MÁM PROBLÉM SÁM SE SEBOU

 se svým životem a moje přítelkyně, která tě zná, mi dala na Tebe kontakt..Moc pozitivního napsat nemohu, protože se cítím mizerně.Ani nevím, kde začít.. Kdysi jsem se rozvedl a někomu ublížil, ale hned se mi to „naštěstí“ vrátilo v sebezničující trápení a utápění problémů v alkoholu.To už jsem si vzal někoho jiného, kdo ale v té době mé problémy zatím nechápal.Ale život šel dál, přišly děti a já se jim obětoval a dal jim veškerý svůj volný čas a city, čehož nelituji. Je to ale pro mě náročné, protože jsem do toho dal všechno a nemyslel na odpočinek. K tomu začaly výčitky z práce, která mě nenaplňuje a věčný problém plánovaného odchodu k něčemu jinému, což jsem neuskutečnil. Svým rodinným nasazením mi ale taky ubývalo kamarádů a lidí, kterým bych se mohl svěřit..Takže když se všechno sečetlo, tak jsem upadl do černých myšlenek,snad depresí a přál jsem si umřít,zkoušel jsem,jaké by to bylo uvázat si něco kolem krku(nebo pořád na to myslím?) Celkem se za to stydím a je mi z toho zle,ale v ničem nevidím smysl, tedy když jsem dole, dneska je to lepší. Nevím jak se z toho vyhrabat, jsem „na sračky“ a sám. To je tak v kostce a hodně kratičce všechno.Kdyby jsi měla nějaký nápad nebo radu tak napiš.

Budu rád. Děkuji. Aleš
PS:Kdysi jsem takový nebýval, měl jsem rád lidi a chtěl jsem všem pomáhat, aspoň to tak cítím..

16.11.2010

Ahojíček Aleši,

Podle toho co mi píšeš, se o věci mezi nebem a zemí ještě nějak moc nezajímáš. Víš, mám vysledované, že do duchovna lidi začnou tak nějak brousit a hledat odpovědi, právě až se dostanou do tzv. sraček :o)….no co, napsala jsem to, protože to je výraz, který spousta lidí užívá…je to docela výstižné. Ali, člověk občas musí klesnout na samé dno, aby se mohl odrazit…..pokud se snažíš odkopnout ode dna, které ještě necítíš, tak to je jen plácání a stále padání dolů….až se dotkneš, teprve se můžeš odrazit a vyplavat nad hladinu, nadechnout se a nechat se unášet řekou života. Zatím je tzv. filozofuju…… než se pustím do tebe samotného přes AK. Ali, je jedno, že o AK nic nevíš….na našich stránkách máš možnost se dočíst různých článků jak si pomoct……já ti pár typů dám čím začít. Ale teď pojďme k samotnému tvému problému.

To co se mi zakreslilo, jelikož tuším, že toho moc nevíš o čakrách a dalších věcičkách….je to spíš Aleši s tebou na pokec než na to abych ti to tady psala, ale pokusím se ti to nějak popsat.

Nejdřív ses zakreslil ty, pak předchozí vztah a nakonec současný vztah…..

Co tobě říkají tvé čakry:

První čakra – červená – rodina, pozemský život –  ty jsi chlap, kterého rodinný život baví, máš smysl pro rodinu, umíš ji materiálně zabezpečit…jsi rodinný typ, ale je tam trošku blok do minulosti, a to je to tvoje trápení a vyčítání si z předchozího vztahu. Víš…čas nevrátíme, to co jsme udělali špatně je pryč, je třeba požádat o odpuštění, nejen tvou partnerku a dítě, ale hlavně ty si odpusti sám sobě a přestaň se bičovat. (ale sem se ještě vrátím)

Druhá čakra – oranžová – chuť do života – tu máš strašně malinkou a zablokovanou…. V současné době nemáš žádné cíle před sebou pro které bys žil, které by tě naplňovali, které by byli tvým motorkem.

Třetí čakra – žlutá – sebevědomí a sebeláska…. Sebevědomí ti někdo pošramotil už v dětství a tak se to s tebou táhne dál….Aleši, nemáš se rád a nevážíš si sám sebe. Zrovna tě slyším jak říkáš…za co se mám mít rád…. Věř mi, že se toho najde spousta, jen se musíš podívat na sebe jinýma očima.

Čtvrtá čakra – zelená – láska – nejdřív se mi zakreslilo srdíčko krásně veliké, plné lásky a kolem něj kudrlinky….ty máš takové srdíčko fakt ho takové máš, jen teď v něm máš plno ostnů a ran… které tě bolí a pálí.

Pátá čakra – bl. modrá – komunikace – ty jsi docela řečný, jen tam máš blok, neumíš říct to co cítíš v srdíčku…něco ti v tom brání. Mluvit pravdu je těžké, ale myslet pravdu je ještě těžší. To je základ Aleši…. Pravdu kterou cítíš nedokážeš říct, protože chceš mít klid, víš že ji ten druhý nechce slyšet…ty zkrátka tak trošku rezignuješ….pravda se dá říct i jemně, ale srozumitelně.

Šestá čakra – indigo – intuice…..tu máš docela velikou, jen jí nevěříš….ty víš co se děje…jen to omlouváš rozumem a různě si to odůvodňuješ.

Sedmá čakra – fialová – duchovno a myšlenky – tak to jsem docela zůstala čučet, protože ty v současné době máš duchovno otevřené a vypadá to, že jsi věřící….je jedno na co věříš, ale věříš a to je hodně důležité….víš jak se to říká….věř a víra tvá tě uzdraví :o).

Z té osmé čakry….ze tvých myšlenek se mi zakreslil tvůj předchozí vztah….žena a dítě, které se zakreslili do osmičky a srdíčka….tento vztah je karmický, to znamená, že se potkáváte už několik životů a řešíte a řešíte a díky tomu že jste to ještě nedořešili, setkali jste se znovu….i když jste se rozešli, máte možnost to dořešit. Cítím v tom podanou ruku tvé ex…. Už jen to že ti dala na mě kontakt, už jen to že s tebou komunikuje, už jen to že tě vyslechne….to je velká pomoc a krok k tomu abyste si dořešili vaši karmu. Od tohoto vztahu šla energie znovu do tvé hlavy….a zakreslil se nový vztah…. Žena s malým dítětem a vedle ní ještě jedno dítě, které k sobě nechce pustit. Tato žena vytvořila mezi tím větším dítětem a sebou silnou zeď a hodně negativní energii….v podobě pichláků, které do tohoto dítěte pouští….nakonec i mezi tebou a tímto větším dítkem vyrostla energetická zeď…..je jiná než mezi ženou a dítětem….tato zeď je jen jakoby pomyslná…. A jde zpátky tobě do myšlenek a celým tě prochází.

Aleši, existují metody, které já hodně prosazuju tady na stránkách, protože s nimi mám dobrou zkušenost…..na ty tvoje depky, by ti pomohly kapky od Jonáše, s těmi by ti mohla poradit Grev a taky by ti mohla pomoct EFTéčkem…Grev sídlí v Prostějově a nebylo by od věci si udělat výlet za ní. Já bych mohla pomoct jen EFTéčkem a další kresbou, kde bychom tvůj problém mohli projít ještě víc do hloubky. Pokud budeš mít zájem a budeš chtít pro svůj problém něco udělat, můžeš Grev nakontaktovat…na stránkách na ni kontakt najdeš. Můžeš si pomoct i sám… přečti si nějaké články u nás např. v sekci Z VAŠICH MAILŮ….kde možná najdeš ještě další odpovědi….další co bych doporučila je si přečíst o Hó oponopono….fakt funguje, pak Řeku života, O síle myšlenky a třeba i Fiktivní příběh a Není práce jako práce a taky třeba osud Honzíka….. já ho tady nemám abych lidem ukázala, že jsou na tom lidi ještě hůř než oni, ale je to o tom, že on přes své postižení a útrapy dokáže krásně ten svůj život prožívat a hlavně žije teď a tady. Což je moc důležité. Víš…hodně energie ti bere to, že se patláš v tom co bylo, což už nezměníš…a pak zas v tom co bude….jasně…je třeba plánovat, ale hlavně je důležité žít přítomným okamžikem. Zkus se trošku na těch našich stránkách porozhlédnout a snad tě něco osloví. Každopádně být tebou, tak bych se opravdu spojila s Grev…ty kapky v kombinaci s EFT ti můžou pomoct odrazit se od toho pomyslného dna.

Aleši, měj se a směj se…vím, že ti do smíchu zrovna asi není, ale smích otevírá srdíčka….a neboj…..kamarády do svého života přitáhneš zpátky….sice budou jiní, ale budou a vůbec….všechno si přitáhneš do svého života….všechno na co dnes myslíš… proto začni myslet v pozitivech….alespoň se o to pokus.

PS: ještě není konec…. Ještě toho máš před sebou spoustu…. O sebevraždě je na stránkách taky článek….tak na něho mrkni…. Nic bys tím nevyřešil…. Ba naopak…..

Držím ti palůšky, ať tu svou situaci co nejlépe zvládneš a vyřešíš…..a dej o sobě vědět, jak se ti vede  a jak to zvládáš. Tak zatím pa………Tvá Zrzka

16.11.2010

Ahoj Zrzko,

na úvod ti musím říct, že toho o automatické kresbě moc nevím a po pravdě jsem vaše stránky jen "přelétl", nicméně Tě oslovuji, protože mám problém sám se sebou,

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama