PRAVDA O ZASVĚCOVÁNÍ

Rozhodně se shodujeme obě v tom, že dar sebeléčby – dar léčivé energie, máme všichni v sobě zakódovaný… o tom píšu v PRAVDĚ O SCHOPNOSTI UZDRAVOVAT.

Jak to vidím já se zasvěcováním do Reiki, Merkaby, Schambally a jiných a jiných podobných a obdobných procesů?

Je fakt, že vznikají nové a nové …dřív bylo jen Reiki a tečka…dnes je Reiki takové a makové… a tak se zasvěcuje do dalších a dalších technik, které v nás mají probudit jisté dary. A někteří píšou, že Reiki už je nedostačující a to či ono zasvěcení je silnější a lepší…. 

Moji drazí… nezavrhuju zasvěcování….ale přijde mi to někdy už jako byznys…že spousta lidí jsou kolikrát sběratelé zasvěcování… které nevyužívají a jen je sbírají, možná očekávají, že se jim něco víc otevře, možná očekávají mystický zážitek (někteří ho i dosáhnou), možná chtějí mít něco víc, než jejich kamarádka… důvodů proč se lidi zasvěcují je habakuk…a pokud na to mají zlaťáky…tak proč ne…je to každého volba.

Jak už jsem psala v článku o tom, že tento dar – schopnost máme všichni vrozený, zakódovaný…tak na tom si trvám.. Pravdou však je, že někteří vážně neví jak tento dar najít, jak ho otevřít a jak s ním pracovat…. A na to je např. zasvěcení do něčeho výborná věc.

Já sama jsem podstoupila kdysi Reiki 1 a 2 u Braňa Súkeníka… Kdysi jsem Reiki tak nějak odsuzovala a bála se toho… protože jsem přijala tenkrát čísi pravdu, že Reiki může ublížit…že se u zasvěcení otevře třetí oko atd… měla jsem z toho vážně respekt… a jak šel čas, tak jsem zrála… sama jsem pociťovala v rukou energii…ale opět jsem přijala čísi vyslovenou pravdu…že do sebe můžu natahovat z lidí jejich bolesti… a tak jak jsem lidičky (mezi známýma kamarádama) své paprčky a energii používala… tak jsem do sebe hezky ten jejich bordel natahovala…takže když jsem někoho zbavila bolesti hlavy…šup…za tři hodiny jsme měla sama hlavu jak střep….a tak bych mohla pokračovat. Zkrátka a dobře… pravdy někým vyřčené jsem přijala za své pravdy a tak se mi stávaly skutečností. A čas šel dál… žák (já) byl připraven a tak mu do cesty vešel jeho mistr (Braňo)…. Neměla jsem pochyb a cítila srdcem, že nastal pravý čas na zasvěcení a tak jsem do toho šla…. A nelituju toho… neměla jsme žádné čistící procesy, které někteří popisují…neměla jsem žádný barevný zážitek….jen jsem cítila v rukou teplo …ale to nejhlavnější pro mě bylo to, že jsem dostala do vínku novou pravdu… že Reiki je odstředivá síla…a že do sebe nemůžu z nikoho nic do sebe natáhnout…. Navíc jsem se dozvěděla, jak ruky a energii používat, na co ani, na co ne….atd… spoustu informací, které jsem neznala…. Můj mistr je natolik solidní člověk… že nám řekl narovinu… já vás zasvětím…ale stejně to všichni máte v sobě…. Ale když máte potřebu rád vám vyhovím…. Není žádným šarlatánem, jak popisuje holčina ve svém článku, že pokud nic necítíte, tak to byl šarlatán, ten co vás zasvěcoval. Mám pro to své vysvětlení… já už tyto kanály otevřené měla…proto na mě zasvěcení nepůsobilo tak jak na jiné…proto i vy, které jste nic necítili a nebo se půjdete nechat zasvětit do něčeho…a nic nepocítíte.. není to o tom, že by se nic nedělo…jen už jste dozráli a vaše kanály otevřeny byly… ale informace které tam dostanete… jsou pro vás důležitější než samotný rituál zasvěcení.

 

Takže… co jsem tím chtěla říct…jen to, že dar energie ve svých rukou, máme opravdu všichni… ale pokud nevím jak ho využít…je dobré si to od někoho alespoň nechat vysvětlit… nemusíte se hned nechávat zasvěcovat… úžasná kniha jak na pochopení…RUCE SVĚTLA….která by vám mohla ukázat jak na to.

 

náhled obrázku

 

A závěrem bych chtěla dodat… že není třeba sbírat všechny možné druhy zasvěcení, je to zbytečné…znám spoustu lidí, kteří se chlubí certifikáty…ale nic z toho nepochopili, nic z toho nevyužívají…ba naopak…plácají se v obyčejných věcech, která spousta z vás má v sobě zpracované a dovede vnést do praxe… do praxe šťastného života…. Chce to mít otevřené srdce… oči… hlavu v oblacích, ale nohama být pevně na zemi. Pokud dozrajete a slyšíte svůj hlas srdce…. Tak věřte, že váš mistr – učitel…vám přijde do cesty… a pokud budete mít potřebu, aby vás nasměřoval….tak on to s láskou a něhou udělá…jen poslouchejte své srdce….ať někomu nenaletíte…někomu, kdo vidí zlaťáky a ne vaše nasměrování….ale pokud budete slyšet svůj vnitřní hlas…tak se nemůžete splést.

Nevěříte, že máte tento dar i vy? Sedněte si…dejte ruce před sebe, jako byste se chtěli pomodlit…ale dlaně nespínejte…nechte je ze začátku tak 10 cm od sebe…hezky uvolněně… a představte si jak vám jde z univerza přes šišinku (střed temene hlavy) bílé světlo, které prostupuje do vašeho srdce (srdeční čakry…střed mezi prsama) a z tohoto středu vám jde to bílé světlo do vašich dlaní přes ramena – paže – až do dlaní…..a teď vnímejte energii mezi dlaněmi… pomalu (stále uvolněné ruce)

 

S láskou… pro vás…svou pravdu napsala

Vaše Zrzka

25.9.2011

 

Nedávno mi přišel odkaz na jeden článek, kde jedna dotyčná dušička tzv. „haní“ zasvěcování …. V něčem s ní souhlasím v něčem ne….

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama