Velká opakovačka AK 2014

 

Tak jsem musela prchnout z facebooku, z té velké skupiny pastelek, abych vám mohla napsat pár písmenek ohledně VELKÉ OPAKOVAČKY, která proběhla. Trvalo mi to tři dny, než jsem se od fotek a komentářů odlepila a pustila se do psaní. 

Moji drazí přátelé…. Já vám tímto chci moc poděkovat, za skvělý víkend, který jsem mohla s vámi strávit. Velké děkuji patří Jardovi s jeho tibetskými mísami, který nám všem umožnil poznat jak jejich vibrace a tóny dokáží ovlivnit naše vnímání nejen fyzické, ale i to duchovní.

Opět jsem při psaní plná slov a pocitů, které se těžko dávají do písemné podoby a i dnes bych si přála, abych všechno co cítím, mohla nějak otisknout na papír a předat vám. Ale věřím, že vy sami nejlíp víte, co k vám cítím, co cítíme vzájemně k sobě.

Miluju OPAKOVAČKY…. Protože jsou uvolněnější než první kurz, který se mnou absolvujete. Jdete do míst, kde to znáte. Jdete za lidma, se kterými jste se setkali na vašem prvním semináři, nebo jste se poznali v PASTELKOVÉ skupině na FB a hlavně.. víte co už můžete ode mě čekat…že nejsem éterická, přeslazená bytost, která lpí na svých pravdách a něco se vám snaží vtlouct na silu do vašeho myšlení.

Někteří jste byli na opakovačce prvně, jiní po několikáté a někteří z vás se mnou již absolvovali i AK2 a někteří si dvojku dali už dvakrát. Jsem si dobře vědoma a na tomto semináři jsem si to obzvlášť uvědomila, že některé z vás ještě párkrát potkám, některé už ne …ale věřte, že v srdíčku a ve vzpomínkách mi zůstanete napořád. Je to přirozené… vstupujeme si do životů, něco si vzájemně předáme a pak si zase jdeme každý svou cestou, na které nacházíme další lidi, se kterými si máme co předat a vzájemně se od sebe něco naučit.

 

Letošní VELKÁ OPAKOVAČKA byla ve velkém stylu. Přijelo vás 34 a přesto jsme se všichni vešli a užili si to. Moc se mi líbilo, jak si vzájemně předáváte své zkušenosti, jak se dělíte o své radosti i bolesti a jak vzájemně jste hledali možná řešení a co se mi ještě víc líbilo, že jste nemluvili k sobě jako teoretici, ale jako praktici….kteří předávají zkušenosti ze života. Vy sami si možná ani neuvědomujete, kolik práce jste na sobě udělali. Já to viděla a nejen to. Ono se může zdát, když tam tak stojím na té židličce a nebo před vámi popocházím, či hážu nožku přes opěradlo židle, na kterou po svém usedám, že vás vnímám jako celek, ale opak je pravdou. Nevím jak to stíhám a jak to dělám….ale každého z vás si skenuju, načítám, naciťuju… nevím, které z těch slov je to, které dokáže vyjádřit co dělám. Všimla jsem si, že někteří z vás (nebudu konkrétní…některým jsem to stihla i říct a malinko s nimi probrat) byli unavení už na začátku semináře, z dalších jsem cítila podrážděnost, pnutí, bolesti, ale taky i radosti. Každopádně při focení společné fotky jsme se dostali všichni do hladiny šíleného smíchu a otevřeli svá srdíčka dokořán…. Za to patří velké díky naší náhodné paní fotografce, kterou jsem ne náhodou odchytila…. Až ji potkám, tak ju za vás všechny postískám.

 

Děcka…byť byl seminář volný, jsem na sebe hrdá, že jsem se nenechala ukecat a že jsem sama sobě dostála slibu, že kreslit budete vy a ne já. Já jsem si to užila až v neděli po 15 hodině. Chtěla jsem, abyste vy získávali zkušenosti a díky tomu i důvěru v sebe sama a to si myslím, že se mi u některých ví, u některých míň podařilo. Padlo tam hodně slov a já mám potřebu jen malinko zopakovat….

–         Stůjte nohama na zemi a hlavu mějte v oblacích

–         Nic netrvá věčně…a všechno pomine

–         Války i ty mini války…vznikají z netolerance a neochoty pochopit úhel pohledu druhého

–         Každý problém je tak veliký jak veliký si ho uděláme

–         Pomoct lze jen tomu, kdo o pomoc opravdově stojí a chápe, že je to práce hlavně jeho

–         Bolesti, které nás potkávají a to jak je chápeme a řešíme, je to co nás dostalo tam kde dnes v pochopení jsme (a vy jste udělali všichni velký skok)

–         Duchovno, není důležitost, vážnost…….ale naopak, smích, radost, pokora, tolerance a láska

 

Jistě je ještě hodně věcí co bych mohla připomenout…..ale vím, že až přijde čas, tak si sami vzpomenete, že se informace, které jste někdy, někde slyšely se vynoří v pravou chvíli. 

Miluju vás děcka moje pastelkové a jsem moc ráda, že naše setkání nekončí setkáním v Hodoníně v klubu, ale že vznikají mezi vámi přátelství a že se setkáváte mezi sebou vzájemně a sami pořádáte sedánky, abyste se mohli sejít, pobavit se, předat si zkušenosti, zavzpomínat na to jak jste se seznámili atd. To je pro mě velká odměna …i to, jak pelášíte za svým štěstím a pochopením

Mějte se a smějte se ….a zbytek, který jsem mezi řádky nedopsala, věřím, že si domyslíte a dosadíte.

Tak zatím pa a někdy někde na viděnou

S láskou ….vaše Zrzka

20.8.2014

 

 

Ahoj Zuzko,

 

víkend byl silný, náročný a krásný. Zvláštní kombinace, co? 🙂 Nedá se to všechno popsat.

 

Děkuji, že to pro nás (a určitě i pro sebe 🙂 ) děláš. Děkuji ti za možnost setkat se všemi těmi lidmi. Tím, jak jsou každý jiný a každý má jiný přístup, mi ukazují pestrost a možnosti, jak vnímat svět a jak na sobě pracovat.

 

Taky jsem ti vděčná, že necháváš věci plynout, pozoruješ lidi a necháváš jim jejich prostor a názor, nenutíš nás jít do všeho …

Například já a meditace, Byla jsem zvědavá na ten strom. Ta hudba sama o sobě se mi líbí. Ale v sobotu mě ta hudba neskutečně iritovala a já v té místnosti nevydržela. Asi to bude můj vědomý odstup od řízených meditací. Tobě důvěřuju a chtěla jsem si tím projít. A dopadlo to prostě jinak.

Co se týká automatky, tak zatím asi nemám potřebu ji používat. Zatím vůbec nechápu, proč bych měla kreslit čakry a dělat z nich diagnostiku. Cítím ovšem, že tímhle mám projít, že je to schůdek k něčemu. Že díky tomu se mi něco otevře.

Pro mě je posun i to, že jsem si během tvého semináře kreslila. Barevně, pastelkami. To jsem doteď vůbec nedělala. Prostě mě to nenapadlo, neměla jsem potřebu.

 

Takže díky za trpělivost s námi všemi, tak různými.

 

Měj se moc fajn. Mám tě ráda 🙂

Iva

20.8.2014

 

 

 

Zuzička, lúúúúbim ťa! a ďakujem :*

Majka

20.8.2014

 

 

Věděla jsem, že píšeš a taky jsem věděla, že když to budu číst, tak uslyším tvůj hlas a tvůj smích. A ještě jednu věc jsem věděla – že budu zase bulet. A taky vím, že stačí napsat pouhé DĚKUJI a MILUJU TĚ (Vás), protože Ty víš, my víme………

Objímám,

Kristýna 🙂

20.8.2014

 

Milá Zuzíííí,

děkuji za krásná slova ( a vím , že to nejsou jenom slova, že to je od srdíčka <3). Byl to jeden z mých NEJNEJNEJ víkendů, které jsem v životě zažila….. Tobě a všem ostatním za něj děkuji a těším se , až se ,slítnem“ znova.

Všechny v duchu objímám a miluji…..

Páááája 😀

20.8.2014

 

 

Moji milí,

 

slíbila jsem Zuzce, že jí napíšu, ale slova se mi těžko hledají. Krystýnka to opět udělala za mně, byla rychlejší a vyjádřila, co chci říct. Ale já to přece zkusím po svém.

 

Takže Zuzanko zrzatá,

při čtění Tvého dopisu mně dostihla víkendová atmosféra a každou situaci, kterou popisuješ jsem si živě vybavila, včetně pátečního večera 🙂 vyloudil se ten přiblblý úsměv /ještě, že sedím proti zdi/ a srdce se zalilo láskou. Budu stručná, stačí mi jediné slovo  DĚKUJU

 

Tobě – za to, že jsi a umíš tolik dávat

osudu – za to, že jsem Tě mohla poznat

všem zúčastněným – za jejich lásku, pochopení a sdílení

 

Taky Vás miluju a objímám. Mějte se a smějte se /po tomto víkendu určitě/

 

S láskou

 

Marta

20.8.2014

 

 

 

 

Zuzanko,

netřeba velkých slov. Mám tebe a všechny pastelky v srdíčku a děkuju za první kopanec, který nás svedl dohromady. Vše je tak , jak mělo a má byt.

Děkuju Žurinka

20.8.2014

 

 

…..Ty kecko jedna….

ty sis to užila už od pátku …..ještě než to všechno začalo a táhlo se to s Tebou až do neděle do 15 hodin 😀 ….a ještě ted si pořád v tom 🙂 ….Jsem na Tebe hrdá a miluju Tě i s jedovýma slinama 🙂 ….děkuju celé pastelkové rodině ….a děkuju skvělé fotografce,která mi prodloužila život o pár let…..moc moc moc se těšíííím na AK3 a na její opakovačku 🙂 <3 …tobě Zuzi děkuju za všechno ….hlavně za to že JSI <3

Peťka

20.8.2014

 

Ahoj Zuzi,
je fakt těžký dát pocity do slov. Ale čím dál víc si uvědomuju, co všechno mě tvoje semináře dali. Nejenom, že jsem se naučila malovat. Ale to množství úžasných lidí co jsem díky kurzům mohla poznat a jaké se mezi námi vytvořilo pouto, které jsem nikde jinde v životě nepoznala. Jako děcko jsem měla studený odchov, kde jsem nepoznala od rodičů jakýkoliv projev citů nebo lásky a musím říct, že ze začátku to bylo pro mě dost těžký někoho obejmout a pustit si k sobě někoho blíž. Ale tvoje semináře jsou pro mě zároveň terapie, jak přijímat a dávat a to je pro mě fakt hodně. Mám se ještě co učit, ale i tak cítím na sobě, že jsem opravdu ušla už za ty 2 roky kus cesty. Po každém semináři se posunu o kus dál, nejen v malování, ale i v pochopení.
Moc děkuju za všechno, jsem moc ráda, že jsem tě mohla poznat. Těším se na příště. Jelikož už přes slzy nevidím na písmena, tak se budu loučit.
Pa Lenka

20.8.2014

 

Zuzko a Vseci,
patrila jsem mezi ty co byli unaveni uz od zacatku seminare, malem jsem to v patek vzdala…ale jak vime, co ma byt, to je.
Byla jsem ted tri dny na chate v prirode a krom dohaneni spanku jsem mela cas doprozit si vikend.
Je vcelku prirozene, ze uz byly utvorene skupinky lidi, kteri se znali z drivejska, takze bylo tezsi „proniknout“ mezi nove lidicky a poznat je. Presto a nebo mozna prave proto jsem nasla misto u tech u kterych jsem mela. Tim nechci rict, ze by se na me ostatni mracili :-))) a jsem moc rada, ze ted uz vim kdo je za kterou fotkou na FB. 🙂
Honzovi moc dekuju za cas a povidani, ani nepamatuju kdy me nekdo tohle venoval (a samozrejme spoustu uzitecnych postrehu nezaujateho pozorovatele). Moc si toho vazim.
Dekuju VSEM, byl to bajecnej tridni sraz spriznenych dusi. Nase tridni profesorka je darem od Boha.
Terka

20.8.2014

 

 

Milá naša Zuzka a ceruzky moje farebné 🙂

Je krásne, ak človek nájde lásku …
Je krásne, ak človek nájde priateľstvo..
Je krásne, ak si šťastný a máš v srdci radosť …

a je krásne, ak toto sa stane skutočnosťou, ktorá ťa naplní
ďakujem vám všetkým ..že ste ma naplnili láskou, lebo pri vás som sa cítila skvelo, výnimočne až božsky.
Každá jedna z vás a chlapi tiež, ste boli mojou inšpiráciou, ste skvelí ľudia.

..tak by som chcela všade a všetkým vykričať, chodte tam!!!
Tam je krásne, neuveriteľne sú tam perfektný ľudia a moc ich ľúbim  :-* !!!

Stále si pozerám spoločnú fotku a každú z vás si vybavím…lebo ako tichý pozorovateľ som si vás obzerala, aký
ste zaujímavý každý jeden, osobnosť a originalita.

ďakujem zo srdca za možnosť vás pozorovať a spoznať, ani neviete ale toľko ste ma naučili…. úprimne vám všetkým ďakujem

Prajem vám ďalšie dni čo prídu, nech sú aspoň tak krásne ako ste vy sami a vaše srdiečka.

z Láskou malá Alča

20.8.2014

 

Milovana Zuzicko Zrzecko 🙂  pastelecky a pastelaci :-*

 

Z celeho srdce dekuji za to ze jste <3  Miluji Vas <3

 

Preji nedherne tady a ted Eva

20.8.2014

 

Zuzi,

děkuji tobě,a UNIVERSU,za úžasný dar, přitahovat do skupiny tolik zajímavých lidí.Jsem ráda,že jsem malou součástí tohoto celku.

Jana-Yanka.

21.8.2014

 

Naše milovaná Zuzanko, moje milé pastelky,
čtu Vaše řádky a oči se mi zalijí slzami lásky a vděčnosti. Vybavují se mi krásné vzpomínky, na dny, které jsem s Vámi prožila…na to, kolik lásky jsem z Vašich srdcí cítila. Byl to úžasný víkend, který mě nabil nádhernou, pozitivní energií…jste úžasní lidé se srdíčkem na dlani…a já jsem moc vděčná za to, že jsem Vás v životě potkala a že mohu být součástí naší skupiny pastelek.
Těžko se mi popisuje co cítím, budu se opakovat Zuzi, po Tobě, ale řekla jsi to tak výstižně…JÁ VÁS TAKY MILUJU…S láskou a vděčností vzpomíná a těší se na příští shledání
  Iveta

21.8.2014

 

 

Ahoj Zuzanka a všetky pastelky.

Celý týždeň už je za nami a ja sa
kochám a dobijam fotkami v našej skupine…Bolo mi s VAMI všetkými moc
fajn….Stretla som tam ľudí ktorým som sa mohla zdoveriť bez toho,že
by ma odsudzovali..Malo to tak byť…ako hovorí naša mamča…Chcem sa
poďakovať našej Zuzanke aj Vám všetkým..ĎAKUJEM že ste a že som Vás
mohla spoznať…Verím že sa zase niekedy niekde stretneme …Pá a pusu
s objatím Vám posiela ružová Ruženka….MÁM VÁS RADA


Ruženka

24.8.2014

 

 

 

Ahoj Zuzanečko !

Vím,že jsem tě rozhodně neviděla naposledy 😀 Patříš do mého života a hodně jsi mi dala.Tento seminář byl pro mě hodně silný a vnímala jsem u pár lidiček velký posun dopředu.A ted budu namyšlená,taky tam patřím 😀 Taky ti chci poděkovat,že jsi dodržela svůj slib a nekreslila jsi nás 🙂
Protože nás to opravdu donutilo začít kreslit.A to i mě 😀 AK je úžasná věc a já jsem ti za ní vděčná. Zuzi a víš,čeho si na tobě opravdu vážím?
Toho,že jsi pro všechny otevřená a nejsi nemyšlená,že si vážíš svého daru a jsi pokorná.Do prdele,fakt tě žeru 😀
Zuzinko,kdyby jsi i ty něco potřebovala,tak u mě máš vždy dveře otevřené.
 
S láskou tvoje Peťka 🙂
24.8.2014
 
 
 
Moje milá Zuzko, 
Chvilku mi trvalo, než jsem se dostala k tomuto mejlu a poděkování:-) 
Moc Ti děkuju za úžasný víkend. Byl pro mě hodně náročný, jak jsem se snažila toho pobrat co nejvíc. Je až neuvěřitelné, kolik šikovných lidí se může setkat v jednom víkendu, na jednom místě… Ale domů jsem se vrátila zase nabytá a „zharmonizovaná“. Nejlíp mi to potvrdily moje děti, které se na mě vysloveně vrhly a čerpaly tu energii taky:-) 
Jsem Ti vděčná taky za kresbu vztahu s Ondráškem… ale taky si mi nasadila dobrého brouka do hlavy s tím jeho duchovnem…. asi to máme podobné….duchovno velké, ale nějak nám nejde to využívat…, protože říká, že barvy nevidí, kolem mě vidí jen vzduch, Andílci nejsou, on žádné nevidí…tak nevím. Po cestě domů jsem se ještě zaradovala, že máš možná pravdu s tou aurou, protože jsem si vzpomněla na obrázek (který přikládám), kde prý kreslil mě… tak jsem se ho znovu ptala, co to kreslil a říkal, že kreslil mě, jak se dívám na duhu… Tak asi teď můžu jen doufat, že vidí a slyší, co říkám já, a že se mu to tam někdy všechno pospojuje:-)

A ještě jsem se chtěla vyjádřit k tomu mému „nekreslení“… Ty si psala, že v tom je má nedůvěra ve mě. Ale já si spíš myslím, že je v tom spíš to, co si říkala na semináři o svém muži…že já mám k té AK, k informacím s tím spojeným, možná k duchovnu vůbec víc než jen respekt… a až si zpracuji toto, tak bude AK mluvit i ke mně:-) 

Každopádně ještě jednou děkuji, že mám tu čest Tě znát a doufám, že se zase brzy setkáme. Posílám velké objetí a pusu 🙂
Maruška
25.8.2014
 
 
 
Ahoj Zuzi-Zrzecko ♥
 
uplynulo trocha casu co ma nevediac preco zacala pritahovat automaticka kresba. Bola tu nedaleko, v mojom rodnom…
Stale som vsak nevedela preco – napriek tomu sa tesila na stretnutia s uz znamymi, ci novymi pastelkami. Zmena nastala s touto opakovackou. Bola ina. Uz viem preco ma pritiahla. Zuzi, vdaka Ti za maluvku, dalsim pastelkam za nakop a pomoc a vsetkym za to, ze Ste. Uz teraz sa tesim na dalsie stretnutia. MVR ♥♥♥
 
Ivica
25.8.2014
 
 

Vaše komentáře

Reklama