PRAMENÍ ÚNAVA ZE ŽIVOTA KTERÝ ŽIJU?

delší dobu se potýkám s únavou a takovou nějakou nechutí do života,je my 44let,mám 3 dpspělé děti s kterýma máme moc hezký vztah,ale nemůžu se nějak najít u manžela nevím jestli mám nějaké místo vedle něho,manžel je pro mě složitá povaha nerozumím a nechápu,těžko vychází se svýma dětma i s celou svojí rodinnou,pořád přemýšlím kde děláme chybu a hlavně ji hledám v sobě,někdy je mě tak mizerně že mám chut utýct,nevím jestli může únava pramenit ze života který žiju,nebo nějaký zdr.problém o kterém nevím nechám to na vás jste takové sluníčka pro moje zakaboněné dny zatím moc díky,přeju

krásný den Aja

4.10.2010

Milá Ajo,

děkuji za důvěru 🙂

Z mého pohledu může být únava projevem nespokojenosti ve vztahu – jak píšeš, prostě se nutíš do něčeho, co ti „nesedí“ a tím spotřebuješ i víc energie…Určitě bych používala pořád dokola ony 4 větičky z havajské techniky Ho oponopono – miluji tě, omlouvám se, prosím odpusť mi a děkuji ti ( je to popsáno i na stránkách). Funguje to jako vysílač, čistíš sebe a tím i všechny okolo, mnohdy se život mnohonásobně zlepší, aniž bys věděla jak..  🙂 Začínají se měnit i vztahy, lidé…

Z dalšího pohledu může být únava zapříčiněná přetíženými játry (játra = únava). Játra jako největší chemická továrna v našem těle se nám snaží odpomoci od jakéhokoliv zatížení organismu, a podle měření EAV přístrojem je má přetížené asi 80% lidí. Mnohdy je na vinně i skrytá borelie, která běžným rozborem není k dohledání – tohle prosím neber jako strašení, jen se tak na dálku snažím specifikovat, co může za únavou být. Takže pokud chceš,podle bydliště si zkus najít poradce, který používá detoxikaci dle dr.Jonáše, či jinou diagnostiku (Oberon apod.) a nech si vyměřit kondici orgánů a případné zatížení toxiny.Pokud tohle dopadne O.K., pak je problém v komunikaci s manželem a na to je technika ho oponopono ideální.

Moc ti přeji, ať ti zdraví slouží a jsi šťastná a spokojená – čím víc budeš spokojená, tím víc budeš do života štěstí přitahovat, ikdyž to funguje i opačně…! Takže pozor na myšlenky které vysíláš, zákon přitažlivosti funguje stoprocentně a nepřetržitě!

Měj se krásně, s láskou Grev

4.10.2010

Ahojíček Ajo,

Vaše čakry s manželem nejsou moc OK.

První čakra – rodina, materiálno, takové ty obyčejné všední problémy jako je chod rodiny atd …. Ty jsi taková kvočenka, máš ráda uklizeno, navřeno, ráda se o ten rodinný krb staráš, ale máš tam menší blok, protože si chvilkama nejsi jistá, jestli to někdo ocení a jestli tě to ještě vůbec naplňuje tak jako dřív. Manžel má taky smysl pro rodinu, ale má tam blok daleko větší….nějak ho to doma extra nebaví…. Svou pozici živitele, ochranitele atd. už nepociťuje a tak tu rodinu už tak neprožívá.

Druhá čakra –  sexuální + chuť do vztahu … u tebe je malinká a celá zablokovaná a taky je kámen úrazu, ale o tom se rozepíšu víc až na konci čaker. Nemáš na tátu chuť a nemáš už ani chuť s ním něco podnikat víc než musíš. On by sexíkoval jenom rachot a navíc když už tak se vším všudy…v pelíšku dokáže být jiný, něžný chce to se vším všudy….což ty když už …tak ať to mám za sebou.

Třetí čakra –  sebevědomí + partnerská role ….tvoje je malá a zablokovaná, za to jeho je plná energie, která tě ovládá……je panovačný, musí být po jeho, dává ti hrubě najevo kdo on je a že ty jsi nic.

Čtvrtá čakra –  srdeční…. Ty ji máš malou a zablokovanou, láska už jen doutná, je tam ještě jiskřička, která by se dala rozfoukat, ale to by muselo být jinak než to je teď. Jeho čakra je docela velká, ale plná střepů, ostnů….cítím tam žárlivost a majetnickost vůči tobě.

Pátá čakra – komunikace… tvoje je opět malá a zablokovaná a když už jdeš k němu slovem, tak to nejsou medové slova, ale docela pichlavé slůvka, ale on je stejně nechápe, protože jdeš na něho moc složitě….nechápe co mu tím svým pichnutím chceš říct. On je plný slov a hrubých slov….které tě zasahují, ubíjí a sráží tě k zemi.

Šestá čakra – intuice … intuici máte oba docela velkou, navzájem víte co od sebe čekat, ale nevěříte intuici…. Rozum vás ovládá víc.

Sedmá čakra – myšlenky na sebe…. Oba utíkáte do budoucna….neřešíte co je teď….víc se vám v hlavě honí jak to bude dál.

Tak a teď k té druhé čakře…..máš ji nejmenší ze svých čaker a strašně moc zablokovanou. Z toho pramení tvá únava….váš vztah tě vyčerpává a unavuje. Když děláš něco co tě nebaví a nenaplňuje, tak je to vyčerpávající.

Nakreslila jsem si i tvoje čakry samostatně.

První – materiálno, rodina = máš smysl pro pozemské věci, dokážeš problémy řešit, dokážeš hospodařit atd…..není tady problém.

Druhá –  sex, chuť do života = malinká, zablokovaná….ty ztrácíš smysl života….nevidíš své cíle, nemáš nic co by tě naplňovalo, co by tě bavilo, co bys dělala s láskou. Když nemáme pro co žít, mámě chuť spát a utíkat do snů….vzpamatuj se holka zlatá….jsi krásná, v nejlepších letech a je spousta věcí co by tě bavila….děcka máš veliké a tak máš času na sebe habakuk….otřep se a najdi si něco co tě bude naplňovat.

Třetí – sebeláska, sebevědomí …problém a to díky té druhé čakře….najdi se, miluj se…podívej se u nás na stránkách na video…Miluj svůj život…třeba tě to nastartuje, třeba si koupíš knížku se stejným názvem…(mě ta knížka pomohla odrazit se od pomyslného dna a stala se na dlouhá léta mou modlitební knížkou).

Čtvrtá – srdíčko …krásné, opravdu krásné….máš v sobě tolik citu, tolik lásky kterou potřebuješ někam dát….čakra se mi zakreslila do kytičky

Pátá – stejná jako čtvrtá a to znamená, že dokážeš mluvit srdíčkem, dokážeš pohladit slovem, které ti jde ze srdce.

Šestá – intuice…veliká ale zablokovaná….nevěříš ji….potřebuješ furt nějaké důkazy a tak první myšlence co tě napadne nevěříš a začneš rozumově do toho zasahovat.

Sedmá – duchovno ….ty jsi hodně věřící, máš svou víru a už toho hodně víš.

Aji…mrkni i na EFT u nás na stránkách a taky si víc počti o této metodě na netu a taky o všem co doporučila Grev….souhlasím se vším co  psala, takže bych ji jen opakovala.

Měj se a směj se Ajuško a neboj…..jaké si to uděláme, takové to máme….tak šupky dupky…otřep se a teď hned se rozhodni, že život budeš žít podle svých představ a začni myšlenkama. S láskou nakreslila a ze srdíčka napsala Tvá Zrzka.

4.10.2010

dobré ráno milá Grev,

není to dlouho co jsem narazila na vaše stránky a jen chválím a chválím,děkuji za váš čas který věnujete nám.Nejsem si jistá jestli můj problém je vůbec problém ale přesto poprosím o radu nebo i o zakreslení čaker,

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama