DALA BYSTE MI DALŠÍ INFORMACE?

proto bych se rád dozvěděl víc. Brouzdal jsem po internetu a narazil na Vaše stránky a chtěl bych se Vás zeptat jestli byste mi nedala nějaké další informace, nebo tipy jak komunikovat se svým podvědomím

Moc děkuji a mějte se hezky.

Dan

12.7.2011

Ahojíček Dane,

Díky za tvůj dotaz, ale asi tě zklamu…. Nemám tolik času, abych ti popisovala jak na to…. Něco málo je už na stránkách…a ještě nějaké články, jak komunikovat se svým já časem přibudou…. Ale bych tě aspoň malinko naťukla, tak komunikovat se svým já můžeš přes kyvadlo a nebo automatickou kresbu…to jsou jen dvě možnosti…ale je jich daleko víc. Dane, já bych ti doporučila nějaký kurz, který tě zaujme…. Na internetu najdeš spoustu nejrůznějších kurzů, které by tě v tomto mohly popostrčit. Moje kurzy jsou sice o automatické kresbě, ale probírám tam s účastníky daleko víc…. To co je zajímá….a znám odpověď, která spočívá v mé pravdě, tak se jim to tam snažím vysvětlit….je to lepší než psané slovo, protože tak vidím jestli to chápou nebo ne… zkrátka a dobře…líp se to vysvětluje oči v oči než přes písmenka, která si každý může vysvětlit po svém. Takže zkus pobrouzdat po netu a co tě zaujme a budeš cítit, že to je to co hledáš, tak do toho jdi.

Měj se a směj se Dane…..a přeju ti, abys nacházel své pravdy a spojení se svým vnitřním já…to je totiž ten nejlepší rádce každého z nás.

S láskou….tvá Zrzka

16.7.2011

Vaše komentáře

Reklama