Pravda o naprogramování vlastního těla

Je to tak jednoduché až se věřit nechce… a to je možná ten problém. Když je něco snadné, tak tomu věřit nechceme, protože to přeci není možné…

Tak nevím, jestli už to někoho napadlo…ale dnes jsem měla z ničeho nic indície, které mi chodily jedna za druhou… VODA, FYZICKÉ TĚLO, ZDRAVÍ, LÁSKA, MYŠLENKA, PROGRAM, 21 DNŮ.

Ani jsem nemusela dlouho přemýšlet nad tím co mi to chce říct…. Okamžitě mě napadaly souvislosti…tak se hezky usaďte a čtěte.

Jak je známo, člověk pozemský je tvořený ze 70% z vody (možná víc možná míň, ale to procento je docela vysoké i tak)..takže jsme vlastně takové vodníčata :o).

Jak je známo – tak je i prokázáno, že voda se dá opravdu programovat… spinovat, …upravovat myšlenkou, hudbou…atd.

A když dáme do souvislosti tyto dvě indície… tak mi vychází jediné… že si můžeme naprogramovat naše tělo, které je tvořeno vysokým % vody :o).

Jak to udělat?

Myšlenkou… např. přejete si, aby vaše tělo bylo zdravé…. Takže si v mysli představíte své tělo…. Takové jaké ho chcete mít…. A pak si tuto myšlenku představíte jako neonově bílý obláček, nebo světlo…které prostupuje celou vaší bytostí…. Jako byste se tím bílým světlem zaplňovali…od konečků prstů na nohou až po hlavu…(tak jako když plníte láhev, vázu, …) zkrátka se zaplníte touto myšlenkou….

Aby to naše tělo pobralo, jako faktickou informaci…je třeba toto „cvičení“ dělat po dobu 21 dní. Po této lhůtě naše vnímání, naše staré programy uvěří tomu, co programujeme nového.

Navíc si po 21 dnech na toto programování tak nějak zvyknete a budete to dělat automaticky…

Klidně si k tomu můžete ještě i dopřát stejně naprogramovanou vodu, kterou budete popíjet…. Stačí si vzít láhev, po našem flašku…hezky si ji třeba i ozdobit a napsat na ni ZDRAVÍ. A máte to podablované :o)

Zní to moc jednoduše?

Moji drazí přátelé…ono je všechno jednoduché….jen my jsme v sobě díky myšlení ostatních, které jsme přebrali…začali programovat a vidět všechno složitě…je to jednoduché, všechno je jednoduché…jen tu jednoduchost nevidíme…a tak jsem si dovolila vám jednu jednoduchost nabídnout :o).

Potřebujete důkaz, že je to opravdu jednoduché? Tak si přečtěte a vyzkoušejte co jsem napsala v tomto článku DŮKAZ JAK FUNGUJE VÍRA V SEBE, ANEB JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT.

Jestli to je pravda nebo není…. Já ji jako pravdu právě teď vnímám, byť ji ověřenou nemám…. Protože je to jen pár hodin…co ke mně tato informace v podobě indícií přišla…. Každopádně…. Ublížit si tím nemůžeme a jestli nám má pomoci….nechť se šíří mezi lidi.

Děkuju univerzu…za tuto informaci a vnuknutí napsat o tom kratičký článek.

 

Mějte se a smějte se….

S láskou pro vás během několika minut napsala

Vaše Zrzka

21.9.2011

Je to tak jednoduché až se věřit nechce... a to je možná ten problém. Když je něco snadné, tak tomu věřit nechceme, protože to přeci není možné...

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama