Seminář AK1 – červen 2013

Cena: 1200 Kč,-

Začátek: sobota 29.6.2013 v 09:00 hod

Konec: neděle 30.6.2013 dle dohody, ale přibližně kolem 16 hod. (konec semináře přizpůsobím podle   potřeby – vašich odjezdů)

Počet míst je omezen na max. počet 20 účastníků, ale

i po zaplnění 20 míst, je možné se dále přihlašovat jako náhradníci….často se stává, že je vyhověno téměř většině, jelikož v průběhu se lidičky odhlašují z důvodů, že jim do akce nečekaně něco vlezlo atd.  

Malinká výhoda pro ty, kteří se jako náhradníci nedostanou na seminář v březnu.

Kdo bude na místě náhradníka a přesto se na seminář pro velkou účast nedostane, nemusí být smutný, protože až bude vypsaný další seminář AK1, tak ještě než dám na PRAVDIČKY termín, tak bude o akci s dvou až třídenním předstihem informován přednostně.

V prostorách kde bude kurz AK probíhat je vybavená kuchyňka s mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Dále WC + sprcha. Přespat se dá na žíněnkách (15 žíněnek, které jsou pohodlné – skoro jako matrace, pokud by bylo víc lidiček na spaní, bude potřeba si přivést karimatky) ve vlastních spacácích. Prostory jsou v centru města, takže poblíž jsou obchody, restaurace, hotely atd.

HORNÍ VALY 2 Hodonín – okr. Hodonín (VCHOD Z ULICE DOBROVOLSKÉHO)

Pro přespolní,

kteří mají problém se spoji jsem zařídila, že mohou přespat již v pátek v prostorách Klubu mladých SVČ (cena za noc je 100 Kč,-) Budu mít od pátku dovolenou, takže pokud budeme ve spojení, tak bych si vás vyzvedla na vlakovém, či autobusovém nádraží a převezla vás, abyste nemuseli bloudit a pokud by zbyl čas, tak bychom si mohli před spaním zajít někam posedět a poplkat :o).

O čem seminář AK1 bude?

Vykreslíme se z negací a naučíme se kreslit rezonátory, dále budeme kreslit čakry a podle nich se učit dělat výklad a charakteristiku osobnosti a vztahů. Ráda bych vás naučila a vysvětlila vám, jak lze automatickou kresbu využít v praktickém životě.

Seminář nebude jen o automatické kresbě. Probereme různá témata o které budete mít zájem, dozvíte se různé finty a fintičky, jak pomoct sami sobě a nebo druhým a zameditujeme si. Meditace podle času budou dvě…na pročištění vztahů a další meditace vám vypoví hodně o vašem životě.

Co si vzít sebou?

Pastelky (pokud možno barvy čaker) na principu verzatilky, ale není podmínkou.

Ořezávátko (pokud budete mít obyčejné pastelky a tužky)

Spoustu bílých papírů A4

Pokud máte, tak kyvadélko a kamínky různých barev a druhů

Sebe + dobrou náladu + chuť do kreslení + chuť pracovat na sobě :o) a poznávat a probouzet své dary, které v sobě ukrýváte

Přezůvky a osobní věci, které se budou odvíjet od toho, jestli budete nocovat či nikoliv…to už nechám na vás :o) Vezměte si teplé oblečení….je snadné si něco vyslíknout než oblíknout, když to není :o).

Pro koho je kurz určen?

Pro každého koho  zajímá automatická kresba a chce se jí naučit a porozumět. Nemusíte umět kreslit (já taky neumím…prase od koně v mé kresbě nerozeznáte :o) ).

Ještě bych doporučila, než se za mnou vydáte, si přečíst reakce na proběhlé semináře ( sice se spolu zasmějeme, ale i staré rány otevřeme a tak často slzičky pročištění se prolejí) které najdete zde

Závazné přihlášky posílejte na

[email protected]

do předmětu napište SEMINÁŘ AK1 –  červen 2013

Zálohu od vás vybírat nehodlám, jelikož věřím, že přijede ten, kdo se má se mnou setkat a kdo se má setkat i s ostatními…bude tam přesně ten kdo tam být má . :o). Platba proběhne až na místě.

Po předchozích zkušenostech řešíme stravování tímto způsobem

SNÍDANĚ + VEČEŘE = kdo si co přinese, to si i sní a nebo se podělí s ostatními  (posledně jsme si udělali takové menší hody a vzájemně ochutnávali pomazánky, bramboráky, bábovky, buchty atd….a bylo to moc fajn)

OBĚDY (v sobotu i v neděli) = z nedaleké PIZERIE nám přivezli podle objednávky PIZU, která stojí asi 120,- Kč a je od  pravého Itala :o).

V průběhu celého víkendu je navařený zázvorový čaj s citronem a medem…jinak jsou k dispozici další čaje. Kávu si každý přivezte sám, protože každý z nás má jiné chutě :o) a je zvyklý na tu svou. Kuchyňka je vybavená sklenicemi, hrníčky a jiným nádobím, takže si nic vozit nemusíte.

Těším se na vás…mějte se a smějte se…..vaše Zrzka

14.5.2013

ÚČASTNÍCI:

1. Soňa SR

2. Naďa

3. Kara

4. Lenka

5. Danka

6. Eva

7. Laďa

8. Verunka

9. Soňa

10. Lenka

11. Věrka

12. Simona

13. Janka

14. Lola

15. Lucka

16. Jolana

17. Erika

18. Katka

19. Soňa

20. Evička

NÁHRADNÍCI:

Zdenka

Ondrej

Peťka

Jirka

Vaše komentáře

Reklama