Výklad slunečních znamení

Jednou jistě budete chtít získat svůj kompletní horoskop narození, ale prvním důležitým krokem k tomu je studium vašeho znamení.

To byste však neměli zaměňovat s čtením horoskopů v časopisech a novinách. Často vás sice ohromí svou přesností, ale rozhodně mají daleko k neomylnosti. Pouze horoskop sestavený podle přesné hodiny a minuty vašeho zrození je v této speciální nauce zcela spolehlivý.

Na druhé straně nevěřte častým obviněním, že tyto horoskopy jsou pouze „snůškou povšechných frází, které jsou slepené dohromady, aby se hodily na každého.“ To je stejná nepravda. Tyto tištěné předpovědi platí individuálně pro osobu narozenou v Býku, Rybách nebo Panně. Nevztahují se hlava nehlava ke kterémukoli z dvanácti znamení. Píší je kompetentní profesionálové podle matematických výpočtů aspektů, které tvoří Slunce ve vašem znamení s pohybujícími se planetami, a vyznačují se značnou mírou přesnosti.

Sluneční znamení jednotlivce má přibližně osmdesátiprocentní, někdy až devadesátiprocentní přesnost. Není to mnohem lepší než nevědět nic? Ale pokud znáte znamení určitého člověka, jste podstatně lépe informováni než ti, kdo o něm nevědí vůbec nic.

Nicméně pokud není kompletní rozbor k dispozici, každý může těžit ze studia slunečních znamení, a tato znalost může přispět k lepší vzájemné toleranci. Když pochopíte, jak hluboce vryty jsou určité postoje v lidských povahách, budete k chování těchto lidí shovívavější. Znalost slunečních znamení třeba může klidným a vyrovnaným rodičům Štírům být trpělivější s neklidnou inteligencí dítěte Blížence, kterou by jinak považovali za nervózní neposednost. Pomůže extrovertním studentům pochopit introvertní učitele a naopak. Člověku ve znamení Panny odpustíte jeho peskování, víte-li, že se narodil, aby měl každý vlásek na svém místě a aby řešil problémy zkoumáním každého detailu. Je snadnější smířit se s bezstarostností Střelce, když si uvědomíte, že je příliš zaměstnán hledáním ideálů, které by vzal za své a bojoval za ně, než aby se každou minutu ohlížel, kam jde nebo komu šlape na paty. Jeho upřímnost vás zasáhne méně, znáte-li jeho nutkání mluvit pravdu za každou cenu.

Nebude vás tolik bolet, že se Kozoroh nerozplývá nad vaším dárkem, vzpomenete-li si, že je vám nesmírně vděčný, ale není schopen projevit své nadšení otevřeně. Jeho trvání na plnění povinností vás bude dráždit méně, když budete vědět, že je k sobě stejně tvrdý jako k ostatním. Nekonečné argumenty a váhání osob narozených ve Vahách je snazší přijímat s vědomím, že se jen snaží být spravedliví a dosáhnout nestranného rozhodnutí. Vodnář strkající nos do vašeho soukromého života se nebude zdát tak nezdvořilý, když si uvědomíte, že byl stvořen s neovladatelnou touhou prozkoumat motivy druhých lidí.

Nikdy se při rozpoznávání slunečních znamení nedejte oklamat povrchním dojmem. Ne všichni Kozorohové jsou poslušní, ne všichni Lvi jsou panovační a ne všechny Panny jsou ryzí. Občas potkáte spořivého Berana s bankovním kontem, klidného, zamlklého Blížence nebo dokonce praktickou Rybu. Ale podívejte se pod povrch těchto rysů, které vás vyvedly z míry. Přistihnete okázalého Kozoroha, jak tajně nakukuje do seznamu významných osobností, stydlivého Lva načuřeného kvůli urážce jeho ješitnosti a vzácnou flirtující Pannu, která nakupuje insekticid ve velkém, protože tak je to levnější. Klidný Blíženec nemusí mluvit rychle, ale jeho mysl zřejmě pracuje na plné obrátky. Výjimečně šetrný Beran přijde do banky v jasně červeném plášti nebo odsekne hrubému úředníkovi a praktická Ryba tajně píše básně nebo na každý svátek Díkůvzdání pozve na večeři šest sirotků. Máte-li oči a uši otevřené, nikdo před vámi nedokáže úspěšně zakrýt své sluneční znamení. Dokonce i u vašeho domácího zvířete se projeví nezaměnitelné rysy jeho znamení. Nedávejte misku s jídlem kočce Panně na neznámé místo a nikdy nezkoušejte ignorovat psa Lva.

Začněte studovat své sluneční znamení, zachovejte rozumnou dávku opatrnosti při jeho aplikaci a všichni se budou divit, kde se ve vás vzala ta nová jasnozřivost, až začnete odhalovat jejich skutečné povahy. Porozumění dvanácti slunečním znamením doslova změní váš život. Jste na cestě sblížení s neznámými lidmi stejně jako s přáteli. Není to nádherné?

Znamení dle data

Klikněte na znamení a své pohlaví a dočtěte se o sobě charakteristiku, která je pro toto znamení a pohlaví zapsána….. 🙂

Pramen Goodmanová L.: Sluneční znamení, Knižní klub, s.r.o. a PRAGMA

 

Beran – muž       Beran – žena

Býk – muž      Býk – žena

Blíženci – muž      Blíženci – žena 

Rak – muž      Rak – žena

Lev – muž      Lev – žena

Panna – muž      Panna – žena

Váhy – muž      Váhy – žena

Štír – muž      Štír – žena

Střelec – muž      Střelec – žena

Kozoroh – muž      Kozoroh – žena

Vodnář – muž      Vodnář – žena

Ryby – muž      Ryby – žena

Pramen Goodmanová L.: Sluneční znamení, Knižní klub, s.r.o. a PRAGMA

Převzato z http://datou.sweb.cz

Jednou jistě budete chtít získat svůj kompletní horoskop narození, ale prvním důležitým krokem k tomu je studium vašeho znamení.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama