Co nového na MOJE-PRAVDY

 

PORADNA:

Moc si vážím toho, že se na mě obracíte s důvěrou o radu, ale jak je psáno v článku Poradna, tak je to i nadále. Stále studuju a končím se školou až příští rok v lednu. Jak mnozí víte, mám nepravidelné 12-hodinové služby, rodinu, tři psy se kterými trénuju každý den, ikdyž nejsem v práci, věnuju se PRAVDIČKÁM, kde se snažím každý den dát nový článek… je to časově všechno hodně náročné a v hlavě mám spoustu článků v podobě „moje-pravdy“, které nestíhám psát….ale pár jich uzrálo, tak se do toho pustím a něco na stránkách přibude i z mého pera. Pokud vás zajímá nějaké téma a můj názor, tak mi klidně napište na [email protected]  a pokud na to téma budu mít svou pravdu :o), tak v rámci svých časových možností o tom napíšu nějaký ten článek, které osloví jistě vícero čtenářů, než dotaz z poradny… :o)

 

LIŠTA V HORNÍ ČÁSTI WWW.MOJE-PRAVDY

Tato lišta není mým výmyslem, ale musím respektovat pravidla, které si vymysleli nějací páni nahoře. Jedná se o to, že na stránkách, které obsahují reklamy, nastala povinnost, aby toto upozornění pro čtenáře bylo jasně čitelné a byli srozuměni s tím, že jsou monitorováni. :o). Směju se tomu, protože monitorováni jsme i bez lišty, která pro čtenáře znamená jen to, že pokud neodsouhlasí své monitorování, tak se stránky mohou načítat pomaleji. Určitě jste si všimli, že když na internetu něco hledáte…tak potom na stránkách, které navštěvujete a mají reklamy, tak podle toho co jste hledali, vám tyto reklamy pak nabízejí….nebo někdy tyto reklamy korespondují s obsahem článku. Mnohé z vás možná reklamy obtěžují….ale myslím si, že zrovna na stránkách MOJE-PRAVDY nebrání nijak ve čtení toho, co čtete, protože obsah článku nepřekrývá a nemusíte ji nijak shazovat křížkem atd.

Proč na stránkách tedy reklamy jsou? Z jednoho prostého důvodu….chod stránek něco stojí a jedna z možností jak na chod přispět je to, že někdo na nějakou reklamu klikne a tím připíše na konto stránek nějakou tu korunu. Některé stránky to místo reklam řeší tak, že pokud si na stránkách chcete číst, tak si za to musíte zaplatit, jiní vás slušně požádají o libovolný příspěvek…

Takže pokud chcete, aby stránky (nejen ty moje, ale všechny kde se vám podobná lišta zobrazí) frčeli jako doposud, odklikněte si na konci lišty SOUHLASÍM,  nebo PŘIJMOUT… jakmile to uděláte, stránky se budou načítat a lišta se vám již zobrazovat nebude.

 

 

 

 

 

NEWSLETTER – ODEBÍRÁNÍ NOVINEK

Hromadí se mi dotazy, tak si dovolím na ně tady odpovědět:

Je bezplatný…. Stejně jako vše na stránkách MOJE-PRAVDY

Je funkční a přesto vám novinky nechodí.

 

Chyba může být následující:

  1. Nepotvrdili jste potvrzovací e-mail, který vám při vaší objednávce přišel
  2. Pokud vám nechodí, zkuste se podívat ve své poště do HROMADNÉ POŠTY… je to hromadné rozesílání, takže je možné, že se vám to uložilo do této pošty.
  3. V případě, že o novinky již nemáte zájem, tak mi to prosím nepište…stačí jen vespod, když vám novinky přijdou zakliknout, že již novinky dostávat nechcete :o).

 

 

MOJE ZKUŠENOST

Co nevidět přibude nová rubrika, která se bude jmenovat moje zkušenost, ve které vám budu psát a doporučovat své zkušenosti se vším co mám na sobě vyzkoušené a osvědčené. Na stránkách MOJE-PRAVDY je mnoho rad, receptů a preparátů a tak věřím, že moje zkušenost by vám při rozhodování, zda se do toho pustit či ne může být nápomocnou. Rovněž budu ráda, když se o své zkušenosti podělíte….a teď nemám na mysli jen ty pozitivní. Jen je potřeba mi vaši zkušenost napsat na e-mail, nebo ji vepsat přímo pod článek na webových stránkách, protože když tuto zkušenost napíšete na FB pod článek do komentáře, tak se časem ztratí v davu :o).

 

 

VYHLEDÁVACÍ OKÉNKO

Často mi píšete, že mám aktualizovat nějaký článek, nebo že nějaký článek nemůžete najít. Někdy je těžké vědět, co máte právě na mysli. Na webových stránkách MOJE-PRAVDY…vpravo nahoře existuje okénko, do kterého stačí napsat např. játra, lásky, nebo cokoliv co hledáte a vyjedou vám všechny články, které tato slova obsahují a pak vás jistě picne do oka právě ten článek, který máte na mysli. Ne vždy sedím u PC a ne vždy mám čas reagovat na vaše požadavky….takže zkuste si PRAVDIČKY prolézt, podívejte se, kde co je a pokud si to budete chtít ulehčit to hledání, tak hledejte způsobem, který jsem vám popsala. Možná při vašem hledání narazíte ještě na jiný článek a pro vás možná zajímavější, než ten, který jste měli na mysli. Mimochodem, toto okénko, je na stránkách už hooooodně dlouho.

 

Tak to je ode mě pro vás o dění na stránkách MOJE-PRAVDY vše.

Mějte se a smějte se a díky za vaše pochopení a ještě větší díky za vaši přízeň a sdílení článků.

S láskou …vaše Zrzka

6.9.2015

Je to už dávno, kdy jsem vám psala nějaký ten vzkaz a nyní nastal čas, jelikož se mi některé dotazy opakují a také mám potřebu vám něco vysvětlit....

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama