Astrohoroskop na červenec 2018

 

Aktuální pohyby a vliv planet v červenci 2018 na jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje v Blížencích od 21/05/2018 až do 21/06/2018, kdy se přesune do znamení Raka.

Červencové novoluní proběhne 13/07/2018 ve znamení Raka.
Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve znamení Raka. Ostatním přinese téma žen rodu (matka, sestra, babička, tchýně). Téma tohoto novoluní je stabilita a jistota domova a rodiny a práce.

Úplněk ve Vodnáři nastane 27/07/2018
Tento úplněk je důležitý pro osoby narozené ve znamení Vodnáře. Vliv úplňku pocítíme v oblasti peněz a vztahů. V době novoluní se pohybuje Mars zpět do blízkosti Černé Luny a tím ji aktivuje. Stále víc si budeme uvědomovat, s kým chceme pracovat a jak toužíme žít. Závazky, které nám nevyhovují. Svazovat nás mohou peníze, nevyhovující vztah nebo práce.

Mars se pohybuje zpět Vodnářem. Budeme se vracet k minulosti. Stále se k nám budou vracet lidé nebo situace, které nám ukáží, že musíme dořešit vše nevyřešené. Je potřeba udělat některé věci jinak.

Jupiter má zpětný chod až do 10/07/2018. 123 dní byl ve zpětné fázi, kdy bral situace, které nemají budoucnost. Jupiter je planeta štěstí a rozmachu, a proto to s námi myslí vždy dobře. Desátého července se Jupiter otáčí a opět se bude pohybovat kupředu. Tento den je velmi silný pro naše štěstí.

Merkur nabere 26/07/2018 zpětný chod. Couvat bude do poloviny srpna. Vrací se k nám minulost, kterou je potřeba vyřešit. Nepodepisujte nové smlouvy. Co jste chtěli a nevyřešili naopak dokonejte. V této době se hroutí počítače a telefony. Doporučuji zálohovat si svá data. Komunikace a veškerý pohyb vázne. Očekávejte zpoždění a nedorozumění mezi lidmi.

BERAN

Novoluní proběhne 13/07/2018.
Toto novoluní přinese téma bydlení, rodiny, domova a upevnění pracovního zázemí. Otevře novou cestu k životním jistotám. Berani začnou přemýšlet, jak si vytvořit vyhovující domov, přestěhovat se. Mohou změnit kancelář nebo práci. Pocit zabezpečení rodiny.

Úplněk nastane 27/07//2018
Tento úplněk vnese jasno do oblasti přátel, známých, spolupracovníků, společnosti, kde se Berani pohybují. Černá Luna vytváří nepříjemné emoce. Je potřeba si ujasnit, kam chtějí směřovat, co chtějí pracovně dokázat a jací lidé a situace je brzdí. Ukončit vše nevyhovující.

Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Berani by měli chodit do společnosti, mezi lidi, kam chtějí patřit. Vrátit se zpět do minulosti, začít znovu a jinak. Mohou využít své konexe a známosti pro své budoucí projekty. Přijde jim do života důležitá osoba z minulosti, která jim změní budoucnost. Díky druhým si mohou splnit své sny.

 

BÝK

Novoluní proběhne 13/07/2018.
Toto novoluní otevírá téma cest a cestování, učení a vzdělávání. Býci mohou koupit nové auto, naplánovat cestu za vzděláváním.  Dařit se jim bude na úřadech, vše vyřídí, zařídí a vytelefonují.

Úplněk nastane 27/07/2018
Tento úplněk vnese jasno do oblasti práce a kariéry. Býci mohou ukončit určitou aktivitu nebo práci. Uvědomí si, kam se chtějí pracovně nasměrovat.

Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Mars působí v tématu práce, pracovních aktivit a kariéry. Býci budou cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Toto je doba provádění veškerých reorganizací kolem práce. Mars se v této oblasti pohybuje tam a zpět až do podzimu 2018. Nyní je potřeba učinit vše, co v minulosti hodlali udělat. Dořešit pracovní tématiku a začít znovu a jinak. Černá Luna vytváří nepříjemné emoce, které bolí. Býci potřebují mít jistotu, a tu by svým rozhodnutím mohli ztratit. Je třeba konat.

 

BLÍŽENCI

Novoluní proběhne 13/07/2018.
Toto novoluní přinese nové možnosti, jak vydělat peníze, jak si zvýšit svou prestiž. Blížencům se otevírá cesta k lepším výdělkům a stabilitě.

Úplněk nastane 27/07/2018
Tento úplněk uzavře určitou úřední záležitost. Vnese jasno do tématu, který souvisí s cizinou, zahraničím a rozšiřováním vědomostí. Černá Luna vytváří nepříjemné emoce, které bolí. Jsou zde aktivovány peníze, jež vlastníte se společníkem nebo partnerem a úřady či soudy. 

Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Mars aktivuje témata související s duchovním rozvojem, rozšiřováním vědomostí, zahraničím a soudními záležitostmi.  Nyní je potřeba se vrátit zpět k nedořešeným situacím. Blíženci mohou očekávat zprávy týkající se dětí, pracovního nebo životního partnera.

 

RAK

Novoluní proběhne 13/07/2018.
Toto novoluní je nejdůležitější novoluní roku 2018. Rakům se otevře nová životní cesta. Dostanou možnost zrealizovat své projekty. Mohou plodit, tvořit a vytvářet. Do života jim vstoupí pracovní nebo životní partner. Kdo touží po dítěti, má šanci uspět.  Raci mohou vytvořit velké dílo.

Úplněk nastane 27/07//2018
Tento úplněk přináší téma transformace, peněz, které vlastní společně s další osobou, společníkem nebo bankou. Černá Luna vytváří nepříjemné emoce, které bolí. Mohou někoho ztratit nebo přijít o peníze. Velmi opatrně při podepisování smluv a dohod.

Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
V tomto dlouhém období se zaktivují situace, které přinesou proměnu duše. Mars otevírá aktivitu z minulosti v tématech finančních, sexu, okultismu a napojení na smrt či ostatní duchovní směry. Raci řeší nevyřešené majetkové záležitosti, ale také aktivity kolem úřadů nebo úředních záležitostí spojených s financemi. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, ale i možné dluhy.  Aktivita Marta odemyká sex a vše co se sexuality týká. Mohou očekávat zprávu týkající se peněz, které jim někdo dluží.

 

LEV

Novoluní proběhne 13/07/2018.
Toto novoluní přináší pohled do minulosti. Lvi musí ukončit vše, s čím nejsou spokojeni. Odstranit nevyhovující situace. Přemýšlet jak dál, co se nepovedlo, kde zabrat. Je nutné rekapitulovat rok života. Připravit se na novoluní ve Lvu, které nastane 11/08/2018. Zde si zrealizují své plány.

Úplněk nastane 27/07/2018
Tento úplněk vnese jasno do vztahové oblasti. Lvi mohou ukončit nebo podepsat smlouvy z minulosti, které již řešili. Úplněk uzavře partnerství, vyčistí kamarády a přátele. Někteří spolupracovníci odejdou, i když to může bolet, jiní přijdou. Černá Luna je v akci a přináší bolestivé emoce. Vztahové téma mají Lvi na programu do podzimu.

Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
V tomto dlouhém období se řeší smluvní ujednání, smlouvy a dohody. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Je potřeba dořešit minulost. Dohodnout nové podmínky v pracovní oblasti, podepisování staronových smluv. Lvi mohou očekávat návrat osoby z minulosti, mohou obnovit pracovní vztahy a smlouvy.

Merkur se pohybuje ve zpětném chodu znamením Lva. Lvům se budou vracet nevyřešené situace k dořešení. Čeká je mnoho telefonování, podepisování a komunikace.

Planetka Ceres se pohybuje tématem peněz a hodnot. Lvíci musí zabrat a zapracovat na svém finančním ohodnocení. Udělat vše pro lepší budoucnost.  

 

PANNA

Novoluní proběhne 13/07/2018.
Toto novoluní otevře cestu k novým přátelům nebo společenství, kam chtějí patřit. Mohou si splnit své sny. Venuše se pohybuje Pannou. Díky Venuši budou nepřehlédnutelní a všude se o nich bude mluvit. Toto období je dobré využít, Venuše je planeta krásy a hodnot. Ve spojení s Ceresem dostanou zabrat, aby bylo znatelně lépe.

Úplněk nastane 27/07/2018
Tento úplněk ukončí a vnese jasno do oblasti spolupráce a spolupracovníků. Panny by měly dodělat do úplňku vše, co slíbily. Černá Luna je v akci a přináší bolestivé emoce v souvislosti s partnery, pracovními partnery, tvorbou nebo dětmi. Je potřeba dokončit vše započaté. Pozor na psychiku, která může přinést nemoc. 

Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Mars přináší mnoho práce, zejména té nedokonané.  Zvýšená aktivita se točí kolem spolupráce nebo zvažování o spolupráci, o které již Panny uvažovaly, ale také plnění úkolů, které  slíbily vykonat. Panny by se měly věnovat tématu zdraví a zdravé výživy. Vrací se jim do života osoba, se kterou již v minulosti spolupracovaly a také pracovní aktivita z minulosti.

Planetka Ceres se přesunula do Panny. Panny mají perné období, během kterého budou muset podat maximální výkony, díky nim se posunou vpřed.

VÁHA

Novoluní proběhne 13/07/2018.
Toto novoluní otevírá možnost pracovního postupu nebo nové práce. Novoluní Váhy nasměruje k lepším zítřkům. Kdo hledá novou práci, najde ji. Mohou očekávat karierní vzestup.

Úplněk nastane 27/07/2018
Tento úplněk přináší jasnější světlo do oblasti partnerství a dětí. Uzavřou situaci související s potomkem. Černá Luna je v akci a přináší bolestivé emoce spojené se ženou a domovem. Váhy se mohou stěhovat, prodávat dům či byt. Černá Luna jim bere domov nebo ženu z rodiny (např. osamostatnění dospělé dcery nebo prodej rodného domu), mohou se bát této nestabilní situace.

Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Mars zde aktivuje téma dětí, partnerů a tvorby. Je potřeba dořešit z minulosti záležitosti týkající se partnerů nebo potomstva. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory, které jste domlouvali v minulosti.  V této době dochází k seznámení s důležitou osobou, která jim opět vstoupí do života. Může přijít práce nebo společník, s kterým Váhy již pracovaly.  Dobré období na seznamování se s důležitými lidmi.

ŠTÍR  

Novoluní proběhne 13/07/2018.
Toto novoluní otevírá nové možnosti v oblasti vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Tato doba přinese lepší vyjednávání na úřadech. Štíři mohou plánovat dovolenou za hranice, do cizích zemí.

Úplněk nastane 27/07/2018
Tento úplněk vnese jasno do oblasti stability, bydlení a pracovního zázemí.  Úplněk uzavře vše související s bydlením, rodinou, domovem, zejména s ženami rodu.  Černá Luna je v akci a přináší bolestivé emoce spojené s komunikací zejména se sourozenci.

Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Veškerá aktivita bude zaměřena na budování domova nebo pracovního zázemí. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability, situace související s bydlením a obydlím.  Pocítí touhu udělat něco pozitivního pro zdraví. Vrací se jim nedořešené situace z minulosti. Štíry čeká v budoucnu stěhování, nebo změna pracovní aktivity.

 

STŘELEC

Novoluní proběhne 13/07/2018
Toto novoluní přináší peníze, které mají Střelci ve spojitosti s další osobou a bankou. Mohou něco výhodně prodat, získat dědictví či dar, nebo dostat hypotéku. Ovšem pozor, peníze jsou nyní pod Černou Lunou, Střelci si musí dát pozor na získané peníze, aby o ně nepřišli.

Úplněk nastane 27/07/2018
Tento úplněk vnese jasno do úředních záležitostí z minulosti. Ukončí se vše související s cestou, autem a vzděláním. Střelce doženou situace z minulosti, je nutné jejich dořešení. Černá Luna je v akci a přináší bolestivé emoce spojené s financemi a majetkem.

Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Mars působí na oblast komunikace, cestování, přesunů a cest. Zvýšená aktivita se týká také úřadů a úředních záležitostí. Mohou očekávat zprávu spojenou se sourozenci. Střelci budou komunikovat, sdělovat své názory a projevovat se. Vrací se k dořešení úřední záležitost z minulosti. Do podzimu se nezastaví. Čeká je láska a peníze.

 

KOZOROH

Novoluní proběhne 13/07/2018.
Toto novoluní přinese nové smlouvy, dohody a vztahy. Kozorozi dostanou možnost nového vztahu pracovního nebo partnerského. Nastaví nové vztahové podmínky. Jde jim někdo důležitý do života. Změní lidi kolem sebe. Mohou se přestěhovat, změnit práci nebo společenství. Dostanou se tam, kam chtějí patřit.

Úplněk nastane 27/07/2018
Tento úplněk uzavře finanční záležitosti. Vnese jasno do oblasti peněz. Kozorohům se vrací záležitost z minulosti k dořešení. Musí si uvědomit svou hodnotu. Peníze budou řešit i nadále, a to do jara 2019.  Černá Luna je v akci a přináší bolestivé emoce spojené s pocitem méněcennosti. Člověk si může připadat jako „blbec“. Mít pocit nespokojenosti se svým životem. Strach z chudoby.

Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Mars působí v oblasti peněz, majetku a hodnot.  V této době mohou očekávat, že se ve zvýšené míře budou věnovat financím, ale také hodnotě sami k sobě. V tomto neobvykle dlouhém období se zabýváme svými penězi nebo majetkem, tedy záležitostmi, které nemají dořešeny z minulosti. Kozorozi si musí dát do pořádku svůj život. Změnit vše nevyhovující.

VODNÁŘ

Novoluní proběhne 13/07/2018.
Toto novoluní přináší možnost nové spolupráce nebo nové spolupracovníky. Mnoho práce. Novoluní Vodnáře nasměruje na zlepšení psychického a fyzického zdraví. Nastolí nový životní styl.

Úplněk nastane 27/07/2018
Tento úplněk ukončí některé životní situace. Vnese jasno do vztahů pracovních i partnerských. Vodnáři mohou uzavřít nové dohody a smlouvy, nastolit nové podmínky. Vrací se jim z minulosti něco důležitého k dořešení. Černá Luna je v akci a přináší bolestivé emoce spojené s ukončením určité životní kapitoly.

Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Působení Marta ve vlastním znamení aktivuje a dodá mnoho energie, kdy se zaměří sami na sebe, na své sebeprosazení. Nebudou vědět, kam dřív skočit. Práce a zase práce. Mars je nenechá odpočinout. Vše nedořešené se vrací k dořešení.  Mohou nabít dojmu, že se nikam neposouvají. Nejprve je důležité vrátit se zpět, dořešit vše kolem své osoby a poté mohou jít dál.

 

RYBY

Novoluní proběhne 13/07/2018.
Novoluní přináší možnost nového pracovního nebo životního partnera. Kdo touží po dítěti je toto ideální doba. Ryby mohou tvořit a vytvářet. Jejich práce přinese očekávané ovoce. Čeká je mnoho práce a povinností.

Úplněk nastane 27/07/2018
Tento úplněk ukončí vše nevyhovující. Ryby budou rekapitulovat svůj život. Úplněk pomůže ukončit vše, co je třeba uzavřít. Zde je třeba vyčistit si lidi kolem sebe. Uzavře se působení v určité skupině osob. Ryby se mohou přesunout pracovně, přestěhovat, změnit prostředí, společnost, kde žijí nebo působí.

Mars se pohybuje ve zpětném chodu.
Mars, planeta aktivity, se pohybuje tématem odstraňování, kde ukončí vše, co nemá pokračovat. Většinou ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Mars může vytahovat na povrch něco důležitého z minulosti. Tajní nepřátelé a pomluvy jsou v akci. Ryby se dozví tajemství, ale také může vyjít na světlo nějaká tajnost, která měla být skryta. Stále se jim vrací situace z minulosti k dořešení.

 

Zdroj: Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

Vaše komentáře

Reklama