horoskop - znamení Ryby

Ryby – na začátku měsíce vás čeká víc pracovních i domácích povinností, ale pak se situace uklidní. Co víc, může silně zavanout nudou a vy si v některých chvílích budete říkat, že by to chtělo nějakou další akci. Zkuste si najít více vlastních aktivit a nápadů na to, co dělat s volným časem nebo s momenty, kdy v zaměstnání nebude moc do čeho píchnout. Kolem čtrnáctého může dojít k menší rodinné hádce, ale ve finále její efekt bude pozitivní. Vyčistí se atmosféra a vyjasní věci, které už delší dobu potřebovaly vysvětlit. Podle horoskopu bude červen pro Ryby měsícem duchovního rozvoje.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zdroj: http://www.esoterika.cz/

 

Vaše komentáře

Reklama